Abhorerre oficjalnie powstało 6 marca 2025 jako jednoosobowy projekt Tyrannusa lecz się to zmieniło gdy 29 marca dołączył Azgorath całkowicie zmieniając stronę w którą szedł ten pomysł.
Nazwa wzięła się z Łaciny od "Ahorrere" co znaczy czucie wstrętu bądź odrazy.
Zespoły pochodzi z Opolskiego/Dolnośląskiego
Muzyka którą tworzy ten duet jest dosyć surowa, szybka, intensywna oraz agresywna lecz ma też spokojniejsze akcenty z czystą gitarą.
Główną tematyką zespołu są Wilkołaki, ogólna nienawiść do świata/ludzi oraz troszkę anty-judaistyczne. Planują również w bliskiej przyszłości eksplorować tematykę taką jak np. anty-islam i nie tylko.
Na razie mają tylko dwa wydania.
Demo "DEMO '25" oraz singiel "Stench Of Blood". Nie mają na razie dużo lecz w przyszłości szykuję się o wiele więcej wydań.
Zespół aktualnie szuka perkusisty więc jeśli jesteś z Opolskiego/Dolnośląskiego i jesteś zainteresowany to pisz na
abhorerreband@outlook.com
Skład:
Azgorath - Guitars, Drums (2025-present) Svarograd, Varothar
Tyrannus Odiosus - Vocals, Bass, Guitars, Drums (2025-present) Stermination
Dyskografia:
2025 - Demo 2025 [demo]
2026 - Stench of Blood [single]
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ab ... 3540569706