Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Re: Sprzęt muzyczny.

Kozioł 8 mies. temu

Spamik...
HEAVYS | Headphones Engineered For Heavy Metal
Metal-loud headphones with 2 frequency ranges and 4 drivers so you can listen to metal the way it’s meant to be heard.

Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor

Nekroskop 8 mies. temu

Nie spamik, tylko robienie ludzi w chuja.

Słuchawki do HM? Ta, magiczne garnki. W tej reklamie jest tyle głupot, że z początku wziąłem do za żart.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł 8 mies. temu

4 subwoofery 8 głośniczków i ponoć będą produkowane podczas czarnych mszy. Czas zastąpić youtubowe głośniczki.

Edit. W lecie się wyjaśni. Wał albo "spijam dziewczęcą krew błony dziewiczej". Skoro som magiczne pudełeczka to czemu nie garnki...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 7 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 5 mies. temu

Podpinał ktoś może pod wzmacniacz dwa odtwarzacze cd jednocześnie? da się tak w ogóle?
nie jestem specem, a może ktos próbował...
chodzi mi o niektóre dwupłytowe albumy, gdzie powinno się odpalać jednocześnie oba cd...
np Boris 'dronevil' czy Neurosis/Tribes of Neurot
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 2 mies. temu

Jak ktoś szuka sztos dac/ampa albo przedwzmacniacza to polecam Bursonika w tej bdb cenie jak na siebie. I nie to nie moja aukcja, ani znajomy.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/burso ... owy-okazja
edi_gein

edi_gein 3 tyg. temu

Po pozbieraniu opinii zacząłem od zestawu Rotel - Paradigm. Na forach ludzie piszą że do metalu wzmaki Rotel lub Nad natomiast kolumny Paradigm najlepsze. Wzmak był używany (nie pamietam modelu) a kolumny nowe Paradigm Titan Monitor v5. Dawało radę dopóki nie zacząłem słuchać więcej analogu i przede wszystkim więcej jazzu. Wyszły braki. Potem byłem na odsłuchu sprzętu vinage i okazało się że to jest to. Teraz gram na wzmaku Sansui AU6900 z 76 roku i kolumnach Canton Fonum z początku lat 80. Źródła to Cd Rotel 865BX i gramofon Fonica po znacznym tuningu. Próbowałem wrócić do kaset ale to już nie moja bajka , nie moje brzmienie. Spakowane czekają na lepsze czasy. Ważne jest też dla mnie radio. Praktycznie każdy dzień zaczynam od radia. Kiedyś tuner miałem zaspawany na trójkę. Czasy się zmieniły, trójki prawie nie ma i zacząłem słuchać tego co po trójce zostało czyli 357 i trochę Nowy Świat. Kupiłem odtwarzacz strumieniowy ale nie przekonał mnie. Spotify, tidal itp. nie potrzebuję. Królem jest dla mnie winyl.

Na czym Szanowni słuchają? Co polecają, spostrzeżenia opinie.

Edit by: Pioniere - przeniosłem, gdzie trzeba, usunąłem niepotrzebne zapytania i posty
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
edi_gein

edi_gein 3 tyg. temu

edi_gein pisze:
3 tyg. temu

Edit by: Pioniere - przeniosłem, gdzie trzeba, usunąłem niepotrzebne zapytania i posty
:D
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”