Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1711
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Altered Moves Two

Nucleator 3 lata temu

Obrazek
Pod tym z lekka głupawym szyldem kryło się pięciu Holendrów, którzy zawiązali grupę w 1988 roku. Jednym z członków był Bert Ettema, którego niektórzy mogą kojarzyć z heavy metalowego Angus.

Dyskografia grupy jest uboga niczym moherówka po powrocie z mszy świętej, bowiem zawiera tylko jednego pełniaka Shifter of Minds. A i ten nie jest jakiś obszerny, bowiem zawiera 6 utworów trwających łącznie około 35 minut. Na dodatek jeden z nich to cover Rush, który trzeba przyznać, wyszedł im świetnie. Podobnie zresztą jak pozostałe kompozycje, które obracają się w temacie technicznego thrash metalu z progresywnym zacięciem. Słychać echa Realm, Depressive Age czy Sieges Even, na dodatek troszeczkę Watchtower. Jest tu całkiem sporo fajnych riffów, konkretnych zabaw dynamiką, a melodyjne wokalizy Bretta świetnie pasują do tego typu muzyki.

Skład:
Jim Buleca - Bass (1988-1994)
Geert de Wijngaert - Drums (1988-1994)
Robert Voogt - Guitars (1988-1994)
Bert Ettema - Guitars, Vocals (1988-1994) ex-Angus
▼ Byli muzycy
Martin van Gulik - Keyboards
Dyskografia:
1992 - Shifter of MindsMA: https://www.metal-archives.com/bands/Al ... Two/118286
Ryszard pisze:
4 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:

Wróć do „Thrash Metal”