Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Mgła / Bestial Raids / Lvcifire - 30.04.2017, Gdynia

Vexatus 5 lata temu

Mgła / Bestial Raids / Lvcifire - 30.04.2017 w gdyńskim klubie Ucho.

https://ucho.com.pl/2017/04/30/mgla-bes ... -lvcifyre/

Wybiera się ktoś?
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny

synu 5 lata temu

Zamierzam się stawić, choć kwestie logistyczne spędzają mi nieco sen z powiek (połączenia do Torunia mam turbo dziadowskie).

Planuje ktoś ruszać jakimś skoordynowanym transportem przez Bydgoszcz/Toruń? :)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 5 lata temu

Ja się w efekcie nie wybieram do Wawy, choć miałem to dawniej w planach. W sumie poza Lvcifyre resztę widziałem już. Mam cichą nadzieję, że cały ten hipsterski motłoch który jak widzę wybiera się na ten koncert rozjedzie buldożer w postaci Bestial Raids.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Vexatus 5 lata temu

Niedzielny koncert był całkiem niezły. Bestial Raids bardziej mi przypasowali live niż na płytach. :) Występ Lvcifyre prawie w całości spędziłem na zewnątrz - dolegliwości żołądkowe rozwaliły mnie już z samego rana, więc wolałem połazić z kąta w kąt po terenie, niż obrzygać tłum w klubie. :) Przy okazji zauważyłem, że niektórzy są nieco zdziwieni obecnością tego typu osobnika (wyglądem dość znacznie odstawałem od 99% zgromadzonych). Wróciłem kiedy na scenie zaczynała się instalować Mgła... Do Gdyni wybrałem się specjalnie na ten właśnie występ i nie żałuję (pomimo dość specyficznych okoliczności wyjazdu). Fajnie było wreszcie zobaczyć i posłuchać Mgły na żywo na żywo. :) Przy okazji pozdrawiam serdecznie Bartka, (który zechciał mi towarzyszyć), Łukasza i jego brackiego, sympatycznego brodacza (który oblał mnie piwem) oraz parę sympatycznych globtroterów z Warszawy. :)
Ostatnio zmieniony 09 cze 2017, 16:25 przez Vexatus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 5 lata temu

Wypowiem się tu, bo bezsensu nowy wątek robić. W Warszawce Bestiale rozdali, ale największy rozjeb umysłu miałem na Lvcifyre i gościu specjalnym. Specjalnym w chuj, bo Marek z Cultesów to nie byle jopek a możliwość usłyszenia na żywo "Szafotu" czy "Jak zabija Diabeł" nie zdarza się na każdym gigu. Występ wieczoru i chuj.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny

synu 5 lata temu

http://kvlt.pl/relacje/mglalvcifyrebest ... 1-05-2017/

no to i ja dorzucę swoją relację :)
deathwhore
Tormentor

deathwhore 5 lata temu

Wolałbym zobaczyć ich w teatrze, z numerowanymi miejscami siedzącymi, poważnie mówię.
Nebiros pisze:
3 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny

synu 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Wolałbym zobaczyć ich w teatrze, z numerowanymi miejscami siedzącymi, poważnie mówię.
Na pewno pasowaliby bardziej niż Furia 8-)

Wróć do „Koncerty”