Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

MYSTIC FESTIVAL 2023 7-10.06.2023 Gdańsk, Stocznia

#1

Kozioł rok temu

Obrazek

Bylem na ostatnim. Całkiem możliwe, że będę na następnym...
Turris Babylonica e stercore facta est.

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#2

Zsamot rok temu

Ja na pewno chcę jechać. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#3

Kozioł rok temu

Jestem przekonany że jedną z gwiazd będzie 1. megadef lub/I 2. skorpions

1. So far, gra tylko Wacken I Bloodstock, sierpień 2023.

2. Monday, June 5th
2023
Olympiahalle
Munich, Germany

Dziura na Mystic 😉

Saturday, June 10th
2023
Atlas Arena
Łódź, Poland
Zsamot pisze:
rok temu
Ja na pewno chcę jechać. ;-)
Kupę zwiedzania zostało 😉
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#4

CzłowiekMłot rok temu

No jakby było Scorpions to sprzedam nerkę by pojechać. Chyba, że będą chcieli Zielony Paszport, wtedy to kij im w oko.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#5

Zsamot rok temu

Oba warianty pozytywnie widzę. ;-)
@Kozioł ba, na pewno.
@CzłowiekMłot- co to jest zielony paszport?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#6

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Oba warianty pozytywnie widzę. ;-)
@Kozioł ba, na pewno.
@CzłowiekMłot- co to jest zielony paszport?
Obstawiam, że chodzi o szprycę lub paszport srowidowy. To odbiera całą przyjemność z koncertu.
A Scorpions bym zobaczył. Tyle lat i ciągle na żywca dobrze wypadają.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#7

Kozioł rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Zsamot pisze:
rok temu
Oba warianty pozytywnie widzę. ;-)
@Kozioł ba, na pewno.
@CzłowiekMłot- co to jest zielony paszport?
Obstawiam, że chodzi o szprycę lub paszport srowidowy. To odbiera całą przyjemność z koncertu.
A Scorpions bym zobaczył. Tyle lat i ciągle na żywca dobrze wypadają.
Napić się przy okazji... To temat kovidu nie zniknął w PRL zaraz po inwazji? U mnie praktycznie wszyscy już zapomnieli, a cały cyrk wokół zarazy po prostu skończył się, wraz z nowym, ukraińskim.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#8

Zsamot rok temu

N razie temat przewodni u mnie w pracy to pomoc na opał. Covid, Ukraina- wszystko w pizdu.

Scorpions... Ha, to byłoby coś. ;-) Taki soft na finał dnia super sprawa.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#9

dj zakrystian rok temu

Prędzej Scorpions zagra prawdziwy, pożegnalny koncert, niż skończy się kowidiotyzm. Jesień już niedługo.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 267
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#10

kyu rok temu

Mi się mystic 2022, mówiąc kulturalnie, średnio podobał, ale jak jest szansa na Scorpions to może nawet kupie w ciemno karnet. Jak jakiś załogant połączy kropki do końca i będzie coś wiadomo, będę wdzięczny za podzielenie się tutaj info. ;)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#11

CzłowiekMłot rok temu

Pierwsi potwierdzeni:

Moonpell
Perturbator
Phil Campbell & The Bastard Sons (Motörhead set)
Sleep Token
Soen
Unleashed
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog rok temu

Sroga bieda.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#13

Szajtan rok temu

Po 1.5-miesięcznym opóźnieniu z ogłoszeniami brak informacji o jakimkolwiek headlinerze to jednak trochę żart .
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#14

Kozioł rok temu

guno. jakieś pola namiotowe za to sprzedają. teraz to dopiero bilety w ciemno zaczną schodzić... może więc brutal assault w lecie zabukuje albo parysana... co tam so far mają?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5280
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#15

Hajasz rok temu

yog pisze:
rok temu
Sroga bieda.
Raczej uczciwa bieda, która nie ukradnie nic, nie sprzeda. Zestaw tylko dla zatwardziałych sentymentalistów. Jak to z Mystic czyli zespoły, których mają dystrybucję na kraj tak więc Nuclear Blast, Napalm w przewadze. Kierwa na taki zestaw bym się nie wybrał nawet aby pochlać z kumplami z podziemia.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#16

Kozioł rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
yog pisze:
rok temu
Sroga bieda.
Raczej uczciwa bieda, która nie ukradnie nic, nie sprzeda. Zestaw tylko dla zatwardziałych sentymentalistów. Jak to z Mystic czyli zespoły, których mają dystrybucję na kraj tak więc Nuclear Blast, Napalm w przewadze. Kierwa na taki zestaw bym się nie wybrał nawet aby pochlać z kumplami z podziemia.
drugi sort zapychaczy. nic wartego 3 czy 4 dni uczęszczania. moonspell... unleashed toż to gwiazdy środka dnia...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#17

TheAbhorrent rok temu

Przecież to pierwsze zespoły. Dowiedziałem się, że jest bardzo duża szansa na Cradle Of Filth i Ghost. Ogólnie to Mystic w tym roku był bardzo fajny, taki fest w kraju - ja nie marudzę.
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#18

yog rok temu

Jak ogłoszą CoF i Ghost, to napiszę "sroga bieda vol. 2".
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#19

Zsamot rok temu

Moonpell - wolałbym w klubie, ale może będzie duża scena, w każdym razie bardzo in plus.
Perturbator - cholernie czekam. ;-)
Phil Campbell & The Bastard Sons (Motörhead set) - z pozycji leżaka i zimnego piwa to będzie idealny czas na złapanie oddechu
Sleep Token
Soen - na tak
Unleashed - ZAWSZE na tak

Reasumując- na pewno będę kontent. ;-)
Ale na szczęście ja się nie znam, mało bywam. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#20

Kozioł rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Przecież to pierwsze zespoły. Dowiedziałem się, że jest bardzo duża szansa na Cradle Of Filth i Ghost. Ogólnie to Mystic w tym roku był bardzo fajny, taki fest w kraju - ja nie marudzę.
Paniki nie ma i nie będzie. Tyle że na podstawie powyższego, nie zdecyduje się zainwestować w przedsięwzięcie. Jak do grudnia nie rozjebaja to rezygnuje. Wole zawczasu zapłacić za brutala np., niż czekać do wiosny na ostateczny skład i w rezultacie za wszystko przepłacać.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#21

Zsamot rok temu

Bilet kupiony. 4 dni wolnego od prozy życia. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#22

TheAbhorrent rok temu

Ghost potwierdzony. Czekam na Cradle :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#23

Kozioł rok temu

coraz gorzej. brutal assault coraz bardziej pewny....
Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#24

TheAbhorrent rok temu

No i to jest powód, żeby robić offtop? Nie wiem w ogóle co to za dziwna opozycja MF vs BA? Terminy i miejsca zupełnie inne, ja wstępnie planuję nawiedzieć jeden i drugi. Tegoroczny MF był zajebisty też organizacyjnie, więc pomijając gusta muzyczne mają u mnie kredyt zaufania.
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#25

yog rok temu

Jego życiowa opozycja zapewne, decyduje na co wydać hajs i fest na którym headlinerem po Judasach i Mercyful Fate jest śmieszny Ghost, go widocznie niestety nie zachęcił do podróży przez pół kontynentu. Sam trochę żałowałem rok temu, ale widzę, że w tym to za bardzo chyba nie będzie czego.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#26

Zsamot rok temu

Jedna- dla mnie denna- gwiazda, to raczej za mało, by się negatywnie nakręcać. W wakacje mi Brutal i tak nie pasuje, z przyczyn organizacyjno rodzinnych.
Zatem bez przesady, daleko jeszcze do zmartwień. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#27

TheAbhorrent rok temu

Przecież to jest raptem pierwszy headliner. Ploty o kolejnych są całkiem ciekawe więc zobaczymy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#28

Kozioł rok temu

off top? porównywanie dwóch opcji jest nie na tema? moim zdaniem jest.

dla mnie, po kilku latach festowej przerwy, ur mystic był baaardzo miłą niespodzianką. fest spędziłem w doborowym towarzystwie, organizacja db, kapele db+, gwiazdy bdb+, gdansk bdb+ ceny bdb+

powyższe doprowadziło do decyzj, by w roku 23 wrócić do wschodniej europy, albo na jeden albo na drugi.

moje urlopy finansuje w okresie świątecznym. mam lepszy wybór stancji, tańsze przeloty, czas i możliwość rozpoznania i zaplanowania innych imprez towarzyszących (mój wyjazd na mystic trwał 2 tygodnie)

składając wszystko powyższe do kupy, na razie wychodzi następująco...

mystic zabukował 7 artystów w tym jedną gwiazdę. wszystkie te kapele mi w sumie jebia. dwie piosenki od moonspell i unleashed to za mało.
brutal już zaklepal
Obrazek
więc na razie, moim zdaniem lepiej jechać do Czech.

a że rok temu... bla bla bla. liczy się co będzie za rok.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2971
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#29

Vortex rok temu

Trochę z Wacken zespołów.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#30

Szajtan rok temu

O kuźwa, zaczynają się konkrety robić i to potężne konkrety, VOIVOD!!!!!!
4 kolejne grupy które dołączają do składu festiwalu.Wśród nich Voivod, Behemoth,Carpathian Forest i Heriot.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#31

Blind rok temu

Voivod póki co najmocniejszy strzał w składzie. No, Unleashed spoko jakby mieli zagrać coś z dwóch pierwszych płyt :)
Nie jadę, ale się wypowiem.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#32

yog rok temu

Voivod zagrał przez ostatnie 10 lat co najmniej 5 koncertów w samej Warszawie. Tyle, że przez ostatnie 4 nie zagrał, więc faktycznie niebywałe wydarzenie ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#33

Kozioł rok temu

no i mam pierwszy zespół na billu, na którym bym postał do końca. 1/11 😁
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#34

Blind rok temu

yog pisze:
rok temu
Voivod zagrał przez ostatnie 10 lat co najmniej 5 koncertów w samej Warszawie. Tyle, że przez ostatnie 4 nie zagrał, więc faktycznie niebywałe wydarzenie ;)
Maćku, posłuchaj płyt po Rrroooaaarrr i wróć tutaj! Lepiej zobaczyć Voivod niż Ghost, który na żywo jest po prostu nudny. No chyba, że od 2014 coś się zmieniło.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 267
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#35

kyu rok temu

Wow, ale line-up, bije sie w piers, ze nie kupilem biletu w ciemno taniej o pare zł! :o

A tak serio: Biednistic Festival 2023. Frekwencja w tym roku była chyba ok, pomimo rocznej obsuwy? No chyba, ze nie.
Line-up nie dorasta w żadnej kwestii póki co do line-up z 2022 nawet bez Gojiry i tych innych roszad.
Ghost pożarł im chyba cały budżet wiec na międzynarodowy festiwal metalowy w Gdańsku sprowadzili kapele z... Gdańska - Behemoth.
Outstanding move.
Chyba, ze panowie zrobili zestawienie w Excelu i wynika z niegj jasno, ze więcej hajsu na festiwal wydają 20-latkowie, no to w takim razie Ghost to inwestycja.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#36

yog rok temu

Blind pisze:
rok temu
yog pisze:
rok temu
Voivod zagrał przez ostatnie 10 lat co najmniej 5 koncertów w samej Warszawie. Tyle, że przez ostatnie 4 nie zagrał, więc faktycznie niebywałe wydarzenie ;)
Maćku, posłuchaj płyt po Rrroooaaarrr i wróć tutaj! Lepiej zobaczyć Voivod niż Ghost, który na żywo jest po prostu nudny. No chyba, że od 2014 coś się zmieniło.
Ok, wrócę tutaj, żeby napisać, że Voivod to nie zespół do oglądania na takim feście między wurstem, a kiełbasą!

Żeby nie było, hejtuję fest nie z zawiści, po prostu po poprzednim roku myślałem, że będziemy mieli polski wielki fest metalowy, a jak na razie, to taka powrotna Metalmania już miała lepszy skład. Wszyscy wiemy, jak tamten fest skończył.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#37

Blind rok temu

yog pisze:
rok temu
Blind pisze:
rok temu
yog pisze:
rok temu
Voivod zagrał przez ostatnie 10 lat co najmniej 5 koncertów w samej Warszawie. Tyle, że przez ostatnie 4 nie zagrał, więc faktycznie niebywałe wydarzenie ;)
Maćku, posłuchaj płyt po Rrroooaaarrr i wróć tutaj! Lepiej zobaczyć Voivod niż Ghost, który na żywo jest po prostu nudny. No chyba, że od 2014 coś się zmieniło.
Ok, wrócę tutaj, żeby napisać, że Voivod to nie zespół do oglądania na takim feście między wurstem, a kiełbasą!

Żeby nie było, hejtuję fest nie z zawiści, po prostu po poprzednim roku myślałem, że będziemy mieli polski wielki fest metalowy, a jak na razie, to taka powrotna Metalmania już miała lepszy skład. Wszyscy wiemy, jak tamten fest skończył.
Ja po prostu chyba inaczej na to patrzę, bo wielu zespołów, które bym chciał zobaczyć, jeszcze nie widziałem, dlatego jakbym miał możliwość zobaczyć gdzieś Voivod to bym się jarał. Ale że reszta festu na razie bieda to się zgodzę, szanowny administratorze.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#38

deathwhore rok temu

kyu pisze:
rok temu
Ghost pożarł im chyba cały budżet wiec na międzynarodowy festiwal metalowy w Gdańsku sprowadzili kapele z... Gdańska - Behemoth.
Outstanding move.
Z Warszawy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#39

Kozioł rok temu

Blind pisze:
rok temu
yog pisze:
rok temu
Blind pisze:
rok temu
yog pisze:
rok temu
Voivod zagrał przez ostatnie 10 lat co najmniej 5 koncertów w samej Warszawie. Tyle, że przez ostatnie 4 nie zagrał, więc faktycznie niebywałe wydarzenie ;)
Maćku, posłuchaj płyt po Rrroooaaarrr i wróć tutaj! Lepiej zobaczyć Voivod niż Ghost, który na żywo jest po prostu nudny. No chyba, że od 2014 coś się zmieniło.
Ok, wrócę tutaj, żeby napisać, że Voivod to nie zespół do oglądania na takim feście między wurstem, a kiełbasą!

Żeby nie było, hejtuję fest nie z zawiści, po prostu po poprzednim roku myślałem, że będziemy mieli polski wielki fest metalowy, a jak na razie, to taka powrotna Metalmania już miała lepszy skład. Wszyscy wiemy, jak tamten fest skończył.
Ja po prostu chyba inaczej na to patrzę, bo wielu zespołów, które bym chciał zobaczyć, jeszcze nie widziałem, dlatego jakbym miał możliwość zobaczyć gdzieś Voivod to bym się jarał. Ale że reszta festu na razie bieda to się zgodzę, szanowny administratorze.
4 dni wiec w sumie z 70-80 bandzików zagra. 11/~75 = (1x 100%) + (4 x 50%) + (6 x 0%) Jest więc nadzieja.
Dopiero jedna mega gwiazda zabukowana (chujowa) Damy im szanse do tych świąt...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#40

yog rok temu

W minionym roku zagrało dokładnie 78, policzyłem na:

https://2022.mysticfestival.pl/pl/artysci
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#41

Zsamot rok temu

No z "gwiazdami" to muszą uderzyć w konkrety. Ja bym widział Satyricon, Megadeth czy Pantera. Konkretna nazwa. Bo dla mnie Ghost to żadna gwiazda na fest. Może tam są słupki dobre, ale ujmę to tak: przy minionej edycji to finałowe bandy miały konkretny oddźwięk. Tu nawet na fejsie jest niefajnie.
Behemoth- fajnie, widowiskowo i tyle.
Moje oczekiwania to taki Dark Tranquilllity czy Soilwork czy At the Gates, Dismember ... jeżeli chodzi o szwedzkie melodyjne granie...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#42

Kozioł rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
No z "gwiazdami" to muszą uderzyć w konkrety. Ja bym widział Satyricon, Megadeth czy Pantera. Konkretna nazwa. Bo dla mnie Ghost to żadna gwiazda na fest. Może tam są słupki dobre, ale ujmę to tak: przy minionej edycji to finałowe bandy miały konkretny oddźwięk. Tu nawet na fejsie jest niefajnie.
Behemoth- fajnie, widowiskowo i tyle.
Moje oczekiwania to taki Dark Tranquilllity czy Soilwork czy At the Gates, Dismember ... jeżeli chodzi o szwedzkie melodyjne granie...
sorry przyjacielu ale prawie zepsułes mi śniadania 😘
DT, S, ATG 🤮🤮🤧 w sumie na ATG byłem tydzień temu, wyszliśmy na piwo. kurwa. raz, kiedyś w Londynie grali PO Celtic Frost, od tamtej pory strajkuje
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#43

Zsamot rok temu

Wiesz, nie za bardzo mi zależy na innym wrażeniu niż moim. ;-)
Mam wrażenie, że jednak dosyć chłodny entuzjazm wobec kolejnych odsłon festiwalu zmusi organizatora do małych przetasowań, inaczej żadne filmiki i materiały promocyjne nie zmuszą do takiej frekwencji jak w tym roku.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
perun
Posty: 57
Rejestracja: 3 lata temu

#44

perun rok temu

Ja tam raczej nie spodziewam się cudów - ten festiwal w obecnym formacie dopiero raczkuje. Już szacunek że w ogóle w Polsce coś takiego istnieje. W wyścigu o widzów, ma trudnych przeciwników, weteranów. Ale wierzę że z każdym rokiem będzie coraz lepiej.
No i trzeba wiedzieć, że nie jest to oferta wyłącznie dla fanów tych najcięższych odmian metalu, tylko bardziej uniwersalna, aby przykłuć uwagę szerszego grona. Ot taka sałatka metalowa:P
I tu właśnie jest ważny punkt tego wywodu: czy ludzie lubią konsumować sałatki? Ja bym osobiście wolał pełnokrwistego steka i chętniej wybrałbym się na jakiś Deathfest z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#45

Zsamot rok temu

Tu na upartego, z dobrym grafikiem, przy tej masie kapel i tak miałbyś ciągłą jazdę po jednym gatunku. Tylko kwestia odpowiednio atrakcyjnych kapel.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#46

Zsamot rok temu

Headliner Gojira.
Szczerze mówiąc sam zespół rewelacja. Ale ... Liczyłem na coś większego. Niemniej sam koncert cholernie na plus.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#47

Zsamot rok temu

Idzie ku lepszemu.
Stanowczo.
Meshuggah
Exodus
Alcest
LUCIFER
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#48

CzłowiekMłot rok temu

No, Meshuggah chętnie bym obejrzał. Exodus po raz czwarty w sumie też, jak i Lucifer, Voivod, Ghost ponownie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#49

Zsamot rok temu

Jedziemy dalej:
Testament - parę razy widizałem, ale to z 2- płyty temu.
Watain - tylko raz na SDL, chętnie powtórzę.
Primitive Man
Lord of the Lost

50% na pewno, tamte dwa kolejne obadam.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: rok temu

#50

Wyrocznia rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Jedziemy dalej:
Testament - parę razy widizałem, ale to z 2- płyty temu.
Watain - tylko raz na SDL, chętnie powtórzę.
Primitive Man
Lord of the Lost

50% na pewno, tamte dwa kolejne obadam.
Lord of the Lost to chyba ci co grali przed maidenami co nie?
Straszna kupa kompletnie niesluchalne. Takie melodyjne pitolenie.

Wróć do „Koncerty”