Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Katavasia

DiabelskiDom 3 lata temu

Obrazek
Jak ktoś lubi grecką scenę to powyższa nazwa zdecydowanie go urzeknie. Po grecku melodyjny black metal, na koncie jeden album - zeszłoroczny "Sacrilegious Testament". W takim "Adoration of Darkness" myśli bezwiednie płyną ku bogom z Kawir. Bardzo zacny debiut, do odsłuchania poniżej.

Skład:
Foivos - Drums (2014-present) Agnes Vein, Freefall, Hail Spirit Noir, Sicks Daze, ex-Circle of Mushrooms
Astrous - Guitars (2014-present) Aenaon, ex-Majeste Simphonia, ex-Agos, ex-Black Winter, ex-Disolvo Animus
Achilleas C. - Guitars, Bass (2014-present) Aenaon, Varathron, ex-Incorporeal, ex-Tortured, ex-Chaotic Symmetry
Necroabyssious - Vocals (2014-present) Funeral Storm, Varathron, Zaratus, ex-Kawir, ex-Sickness Mind, ex-Terra Vivante, ex-Wolf
Dimitris K. - Guitars (2019-present) Melan Selas, Riffobia
▼ Byli muzycy
Haris - Keyboards (2014-?) Hail Spirit Noir, Transcending Bizarre?
Dyskografia:
2015 - Sacrilegious Testament
2017 - Daemonic Offering [EP]
2020 - Magnus Venator

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ka ... 3540392214
BC: https://katavasia.bandcamp.com/music
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 3 lata temu

"Gdy poranne wstają zorze, mój chuj jakąś pizdę orze" powiedział uciekinier z Syrii i, pojmując na swój oryginalny sposób desygnat słowa "wolność", zgwałcił kolejną Greczynkę na wyspie Lesbos, gdzie dwa i pół tysiąca lat temu pisała swoją poezję Safona. Jest jednym z wielu takich jak on, którzy zamieniają Grecję w piekło na ziemi. Taka aura odpowiada grajkom z K., bo dzięki temu nagrali najlepszą płytę blackmetalową ubiegłego roku. Cierpienie uszlachetnia !
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 3 lata temu

@DiabelskiDom nie wiem czy się zorientowałeś, że w maju nakładem Floga Records pt. "Daemonic Offering" wyszła limitowana 7" EP-ka z dwoma nowymi chwytliwymi utworami Greków. Poniżej w linku YT jeden z nich.

https://www.youtube.com/watch?v=O0i4Znna9KI

@Marduk666 Przypomina mi to dość mocno ostatni Varathron ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

4 września drugi album Katavasia za sprawą Floga Records się ukaże, tytuł to Magnus Venator, a zwiastuje go poniższy kawałek, Chthonic Oracle.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 2 mies. temu

To Będzin e baaaardzo dobry rok dla greckiej sceny.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog tydzień temu

Dzisiejsza premiera - druga Katavasia i ich Magnus Venator.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY tydzień temu

Absolutnie zachwycający. Zarzucić mogę może tylko tyle, że w porównaniu do poprzedniego, ten odszedł dalej od korzeni w kierunku progresji i jakichś heavymetalowych wtrętów, ale w tak niewielkim stopniu, że w ogóle mi to nie przeszkadza. Grecja w najlepszym wydaniu. Nie słyszę tu słabych momentów.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Marduk666 tydzień temu

Bardzo mi się ta nowa Katavasia podoba, nawet bardziej niż debiut chociaż nie pamiętam czy debiut w ogóle mi się podobał ;) Przysiądę znowu i sprawdzę.

Wróć do „Black Metal”