Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 908
Rejestracja: 7 lata temu

Qafsiel

Nathas rok temu

Obrazek
Qafsiel to jednoosobowy kapel z UK, za którym stoi człowiek o zaskakującym pseudonimie Qafsiel. Odpowiada on za wszystko poza garami, na szczęście te nie są z automatu, tylko nagrane przez żywego człeka zwącego się Caliban. Póki co na koncie tylko jeden pełniak 'The True Beast' z 2018 roku i chyba nie ukazało się to w wersji fizycznej. Płyta zawiera siedem utworów i jak się domyślam jest to koncept album, tytuły kawałków to po prostu siedem grzechów głównych. Muzycznie to przystępny BM, dużo melodii, trochę zwolnień, akustycznych momentów, w środku instrumentalna 'Zazdrość'. Sympatykom Batushki czy Mgły powinno robić dobrze.

Skład:
Qafsiel - Guitars, Bass, Vocals

Dyskografia:
2018 - The True Beast



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Qafsiel/3540442693
BC: https://qafsiel.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/qafsielofficial
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

Destro rok temu

A słuchalna sraka. Koło Mgły to nawet nie stało :evil:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Jak na mój chory muzyczny gust (obarczony dodatkowo brakiem talentu) jest to całkiem niezła płyta i nie wiem skąd to marudzenia. To nie jest w żadnym wypadku jakaś kopia stylu Mgły (może jakieś tam dalekie echa słychać), bo ta muzyka ma własny charakter. Mnie się nawet podoba.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 908
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Pewnie, że niezła! Byle czego bym nie polecał :)
Kolega Distro jest tu tylko dla drobnego handelku, ale czasem się niepotrzebnie odezwie :>
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Nathas pisze: Kolega Distro jest tu tylko dla drobnego handelku, ale czasem się niepotrzebnie odezwie :>
Przerobić handlarzy na nawóz dla grzybiarzy! Szczególnie takich co dobre płyty oczerniają.😋
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

Destro rok temu

Nathas pisze:
rok temu
Pewnie, że niezła! Byle czego bym nie polecał :)
Kolega Distro jest tu tylko dla drobnego handelku, ale czasem się niepotrzebnie odezwie :>
Weź mnie nie rozśmieszaj, ten zespół to jakaś piąta woda po kisielu, a porównanie do Mgły zakrawa na niezły odlot. Jestem na tyle długo na tym forum, że mogę wypowiedzieć swoje zdanie. W szeroko pojętym metalu siedzę od 1992 roku ( co poniektórych jeszcze wtedy nie było na świecie ), więc pojęcie o tej muzyce mam. A handelek i owszem, jest to umieszczone w odpowiednim dziale na tym forum i nie ma problemu.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Takie bandy w similar artists na MA, że strach sprawdzać, bo jeszcze grzywka się na czole pojawi.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

pit rok temu

yog pisze:
rok temu
Takie bandy w similar artists na MA, że strach sprawdzać, bo jeszcze grzywka się na czole pojawi.
Proszę Pana, Mayhem ma tam, hehe... Dissection.

Poza tym, sama śmietanka.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

yog pisze:
rok temu
Takie bandy w similar artists na MA, że strach sprawdzać, bo jeszcze grzywka się na czole pojawi.
Taka przypałowa jak u pedofila z Manowar? Podobno lubisz... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Manowar lubię, grzywki i pedofilię nie bardzo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

W sumie to dobrze, że potrafisz oddzielić dzieło od jego twórcy. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Akurat sięgłem na półkę po Słownik aniołów w tym aniołów upadłych sprawdzić co to, więc też macie:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

To samo można znaleźć w kilka sekund w internecie, ale trzeba się pochwalić książką, co nie? 😀

Fajnie sie słucha tego blaczku, będzie zgłębiane dalej.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Można znaleźć w internecie wiele, a tu masz książkę cytowaną na wikipedii jako źródło.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Vexatus pisze:
rok temu
Przerobić handlarzy na nawóz dla grzybiarzy! Szczególnie takich co dobre płyty oczerniają.😋
Napisał świeżo upieczony przedstawiciel handlowy.😋 Właśnie to do mnie dotarło...😋
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”