Lis
Moderator globalny
Posty: 2053
Rejestracja: 9 lat temu

Lis

Może Nergal wyda live z tych koncertów z Misþyrming, w sumie fajny pomysł grać Sventevita w całości z Islandczykami.
Kotkleja pisze: 5 mies. temu zresztą na podobnym poziomie stawiam "I loved You...", który jest dla mnie bardzo naturalną kontynuacją poprzednika, muzycznie i graficznie.
Dziś doceniam ją nawet bardziej niż gdy wyszła, trochę słabszy od poprzedniczki, ale to bardzo dobry album. Jeszcze lżejszy, bardziej płynny, ten eklektyzm miło się łączy w takiej piosenkowej formie. Grafiki oczywiście premium, kierunek muzyki, grafiki, wydaje mi się że Nergal pielęgnuje świadomie własną megalomanie, a jeśli nie to też spoko, żyć cały czas z pełną kontrolą jest nudne i chujowe.

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 6270
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz

Pamiętam jak w Krakowie grali na Mystic Fescie wtedy jeszcze w hali Wisły to było jakoś w okresie Thelema 6 i w składzie grał na grubym Novy to wtedy ku zdziwieniu wszystkich Ner ryknął a teraz kierwa dla wszystkich niedowiarków i poleciały Lasy Pomorza w det metalowej wersji. Tak więc mogę to sobie wyobrazić ale czy bym chciał??? Wolałbym nawet bardziej aby te dwie pierwsze płyty przearanżować na styl samaelowskiego demo The Return of the Northern Moon.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 3201
Rejestracja: 9 lat temu

dj zakrystian

No tak, demo i ewentualnie debiut. Nie zaskoczyłeś wynurzeniem wujas, ale czapka Hajasza z głów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 4816
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot

Byłem na tym koncercie, problemem była tylko jakaś grupka hailująco hejtująca. W tym taki śmieszny koleś, co kilka miesięcy wcześniej latał jako fan, potem obcięte włosy i nagle komando śmier(dz)i. I moim zdaniem zagrali Sventevita.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1598
Rejestracja: 9 lat temu

pp3088

Obrazek
Czy sztuka może stać się przedmiotem ingerencji władzy publicznej ⚖️?

Zapraszamy na wykład Prof. Turkera Ertasa z Dokuz Eylül University w Izmirze pt. „Freedom of Artistic Expression and Public Interference: The Example of Behemoth”.
Spotkanie odbędzie się 13 maja 2026 r., w godz. 14:30–15:30 🗓️.
Miejsce: sala 118, kampus przy al. Piastów 40B 📍.

Temat wykładu dotyczy granic wolności ekspresji artystycznej i dopuszczalności ingerencji publicznej. To zagadnienie, w którym prawo konstytucyjne, wolność słowa, ochrona uczuć religijnych i praktyka organów państwa spotykają się w jednym sporze o zakres swobody twórczej.
O Pan z kraju Erdogana dawał występ na mojej dawnej alma mater, o wolności wyrazu artstycznego w kontekscie Behemotha. Pewnie ich tam zbanowano albo na lotnisku ktoś przetrzepał. Ave Szatan! A wasze pierdzące black metale co osiągnęły?!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 18357
Rejestracja: 9 lat temu

yog

Może pan prof. organizował przerwany koncert Mayhem w tymże Izmirze na ich pradawnej trasie z Deadem :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head