Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2996
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Ingested

Vortex 6 lata temu

Obrazek
Kapela pochodzi z Wielkiej Brytanii, a konkretniej z Anglii i jej Manchesteru. Powstali na gruzach niejakiego Age of Suffering, a rok ich powstania uważa się za 2006. Zespół porusza się gatunkowo w obrębie brutalnego death metalu i deathcore'a. Muszę przyznać, że ich muzyka robi na mnie coraz większe wrażenie i pną się w osobistych rankingach coraz wyżej. Na pewno polecam osobom lubującym się w tematyce.

Skład:
Lyn Jeffs - Drums (2006-present) ex-Dark Earth, ex-Nexus Inferis, Mal, ex-Annotations of an Autopsy, ex-Crepitation, ex-Decapity, ex-Asphyxiated (live), ex-Trephined, ex-Vengeance
Sean Hynes - Guitars, Vocals (backing) (2006-present) ex-Age of Suffering, ex-Annotations of an Autopsy, ex-Crepitation, ex-Decrepit Womb
Sam Yates - Guitars, Vocals (backing) (2006-present) ex-Age of Suffering, ex-Decrepit Womb, ex-Regurgitate Life
Jay Evans - Vocals (2006-present) ex-Age of Suffering
▼ Byli muzycy
Brad Fuller - Bass (2006-2019)
▼ Muzycy koncertowi
Sammy Urwin - Bass (2012) Bile, Motormouth, Regurgitate Life, ex-Decrepit Womb, ex-Defective Brain, ex-Oblivionized, Employed to Serve, Renounced, ex-Akercocke (live), ex-Leng Tch'e (live), ex-Trifixion (live), ex-Indecent Autopsy, ex-Pariso (live)
Kris C. - Drums (2012) ex-Introrectalgestation
Jason Keyser - Vocals (2017, 2018) Origin, Psycroptic (live), ex-Detriment, ex-Crator, ex-Skinless, ex-Hollow World (live), ex-Mucopus
Joe Bills - Drums (2018) Venom Prison, ex-Fallen Apollo, Human Error
Stephen "Mud" Mashburn - Vocals (2018) I Am Destruction, ex-Blood Stain Carpet, ex-Verdict of Vengeance, ex-Dead Rising (live), ex-The Luteal Phase
Lukas Swiaczny - Vocals (2019-?) Placenta Powerfist, Stillbirth, XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX (live)


Dyskografia:
2007 - North-West Slam Fest [split]
2009 - Surpassing the Boundaries of Human Suffering
2011 - The Surreption
2013 - Revered by No-One, Feared by All [EP]
2015 - The Architect of Extinction
2018 - The Level Above Human
2019 - Call of the Void [EP]
2019 - Erotic Depravity [single]
2020 - Impending Dominance [single]
2020 - Dead Seraphic Forms [single]
2020 - No Half Measures [single]
2020 - Another Breath [single]
2020 - Where Only Gods May Tread
2021 - Stinking Cesspool of Liquified Human Remnants [EP]
2021 - The Surreption II




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ingested/53619
BC: https://uniqueleaderrecords.bandcamp.com/music
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2996
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 6 lata temu

Ingested spłodził kolejnego potwora pt. "The Level Above Human" z ładnie skrojoną okładką. Materiał nie różni się od tego, do czego Anglicy zdążyli nas przyzwyczaić, album równy, spójny no i miażdży kolana.

"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1517
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 6 lata temu

Wcześniej grali dość prostacki slam death. Na ostatniej poszli raczej w stronę deathcore, ale też nie takiego oczywistego. Jest sporo przestrzeni, trochę BDM, trochę slamu. Ciekawa kombinacja. Kompozycje jak na ten gatunek są naprawdę niezłe, dzieje się sporo, a słychać wszystko wyraźnie bo produkcja bardzo dobra i klarowna.

Mają chyba dobrą promocję bo do nabycia w sklepach muzycznych bez problemu. Co do zasady slamy itp są poza głównym obiegiem. Tutaj im się udało. Unique Leaders zrobiło dobrą robotę.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 149
Rejestracja: 6 lata temu

pampa 6 lata temu

mi też pode-szedł nowy long Ingested bardzo ciekawe kompozycje. Będę wracał do tego albumu!!!
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 149
Rejestracja: 6 lata temu

pampa 6 lata temu

przerabiam ,,The Architect of Extinction" ja pier..le przepięknie brzmi ku-- wa jebnięcie pierwsza klasa ap-ropo temat moim zdaniem powinien znaleźć się w kategorii death metal !!!!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2996
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 4 lata temu

Wyszła epka "Call of the Void", i jest wpierdal ale pojawiło się też sporo melodii, czyli troszkę powietrza do swojej twórczości Ingested wpuszcza. Jak dla mnie nawet nieźle się to komponuje, okładeczka

Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17565
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Obrazek

Nowy album - The Surreption II (Redux) - 30 lipca 2021 w Unique Leader.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2996
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 2 lata temu

Niby w porządku ten nowy album, ale czegoś mi tam brakuje. Jest w ich stylu, ale być może tylko dla mnie, albo ogólnie trochę tutaj przynudzają. Brakuje mi ich zwierzęcości, brzmi to po prostu jak totalnie bezpieczny album, zbyt to wszystko równe, schematyczne choć nadal wpierdol jest.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3009
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Nowy krążek Ashes Lie Still ukaże się już za niecały miesiąc (4 listopada) nakładem Metal Blade Records. Anglicy udostępnili numer z nadchodzącej płyty From Hollow Words z gościnnym udziałem Svena De Caluve z Aborted.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2996
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex rok temu

Vortex pisze:
2 lata temu
Niby w porządku ten nowy album, ale czegoś mi tam brakuje. Jest w ich stylu, ale być może tylko dla mnie, albo ogólnie trochę tutaj przynudzają. Brakuje mi ich zwierzęcości, brzmi to po prostu jak totalnie bezpieczny album, zbyt to wszystko równe, schematyczne choć nadal wpierdol jest.
"Ashes Lie Still" wpisuję się dokładnie w to samo.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3009
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 mies. temu

5 kwietnia nakładem Metal Blade Records pojawi się nowy album "The Tide of Death and Fractured Dreams". Na płycie gościnnie pojawią się Mark Hunter (Chimaira) w utworze "In Nothingness" oraz Josh Middleton (Sylosis) w "Expect To Fail". Na pierwszy ogień, przedpremierowo poszedł otwierający album "Paragon of Beauty".
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2996
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 2 tyg. temu

No i tu już leci Ingested z najlepszych lat. W końcu znów wgniata to w zimie, dusi i nie chcę puścić. Ach piękna płytka. @Szajtan przy okazji popraw, tytuł otwierającego utworu ;)
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Death Metal”