Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Immolation / Azarath / Full of Hell 15-17.03.2018 Warszawa / Łódź / Bielsko-Biała

Nucleator 5 lata temu

Pozwolę sobie na bezwstydną wklejkę:

Po fantastycznie przyjętych wrześniowych koncertach, IMMOLATION powraca do Polski! Amerykanie, którzy promują swoją najwnowszą, rewelacyjną płytę - „Atonement”, odwiedzą 3 miasta: Warszawę, Łódź i Bielsko-Białą. Towarzyszyć im będą: death-grindowy FULL OF HELL, oraz międzynarodowy death metalowy kolektyw MONUMENT OF MISANTHROPY.

Uwaga! Gościem specjalnym na polskich koncertach będzie AZARATH!!

Reszta w temacie, ponadto niedługo mają dojść kolejne informacje. Wbija ktoś?

Obrazek
Ryszard pisze:
3 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:
HUMAN
Tormentor

HUMAN 5 lata temu

powinienem być , oby nagłośnienie było wreszcie dobre
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 5 lata temu

Kurwa, Łódź?! Bielsko-Biała?! :(
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 5 lata temu

@DiabelskiDom mi dupsko truje razem z ziomeczkiem, żebym do Łodzi wpadł, to może na Immolation przyjadę, ale jeszcze nie wiem - zależy czy mi problemy osobiste nie przeszkodzą, ani kasa ;p
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
5 mies. temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit 5 lata temu

Bielsko-Biała - kurwa będę.
Ten MONUMENT OF MISANTHROPY fajną EPkę dojebał
yog pisze:
3 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor

HUMAN 4 lata temu

wiecie , jak z biletami , ile pozostało
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom

pro 4 lata temu

Łódź, kuwa!
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 4 lata temu

Se też skoczę, co mi tam , wolne jest, trzeba użyć, wolałem zaliczyć Profanaticę ale z braku laku Immo ok. Uć i gazgnetofon UGH!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

No i bdb, też se skoczę ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 4 lata temu

Skaczmy do góry jak Immokangury zatem
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 lata temu

Wieczór zrobili goście z Full of Hell. Najlepszy koncert, pozostałych w zasadzie mogłoby nie być. Na płycie brzmi to super ale na żywo, w czerwonym świetle z energią wylewającą się z każdej sekundy występu gniecie jeszcze mocniej. Fuzja powerviolence z noisami rozpędziła podpitych entuzjastów skocznych gównoslamów granych przez Monuments of Misanthropy i kapel jednej z miliona podobnych czyli Omophagii. Po najlepszym koncercie wieczoru całkiem udany Azarath, chociaż te nowsze numery nie umywają się do "For Satan My Blood" czy "Christscum", czyli nielicznych przedstawicieli starych materiałów. Immolation elegancko, ale raz nie moja najulubieńsza bajka a dwa, że widziałem ich już czwarty raz więc ograniczyłem się do stania z założonymi rękami i patrzenia na przepychanki spoconych grubasów pod sceną. Pozdrawiam wszystkich spotkanych znajomych entuzjastów noszenia ciężkiego obuwia i naszywek!
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized 4 lata temu

No nie wiem ten cały full of coś tam próbowałem przed koncertem polubić i wolę jednak kozy w maskach z Singapuru, te wszelakie siaporty nijak nie robiły, azarath w zasadzie też bez większych emocji, ale pewnie jakby leciały kawałki z 1-3 to byłbym kontent. Immolation po latach nie oglądania live podobało mi się. Nawet z lekka jako grubas starałem się pokryć potem dla kompletu wrażeń hehe. Fajno i przyjemno było.
Radar

Radar 4 lata temu

Pierwszy raz byłem w Rude Boy w BB. Bardzo fajny lokal i wszystko dobrze ogarnięte przez organizatorów. Występy pierwszych kapel na przyzwoitym poziomie. Azarath pokazał na co ich stać,aczkolwiek fajnie by było więcej starszych numerów posłuchać.
Co do Immolation,to klasa bezdyskusyjna. Siła i perfekcja doskonale połączone, no i ten wiszący gość pod sufitem. Kto był - ten wie. :)

Wróć do „Koncerty”