"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 3319
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Opole

Cemetarian

Post Hajasz » 4 mies. temu

Obrazek

Obrazek

No kurwa kiedy się startuje z takim demosem to nie ma litości i oczekiwania windują do góry w szalonym tempie. Cemetarian z amerykańskiego Houston wysmażyło taki demo, że powróciły wspaniałe wczesne lata 90-te i wspomnienia masakrujących demosów Goreaphobia czy Morta Skuld.

Tomb of Morbid Stench to zaledwie trzy ciosy trwające 12 min ale takie, po których ciężko się podnieść. Masakrujące potężne przestrzenne brzmienie i tak samo mega brutalny growl z delikatnym pogłosem. Kości połamane gwarantowane po tym demosie. Mam nadzieję, ze ekipa szybko znajdzie się w jakiejś 20 Buck Spin czy innym Dark Descent bo jak wydadzą album to nie będzie litości dla skurwysynów. A i jeszcze jedno. Kiedy wokalista bulgocze w ostatnim kawałku Tomb Of Morbid Stench to ściany się kruszą. Mega wykurwisty demos i jedyne co się prosi to tak dodać do niego ten subtelny szum kasetowy a nikt by nie uwierzył, że to materiał wydany w 2019 roku tylko jakaś zatęchła demów z wieków minionych.

Skład:
Matt Heffner - Drums (2019-present) Blaspherian, Morbosidad, Oath of Cruelty, Thy Feeble Saviour, Terrorist (live), ex-Crusher, ex-Owl Witch, ex-Termination Force, ex-Hideous Mangleus (live), ex-Obeisance (live), ex-Lethal Aggression (live), ex-Cronophage (live)
Dave Callier - Guitars (2019-present) Oath of Cruelty, P.L.F., ex-Morbosidad, ex-Creative Waste (live), ex-Rawhead (live), ex-Gleet, ex-Krime Pays When Pigs Die, ex-Lionel Hutz, ex-Nervous Wrecktum, ex-Race Against Time, ex-Wrath of Beowulf, ex-Reason of Insanity (live)
Francisco Pulido - Guitars (2019-present) Thy Feeble Saviour, ex-Sacreligious Torment, H.R.A., Hypo Christians, ex-Morbosidad, ex-Oath of Cruelty (live), ex-Lethal Aggression (live)
Daniel Shaw - Vocals (2019-present) The Filthöundz, ex-Blaspherian, ex-War Master, ex-Baphomet's Call
▼ Byli muzycy
Carlos - Noise (2019)
▼ Muzycy koncertowi
Dave Callier - Bass (2019) Oath of Cruelty, P.L.F., ex-Morbosidad, ex-Creative Waste (live), ex-Rawhead (live), ex-Gleet, ex-Krime Pays When Pigs Die, ex-Lionel Hutz, ex-Nervous Wrecktum, ex-Race Against Time, ex-Wrath of Beowulf, ex-Reason of Insanity (live)
Dyskografia:
2019 - Tomb of Morbid Stench [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ce ... 3540458380
BC: https://cemetariantx.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
HUMAN
Tormentor
Posty: 952
Rejestracja: 3 lata temu

Post HUMAN » 4 mies. temu

Bardzo dobry cios, czuć klimat krypt a nie perfumy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 11359
Rejestracja: 3 lata temu

Post yog » 4 mies. temu

Faktycznie mocny strzał od zawodnika wagi ciężkiej, przez te 12 minut dzieje się więcej niż na niejednym albumie. Fani grobowego death metalu nie będą zawiedzeni.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 2901
Rejestracja: 3 lata temu

Post deathwhore » 4 mies. temu

Grajki z Morbosidad z wokalem Blaspherian. To mi wystarczy i mógłbym pierdolnąć laurkę w ciemno, bez słuchania.
Nebiros pisze:
2 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 11359
Rejestracja: 3 lata temu

Post yog » miesiąc temu

Jedno z ciekawszych demek deathowych zeszłego roku, Tomb of Morbid Stench, wyjdzie niedługo na 7", jeśli ktoś jest miłośnikiem żonglowania cementem to może go ta informacja zainteresuje.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”