Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Vexovoid

Nucleator 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

No proszę, w końcu zadebiutowali! Włoskie Vexovoid śledzę od momentu wydania w 2014 roku EPki Heralds of the Stars. Owszem, były punkty wspólne z Vektorem, niemniej słuchało się tego bardzo dobrze i czekałem na debiutancki album.

Chłopaki chyba jednak za bardzo wciągnęli się w partie Starcrafta i League of Legends, bo dopiero pod koniec tego roku wypuścili Call of the Starforger. Z każdej sekundy bije miłość do Voivod i Vektor, niemniej Włosi postawili na bardziej zwarte kawałki, w których nie brak frapujących melodii i szybkich riffów. Słychać nienaganne umiejętności techniczne, mimo że muzyka zawarta na albumie nie jest tak techniczna jak choćby na Terminal Redux, a motoryka jest bardziej thrashowa niż w przypadku bandu DiSanto.

Pierwszy album to ciekawa podróż w przestrzeń kosmiczną, mam nadzieję, że następne pozycje też mnie tam katapultują.

Dyskografia:
2014 - The Great Slumberer [single]
2014 - Prophet of the Void [single]
2014 - Heralds of the Stars [EP]
2017 - Call of the Starforger



Skład:
Danny Brunelli - Bass, Vocals (2013-present) ex-Drunken Corpse, ex-ReaniManiacs, ex-Nuclear Hecatomb
Leonardo Bellavista - Guitars (2013-present) Coexistence, ex-Violent Sun, ex-CodeFour, ex-Drunken Corpse, ex-Erase, ex-Iron Viper, ex-Stasis Field
Mattia Mornelli - Drums (2015-present) Human Decay
Morgan - Guitars (2018-present) Hercesis, ex-Dominance
▼ Byli muzycy
Salvatore Morreale - Drums (2013-2015) Dark Secret, Kratos, Necrosi, Thrash Bombz, ex-7th Seal, ex-Tragoidia, ex-Mad Brains, ex-Inchiuvatu, ex-Drunken Corpse, ex-Erase
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ve ... 3540389944
BC: http://vexovoid.bandcamp.com/music
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:

Wróć do „Thrash Metal”