Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Undeath

Hajasz 11 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Amerykańce z Undeath to konkretni załoganci. Ciężki, obskurny, prymitywny decior to ich znak rozpoznawczy (@yog oblechu trzymaj się z daleka od tego).

Jedna gitara robi swoje, jest siermiężnie a mimo to pachnie rozkładem, bas coś tam plumka ale bardziej dla stworzenia pozoru drugiego wiosła. No i na deser perkusja, która zapewne spowoduje u maestro @yoga niekontrolowane kręcenie się włosów na bródce ala R. Lodbrock.

Radosne trio wydało na ten moment dwa demosy a na każdym kwadrans muzy, która brzmi jak odrobinę lepsza wersja debiutu Carcass a do tego dodatki w postaci Cerebral Rot czy kilku innych amerykańskich popaprańców lat 90-tych, którzy tak uroczo pogrywali na taśmach demo. Drugie demo to lepszy materiał od pierwszego, gdzie surowość była podstawą i trochę zabierała z brutalności. Na drugiej kasetce już jest nowe zajebiste logo a wraz z nim chora atmosfera, klejący się blat i pełen zestaw narzędzi pomocnych do oddzielania mięsa od kości. Piękna rzeźnia.

Skład:
Matt Browning - Drums
Kyle Beam - Guitars
Alex Joseph - Vocals

Dyskografia:
2019 - Demo '19 [demo]
2019 - Sentient Autolysis [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Undeath/3540451166
BC: https://undeath.bandcamp.com/music
BC: https://caligarirecords.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 11 mies. temu

Zachęcony, włączyłem od razu to pierwsze demo i zapowiada się fajnie, bo taki motany obskurny death lubię, ale brzmienie to kurwa mać co tu się dzieje??? Trzymam sobie nogi na subwooferze i czuję jak mi podskakują, a wcale jakoś głośno tego nie słucham. Przebojowe te ich melodyjki. Nie byłbym sobą, gdybym nie zauważył, że pierwszy kawałek kończy się motywem, który brzmi identycznie co jedno z przejść z Vitrification of Blood Krwistej inkantacji, tylko się tak uroczo urywa, że niby nie ;)

Demo się kończy - czekam na album. Zajebisty groove ten ich decior ma.

Chyba jestem w klimacie, bo dziś groby przodków sprzątałem ;)

Obrazek
Edit: Te 250 kopii drugiego dema podobno prawie sold out, Caligari zapowiada drugie wydanie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 11 mies. temu

Tu nie trzeba być prorokiem, by dojść do oczywistych wniosków, że to muza dla mnie. Ja nawet bez słuchania, widzę grany styl muzyczny oraz producenta Caligari Records i bez @Hajasza tematu, bez jakiejkolwiek zachęty, ani szczegółowych opisów, wiem, że mi się spodoba. A jak się dodatkowo z ciekawości luknie, na MA, by zobaczyć, co to za band, to tam tylko na podstawie wysokiej oceny z recki (90%) się dopełni i potwierdzi me wstępne założenie — jak dotąd nie zawiodłem się na ich produkcjach.
HUMAN
Tormentor

HUMAN 11 mies. temu

Panowie dowalili konkretnie , mega dobry wokal , ciężar i moc przede wszystkim , dużo się dzieje warto mieć ich na uwadze . Gorąco kibicuje by udało się nagrać debiut i nie stracili chęci i zapału i pomysłów .
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 9 mies. temu

Już za moment, już za chwilkę wyjdzie split z Devoid of Thought. Premiera 14 listopada. Nic to jednak nowego, a raz jeszcze przednie drugie demo w kolejnym już wydaniu, tym razem zamiast kasety na winylu (200 sztuk).

Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”