Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 574
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

Re: Darkthrone

#501

TheAbhorrent rok temu

Dokładnie tak, na "The Underground Resistance" wszystko pasuje, mega album. Należę do tych, którzy lubią całą ich dyskografię ale ten wspomniany to po prostu ścisły top.

A tu wypowiedź Fenriza, o której mówiłem:

(...) after Ted had opted for a more intense Darkthrone period ahead in late 2018, the riff gods suddenly starting pouring riffs into my head in February 2019. By summer I had the title ready, riffs for a couple of albums and I had most of the lyrics written, hoping to record in September that year. Ted, though, needed another year. By autumn 2019 I also had the cover idea permission and all the lyrics written. But Ted was adamant and so the project of Eternal Hails went into hibernation until we started writing/putting together riffs in Summer of 2020 instead.
https://wallofsoundau.com/2021/06/26/fe ... -2021/amp/
Obrazek

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#502

Vexatus rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Dokładnie tak, na "The Underground Resistance" wszystko pasuje, mega album. Należę do tych, którzy lubią całą ich dyskografię ale ten wspomniany to po prostu ścisły top.
Jakoś nie kompletnie nie trawię tej płyty. :)
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#503

Pioniere rok temu

A w czym masz z nią problem?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#504

Vexatus rok temu

Riffy i brzmienie gitar jakoś kompletnie do mnie nie trafiają.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#505

Hajasz rok temu

Vexatus pisze:
rok temu
Jakoś nie kompletnie nie trawię tej płyty. :)
Nie rozumiem tego zdania.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#506

kurz rok temu

Trochę trawi, trochę nie.

Wiadomka, że debiut najlepszy.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#507

Pioniere rok temu

Jak na poczerniałe heavy brzmienie jest wręcz epickie, a riffy to są tam tak nośnie, że niemalże z papci wyrywają.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#508

yog rok temu

Może z tym problem właśnie, Vexiu lubi, jak riffów się nie da wyróżnić :) Ja mam z tą płytą ten sam problem, co zawsze z Darkthrone - kawałki skomponowane przez Fenriza są 30 razy lepsze od tych Teda, z czego najlepsza oczywiście Walkiria i Leave no cross unturned w przypadku tego albumu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#509

Hajasz rok temu

U mnie sprawa prosta bo po Goatlord bohaterowie tematu zjechali w dół równi pochyłej tak, że żadnej płyty po nie jestem w stanie słuchać w całości. Wiadome było, że nie są w stanie nagrać ani płyty z death metalem ani z black metalem na chociażby średnim poziomie jak mówił Gylve bo obecnie oni nagrywają wszystko co napisali. Punk chujowy, CF worship chujowy, nawet słuchalny hejwior i przechujowy classic doom. Teraz serwują nam jakiś pastisz black metalu no ale skoro label nie wywiera presji i niczego nie oczekuje w zamian to można wydawać takiego Darkthrone płyty nawet co miesiąc bo nic nikt nie traci i nikt nic nie zyskuje.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#510

DiabelskiDom rok temu

U mnie sprawa również jest prosta, najlepsze Darkthrony to te, gdzie grany w danym czasie styl doprowadzili do szczytu zajebistości. Czyli The Underground Resistance oraz Transilvanian Hunger. Trzecie miejsce zajmuje Total Death, czyli w sumie jedyna, gdzie black metal z lekka skręcił w thrash, ale taki czarny w opór, ostry, brudny i surowy. To są najlepsze płyty Darkthrone, i o ile nawet lubię debiut, czy Goatlord czy jakieś Circle the Wagons, że o świetnym, okraszonym doomem Arctic Thunder nie wspomnę, to tamta trójka jest ścisłą czołówką zespołu w moich głośnikach.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#511

Hajasz rok temu

DiabelskiDom pisze:
rok temu
Total Death, czyli w sumie jedyna, gdzie black metal z lekka skręcił w thrash, ale taki czarny w opór, ostry, brudny i surowy.
Kierwa jaki black metal skoro to true death metalowy album!!!
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#512

yog rok temu

Dawno tego albumu nie słuchałem, ale jak zakładałem temat i pisałem "(...) napierdalali lo-fi kvlt black, potem trochę skakali na boki w stronę deathu", to miałem na myśli, z tego co pamiętam, nie Goatlorda, bo on wiadomo staroć, ale właśnie Total Death.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#513

Hajasz rok temu

A co Total Death to żadna staroć?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#514

Pioniere rok temu

Gdzie na Total Death ten death metal? Ja słyszę podbity nieco thrashem, wciąż zalatujący Hellhammer/CF, black metal.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#515

Hajasz rok temu

To pora kupić akustone. Nie słyszałeś?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#516

DiabelskiDom rok temu

No właśnie, trzeba kupić. Jeśli się ten album uważa za death metalowy. I to jeszcze niby "true". Ale jak się death metalu doszukuje w kilkusekundowych fragmentach późniejszego Slipknota, to może i dla kogoś takiego to death metal. Total Death to podkręcony usyfionym, brudnym, czarnym thrashem bleczor, a jak ktoś uważa inaczej, to może czas wieżę z marketu wymienić na chociaż trochę lepiej działający zestaw.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#517

yog rok temu

Ja się doszukuje Black metalu we wczesnym morbid angel więc dla mnie satanic thrash to true death metal :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#518

deathwhore rok temu

Ja się doszukuję w późnym Death homoseksualizmu, więc dla mnie Dead or Alive to true progresywny death metal. Oczywiście, że powyższe jest bez sensu, ale tyle ma też sensu to Wasze pierdolenie :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#519

Kozioł rok temu

yog pisze:
rok temu
Ja się doszukuje Black metalu we wczesnym morbid angel więc dla mnie satanic thrash to true death metal :)
Takie coś underground owcy zwą zwali Metal of Death 😉
deathwhore pisze: Ja się doszukuję w późnym Death homoseksualizmu,
Dobrze pierdolisz ☠️
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#520

pit rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
Ja się doszukuję w późnym Death homoseksualizmu,
I słusznie. W środkowym też.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#521

Hajasz rok temu

DiabelskiDom pisze:
rok temu
No właśnie, trzeba kupić. Jeśli się ten album uważa za death metalowy. I to jeszcze niby "true". Ale jak się death metalu doszukuje w kilkusekundowych fragmentach późniejszego Slipknota, to może i dla kogoś takiego to death metal. Total Death to podkręcony usyfionym, brudnym, czarnym thrashem bleczor, a jak ktoś uważa inaczej, to może czas wieżę z marketu wymienić na chociaż trochę lepiej działający zestaw.
Jeszcze tylko napisz, że Soulside Journey to death metalowy album i będzie komplet.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#522

Blind rok temu

Również nie wiem, gdzie na Total Death znaleźć można death metal. Black/thrash (momentami) jak w zajebistym kawałku Blasphemer to i owszem, ale death? Nie zmienia to jednak faktu, że to jedna z najlepszych płyt Darkthrone. Nie tak wyborna jak A Blaze in the Northern Sky, ale wciąż czołówka.
Ostatnio sobie zacząłem słuchać albumów po zmianie stylu, czyli od The Cult is Alive i wyszło na to, że to przyjemne w odbiorze płyty. Każda z nich od pierwszego odsłuchu "wpada w ucho" (nie lubię tego określenia, ale tutaj to serio pasuje!). Ciekawie się obserwuje jak to najpierw skręcili w black n' roll (The Cult is Alive) i później dodawali coraz więcej klasycznego heavy i punkowania (F.O.A.D. i The Dark Thrones and Black Flags). Błędem zatem było kończenie znajomości z tymi Norwegami na Sardonic Wrath.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#523

deathwhore rok temu

Ja tam nie zauważam wielkiej zmiany stylu między Sardonic Wrath a The Cult Is Alive. Najwyżej w zakresie image.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#524

Hajasz rok temu

Przecież jak wiadomo Darkthrone NIGDY nie grał death metalu. Gylve i Ted zawsze powtarzali, że album przed ABITNS i dwa niewydane czyli Total Death i Goatlord to nadal black metal. Tak więc każdy sobie rzepkę skrobie a ja tak bardzo lubię podnosić wam ciśnienie kiedy otwieracie te szufladki gatunkowe i szukacie chuja do dupy rozdrabniając na procenty i promile ilość poszczególnych stylów na danym albumie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#525

Blind rok temu

No na dobrą sprawę to od wydania Ravishing Grimness coraz więcej punkowania (albo raczej rock n' rolla) się pojawiało i coraz bardziej przebojowo było - też prawda.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2022, 16:47 przez Blind, łącznie zmieniany 3 razy.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#526

yog rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
Ja tam nie zauważam wielkiej zmiany stylu między Sardonic Wrath a The Cult Is Alive. Najwyżej w zakresie image.
Na Sardonic Wrath nie umieli jeszcze w refreny, a na The Cult is Alive już było Forebyggende Krig, co jak się dowiedziałem oznacza wojnę prewencyjną, czego się można zresztą domyślić z tekstu "war to prevent war".

Gdzie na Total Death death metal? Tytułu nie czytali, okładki nie widzieli????
Hajasz pisze:
rok temu
Przecież jak wiadomo Darkthrone NIGDY nie grał death metalu. Gylve i Ted zawsze powtarzali, że album przed ABITNS i dwa niewydane czyli Total Death i Goatlord to nadal black metal.
Fenriz twierdzi, że satanistyczne teksty i metal = black metal.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#527

Blind rok temu

yog pisze:
rok temu
Forebyggende Krig
Ten moment, gdy wchodzi ta podniosła solówka jest absolutnie wspaniały!!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#528

DiabelskiDom rok temu

Piękne fikołki tu lecą :D zupełnie jak z zaprzestaniem kupowania płyt i jazdą po pijaku :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#529

Hajasz rok temu

DiabelskiDom pisze:
rok temu
Piękne fikołki tu lecą :D zupełnie jak z zaprzestaniem kupowania płyt i jazdą po pijaku :D
Wiesz, że oskarżanie kogoś bez dowodów jest nie na miejscu. Pewnie nie wiesz.

Jedyne co bym chciał zobaczyć przed śmiercią to jakiś taki zajebisty wykład na dużej auli Gylve i Teda z możliwością zadawania pytań.
Oj ilu to black metalowców wyszło by z takiego eventu mocno rozemocjonowanych psychicznie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#530

DiabelskiDom rok temu

Jedyne oskarżenia, jakie mogę wysunąć, to o pierdolenie głupot w internecie. A na to dowody są. Wystarczy wejść w zakładkę "posty użytkownika".
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#531

Hajasz rok temu

DiabelskiDom pisze:
rok temu
Jedyne oskarżenia, jakie mogę wysunąć, to o pierdolenie głupot w internecie. A na to dowody są. Wystarczy wejść w zakładkę "posty użytkownika".
Zapomniałeś napisać w zakładkę posty użytkownika DiabelskiDom :lol:
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#532

Vexatus rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
Vexatus pisze:
rok temu
Jakoś nie kompletnie nie trawię tej płyty. :)
Nie rozumiem tego zdania.
Teraz będziesz się czepiał literówek i innych popierdółek? OK, możemy się pobawić... ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#533

pp3088 rok temu

Total Death to totalny death metalowy album, nauczcie się czytać wy abnegaci i turpiści.

Proste jak jebanie, ale glaniuszkowcy w koszulkach Transylwańskiego black metalu pewnie nie zrozumieją death metalowego kunsztu. Tfu na was.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#534

Vexatus rok temu

pp3088 pisze: Proste jak jebanie, ale glaniuszkowcy w koszulkach Transylwańskiego black metalu pewnie nie zrozumieją death metalowego kunsztu. Tfu na was.
Obrazek

;)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#535

Blind rok temu

Czy gdyby Majka Jeżowska stwierdziła, że ona zawsze grała black metal to oznaczałoby, że grała?
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#536

Kozioł rok temu

Blind pisze:
rok temu
Czy gdyby Majka Jeżowska stwierdziła, że ona zawsze grała black metal to oznaczałoby, że grała?
A nie grala???????
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#537

Vortex rok temu

Na woodstocku napierdalała aż miło. Cała Polska ją na nowo, za jej diabelskie oblicze pokochała.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#538

Vexatus rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Blind pisze:
rok temu
Czy gdyby Majka Jeżowska stwierdziła, że ona zawsze grała black metal to oznaczałoby, że grała?
A nie grala???????
Może chociaż darła mordę razem z Nergalem na imprezie urodzinowej Piaska?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#539

Vexatus rok temu

Napiszę coś na temat, bo @yog coś tam mruczy, że nie na temat i nie chcę, żeby pojawił się Yogzor... ;) Przesłuchałem dzisiaj dwukrotnie "The Underground Resistance", a teraz leci po raz trzeci i niestety dalej nie podzielam zachwytów nad tym albumem. Sporo klimatu obskurnego Heavy, sporo nawiązań do Hellhammer, trochę do Celtic Frost, trochę punkowych pierdów, trochę prostej proto-blackmetalowej jazdy... Teoretycznie powinienem być zachwycony, ale jakoś nie jestem, bo czegoś mi tutaj brakuje. Jest sporo bardzo fajnych i chwytliwych riffów, ale jako całość jakoś mnie ta płyta nie rusza.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1661
Rejestracja: 6 lata temu

#540

porwanie w satanistanie rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Blind pisze:
rok temu
Czy gdyby Majka Jeżowska stwierdziła, że ona zawsze grała black metal to oznaczałoby, że grała?
A nie grala???????
Grała.

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#541

yog rok temu

Od sk8a Fenriza dla sk8ów:

Obrazek

Tak, Fenriz był skejtem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 574
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#542

TheAbhorrent rok temu

Fajna decha. 20 lat temu też jeszcze jeździłem. Swoją drogą, premiera nowej płyty tuż tuż, a nie ma żadnego singla.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#543

Kozioł rok temu

niedługo krociutkie podsumowanie tych blisko dwudziestu albumów które pierdolnąłem. przesluchalem tylko raz each. nie, jedną, chyba najlepszą dwa. I zamierzam wracać do kilku!!!
zauważyłem że ich dysko układa się w bloki tematyczne. zespół praktycznie nie gra black metalu. nagrał jeden ponadczasowy experymentalny death metal a ich stricte blakowe płyty są beznadziejne. proszę szykować się do kolejnej wojny!!!
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#544

yog rok temu

Ten experymentalny death metal to A Blaze in the Northern Sky, czy chcesz się napierdalać?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1651
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#545

brzask rok temu

Obrazek
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 574
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#546

TheAbhorrent rok temu

Fenriz czyta to forum? :D Nowy kawałek jutro!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#547

Vexatus rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
ich stricte blakowe płyty są beznadziejne.
Narobili tymi płytami w odpowiednim czasie totalnego zamieszania.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#548

kurz rok temu

A oni mają oprócz Soulside Journey jakieś dobre płyty?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#549

deathwhore rok temu

Tak, właściwie, uogólniając - to w sumie wszystkie. Ale do Panzerfaust wszystko jest absolutnym majstersztykiem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1651
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#550

brzask rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
ich stricte blakowe płyty są beznadziejne.
Nie, nie są , ale wolę bardziej okres z wpływami punk/heavy.. czy nawet ostatnimi laty z nutą poczerniałego doomowania
kurz pisze:
rok temu
A oni mają oprócz Soulside Journey jakieś dobre płyty?
Większość tylko trzeba lubić metal i dobrą zabawę. Nie prowokuj młody:)
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride

Wróć do „Black Metal”