Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Pharmakon

#1

Vexatus 6 lata temu

Pharmakon to jednoosobowy projekt Noise/Power Electronics utworzony w 2007 roku przez Margaret Chardiet, która od lat jest związana z nowojorską sceną. Pharmakon ma na koncie kilka EPek i splitów oraz przede wszystkim 3 pełniaki. Pharmakon eksploruje rejony muzyczne wywodzące się z dość ekstremalnych gatunków, ale muzyka jest dość klimatyczna i całkiem przystępna.




Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#2

pit 6 lata temu

Ostatnio Drew McDowall wszędzie się nią zachwyca.

Ciężko w ogóle coś pisać o power electronics, cieszy że w tym przypadku poza masą przesterów Margaret bardzo sensownie wykorzystuje klasyczne syntezatory.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Lis 6 lata temu

Dla mnie Pharmakon to taki power electronics dla mas. Niby ekstremalne dźwięki, ale podane tak aby laikowi jednak mogło się spodobać, i trafnie, jak widać po popularności w środowiskach spoza tego nurtu.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 4 lata temu

15 kwietnia 2020, Pharmakon wystąpi w warszawskim Pogłosie.
► Pokaż
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#5

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
15 kwietnia 2020, Pharmakon wystąpi w warszawskim Pogłosie.
► Pokaż
Wybiera się ktoś może?

Jakimś cudem przeoczyłem zeszłoroczną płytę...

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Wybiera się ktoś może?
Myślę, że nikt, bo koncert się zapewne nie odbędzie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#7

deathwhore 4 lata temu

Ale jesteś przebiegły!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#8

Vexatus 4 lata temu

Najnowszy album mnie jakoś nie zachwycił za bardzo jak do tej pory. Sam nie wiem z czego to wynika, ale płyta jest po prostu inna od poprzednich. Być może przez to, że był nagrywana w inny sposób, tzn. całość na żywo i ma przez to charakter odmienny od poprzednich.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog rok temu

Pharmakon zagra 5 marca 2023 w warszawskiej Hydrozagadce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10

Vexatus rok temu

yog pisze:
rok temu
Pharmakon zagra 5 marca 2023 w warszawskiej Hydrozagadce.
:twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#11

Wicih rok temu

yog pisze:
rok temu
Pharmakon zagra 5 marca 2023 w warszawskiej Hydrozagadce.
Gdyby nie Archspire w tym samym miesiącu pewnie bym się przejechał ale wynajmowanie mieszkania, eh :(

Mam nadzieję że ktoś nagra ten lajwik i opublikuje bo akurat ta laska ładne rzeczy robi na żywo, jak ktoś napisał (podzielam opinię) taki industrial dla mas, ale solidnie pomyślany
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#12

Vexatus 3 mies. temu

Wicih pisze:
rok temu
Mam nadzieję że ktoś nagra ten lajwik i opublikuje bo akurat ta laska ładne rzeczy robi na żywo


Uprzejmie donoszę... ;)
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#13

Lis 3 mies. temu

Robiłem ze 3 podejścia i nie mogłem się przekonać, dla mnie z power electronics powinna wylewać się ciemność, tutaj jakoś tego nie czuję, dla porównania wspominane Himukalt to też pani i przy dźwiękach które generuje aż można się źle poczuć. Spróbuję jeszcze, zabiorę na dniach gdzieś to w plener.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#14

Vexatus 3 mies. temu

Ja bardzo lubię i łykam wszystkie albumy jak pelikan świeże ryby... Nie jest to jakoś szczególnie trudna w odbiorze muzyka, a nawet jak na standardy Noise/PE to wręcz bardzo przystępna. Tego typu projekty też są potrzebne. Dla mnie super.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#15

Vexatus 3 mies. temu



Jeszcze na dokładkę występ live z klubu Saint Vitus Bar z końca października 2022 roku. Ten nowojorski klub to jest jakiś fenomen, bo ciągle jakieś zajebiste występy są tam organizowane. :)
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#16

Wicih 3 mies. temu

Vexatus pisze:
3 mies. temu
Wicih pisze:
rok temu
Mam nadzieję że ktoś nagra ten lajwik i opublikuje bo akurat ta laska ładne rzeczy robi na żywo


Uprzejmie donoszę... ;)
O, podziękował grzecznie
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#17

Vexatus 3 mies. temu

Wicih pisze:
3 mies. temu
O, podziękował grzecznie
Miłego słuchania! Strasznie żałuję, że nie byłem. Margaret jest zajebista.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#18

Vexatus 2 mies. temu



Stary klipol znalazłem...

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”