Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

GG Allin, USA

#1

Kozioł 3 lata temu

Nie ma to jest.

GG Allin - All in the family 2017

https://bandsaboutmovies.com/2020/07/25 ... mily-2017/



Co za matka polka :D



Naga prawda jest taka że to gówniana muzyka :D
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 3 lata temu

Jak jeszcze byłem skejtem, to w jakimś słynnym filmiku wyłowiliśmy z kolegami taki hit jak Bite It You Scum, a że lubiłem takiego bardziej niechlujnego punka typu Brudne Dzieci Sida trochę to mi się spodobało, coś tam posłuchałem tego całego tajemniczego GG Allina, potem trochę łatwiej było znaleźć info w internecie i się dowiedziałem, co za gorszyciel był z tego podłego człowieka i byłem w pomniejszym szoku. Od tego, długiego już czasu, jakoś wiele więcej nie sprawdziłem, nie wiem nawet czy on dużo nagrał zanim sczezł jak żył, czyli żałośnie, czy może dwie płyty. Jakby jeszcze wszystkiego było mało, to go Jesus Christ Allin rodzice nazwali, a może właśnie dlatego mu poszło w korbę. W każdym razie muza niezła, choć oczywiście nic wybitnego to to nie jest, jest to natomiast wpadające w ucho prostactwo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
NuclearWar666
Posty: 31
Rejestracja: 3 lata temu

#3

NuclearWar666 3 lata temu

Ktoś normalnie czyta w moich myślach. Akurat dziś sobie go słuchałem jak rzadko to robię. War in My Head i Tough Fucking Shit.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#4

dj zakrystian 3 lata temu

Lubię ostatnią płytę tego zwyrola Brutality and Bloodshed for All, oraz akustyczną płytę country Carnival of Excess. Debiut GG z 1979 też zajebisty, takie Ramones trochę, wtedy był jeszcze w miarę normalny😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#5

Canidia 3 lata temu

Nigdy nie rozumiałam fascynacji GG Allinem. Hehe, fekalia na scenie - to chyba tylko naszego serdecznego kolegę defhora mogło bawić, i to 15 lat temu.
Kontrowersyjna postać? Może i tak, ale nie zwykłam sakralizować tak, nomen omen, gównianych performensów.

Muzycznie nie są to rzeczywiście wyżyny, ale jeśli traktujemy Allina jako przyjemniacki, niedbały punk - spełnia swoją rolę.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#6

deathwhore 3 lata temu

Nomen omen, GG Allin to Jezus Chrystus na jakiego zasługiwała scena rockowa lat 80 i początku 90, na jakiego tym bardziej zasługuje obecna. Samozwańczy mesjasz muzyki rozrywkowej, niezrozumiany i niedoceniany na życia nie może też znaleźć należytego miejsca w czasach internetowej omnipotencji i kultury memów.

A w ramach muzyki rockowej to miejsce na absolutnym panteonie. Rzucanie gównem nie miało być zabawne. Pewnie gdybyście dostali gównem w ryj doszlibyście do takiego wniosku, ale co znamienne, to w czasach wszelkiego rodzaju "śmiesznych głupków z internetu" potrzebowaliście to poczuć na własnej skórze, żeby to zrozumieć. Defekacja, przemoc, czyny mające znamiona molestowania seksualnego - to nie były rzeczy zabawne, to przemyślane i konsekwentne odzieranie człowieka (w tym konkretnym przykładzie samego siebie) ze znamion godności, z człowieczeństwa, odwołanie do atawistycznych instynktów, które człowiek kulturalny z lepszym bądź gorszym skutkiem stara się wyprzeć ze swojej świadomości. To co robił było głupie i prymitywne? Owszem, bo i rock n roll jest muzyką głupią i prymitywną. Bezkompromisowo nawiązywał i rozwijał dziedzictwo muzyki buntu.

Muzycznie większość rzeczy była znakomita. Tu ideologia splatała się z muzyką i nagrania były pełne pogardy dla słuchacza, obsceniczne tekstowo, proste muzycznie, bardzo przebojowe. Te popularne rzeczy jak Hated in the Nation, Murder Junkies nagrany z Anti-Seen albo Brutality and Bloodshed for All nagrany z Murder Junkies to jedna sprawa, ale gość nagrywał mnóstwo małych wydawnictw z nagraniami w dość podłej jakości, chociaż niczego nie trzeba się zazwyczaj domyślać, bo jest zazwyczaj czytelnie. Polecam gorąco zwłaszcza nagraną z Aids Brigade siedmiocalówkę Expose Yourself to Kids. No i z wczesnych rzeczy zajebisty jest Eat My Fuc.

Z ciekawych współpracowników GG Allina można przywołać Dee Dee Ramone'a i Paula Ledney'a z Profanatiki.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#7

pit 3 lata temu

GG Allin to Genesis P-Orridge dla absolwentów OHPów.

Co nie zmienia faktu, że nagrał trochę fajnej muzy, zwłaszcza z ANTiSEEN.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#8

deathwhore 3 lata temu

Nie, Genesis to GG Allin dla artystowskich ciot. Przy sporej dozie sympatii dla rzeczonego, ale niestety tak to wygląda.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#9

pit 3 lata temu

A... a... Allin ma małego!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 2 lata temu

Rzekomo Christian Bale ma zagrać GG Allina w produkcji Netflixa w reżyserii niejakiego Davida O. Russela.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#11

dj zakrystian 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Rzekomo Christian Bale ma zagrać GG Allina w produkcji Netflixa w reżyserii niejakiego Davida O. Russela.
Ch. Bale zagra wszystko, wierzę, że podoła również tej gównianej roli Mesjasza rock n rolla. Deathwhore ładnie opisał o co chodziło w sztuce GG. Cywilizacja i prawo to tylko fasady. Wszyscy jesteśmy zwierzętami, kierują nami te same instynkty. Wojna pięknie pokazuje prawdę o ludzkiej naturze a sztuki Allina były taką wojenką z napierdalaniem się po ryjach i religijnym obrzędem z kupą w formie relikwi.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#12

pit 2 lata temu

Gość miał raczej zbyt niskie iq oraz zaliczył zbyt dużo urazów czaszki bym myśleć o tym w ten sposób.

Davida O. Russel to jakiś random, a nie porządny reżyser. W bio Allina powinien raczej babrać się Abel Ferrara.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#13

yog rok temu

Nie wiem co z tym, co powyżej pisałem, ale są jakieś ploty, jakoby film o wizjonerze popkultury miał nakręcić autor Lords of Chaos, Jonas Akerlund.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#14

dj zakrystian rok temu

yog pisze:
rok temu
Nie wiem co z tym, co powyżej pisałem, ale są jakieś ploty, jakoby film o wizjonerze popkultury miał nakręcić autor Lords of Chaos, Jonas Akerlund.
No to GG będzie tam miłym i czystym chłopcem, który trochę broi, bo ma problem z tożsamością płciową. Zapewne dowiemy się, że był propagatorem LPGD i zielonej energii. Co ciekawe brat GG nadal jedzie na legendzie pojebanego wizjonera shit rock n rolla i wypuszcza kolejne gadżety z wizerunkiem mesjasza. Podusie dla bombelków w kształcie napuchniętego ryja GG, kubeczki do kawusi, figurki. Piniunc rządzi. A jak bunt i mizantropię da się zmonetyzować, tym lepiej.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”