Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Blood Curse

Nucleator 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

I powiedzcie, że metal nie łączy ludzi. W skład amerykańskiego Blood Curse wchodzi bowiem małżeństwo Aarona i Olivii Franksów, których miłość do staroszkolnego heavy metalu poprowadziła do zawarcia bliższego związku. Po paru mniejszych materiałąch wydali w tym roku debiutancki album Sorceress, w którym zakochają się wszyscy czcziciele starego Angel Witch czy Mercyful Fate. Spójrzcie na samą okładkę, ona sama już krzyczy, że nie będzie to porcja plastiku dla szczyli w katankach Skull Fist i Nocnego Kochanka, o nie. Na Sorceress dostajemy znakomite rarytasy, skrzące się od chwytliwych zagrywek i świetnych, zreverbowanych partii wokalnych jadących oldskulem na kilometr. Są i rytmiczne, żwawe ciosy pokroju Her Spell czy Kill You (Tonight), ale nie zabrakło też mocarnego, ścinającego z nóg Conqueror's Worm, który przywołuje klimaty kultowego utworu Baphomet wiadomo kogo.

No piękna płyta, piękny powrót do czasów, gdy z diabelskiej wieży po raz pierwszy wychynął swój łeb Haybourne ze swoją kompania.

Skład:
Olivia Franks - Drums (2016-present)
Aaron Franks - Vocals, Guitars (2016-present)
▼ Byli muzycy
Micah Young - Bass, Vocals (backing) (2016-2018) ex-Sixth Victim
George Graas - Guitars (2017)
▼ Muzycy koncertowi
Scott Briggs - Bass (2018-present) Coffin Stench, Fornicus, ex-Aeons of Eclipse, ex-Deaf Revival, ex-Gorgy
Dyskografia:
2017 - Sorceress [demo]
2017 - Love on Smack [single]
2018 - Angel Witch [single]
2018 - SorceressMA: https://www.metal-archives.com/bands/Bl ... 3540430022
BC: https://bloodcurse.bandcamp.com/music
Ryszard pisze:
4 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”