Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Odium Humani Generis

Hajasz rok temu

Obrazek

Obrazek

Black metal z klimatem i melodiami nieco w stylu wczesnej Furii. Ekipa z miasta Kaprala Diabelskiego, która działa tam od 2015 roku. Ich jedyny dorobek to demo z 2018 zatytułowane Zmora. Materiał ten trwa prawie 45 min i zawiera siedem rozbudowanych kompozycji. Całość oczywiście po polsku i nawet jak na demo sporo słychać tekstów. Zapewne materiał ten nagrany w bardziej profesjonalnych warunkach mógłby jeszcze więcej zyskać.

Skład:
Murukh - Drums (2015-present) Fadheit
Adam - Guitars (2015-present)
Adam - Vocals (2015-present), Bass (2018-present)
▼ Byli muzycy
Bartosz Sybilski - Bass (2015-2018) ex-Dissolved, ex-Aversion, ex-Infernal Papaya (live), ex-Overflow (live)
Krzysiek - Guitars (2015-2018)
▼ Muzycy koncertowi
Radek Nastarowicz - Guitars (2018-present) Eternal Fever
Dyskografia:
2018 - Zmora [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Od ... 3540440329
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Nuda jak 150 na żywo, wszystko było, sto razy lepiej. Może kiedyś co z tego będzie. Nie jest to jakieś specjalnie złe, ale na maksa nijakie i oczywiste do bólu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz rok temu

Na żywo to obecnie 90% zespołów to nuda. Jak pisałem, że gdyby nagrać to bardziej profesjonalnie to może efekt byłby lepszy ale i tak to demo w chuj lepsza niż ta parszywa Gruzja.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

To jest do bólu schematyczne granie po prostu. Po pół kawałka wiesz już, że będzie jechana Furia z debiutu i do końca już nic nie nie zaskakuje. Poprawne na maksa granie i tyle. Ale koleżanki chyba ze szkoły pod sceną takimi oczami na chłopaków patrzyły, że sam bym chętnie z nimi na scenę wskoczył, jeśliby tak na mnie miano patrzeć! :P
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom rok temu

Sympatyczne chłopaki, przy piwku, zarówno pitym jak i nalewanym przez nich można sobie pogawędkę uciąć. Można też pośpiewać La mesniee mordrissoire tudzież jakiś gangsta rap na afterku ;)

Muzycznie takie o, biorąc pod uwagę jak się prezentują obecnie a jak sie prezentowali kilka lat temu, to można przypuszczać, że za kilka lat będzie to doskonały zespół ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

xD

Edit: a, poszła edyta i jednak o muzie coś napisałeś :D
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets

ptrknknc rok temu

Na rzeczonym koncercie w Magnetofonie nie było tragedii, ale i jakoś niesamowicie też nie. Bardzo zachowawczo to brzmiało, w połowie wyszedłem zapalić.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 4 tyg. temu

No i dorobili się chłopcy płyty Przeddzień, która wyszła jakieś dwa tygodnie temu. Ładnie mi się słuchało demosa i ładnie mi się słucha tej płyty.
Konsekwentnie rozwijany styl, rozbudowane kawałki, ciekawa melodyka. Dalej problemy z nagranymi wokalizami, nie wszystko słyszalne co już na etapie płyty to jednak trochę wtopa. Mimo tego te ponad 50 min zlatuje bardzo szybko bo materiał ten po prostu wpada w ucho. Szukający chuja do dupy w postaci dysonansów, pokręconego grania, zwykłej napierdalanki mogą od razu iść do kuchni i zalać sobie vifona bo dla nich taki black metal to po prostu liść w japę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 tyg. temu

Nie wiem jaki z tego liść na japę, widziałem to na żywo i ziewałem, dla mnie to granie robione chujem tak miękkim, że konfederaci na to wołają "synu".
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 4 tyg. temu

Proponuję najpierw wyzdrowieć a potem coś sensownego pisać bo opinię o tym jednym koncercie już znamy a po drugie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi więc idź zalej lepiej vifona.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 4 tyg. temu

Black Metal to wojna wiec sprawdzilem co chlopcy graja.
I tak jak napisal @yog ''granie robione chujem tak miękkim.......''ja bym napisal ze granie gownem z dupy wyjetym.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.

Wróć do „Black Metal”