Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4424
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Incinerator

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Holenderskie trio istnieje od 2013 roku i po czterech latach doczekało się debiutanckiego albumu. Panowie hołdują staremu death metalowi ale nie temu z rodzimego kraju ale szwedzkiej odmianie. Na całe szczęście nie jadą pasami z napisami zespołów na E i D ale o dziwo za wzór upatrzyli sobie Unleashed.

Gdy słuchałem tej płyty to miałem wrażenie, że jakiś nigdzie nie publikowany materiał Unleashed wypłynął. Wokal to istny Hedlund czasami tylko wpadający w tony Drunnena. Płyta ma 9 kawałków i trwa 32 min. Unleashed z Holandii ? A jakże i to całkiem zajebisty.

Skład:
Jackhammer - Guitars, Drums Crushing Jackhammer, ex-Devoted to Hate
The Necromancer - Bass (2013-present)
Bonesaw - Vocals (2013-present) Kjeld

Dyskografia:
2013 - EP 2013 [EP]
2014 - Human Garbage [demo]
2017 - Stench of DistressMA: https://www.metal-archives.com/bands/In ... 3540385222
BC: https://incinerator2.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality
Posty: 237
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Łódź

Arson 5 lata temu

Pamiętam, że demko mi się bardzo podobało, zwłaszcza w warstwie wokalnej, chociaż akurat tutaj najbardziej kojarzyło mi się to z Gubbelsem z debiutu Soulburn, z tą różnicą, że tutejszy krzykacz nie jest tak histeryczny i nie posiada aż tak wyrazistej ekspresji - niemniej lubię takie woksy, nadają takiej nieco niechlujnej dynamiki i tak już mocno dynamicznej oraz motorycznej całości. Pełniaka obadam niebawem.
"Jestem zmęczony. Zbyt zmęczony, by akceptować perspektywę końców, które są początkami, od których trzeba wszystko zaczynać od nowa."

Wróć do „Death Metal”