Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Sentient Ruin Laboratories - USA

#1

Ryszard 3 lata temu

Obrazek
Start. Rok 2012. Laboratoria Sentient Ruin chcą "Negować rasę ludzką poprzez dewiacyjne analogowe formy audio"

Bezkompromisowy profil muzyczny. W produkcji sporo a w dystrybucji masa naprawdę złowrogiej, ciężarnej i metalowo-extremalnej muzyki. Ekstremalnej black, thrash i deathowo ale gdy trzeba, również zaprawionej smakami noise, industrial, ambient i tym podobnych.

Amerykański potworek jest totalnie na czasie, zatruwając i zalewając kanały podziemia selekcją poważnego i dziwacznego sonicznego wpierdolu. Pomimo powyższych mylących faktów, label wciąż pozostaje mocno undergroundowy i tradycyjny. Widocznie pod pozorami podejrzanej oferty muzycznej, stajnia dba o odpowiedni poziom swoich podopiecznych, co za tym idzie, podejście do sztuko-rzemieślnictwa blaszanego młodych adeptów grzania. Jednym zdaniem, wódka się leje a biczki polewają panom.

Zakładowy Quality Control i wywiad SRL to zuch chłopaki i elita nagonki na miarę bardziej chyba nadziemnej Profound Lore.

UWAGA! Merch samego label jest zajebisty. Moze nie plakaty ale koszulki są gites.

Metalowa Phurpa, Plague Organ



Zabawa w gruzowy death metal i industrial, Evaporated Sores



Crust Death Metal. Atrament



Apokaliptyczny Post czy Doom. Abstracter



Lunatyk i awangardowe psychedelic black eksperymenty.



Deadlight Sanctuary. Spadkobiercy Unholy



Wystarczy.



MA: https://www.metal-archives.com/labels/S ... ries/35477
BC: https://sentientruin.bandcamp.com/music
WWW: http://sentientruin.com
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#2

kurz 3 lata temu

To z samochodem kojarzę okładkę, chyba słyszałem i chyba mi się podobało, chyba nie aż tak mocno żeby wracać, i chyba odswieżę, bo ciekawie to opisałeś.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#3

Ryszard 3 lata temu

Nikt kurwa nigdy Cryptae nie pochwalił ale chuj tam, kolejny krążek zaraz w sprzedaży


Ryszard pisze:
6 lata temu
Druga próba wystawienia posta i w rezultacie gołe linki bez textu. Zero rysiowizny a jak chcecie to sobie klikniecie.

Cryptae - Cryptae 22.12.1

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#4

Kozioł 3 lata temu

Z pośród garści nowości SRL, trzy które mnie zainteresowały:

Najnowszy death-metalowy rytuał Chaos Echoes. Ecstasy With the Nonexistents

Luty 2021



Aberration. Projekcik dla fanów modernistycznego gruzownictwa

Już jest

Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#5

DiabelskiDom 3 lata temu

Rysiu, a czy ten Chaos Echoes to nie jest jakaś wariacja nt debiutanckiej płyty? Tytuły się zgadzają.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 3 lata temu

Z wspomnianych tu w temacie słyszałem Deadlight Sanctuary, bo moją uwagę przyciągnęła okładka robiona przez wenezuelczyka nazwiskiem Bryan Maita, od rysuneczków w Tetragrammacide w każdym razie. Muza niestety mnie zanudziła, może kiedy co z tego jeszcze będzie, póki co dość mizernie. Oprócz tego też Cryptae obczaiłem, ale nie przekonało mnie zupełnie, sensu w tym nie dostrzegam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#7

Kozioł 3 lata temu

DiabelskiDom pisze:
3 lata temu
Rysiu, a czy ten Chaos Echoes to nie jest jakaś wariacja nt debiutanckiej płyty? Tytuły się zgadzają.
Koncert z 2018. Włącz sobie z neta. Dobry płyt chyba że jakaś udawana reedka.
yog pisze:
3 lata temu
Z wspomnianych tu w temacie słyszałem Deadlight Sanctuary, bo moją uwagę przyciągnęła okładka robiona przez wenezuelczyka nazwiskiem Bryan Maita, od rysuneczków w Tetragrammacide w każdym razie. Muza niestety mnie zanudziła, może kiedy co z tego jeszcze będzie, póki co dość mizernie. Oprócz tego też Cryptae obczaiłem, ale nie przekonało mnie zupełnie, sensu w tym nie dostrzegam.
Bo źle i złe wydawnictwa sprawdzasz :)

Spróbuj sobie te np:





P. S.
A tak ogólnie to jak wam się widzi wstawianie nowości do tematu z wytwórnią o ile założony?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
A tak ogólnie to jak wam się widzi wstawianie nowości do tematu z wytwórnią o ile założony?
Według mnie najlepiej do tematu o zespole, jak nie ma to o labelu, a jak nie ma to do nowości wydalniczych.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#9

DiabelskiDom 3 lata temu

Decoherence okej, ale jakoś bardzo mnie nie rozjebało. Darkspace jedno wystarczy. Nowy DSKNT za to wyczekiwany jak Spire co najmniej a tego Black Orphan na pewno słuchałem, ale niespecjalnie pamiętam, poza faktem, że było niezłe. Dzisiaj mam dzień na odjazdy; Gigany, Oksennusy i takie tam, to może na fali coś obadam.
yog pisze:
3 lata temu
Kozioł pisze:
3 lata temu
A tak ogólnie to jak wam się widzi wstawianie nowości do tematu z wytwórnią o ile założony?
Według mnie najlepiej do tematu o zespole, jak nie ma to o labelu, a jak nie ma to do nowości wydalniczych.
Ja bym napisał, że jednak najpierw temat o zespole a jak nie ma, to do nowości a dopiero potem do labelowych. Bo jednak labelowy wątek to już do geeków bardziej jest kierowany ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#10

kurz 3 lata temu

@Kozioł wstawiaj, gdzie ci wygodnie i tak na bieżąco to jest czytane, a poza tym dla kogo jest to forum, jest gospodarz naszego domu, co krzywdy nie da zrobić nikomu, to niech biega, przenosi, kasuje, uzupełnia, w końcu za co mu nie płacimy.

Tylko zakładaj tematy o grupach, a nie pojedynczych członkach tych grup. Bądź tak uprzejmy. Będziesz?

Edit. Coby trzymać się głównego tematu, tylko dodam że znam koreańców z małym fiatem, kiedyś słyszałem, podobało się.

Edit kolejny. Już pisałem o Koreańczykach, przepraszam za powtarzanie się.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#11

Kozioł 3 lata temu

kurz pisze:
3 lata temu
,jest gospodarz naszego domu, co krzywdy nie da zrobić nikomu, to niech biega, przenosi, kasuje, uzupełnia, w końcu za co mu nie płacimy.
Dlatego cieszę się że nie jestem modem!!!! Viva la lazynesss
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1653
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#12

brzask 2 lata temu

kurz pisze:
3 lata temu
dodam że znam koreańców z małym fiatem, kiedyś słyszałem, podobało się.

Edit kolejny. Już pisałem o Koreańczykach, przepraszam za powtarzanie się.
a ja w końcu się dowiedziałem co za płytkę mam na półce, która też mi się podoba

kiedyś zamawiałem płytę Hell właśnie z Sentient i dołączyli mi tajemniczy bonus w samej kopercie bez okładki - na płycie tylko czcionka dalekowschodnia że to strona A i B i nic więcej i bądź tu mądry....dopiero teraz popatrzyłem na to autko na okładce i włączyłm...no i zgadza się
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#13

Pioniere 2 lata temu

brzask pisze:
kurz pisze:
3 lata temu
dodam że znam koreańców z małym fiatem, kiedyś słyszałem, podobało się.

Edit kolejny. Już pisałem o Koreańczykach, przepraszam za powtarzanie się.
a ja w końcu się dowiedziałem co za płytkę mam na pólce, która też mi się podoba
kiedyś zamawiałem płytę Hell właśnie z Sentient i dołączyli mi tajemniczy bonus w samej kopercie bez okładki - na płycie tylko czcionka dalekowschodnia że to strona A i B i nic więcej i bądź tu mądry....dopiero teraz popatrzyłem na to autko na okładce i włączyłm...no i zgadza się
No o 夢遊病者 (Sleepwalkers) było swego czasu dość głośno w środowiskach hipsterów, hahaha. Nawet u nas na forum temat był poruszany kilkukrotnie - pierwszy raz w 2016 roku, przy okazji wydania EP-ki 5772. Japońce grają dość ciekawą i oryginalną, awangardowo brzmiącą wersję black metalu, wymieszanego z noise rockem i psychodelią.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1653
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#14

brzask 2 lata temu

tak jest, zupełnie zapomniałem o tej płycie i dziś mi się przypomniała jak wszedłem w temat i zobaczyłem okładkę z takimi samymi znaczkami

... a aktualnie sprawdzam sobie z tej samej wytwórni Chaos Echoes, niezłe dziwadło i mieszanka wybuchowa.
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#15

DiabelskiDom 2 lata temu

brzask pisze:
2 lata temu

... a aktualnie sprawdzam sobie z tej samej wytwórni Chaos Echoes, niezłe dziwadło i mieszanka wybuchowa.
Transient zajebista płyta, dalej już gorzej i nieco inaczej w mojej opinii. Na żywo też miałem przyjemność widzieć i całkiem okej, chociaż do reszty kapel z zestawu niespecjalnie pasowali ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1653
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#16

brzask 2 lata temu

nie słyszałem ich, a mam fazę na takie dziwne rzeczy ostatnio

będę zgłębiał mocno :)
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1653
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#17

brzask 2 lata temu

DiabelskiDom pisze:
2 lata temu
Transient zajebista płyta
Dobry ten Chaos Echoes a wspomniana Transient to naprawdę świetna i urozmaicona płyta. Mocniejsze metalowe numery poprzeplatane są ciekawymi, jakby transowymi pasażami. Czasem wpada to w doom/death delikatnie przypominając mi choćby Ruins of Beverast by następnie wkroczyć w rejony iście noisowe i przerażające zabawy dźwiękiem a la The Body.

Konkret!
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#18

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

brzask pisze:
2 lata temu
a mam fazę na takie dziwne rzeczy ostatnio
viewtopic.php?f=9&t=3897&hilit=neptunian



'Éons'.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#19

Kozioł 2 lata temu

brzask pisze:
2 lata temu
DiabelskiDom pisze:
2 lata temu
Transient zajebista płyta
Dobry ten Chaos Echoes a wspomniana Transient to naprawdę świetna i urozmaicona płyta. Mocniejsze metalowe numery poprzeplatane są ciekawymi, jakby transowymi pasażami. Czasem wpada to w doom/death delikatnie przypominając mi choćby Ruins of Beverast by następnie wkroczyć w rejony iście noisowe i przerażające zabawy dźwiękiem a la The Body.

Konkret!
Pierwsze, studio. Na dzisiejsze ucho, brzmi niemal jak apokaliptyczny post hardcore... Czy Cobalt z death owej mańki?



Pierwsze, koncert. Surowiej i jakby więcej przebijającego się poczciwego death metalu. Kiedyś mnie obydwie rozjebywały ale słyszę że mi przeszło :) Dwie wersje jednego matexu.



Jeżeli nie wymyślam to oni sporo improwizowali, improwizują, co ok dziesięć lat temu było swojego rodzaju ciekawostką.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1653
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#20

brzask 2 lata temu

@Kozioł ta ich pierwsza epka, Tone of Things to Come, którą wkleiłeś też ładnie mi wchodzi.
Naprawdę solidna dawka szaleństwa i jakiegoś swoistego niepokoju..
Śmiem twierdzić, że panowie z Bölzer znają dokonania Francuzów i trochę z nich czerpią...Jakoś mi się z nimi skojarzyło.

Zatrzymam się na pewno dłuuugo przy Echach Chaosu :twisted:
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#21

Kozioł 2 lata temu

Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.

Wróć do „Labele”