Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4593
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Chaosbringer

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Po zakończeniu działalności przez Bolt Thrower na scenie zrobiła się pustka, którą wydawałoby się, że nikt nie jest w stanie zapełnić. Owszem gdzieś tam czasem pojawi się jakiś zespół, który próbuje pograć pod styl bogów ale w ogólnym rozrachunku słabo to wychodzi. Nadzieje były z nazwą Memoriam bo przecież kto jak nie ludzie z Bolt Thrower plus inni znani mogą zagrać klasyka a tu wielki wał wyszedł i spektakularna porażka śmiem powiedzieć, że nawet porażka roku w kategorii death metal.

Tyle tytułem wstępu bo koniec opierdalania się gdyż z pięknego Sankt Petersburga wypłynął bezczelnie Chaosbringer pogrywający sobie od trzech lat. Panowie za wzór wzięli właśnie Bolt Thrower i bezczelnie go kopiują. Bezczelnie ale kurewsko dobrze im to wychodzi.

Zadebiutowali krótkim demo w 2016 roku a w tym wypuścili potężny album "Turn Into Ruins", który miażdży i niszczy jak Bolt Thrower. A jest czego słuchać gdyż ten krążek to cześć i chwała dla płyt Warmaster i IV Crusade a więc powoli wchodzące gitary, jadąca na dwie centrale stopa, szyjący bas i tempo pod moshing. Są i melodie, z których słynął oryginał i wokal, który praktycznie brzmi 1:1. Szkoda tylko, że chłopaki nie odważyli się zagrać trochę tego nakurwiającego Bolt Thrower'a z choćby masakrującej "Realm To Chaos", ale kurwa teraz się czepiam. Dostałem zajebistą płytę, która dzisiaj praktycznie kręci się bez przerwy. Oryginał już zamówiony, bo i okładka klimatyczna jak cholera. No kurde taki Chaosbringer nagrał płytę, że bogowie mogą klaskać w dłonie.

Dyskografia:
2016 - Immersion in Darkness [demo]
2017 - Ruinas / Immersion in Darkness [split]
2017 - Turn into RuinsSkład:
Eugene - Vocals, Guitars (2013-present)
Zitz - Bass (2014, 2016-present) Duke Nukem
▼ Byli muzycy
Igor - Bass (2013), Guitars (2014-2017)
Khamas - Drums (2013) ex-Duke Nukem
Maxim Mikhaylov - Drums (2014), Bass (2015) Tanator
Leo - Drums (2015-2017)
Alexander Los' - Drums (2017) Camphora Monobromata, Repression Attack, Warthog, SRAM, ex-Grobut Neerg
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ch ... 3540412723
BC: https://chaosbringer.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/chaosbringerband
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1710
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 4 lata temu

Pięknym zespołem zarzuciłeś. Płyta Turn into Ruins to przepiękny hołd oddany Bolt Thrower, w przeciwieństwie do gównianego Memoriam. Ubrane w znakomite selektywne brzmienie kompozycje ścinają z nóg z mocą War Master od Brytyjczków, nacierając w średnim tempie, okazjonalnie tylko podkręcając tempo. Muszę też koniecznie pochwalić wokalistę, który jest głęboki i przywołuje miłe echa... no sami wiecie kogo i świetne solówki jak choćby ta w Dominion of Fire. Rosjanie nagrali okrutny album, który jest pozbawiony słabych punktów i sprawia, że podczas słuchania czujesz się jak na plaży Omaha w 44. Ryśki, titki, brać i się rozkoszować.

@Hajasz skąd zamawiałeś oryginał? Z discogs czy od producenta?
Ryszard pisze:
3 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4593
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 lata temu

Napisałem prosto do zespołu i bezpośrednio od nich.

Można też przez BC ale od zespołu wyszło taniej bo chłopaki wolą w USD.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 15791
Rejestracja: 5 lata temu

yog 4 lata temu

Heh, trzeba przyznać, że sama nóżka tupie przy tych Ruskach ;) Wokalista chyba co prawda troszkę udaje, że coś śpiewa, ale w dechę ten batalion czerwonoarmistów.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 3796
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 4 lata temu

Muszę też koniecznie pochwalić wokalistę, który jest głęboki i przywołuje miłe echa...
Nie wiem skąd wiesz, że wokalista jest głęboki, ale nie będę... wnikał. ;) Obadam na pewno. "Naśladowanie BT" wystarczająco mnie przekonuje.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Death Metal”