Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 4742
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Human Larvae

Vexatus 9 mies. temu

Obrazek
Human Larvae to istniejący od 2005 roku niemiecki projekt z gatunku Power Electronics / Experimental, za który odpowiedzialny jest Daniel Burfoot. Na pierwszy rzut ucha Human Larvae to niby Power Electronics (z naleciałościami różnych innych stylistyk) jakich wiele, ale wystarczy się wsłuchać, żeby zauważyć, że w tym dźwiękowym szaleństwie jest zaskakująco dużo uporządkowanych dźwięków. W odróżnieniu od wielu innych podobnych projektów struktury i kolejne warstwy lejącego się hałasu są dość dokładnie przemyślane. Jak można przeczytać na profilu BC:
Active since 2005, Human Larvae has made his mark in mixing multiple industrial subgenres to his own twisted, doom-laden mix of gloomy power-electronics. An obsessive journey through collapsing human relations and spiritual downfalls culminating in an abrasive soundtrack towards a destination unknown.
Przez niemal 20 lat działalności D. Burfoot wydał łącznie kilkanaście materiałów, co również może być jakimś wskaźnikiem ich jakości, bo od razu widać, że nie produkuje ich taśmowo przez przesterowanie dźwięków pracującej pralki, do której ktoś wrzucił dwie cegły, pół kilograma gwoździ i kota... Polecam każdemu, kto myśli, że wszelkiej maści industriale, nojsy i eksperymentale to tylko bezsensowny hałas.

ObrazekBC: https://humanlarvae.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 4742
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Vexatus 9 mies. temu

Jeszcze to na dokładkę...


Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”