Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7874
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus

tomder pisze: miesiąc temu zlał się na mnie Cwel
Gówno mnie obchodzi co robisz w tak zwanym wolnym czasie...
tomder
Master Of Reality
Posty: 266
Rejestracja: 9 lat temu

tomder

Vexatus pisze: miesiąc temu
tomder pisze: miesiąc temu zlał się na mnie Cwel
Gówno mnie obchodzi co robisz w tak zwanym wolnym czasie...
Odpowiednia i zdrowa reakcja. Mniejsza o to, słucham sobie debiutu Sznura i jest całkiem inny niż skrytykowany przeze mnie Cwel. Muzycznie jest na czym ucho zawiesić, a i tekstowo jest inaczej. Przede wszystkim teksty mają jakiś sens. Szkoda tylko perkusji, że jest z komputera.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7874
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus

tomder pisze: miesiąc temu Odpowiednia i zdrowa reakcja.
:D
tomder pisze: miesiąc temu słucham sobie debiutu Sznura i jest całkiem inny niż skrytykowany przeze mnie Cwel.
No i wchodzi zdecydowanie lepiej? Ta nowa płyta całkiem spoko, ale to wszystko jakieś takie bez klimatu. Stare materiały były proste i koślawe, ale miało to wszystko ręce, nogi i rogi, a ta nowa jest przekombinowana. Gdzieś tam wyżej pisałem, że muzycznie jest w tym projekcie coraz lepiej i przez to paradoksalnie coraz gorzej.
tomder
Master Of Reality
Posty: 266
Rejestracja: 9 lat temu

tomder

Vexatus pisze: miesiąc temu
tomder pisze: miesiąc temu Odpowiednia i zdrowa reakcja.
:D
tomder pisze: miesiąc temu słucham sobie debiutu Sznura i jest całkiem inny niż skrytykowany przeze mnie Cwel.
No i wchodzi zdecydowanie lepiej? Ta nowa płyta całkiem spoko, ale to wszystko jakieś takie bez klimatu. Stare materiały były proste i koślawe, ale miało to wszystko ręce, nogi i rogi, a ta nowa jest przekombinowana. Gdzieś tam wyżej pisałem, że muzycznie jest w tym projekcie coraz lepiej i przez to paradoksalnie coraz gorzej.
Nie chciałem opisywać Cwela jak materiał nadający się do klopa. Tak wyszło, może akurat twórcom o to chodziło. Może chcieli wzbudzić skrajnie negatywne emocje wkórwienia, zażenowania i beznadziejności. Może to dlatego, że deathwhore tak zachwalał teksty i koncepcje.
Ja tam nic nie widzę w tych tekstach. Są proste, chamskie i bez wyczucia- może tak ma być, narazie nie rozumiem ich.

Jedno wiem napewno, początki tego projektu nie były złe. Na Cwela może jeszcze przyjdzie czas, może kiedyś polubię. Nie skreślam, może będę wracać, w szczególności że jest na streamie.
Awatar użytkownika
kataton88
Tormentor
Posty: 1005
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ja nie stąd

kataton88

tomder pisze: miesiąc temu Ja tam nic nie widzę w tych tekstach. Są proste, chamskie i bez wyczucia- może tak ma być, narazie nie rozumiem ich.
Trochę taki (jeszcze bardziej) upośledzony Wojaczek, tylko bez wrażliwości i właśnie wyczucia tegoż. Ogólnie lepiej tak niż rozbić się na bezpośrednich cytatach.