Awatar użytkownika
amoncarcass

Tarrasque

amoncarcass 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Brytyjski zespół, którego fragmenty utworów z debiutanckiej i niestety jedynej płyty Eggshell Staircase z 1993 roku, zostały użyte w kultowym programie MTV Headbangers Ball. Dokładnie w podkładzie muzycznym do plastycznej animacji o kolesiu który ginie w różny makabryczny sposób spowodowany przez złośliwego insekta. Były to krótkie przerywniki pomiędzy kolejnymi teledyskami w części programu poświęconemu cięższej odmianie metalu "Triple Trash Treat".

Jedna z najbardziej poszukiwanych płyt w gatunku Thrash Metal i do tego naprawdę świetna. Polecam.

Skład:
Wak - Guitars (1988-1993)
Steve "Stretch" Harsley - Guitars (1988-1993)
Rich Stevens - Vocals (lead) (1988-1993), Bass (1993)
Paul Nicholas - Drums (1993)
▼ Byli muzycy
Al Carson - Bass (1988-1993)
Dave Ware - Drums (1988-1993)
Dyskografia:
1990 - Demo 1990 [demo]
1991 - The Re-Awakening [demo]
1992 - In Possession [demo]
1993 - Eggshell Staircase

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ta ... 3540280035
!!! METAL FOREVER !!!

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

Te fragmenty z TTT na MTV to pochodziły z kawałka Life Sentence jeżeli mnie pamięć nie myli. Co do samego zespołu to sporo w ich muzyce było tzw. groove przez co nie bardzo mi podeszli. Płytę miałem ale upłynniłem.

Z innej bajki. To Ty sprzedajesz płyty na allegro posiłkując się podbijaczami ? Pytam bo nick ten sam a w historii Twoich aukcji przebijają się te same nicki, które głownie podbijają ceny nic nie kupując a jak już wygra coś taki nick to płyta za jakiś czas wraca z powrotem na aukcję.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
amoncarcass

amoncarcass 2 lata temu

Nick i osoba się zgadza. Jestem w trakcie przygotowywania kolejnych kilkuset aukcji i powinienem przylecieć do Polski pod koniec roku. Ogólnie śmieszy mnie taki zarzut że "posiłkując się podbijaczami" generuję wyższe ceny i potem te płyty niby wracają. Teraz też będzie część tytułów które staram się wystawić zawsze bo jest na nie zapotrzebowanie. Większość kupujących to osoby które kupują u mnie od lat to są stali klienci. Mieszkam w Londynie tu kupuję płyty praktycznie codziennie głównie do swojej kolekcji. To co wystawiam na allegro musi zostać sprzedane. Przygotowuję aukcje tutaj, zdjęcia opisy. Wysyłam paczkę do Polski, przylatuję do kraju w dniu zakończenia (zawsze niedziela), pakuję i wysyłam od poniedziałku, zamykam temat i wracam. Dlatego właśnie aukcje zaczynają się od 9,99 żeby zwróciły się chociaż dwa funty. Niczego nie wystawiam ponownie (no chyba że ktoś nie zapłaci), bo zwyczajnie za te pieniądze znowu kupuję płyty i tak w kółko. To jest akurat pasja bo kolekcjonuję wydania w kilku czy kilkunastu wersjach tego samego tytułu jeżeli się różnią. Dlatego wciąż kupuję płyty i różne gadżety związane z metalem żeby nieć możliwość porównania czy mam już takie wydanie. Na około mnie leży ponad 700 płyt na sprzedaż, nie wiem ile zdążę przygotować do mojego wylotu, kilkaset zostanie a i tak wciąż kupuję nowe. Jaki miało by mieć sens podbijanie ceny i wystawianie tego znowu skoro i tak mam mnóstwo płyt na sprzedaż. Ogólnie możecie myśleć co chcecie, nie obchodzi mnie to. Ja akurat czerpię przyjemność z tego co robię i to jest dla mnie najważniejsze.
!!! METAL FOREVER !!!

Wróć do „Thrash Metal”