Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1608
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ŁDZ/Bełchatów

Nuclear Revenge

Nucleator rok temu

Obrazek

Obrazek

Nuclear Revenge zrzesza czterech wyjętych spod chrystusowego prawa Hiszpanów, którzy swoją czarcią działalność uprawiają od 6 lat. Ich dyskografia jest raczej skromna, ale co z tego, skoro ich zeszłoroczny debiut Let the Tyrants Rise to taki strzał na pysk, że podczas odsłuchu wasz mózg może samoistnie zacząć dokonywać aktów samogwałtu. Szczególnie jeśli drogi wam jest Kreator z okresu Endless Pain - a skojarzenie to potęgują potępieńcze wokalizy imć Crypt Molestora, które jak żywo przypominają to, co ze swoich trzewi wydobywał w takich utworach jak Tormentor czy Flag of Hate Mile Petrozza. Zresztą temu drugiemu kawałkowi Nuclear Revenge oddało mały hołd w postaci pocisku zatytułowanego The Last Beer. Ten, jak i 10 pozostałych, ociekają zdzierającymi skórę riffami, szatańską atmosferą i kanonadami perkusyjnymi niczym u Ventora z najlepszych lat.

Co jednak ważne, nie brakuje też tremolowanych partii niczym w rasowym bleczurze i co tu kryć, w takim From Aethernity to Conquest czy fenomenalnym Victims of the Black Flame robią one znakomitą robotę. Czasami chłopaki postanawiają zwolnić i zagrać pod miarowy moshing - co wychodzi im równie dobrze. Na ogół jednak cisną szybko jak wczesna Sepultura - to nie jest popierdalanie na worku ziemniaków wokół świńskiego koryta. No i teksty, które nie podważają dogmatów katolicyzmu, za to od groma tam szatana, zła i alkoholu.

Fast, Loud & Evil. Tak można reklamować tą kapelę, bo nie biorą oni jeńców.

Skład:
Speedhammer - Drums Aeroscreamer
Cryptic Molestor - Vocals (lead), Guitars Aeroscreamer (live)
Pestilence Breeder - Guitars (2018-present) Obliterated Swarm
Skullreaper - Bass (2019-present) Bloody Brotherhood, Obliterated Swarm
▼ Byli muzycy
Ron - Bass, Vocals Echoes from the Forest
Gaueko - Bass (2017-2019) Aehrebelsethe, Sepulchral, ex-Villein
▼ Muzycy koncertowi
Gaueko - Bass (2016-2017) Aehrebelsethe, Sepulchral, ex-Villein
Dyskografia:
2013 - A Gate to Madness [demo]
2015 - Mayhemic Blitzkrieg [demo]
2016 - Ritual of Violence [split]
2018 - Let the Tyrants RiseMA: https://www.metal-archives.com/bands/Nu ... 3540396849
BC: https://nuclearrevenge.bandcamp.com/music
Ryszard pisze:
rok temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:

Wróć do „Thrash Metal”