Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Sentient Ruin Laboratories - USA

Ryszard 2 lata temu

Obrazek
Start. Rok 2012. Laboratoria Sentient Ruin chcą "Negować rasę ludzką poprzez dewiacyjne analogowe formy audio"

Bezkompromisowy profil muzyczny. W produkcji sporo a w dystrybucji masa naprawdę złowrogiej, ciężarnej i metalowo-extremalnej muzyki. Ekstremalnej black, thrash i deathowo ale gdy trzeba, również zaprawionej smakami noise, industrial, ambient i tym podobnych.

Amerykański potworek jest totalnie na czasie, zatruwając i zalewając kanały podziemia selekcją poważnego i dziwacznego sonicznego wpierdolu. Pomimo powyższych mylących faktów, label wciąż pozostaje mocno undergroundowy i tradycyjny. Widocznie pod pozorami podejrzanej oferty muzycznej, stajnia dba o odpowiedni poziom swoich podopiecznych, co za tym idzie, podejście do sztuko-rzemieślnictwa blaszanego młodych adeptów grzania. Jednym zdaniem, wódka się leje a biczki polewają panom.

Zakładowy Quality Control i wywiad SRL to zuch chłopaki i elita nagonki na miarę bardziej chyba nadziemnej Profound Lore.

UWAGA! Merch samego label jest zajebisty. Moze nie plakaty ale koszulki są gites.

Metalowa Phurpa, Plague Organ

Zabawa w gruzowy death metal i industrial, Evaporated Sores

Crust Death Metal. Atrament

Apokaliptyczny Post czy Doom. Abstracter

Lunatyk i awangardowe psychedelic black eksperymenty.

Deadlight Sanctuary. Spadkobiercy Unholy

Wystarczy.

MA: https://www.metal-archives.com/labels/S ... ries/35477
BC: https://sentientruin.bandcamp.com/music
WWW: http://sentientruin.com
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 2 lata temu

To z samochodem kojarzę okładkę, chyba słyszałem i chyba mi się podobało, chyba nie aż tak mocno żeby wracać, i chyba odswieżę, bo ciekawie to opisałeś.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 2 lata temu

Nikt kurwa nigdy Cryptae nie pochwalił ale chuj tam, kolejny krążek zaraz w sprzedaży

Ryszard pisze:
5 lata temu
Druga próba wystawienia posta i w rezultacie gołe linki bez textu. Zero rysiowizny a jak chcecie to sobie klikniecie.

Cryptae - Cryptae 22.12.1

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł 2 lata temu

Z pośród garści nowości SRL, trzy które mnie zainteresowały:

Najnowszy death-metalowy rytuał Chaos Echoes. Ecstasy With the Nonexistents

Luty 2021

Aberration. Projekcik dla fanów modernistycznego gruzownictwa

Już jest

Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 lata temu

Rysiu, a czy ten Chaos Echoes to nie jest jakaś wariacja nt debiutanckiej płyty? Tytuły się zgadzają.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Z wspomnianych tu w temacie słyszałem Deadlight Sanctuary, bo moją uwagę przyciągnęła okładka robiona przez wenezuelczyka nazwiskiem Bryan Maita, od rysuneczków w Tetragrammacide w każdym razie. Muza niestety mnie zanudziła, może kiedy co z tego jeszcze będzie, póki co dość mizernie. Oprócz tego też Cryptae obczaiłem, ale nie przekonało mnie zupełnie, sensu w tym nie dostrzegam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł 2 lata temu

DiabelskiDom pisze:
2 lata temu
Rysiu, a czy ten Chaos Echoes to nie jest jakaś wariacja nt debiutanckiej płyty? Tytuły się zgadzają.
Koncert z 2018. Włącz sobie z neta. Dobry płyt chyba że jakaś udawana reedka.
yog pisze:
2 lata temu
Z wspomnianych tu w temacie słyszałem Deadlight Sanctuary, bo moją uwagę przyciągnęła okładka robiona przez wenezuelczyka nazwiskiem Bryan Maita, od rysuneczków w Tetragrammacide w każdym razie. Muza niestety mnie zanudziła, może kiedy co z tego jeszcze będzie, póki co dość mizernie. Oprócz tego też Cryptae obczaiłem, ale nie przekonało mnie zupełnie, sensu w tym nie dostrzegam.
Bo źle i złe wydawnictwa sprawdzasz :)

Spróbuj sobie te np:

P. S.
A tak ogólnie to jak wam się widzi wstawianie nowości do tematu z wytwórnią o ile założony?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Kozioł pisze:
2 lata temu
A tak ogólnie to jak wam się widzi wstawianie nowości do tematu z wytwórnią o ile założony?
Według mnie najlepiej do tematu o zespole, jak nie ma to o labelu, a jak nie ma to do nowości wydalniczych.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 lata temu

Decoherence okej, ale jakoś bardzo mnie nie rozjebało. Darkspace jedno wystarczy. Nowy DSKNT za to wyczekiwany jak Spire co najmniej a tego Black Orphan na pewno słuchałem, ale niespecjalnie pamiętam, poza faktem, że było niezłe. Dzisiaj mam dzień na odjazdy; Gigany, Oksennusy i takie tam, to może na fali coś obadam.
yog pisze:
2 lata temu
Kozioł pisze:
2 lata temu
Według mnie najlepiej do tematu o zespole, jak nie ma to o labelu, a jak nie ma to do nowości wydalniczych.
Ja bym napisał, że jednak najpierw temat o zespole a jak nie ma, to do nowości a dopiero potem do labelowych. Bo jednak labelowy wątek to już do geeków bardziej jest kierowany ;)
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 2 lata temu

@Kozioł wstawiaj, gdzie ci wygodnie i tak na bieżąco to jest czytane, a poza tym dla kogo jest to forum, jest gospodarz naszego domu, co krzywdy nie da zrobić nikomu, to niech biega, przenosi, kasuje, uzupełnia, w końcu za co mu nie płacimy.

Tylko zakładaj tematy o grupach, a nie pojedynczych członkach tych grup. Bądź tak uprzejmy. Będziesz?

Edit. Coby trzymać się głównego tematu, tylko dodam że znam koreańców z małym fiatem, kiedyś słyszałem, podobało się.

Edit kolejny. Już pisałem o Koreańczykach, przepraszam za powtarzanie się.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł 2 lata temu

kurz pisze:
2 lata temu
,jest gospodarz naszego domu, co krzywdy nie da zrobić nikomu, to niech biega, przenosi, kasuje, uzupełnia, w końcu za co mu nie płacimy.
Dlatego cieszę się że nie jestem modem!!!! Viva la lazynesss
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask rok temu

kurz pisze:
2 lata temu
dodam że znam koreańców z małym fiatem, kiedyś słyszałem, podobało się.

a ja w końcu się dowiedziałem co za płytkę mam na półce, która też mi się podoba

kiedyś zamawiałem płytę Hell właśnie z Sentient i dołączyli mi tajemniczy bonus w samej kopercie bez okładki - na płycie tylko czcionka dalekowschodnia że to strona A i B i nic więcej i bądź tu mądry....dopiero teraz popatrzyłem na to autko na okładce i włączyłm...no i zgadza się
'napuchną mną drzewa'
'Od dobrych kilku lat...'
'The cult of Heroes our religion, our world is one of strife
Nature our new righteous order, Free and Proud and Wild'
'There's something growing in the trees
I think it's a different me'
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere rok temu

brzask pisze:
kurz pisze:
2 lata temu
dodam że znam koreańców z małym fiatem, kiedyś słyszałem, podobało się.

a ja w końcu się dowiedziałem co za płytkę mam na pólce, która też mi się podoba
kiedyś zamawiałem płytę Hell właśnie z Sentient i dołączyli mi tajemniczy bonus w samej kopercie bez okładki - na płycie tylko czcionka dalekowschodnia że to strona A i B i nic więcej i bądź tu mądry....dopiero teraz popatrzyłem na to autko na okładce i włączyłm...no i zgadza się
No o 夢遊病者 (Sleepwalkers) było swego czasu dość głośno w środowiskach hipsterów, hahaha. Nawet u nas na forum temat był poruszany kilkukrotnie - pierwszy raz w 2016 roku, przy okazji wydania EP-ki 5772. Japońce grają dość ciekawą i oryginalną, awangardowo brzmiącą wersję black metalu, wymieszanego z noise rockem i psychodelią.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask rok temu

tak jest, zupełnie zapomniałem o tej płycie i dziś mi się przypomniała jak wszedłem w temat i zobaczyłem okładkę z takimi samymi znaczkami

... a aktualnie sprawdzam sobie z tej samej wytwórni Chaos Echoes, niezłe dziwadło i mieszanka wybuchowa.
'napuchną mną drzewa'
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom rok temu

brzask pisze:
rok temu

... a aktualnie sprawdzam sobie z tej samej wytwórni Chaos Echoes, niezłe dziwadło i mieszanka wybuchowa.
Transient zajebista płyta, dalej już gorzej i nieco inaczej w mojej opinii. Na żywo też miałem przyjemność widzieć i całkiem okej, chociaż do reszty kapel z zestawu niespecjalnie pasowali ;)
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask rok temu

nie słyszałem ich, a mam fazę na takie dziwne rzeczy ostatnio

będę zgłębiał mocno :)
'napuchną mną drzewa'
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask rok temu

DiabelskiDom pisze:
rok temu
Transient zajebista płyta
Dobry ten Chaos Echoes a wspomniana Transient to naprawdę świetna i urozmaicona płyta. Mocniejsze metalowe numery poprzeplatane są ciekawymi, jakby transowymi pasażami. Czasem wpada to w doom/death delikatnie przypominając mi choćby Ruins of Beverast by następnie wkroczyć w rejony iście noisowe i przerażające zabawy dźwiękiem a la The Body.

Konkret!
'napuchną mną drzewa'
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin rok temu

brzask pisze:
rok temu
a mam fazę na takie dziwne rzeczy ostatnio
viewtopic.php?f=9&t=3897&hilit=neptunian

'Éons'.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

brzask pisze:
rok temu
DiabelskiDom pisze:
rok temu
Transient zajebista płyta
Dobry ten Chaos Echoes a wspomniana Transient to naprawdę świetna i urozmaicona płyta. Mocniejsze metalowe numery poprzeplatane są ciekawymi, jakby transowymi pasażami. Czasem wpada to w doom/death delikatnie przypominając mi choćby Ruins of Beverast by następnie wkroczyć w rejony iście noisowe i przerażające zabawy dźwiękiem a la The Body.

Konkret!
Pierwsze, studio. Na dzisiejsze ucho, brzmi niemal jak apokaliptyczny post hardcore... Czy Cobalt z death owej mańki?

Pierwsze, koncert. Surowiej i jakby więcej przebijającego się poczciwego death metalu. Kiedyś mnie obydwie rozjebywały ale słyszę że mi przeszło :) Dwie wersje jednego matexu.

Jeżeli nie wymyślam to oni sporo improwizowali, improwizują, co ok dziesięć lat temu było swojego rodzaju ciekawostką.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask rok temu

@Kozioł ta ich pierwsza epka, Tone of Things to Come, którą wkleiłeś też ładnie mi wchodzi.
Naprawdę solidna dawka szaleństwa i jakiegoś swoistego niepokoju..
Śmiem twierdzić, że panowie z Bölzer znają dokonania Francuzów i trochę z nich czerpią...Jakoś mi się z nimi skojarzyło.

Zatrzymam się na pewno dłuuugo przy Echach Chaosu :twisted:
'napuchną mną drzewa'
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł rok temu

Obrazek