"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » rok temu

Gorzej będzie, ale myślę, że jednak w końcu ludzie dojdą do tego, że czarny też może być rasistą, a kobieta może być seksistką :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » rok temu

Bo wschodni nie stoi co nie, z Chinami monitorującymi obywateli i przyznającymi punkty za posłuszeństwo, z radziecko-zbrodniczą Rosją, katolsko-socjalistyczną Polską.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 9 mies. temu

Blaze of Perdition trafiło do Metal Blade! Prace nad piątym albumem - The Harrowing of Hearts, trwają.
Destro

Post Destro » 9 mies. temu

yog pisze:
9 mies. temu
Blaze of Perdition trafiło do Metal Blade! Prace nad piątym albumem - The Harrowing of Hearts, trwają.
Skąd takie rewelacje masz? :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 9 mies. temu

Parę chwil temu fejsbuki zawrzały :P Na peju BoP choćby info.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 9 mies. temu

Metal Blade? No to nieźle ich wywindowało :D Chętnie sprawdzę nowy album tego "mięciutkiego trendziarskiego religijnego gówienka" czy jak to tam na masterfulu mawiali. Ja zespół lubię i śledzę od początku, kiedy jeszcze jako Perdition grywali i uważam, że zdecydowanie rozwijają się z płyty na płytę, więc może zaskoczą czymś nowym i ciekawym.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 9 mies. temu

Wędrowycz pisze:
9 mies. temu
może zaskoczą czymś nowym i ciekawym.
Blaza Perdycji w Metal Blade? Oby się tylko nie okazało, że zaskoczą czymś nowym i ciekawym, ale na końcu będą tym tak samo zaskoczeni jak my... ;)
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 9 mies. temu

A tam bez przesady, co takiego strasznego Metal Blade robi?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 9 mies. temu

Po pierwsze: nigdzie nie napisałem, że MB robi "coś strasznego". :)

Po drugie: @Hajasz z pewnością może Ci to lepiej wytłumaczyć w kilku prostych słowach. :)
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 9 mies. temu

Ja tak samo śledzę ich od początku kariery, jeszcze przy poprzedniej nazwie i cały czas uważam, że najlepsze materiały nagrywali na początku właśnie. Antihuman Divinity bardzo mi się swego czasu podobała, podobnie jak pierwsze wypusty po zmianie, czyli split z Pseudogod (świetne, zajebiste całościowo wydawnictwo, które polecam w chuj) i debiutancki album. The Hierophant i kolejne pomniejsze wydawnictwa to mocny spadek formy, dopiero na Near Death Revelations panowie otworzyli serduszka na maksa i pozwolili płynąć bardzo dobrym numerom. Na najnowszej znowu zamulili i rozmemłali obiecujący potencjał. Trochę się też obawiam tego, co zaprezentują w nowej stajni i to nie z powodu owej stajni a z powodu tego, co znalazło się na Conscious Darkness. Jeśli taka rozwodniona muza będzie się dalej przelewać w obozie zespołu to może to być bardzo marne wydarzenie, to przejście do dużego labelu.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 6 dni temu

Teaser 2-utworowej epki Transmutation Of Sins. Premiera 22 listopada 2019 w Metal Blade. 7 cali, a poza kawałkiem tytułowym - na stronie B - cover Moonchild Fields Of The Nephilim.

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 5 dni temu

Teaser w przypadku pełniaka to jak najbardziej rozumiem, ale w przypadku EPki z dwoma kawałkami, z których jeszcze jeden jest coverem, to chyba jednak trochę przesada. A może jednak nie? ;)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 5 dni temu

Zgadzam się w zupełności. Mam wrażenie, że tu nie tyle sam zespół co wytwórnia naciskały na takie gówno jak teaser. Mnie osobiście tego typu zwiastuny z reguły wkurwiają. A w przypadku 2 utworowej epki, to już w ogóle kuriozum.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 5 dni temu

To jest element promocji ich trasy koncertowej, jak i cała ta epka zapewne.

Zaś że teasery utworów to pojebana sprawa - nie ulega kwestii, ale od zarania dziejów były te jakieś 30 sekundowe zajawki w sklepach typu merlin.pl czy inne empiki.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 5 dni temu

W sumie to nawet bym sobie na ich koncert poszedł, bo nie miałem przyjemności.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 4 dni temu

Ja widziałem, ale bardzo dawno i chętnie zobaczyłbym ich teraz, bo sporo się pozmieniało w międzyczasie. Choć zastępstwo na wokalach godne, to jednak miło byłoby zobaczyć Dzięcioła w tej roli.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 3 dni temu

Na żywo straszna nuda teraz. Ciągnie się ta muzyka jak flaki z olejem, chociaż to pewnie wina setlisty, którą siła rzeczy ostatnio dominuje ostatnia płyta.
sunflower

Post sunflower » 3 dni temu

DiabelskiDom pisze:
3 dni temu
Na żywo straszna nuda teraz. Ciągnie się ta muzyka jak flaki z olejem, chociaż to pewnie wina setlisty, którą siła rzeczy ostatnio dominuje ostatnia płyta.
Która na początku też się ciągnie, ale gdy da się jej szansę, to po jakimś czasie odkrywa swoje walory i przestaje nudzić, a nawet okazuje się bardzo udana. Czego nie można powiedzieć o rozwleczonej, męczącej i za długiej NDR. Reszty albumów nie znam, ale spróbuję kiedyś przez nie przebrnąć.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 3 dni temu

No właśnie mnie się Near Death Revelations bardziej podoba od najnowszej. Ale ja ogólnie najbardziej lubię ich początki, czyli split z Pseudogod i debiutancki album. Więcej takiego nieociosanego szaleństwa tam słyszę, chociaż muzycznie to żadne novum.

Wróć do „Black Metal”