Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

Necros Christos / Ascension / Venenum 13-14.02.2019 Kraków / Poznań

#1

yog 5 lata temu

Obrazek Artwork: David Glomba
Po odwołanych koncertach, jakie miały się odbyć jesienią, Necros Christos i Venenum powrócą do Polski w lutym (i ominą Warszawę :(). Skład uzupełni Ascension.

Terminy gigów to 13 i 14 lutego 2019, a odbędą się one odpowiednio w krakowskim ZetPeTe oraz poznańskim Bazylu. W sam raz idealny wypad na Walentynki ;)

Więcej info póki co nie ma, jak będzie to zapewne temat zostanie uzupełniony.

A tymczasem - ktoś prócz mnie się wybiera? :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
HUMAN
Tormentor
Posty: 1564
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 5 lata temu

obecny
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#3

yog 5 lata temu

No i kurwa prawidłowo!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#4

karp 5 lata temu

No i chuj bombki strzelił, w środku tygodnia, a urlopu na jeden dzień mi nie dadzą :c Żeby to było w Warszawie to jeszcze, ale śmignąć do Poznania/Krakowa kiedy następnego dnia trzeba wstać rano do pracy... to się nie uda. A cholera bym te Necros Christos zobaczył. Chyba, że jakieś hehe L4
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#5

Andrzej Oktawa 5 lata temu

Obecny! Zwłaszcza jaram się Venenum i Ascension, bo With Burning Tongues było spoko. W ogóle fajnie dobrane kapele pod względem stylistyki, brzmienia itp. Nie lubię smalcu z dżemorem.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#6

Andrzej Oktawa 5 lata temu

No i jak się podobało? Veneneum wg. mnie rozdało -nawet w drugiej połowie koncertu, gdzie zaczęli grać ten swój "Trans Śmierci". Ascension jakoś mi nie siadło, wokalista pocieszny, sprawiał wrażenie jakby tańczył flamenco :D no i rozbawiło mnie jak basista zaplątał się włosami w wiosło gitarzysty i temu potem taki kosmyk zwisał z główki gitary, LOL! N.C. trochę mnie wynudziło...
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#7

yog 5 lata temu

Andrzej Oktawa pisze:
5 lata temu
no i rozbawiło mnie jak basista zaplątał się włosami w wiosło gitarzysty i temu potem taki kosmyk zwisał z główki gitary, LOL!
Piękna historia!

Wyjebałem się na koncert ostatecznie, średnio było z kim jechać, a w sumie Necros Christos już widziałem lata temu w starym Bazylu. Miałem kupiony bilet na Warszawę jesienią, ale trasa nie wypaliła i nie zarobili na mojej obecności.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4171
Rejestracja: 7 lata temu

#8

DiabelskiDom 5 lata temu

No i masz czego żałować, bo już nie będziesz miał okazji. Ja nie byłem w Poznaniu na pamiętnym gigu ale za to teraz nadrobiłem i wyszedłem ukontentowany. Bardzo ucieszyła mnie obecność jednego z moich ulubionych trzech numerów z najnowszej płyty (którą sobie zakupiłem - wydana jest przechuj), lecz przede wszystkim obecność Black Bone Crucifix, Baal of Ekron i Va Koram Do Rex Satan a jakże. Tylko dupeczki z (Dolch) nie było na merchu :(
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog 5 lata temu

Jak nie było Black Mass Desakrejszyn i Impure Burials Prevail to nie żałuję, że opuściłem!
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”