Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 10 mies. temu

Soulfly zagrał świetnie na Jarocinie. Brzmienie na tym festiwalu wszyscy mieli naprawdę dobre, także i Soulfly takie uzyskał. Maksiu odbudował formę, dlatego te wszystkie ich prymitywy i reszta hicoirów dawały rade. Wybawiłem się doskonale.
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3004
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 9 mies. temu

Dwa koncerty w Polsce. Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3004
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 8 mies. temu

Go Ahead And Die ogłosił swój drugi album „Unhealthy Mechanisms”, który ukaże się 20 października, za pośrednictwem Nuclear Blast Records.
Pierwszym przedsmakiem albumu jest singiel „Tumors”.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 8 mies. temu

Słucham tej nowej wersji Morbid Visions i wyszło to całkiem nieźle. Spore zaskoczenie. Wokal wiadomo, nie ten, ale całość dobrze brzmi. Ciekawe ile w tym zasługi producenta, realizatora dźwięku itd. Obejrzałem jeden filmik z jewtuba i Max faktycznie, jakby trochę gra, nie tylko udaje. Nawet jakąś jego wspólną fotę z Bentonem widziałem. To już nie jest ksześcijańskim ortodoksem?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 8 mies. temu

Podobno już mu przeszło
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 tydzień temu



Będzie drugi album grany przez braci...
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot tydzień temu

Molotow 666 pisze:
tydzień temu


Będzie drugi album grany przez braci...
Jaki drugi album? Chyba chciałeś napisać drugi zespół w którym grają bracia razem. A tak właściwie to trzeci licząc z wiadomym zespołem. Jeśli coś tworzą to spoko. Jeśli znów nagrywają stary album na nowo to chujnia. Komu to potrzebne?
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1019
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 tydzień temu

@CzłowiekMłot masz rację! Źle się wyraziłem... wybacz! :twisted: Tak czy tak bracia próbują na nowo album Sepultury z '87 ... w lipcu premiera. 500 szt. kaset plus LP w kolorkach i CD. Grafika mocno dyskusyjna... Byłem mocno przekonany, że na "Morbid Vision" się zakończy. I nagle Igor znów ma tyle pary, żeby naparzać stare numery Sepy?!?! No spoko ...
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot tydzień temu

Już są żarty, że do Roots dojadą. ;-)
Ja bym był, by zamiast klasyków, wzięli się za płyty bez Maxa, jak szaleć, to na całego. ;-)
To dopiero byłaby niespodzianka. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot tydzień temu

Molotow 666 pisze:
tydzień temu
@CzłowiekMłot masz rację! Źle się wyraziłem... wybacz! :twisted:
Wybaczam ziom!

Szkoda, że braciom brakuje inwencji twórczej by nagrać coś nowego w swoim starym stylu, ale na szczęście stary kumpel Jairo nie próżnuje.

Forma koncertowa tych panów coraz lepsza. Nawet Max sobie przypomniał jak się ryczy i wyje. Zadziwiające, bo jeszcze parę lat temu jego poczynania sceniczne to była jakaś beka i jaja.
Igorr spoko się trzyma.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian tydzień temu

Odstawił berbeluche to i forma wraca. Nie ma jeszcze 60tki.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie tydzień temu

CzłowiekMłot pisze:
tydzień temu
Komu to potrzebne?
Mnie potrzebne, bo jak na razie zaskakująco zajebiście im to wychodzi, a mi wchodzi 8-)
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore tydzień temu

No mnie chyba też, bardzo fajne brzmienie ukręcili.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot tydzień temu

Niech nagrywają sobie, ale miło by było usłyszeć coś nowego, bo bracia wydają się naprawdę w gazie...ewentualnie jakiś live. Druga młodość, choć niekoniecznie twórcza.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot tydzień temu

Ale czy my oczekujemy od nich czegoś maksymalnie twórczego? Czy fajnie nagranej doskonale znanej nam muzyki? ;-)
Pytanie retoryczne. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot tydzień temu

No ja zawsze czegoś twórczego oczekuje od muzyków, a zwłaszcza takich co zasłynęli evergrinowymi albumami. Będę marudził - niech grają, ale nagrywanie czegoś co jest dobre na nowo to dla mnie lipa. Lubicie, cieszycie się z tego to ok, ale ja będę mordę wykrzywiał!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 87
Rejestracja: 8 mies. temu

Odin Quincannon tydzień temu

Przedziwnie bracia to rozgrywają. Zamiast wyciszyć temat, poczekać aż w tym roku Sepultura zakończy działalność. Dogadać się z resztą i za 5 lat zrobić wielki comeback w modelu Emperora, to bawią się w drobnicę. Nie rozumiem tego. Nawet jak się nie lubią, to pieniądze za te 20 koncertów rocznie, raz na dwa lata wynagrodzą im wszystkie szkody moralne i niedogodności związane z widzeniem swoich twarzy. ;)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind tydzień temu

Kisser nawet niedawno mówił, że jest otwarty, żeby ostatni koncert z braćmi Cavalera zagrać. Czytałem gdzieś to do żarcia obiadu ostatnio. Zero urazy z jego strony - tak to brzmiało.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot tydzień temu

No, przy obecnej, zaskakująco dobrej formie braci C taki reunion to byłby kozacki. Nawet Jackowski w trakcie ciągu alkoholowego by tego nie wymyślił. Kisserowi pomysłów muzycznych nie brakuje.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore tydzień temu

CzłowiekMłot pisze:
tydzień temu
nagrywanie czegoś co jest dobre na nowo to dla mnie lipa.
Dla mnie akurat Schizo to najgorsza płyta starej Sepultury, a nowa wersja brzmi pod każdym względem lepiej. Bardzo się cieszę, a wyjebane mam już na jakieś dziwne ideały, że oryginał to oryginał. Jeżeli całość będzie zrobiona na takim poziomie, to chyba postawię na półce obok tamtej.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot tydzień temu

No ja akurat lubię bardzo Schizolkę i nie uważam by potrzebowała nowej wersji. Debiut jak najbardziej jej potrzebował, bo pomysły były, ale wykonanie pozostawiało trochę do życzenia. Też cieszy Jairo kowerujacy z nową ekipą te właśnie starocie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian tydzień temu

CzłowiekMłot pisze:
tydzień temu
No ja zawsze czegoś twórczego oczekuje od muzyków, a zwłaszcza takich co zasłynęli evergrinowymi albumami. Będę marudził - niech grają, ale nagrywanie czegoś co jest dobre na nowo to dla mnie lipa. Lubicie, cieszycie się z tego to ok, ale ja będę mordę wykrzywiał!
Z jednej strony fajne brzmienie ukręcili i pokazali, że jak odstawił gruby berbeluchę, to jeszcze trafia w struny. No i szacun. Tylko po co nagrywać kolejny raz płytę, która brzmi całkiem dobrze? Te przejścia Igora brzmią, jak zagrane na czaszkach wykopanych z grobów. O ile Bestial i Morbid Visions rzeczywiście brzmiały jak demówki z piwnicy, to do Schizophrenii trudno się przyjebać. Surowa, ale czytelna produkcja. Taka powinna pozostać. Gruby jak jest w formie, to niech zapierdoli nawet jakąś epkę z 4 nowymi numerami. Lepsze to będzie, jak odgrzewane kotlety.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie tydzień temu

dj zakrystian pisze:
tydzień temu
Taka powinna pozostać.
No i przecież pozostanie, 40 lat po roku orwellowskim wciąż mimo wszystko nie mamy tak, żeby Ministerstwo Prawdy tropiło i likwidowało stare wersje zaktualizowanych publikacji (robią to co najwyżej wydawcy na streamingach). Jak komuś te nowe wersje niepotrzebne, to po prostu nie skorzysta, oleje, mnie z kolei na przykład bardzo ten projekt jara i chcę tego posłuchać.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot tydzień temu

Ja stwierdziłem, ze jak koncert wypadnie fajnie, to kupię te 3 płyty. ;-) Taka szalona idea. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Metalownia”