Awatar użytkownika
pampa

Drawn and Quartered

pampa 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Grupa powstała w 1993 roku w USA i grają oczywiście mroczny, ciężki death metal!!!

Dziś właśnie zostaje wydany ich nowy album. Fani Incantation, Immolation, Dead Congregation nie będą zawiedzeni. Jak dla mnie zajebista grupa!!!

Skład:
Simon Dorfman - Drums Inquinok, ex-Expiration Date, ex-Shaded Enmity, Those Who Lie Beneath, Vitriol, ex-Immiserate
Kelley Kuciemba - Guitars (1993-present) Plague Bearer
Herb Burke - Vocals (1993-present), Bass (2009-present) Plague Bearer, Vetus Obscurum, ex-Beltfed Weapon
▼ Byli muzycy
Danny Hodge - Bass (1993) ex-Plague Bearer
Dave Procopio - Drums (1993) ex-Plague Bearer
Matt Cason - Drums (1994-2002) Serpens Aeon
Greg Reeves - Bass (1996-2008) ex-Dead Kennedys
Dario Derna - Drums (2002-2012) Krohm, Ritual Chamber, Vetus Obscurum, ex-Infester, ex-Mephitium, ex-Threnodist, ex-Abazagorath, ex-Evoken, ex-Funebrarum, ex-Meat Shits
Beau Galloway - Guitars (rhythm) (2013-2015) Gravenloch, ThrallsCurse, ex-Blood Ritual, ex-Axis of Fear, ex-Disbelief, ex-Revulsion
▼ Muzycy koncertowi
Beau Galloway - Guitars Gravenloch, ThrallsCurse, ex-Blood Ritual, ex-Axis of Fear, ex-Disbelief, ex-Revulsion
Dyskografia:
1996 - Drawn and Quartered [demo]
1998 - To Kill Is Human Promo 1998 [demo]
1999 - To Kill Is Human
2002 - Crusaders of Blasphemy [EP]
2003 - Extermination Revelry
2004 - Return of the Black Death
2004 - Crusaders of Blasphemy [demo]
2006 - Hail Infernal Darkness
2007 - Merciless Hammer of Lucifer
2009 - Assault of Evil [video]
2011 - Conquerors of Sodom [EP]
2012 - Feeding Hell's Furnace
2016 - Proliferation of Disease [demo]
2016 - Plague Bearer [kompilacja]
2018 - The One Who Lurks

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Dr ... tered/3545
BC: https://moribundrecords.bandcamp.com/music
BC: https://krucyator.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 2 lata temu

Dobra ta nowa ich płytka. Może nie aż tak porywająca, jak ostatnie Incantation (najczęściej słuchana przeze mnie płyta z ubiegłego roku), ale klimatem mocno zbliżona. Zapewne z ochotą nie raz do niej powrócę.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Akurat dziś słuchałem (pierwszy raz) m.in, tego albumu, dobra rzecz. Nie wybitna, ale też na pewno nie z gatunku do sprawdzenia i zapomnienia. To zresztą w ogóle dobry band, jeden z lepszych ekploratorów tegoi stylu ala Immolation. Nie słuchałem nigdy namiętnie, ale slyszałem chyba wszystkie albumy i przypominam sobie, żeby na którymkolwiek odwalili lipę.
Awatar użytkownika
pampa

pampa 2 lata temu

Nowy album kawał mrocznego i ciężkiego death metalu, szczególnie mam smaka na ten materiał bo parę lat trzeba było na niego czekać. :D
Endymion
Master Of Reality

Endymion 2 lata temu

Faktycznie, kawał zajebistego death metalu mrocznego jak kaka demona. Wszystko sporządzonego w zgodzie z oldskulową recepturą wg zaleceń kucharzy z Incantation czy Mortem. Potężny cios i jedna z najlepszych w tym roku płyt.
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit 2 lata temu

Bardzo dobra płyta. Tak jak we wcześniejszych wydawnictwach można było usłyszeć więcej połączenia Inantation + Immolation z naciskiem na tą pierwsza kapelę, tak "The One Who Lurks" brzmi po prostu jakby było kolejną i w dodatku świetną płytą Incantation. I to może by postrzegane jako jedyna wada za to na plus cała reszta.

Dojebali do pieca okrutną porcją gruzu, kanonadą riffów i świetnym grobowym i stęchłym klimatem.
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor

HUMAN 6 mies. temu

Podobno w tym roku nowy album.

Wróć do „Death Metal”