Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Kat

EdusPospolitus 4 lata temu

Dobry njus pewnie wszyscy z forum czekają!!!!!
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it

Tagi:
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Ja już kurwa nie śpię, czekam z lancą w ręce na te przedsięwzięcie!!!!!!!!!!!!
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

EdusPospolitus 4 lata temu

Ja też kolego, myślę, że jest na co czekać!!!!!!
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Podobno kutafon Luczyk dalej na jutubie kasuje nagrania, z wykonaniami na żywo Kata & Romana Kostrzewskiego włącznie i blokuje ludziom konta w ten sposób (3 skasowane na podstawie praw autorskich filmy owocują dozgonnym banem).

Także zaśpiewajmy Wszyscy razem - Hip hip! Hurra! Kutas w mordę Lu-czy-ka!!!

Jeb się na ryj, pajacu!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 4 lata temu

No on chyba nie rozumie, że takimi akcjami jeszcze bardziej u ludzi wzbudza pogardę do niego a sympatię do Kata z Romanem xD
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Okoliczne elementy miejskiej fauny na Załężu, powinny go wciągnąć w bramę, opluć, pobić i zajebać mu akcje artykuł 280 § na te kowbojskie kapcie.

Kapcie mogą zabrać, godności nie mogą!!!
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 4 lata temu

Kunszt kompozytorski między innymi Pana Piotra można docenić poniżej, w Nocach Szatana:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
O, kiedyś był temat, czy Kat znany za granicą. Jack Owen zna.

Obrazek
Skoro Jacek zna to znany.

Walentynki 2009. Kat grał w Dublinie. Buda wypchana Polską, parę osób rozmawiało po angielsku i dość dziwny widok bo nieźle się bawiła grupka około piętnastu Chinek.

Mój dobry ziomek, tubylec, kiedyś powiedział ze 'Bastard' jest lepszy od Metallica.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Kunszt kompozytorski między innymi Pana Piotra można docenić poniżej, w Nocach Szatana:

Wg słów Romana z książki Głos z Ciemności to singiel nagrano w tym samym roku, tylko leżał do 85 z wydaniem. Irek był niezadowolony z brzmienia, ale mieli w końcu coś nagranego. No i to pewno Tank wykradł panu Piotru taśmy matki w celu splagiatowania :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 199
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 3 lata temu

Na ,,dużym chmielu" ale tysięczny raz wysłuchałem ,, Szydercze..." , ależ to jest , mimo odmienniści , cuuudoo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 3 lata temu

Muzycznie i wokalnie Kat w najlepszej kondycji. Jarmarczna okładka zwiastowała atak na wrażliwość. Potem nadeszły reedycje Ballad i Bastarda w tych pastelowych tonacjach.

A sam album - Szydercze... - kużwa, magia. Kto nie kuma fenomenu Kata, to i tak nie zrozumie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

EdusPospolitus 3 lata temu

25 września bardzo ważna premiera:

Obrazek

1. Satan's Night
2. The Last Convoy
3. Mind Cannibals
4. Highway Star (Deep Purple cover)
5. Dark Hole - The Habitat of Gods
6. Flying Fire 2020
7. Blackout (Scorpions cover)
8. You Shook Me All Night Long (AC/DC cover)
9. Hidden Track
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 3 lata temu

Powiem tak, myślałem, ze już w temacie Kat i Pan Luczyk było wszystko. Jakże srogo się myliłem... Jest znów awangardowo... Ten facet nie zna słowa : ograniczenia żenady...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Luczyk, kurwo jebana!!! Przestań mi Romana prześladować!!!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 199
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 3 lata temu

Prześladowania podpadają pod nieubłagane paragrafy prawa międzynarodowego, więc , panie Luczyk, niech pan przestanie.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 3 lata temu

A ja czekam! Czekam na kolejną szansę samozaorania się tego człeka :D.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Wygląda to na konsekwentną realizację doktryny "without looking back" :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 3 lata temu

No właśnie nie, patrząc, co tu nagrali na nowej płycie...
Bo jak to ocenisz?
1. Satan's Night
2. The Last Convoy
3. Mind Cannibals
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Kat po raz kolejny doceniony, tym razem przez Louder Sound (będący jakąś tam częścią Metal Hammera). Metal and Hell wskazano jako jeden z dziesięciu najważniejszych albumów tzw. proto-blacku obok takich ciosów jak Black Metal, INRI, Under the Sign..., Apocalyptic Raids, To Mega Therion, Obsessed by Cruelty (jak dla mnie lamusiarski wybór, bo In the Sign of Evil większy kult, znacznie), Morbid Visions, Bloody Vengeance oraz Anno Domini.

https://www.loudersound.com/features/10 ... tal-albums

A nie, sorry, to nic odkrywczego, bo to Dayal Patterson pisał, kolejny już raz Kata na piedestale stawiając.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 3 lata temu

Zsamot pisze: No właśnie nie, patrząc, co tu nagrali na nowej płycie...
Bo jak to ocenisz?
1. Satan's Night
2. The Last Convoy
3. Mind Cannibals
Myślę, że @porwanie w satanistanie nie mówił tego na poważnie. Tak jak i on czekam na najwyższej próby Cowboy Metal \m/
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 119
Rejestracja: 5 lata temu

Andrzej Oktawa 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Kat po raz kolejny doceniony, tym razem przez Louder Sound (będący jakąś tam częścią Metal Hammera).
W ogóle śmieszne rzeczy mają na swojej stronie, np to:

https://www.loudersound.com/news/soap-i ... -see-today
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Obsessed by Cruelty (jak dla mnie lamusiarski wybór, bo In the Sign of Evil większy kult, znacznie),

Matka Cię bobem karmiła i srasz do góry nogami chyba.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 3 lata temu

Nowy kawałek w klimatach Accept i Motorhead, kurcze, jak na klasyczny heavy rockendrol, nawet słuchalne :D

https://promo.theorchard.com/Eil8qdY3uu ... VqIFARpyWk
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Masz mnie Wampirze to kolejny po Nocach Szatana plagiat pana Lubczyka. Posłuchajcie numer Back to the City kapeli Keel.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Ta, już w roku 1985, ledwo w miesiąc od publikacji, zdążyli się zapoznać z materiałem Kalifornijczyków (z ich drugiego LP), a ci są już znani niczym Iron Maiden, czy Black Sabbath (zadebiutowali rok wcześniej) i zrobić se z tego plagiat, nagrać go i wydać własny winyl :D

W takim czasie pocztowcy ze Stanów to nawet nie zdążyliby stempla przybić na paczce do Polski - netu przecie nie było, by mailem podesłać mp3. Myślę, że to zwykły zbieg okoliczności i nic więcej.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 3 lata temu

E, takie riffy to praktycznie domena publiczna, coś jak "2 Minutes to Midnight" i tym podobne, rzeczy które po prostu naturalnie włażą pod palce, gdy riffuje się w określonym stylu. Co innego w wypadku tego Tank, gdzie skopiowana jest właściwe cała struktura kawałka.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Ta płyta Keel to był spory sukces akurat, była najlepiej sprzedającym się wydawnictwem ich wytwórni, wyprodukował ją Gene Simmons (spora część płyty to zresztą jego kompozycje) i nie wiem kiedy tam dokładnie Kat ten kawałek grał, ale wyszła ona zdaje się w styczniu '85, wbrew temu co podaje MA, że pod koniec marca. Zgaduję, że promki rozesłano wcześniej. Teoretycznie możliwe chyba.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Muzycy Keel też nie byli już tak całkiem przypadkowi, bo Ron Keel zabłysnął już dwa lata wcześniej ze Steeler - scenicznym debiucie Yngwie Malmsteena, ale i tak, pomimo sukcesów obu albumów, w Polsce w tamtych czasach jednak niezbyt znanych. Tak czy siak, jakby tego nie robili, to do Polski na czas album by nie dotarł, by możliwe było splagiatowanie czegokolwiek zeń.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Demo KeeL jest z 83. Do tego pewne rozwiązania nawet wokalne są podobne. Nie jest to tak chamski plagiat jak Noce Tanka, ale daje sporo do myślenia. Przypadek, czy pan Lubczyk otrzymał od rodziny z zachodu demo Keel i podpierdolił co fajniejsze motywy? Za chwilę się okaże, że całe 666 to plagiat😁
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

A co ma to demo do drugiego albumu i wspomnianego zeń utworu, z którego podobno riff uległ plagiatowi?

Poza tym, zespół powstał zdaje się w '84 - więc, co to za demo z '83 roku i czy jest na nim wspomniany utwór?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 3 lata temu

Ja tego nie wiem. Wyczytałem, że demo Back to the City jest z roku 83. Jeszcze zanim powstał pomysł na KeeL. Taki luźno nagrany szkic, kumasz? The Call of Cthullu Mety jest w wersji demo jeszcze przed kilemolem nagrane jako szkic na bootlegu. Skąd Luczyk to miał i czy to przypadek, tego nie wiem. Ale nawet wokalne rozwiązania są podobne. Dziwne. Archiwum X
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Skoro przez brzmienie pierwszy album, mało jeszcze wtedy znanych muzyków Keel, został skrytykowany i nie odniósł sukcesu, tym bardziej demo jeszcze zupełnie nieznanej formacji, ni muzyków, miało jeszcze mniejsze szanse na zainteresowanie wśród słuchaczy, a tym bardziej dotarcie z tym przekazem aż do Polski - szanse spadały robiąc się mniejsze niż na 6 w totka. Dopiero udział w przedsięwzięciu Gene Simmonsa zwrócił nań uwagę szerszego grona słuchaczy, ale to nie miało miejsca na demach ni debiucie, a dopiero przy drugim albumie.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Pioniere pisze:
3 lata temu
Ta, już w roku 1985, ledwo w miesiąc od publikacji
Hm, teraz nie kumam, przecież Metal&Hell wyszło rok później, a nagrane zostało grubo ponad pół roku po premierze tego albumu Keel??
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

No ja coś ostatnio napisałem takiego, że Metal and Hell jest z 1985, ale nie wiem w sumie skąd to info wziąłem, chyba z jakichś przedpotopowych informacji z netu, że 666 wyszło rok po Metal and Hell czy coś takiego, bo teraz to nie widzę zbytnio nic potwierdzającego taką wersję wydarzeń prócz daty nagrania Nov-Oct '85 na odwrocie pronitowego wydania z '87.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 3 lata temu

Wszędzie jest info, że wyszedł w 1986, tylko na metallum, że kwiecień 1985, ale to samo metallum twierdzi zarazem, że nagrano to październiku i listopadzie 1985, ergo wnioskuję, że ta piątka przy dacie wydania to po prostu literówka.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Przy takim obrocie rzeczy, bo przyznam się, że posiłkowałem się tą datą wziętą na szybko właśnie z MA (już bardziej się w daty nie wgłębiałem, by je sprawdzić choćby na Pronit-owym winylu), szanse na plagiat znacznie wzrosły ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Wyszła dziś reedycja Metal and Hell na winylu sumptem Metal Mindu z okazji 40-lecia zespołu, więc może i 666 w końcu się pojawi.

https://shop.metalmind.com.pl/7423,produkt,pl.html
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 3 lata temu

Kat z Lubczykiem z ex-Judaszem na feacie:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Azael
Posty: 1
Rejestracja: 4 lata temu

Azael 3 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
3 lata temu
Wszędzie jest info, że wyszedł w 1986, tylko na metallum, że kwiecień 1985, ale to samo metallum twierdzi zarazem, że nagrano to październiku i listopadzie 1985, ergo wnioskuję, że ta piątka przy dacie wydania to po prostu literówka.
W intro na "38 Minutes Of Life", a w zasadzie "MINUTS" bo tak na pierwszym tłoczeniu mam :D, słychać że "jeszcze w tym miesiącu" pojawi się nowa płyta Kata Metal and Hell. Wg informacji na płycie, nagrań dokonano podczas koncertów w Spodku XII.86 - IV.87. Zatem MaH została wydana w tym przedziale czasowym.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Trudny poranek:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Co w nim trudnego, przy tak świetnej muzie?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Panowie na zdjęciu wyglądają na umęczonych ;)

Edit: Ale ta płyta dziwnie brzmi z angielskim wokalem, nigdy nie mogę się przyzwyczaić. Dużo traci.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Edit: Ale ta płyta dziwnie brzmi z angielskim wokalem, nigdy nie mogę się przyzwyczaić. Dużo traci.
9 lat temu, przy premierze dwupłytowego wydawnictwa Metal i Piekło, na 25 lecie wydawnictwa sobie sprawiłem to wydanie. Ta wersja Angielska była u mnie w odtwarzaczu jeden raz. Też zupełnie nie trawię tej wersji, no ale rozumiem że chłopaki chcieli się wybić na zachodzie i stąd taki pomysł.

Swoją drogą, bardzo ładne wydanie, z dość obszerną książeczką :D.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Sacrum_Profanum pisze:
3 lata temu
Swoją drogą, bardzo ładne wydanie, z dość obszerną książeczką :D.
I podobno pirat ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Sacrum_Profanum pisze:
3 lata temu
Swoją drogą, bardzo ładne wydanie, z dość obszerną książeczką :D.
I podobno pirat ;)
A tej akcji to nie kojarzę, w sumie beka bo ta płyta leżała w empiku normalnie.. :D Swoją drogą, nieźle na allegro się cenią (nw jak na Discogs, bo nie ogarniam tej strony) 3 sztuki, kolejno po 350, 500 i 650 zł :D. Może kiedyś ją sprzedam i się ustatkuję xD.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

No jakaś dziwna opcja z tym Yesterday wyszła chyba, też pamiętam to z Empiku. Koło roku temu chyba wydawca odnalazł parę kartonów, bo było dużo kopii w okolicach stówki na allegro (wcześniej też ceny ~250 były).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Sacrum_Profanum 3 lata temu

To było chyba z rok do tyłu? Bo pamiętam że jakiś czas temu, wbiłem na allegro i rzeczywiście było tego dużo więcej i w lepszej cenie. Tak czy sraq, to można tak nie do końca legalne wydawnictwo wydać? (Znaczy wydali, więc się da) ale zastanawiam się jak do tego kurła doszło że to w normalnym sklepie było... Jakbyś miał więcej info na ten temat, to wal, bo mnie zaciekawiłeś.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Może ktoś wykupił prawa Klubu Płytowego Razem, wydał płyty i się okazało w sądzie, że należy też spytać twórców jednak. Czysta konfabulacja, nie wiem jak to tam jest, a tym bardziej jak było.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 199
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 3 lata temu

Klub Płytowy Razem jest podpisany swoim logo na tym digipaku.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Słucham sobie ostatnio płyty o pięknym tytule ...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach i tak sobie myślę, że to chyba ostatni bardzo dobry album Kata. Świetna płyta, której nieco do tej pory nie doceniałem. Przy okazji przyznać muszę, że doskonałe granie szerokopojętego satanistycznego metalu miesza się tutaj z niezbyt mi leżącym groove metalem typu pod panterkę, ale jednak muzyka jest to na tyle zacna i buja na tyle dobrze, że nie mam większego problemu, by parę razy z rzędu posłuchać. Głównie chyba za sprawą tekstów Romana, który jest tutaj w formie lirycznej wyśmienitej, z nieśmiertelnym prąciem trzy na metr na czele.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Thrash Metal”