Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6306
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Czarci Świt

Vexatus 6 lata temu

Obrazek

Czarci Świt... eee... hm... yyy...

Obrazek

Skład:
Keldon Krothor - All instruments Yazzgoth

Dyskografia:
2004 - Diabły wzywają



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Cz ... Awit/60677
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 6 lata temu

Ot wynalazek, już myślałem, ze to kolejny projekt Weneda a to jakieś inne cuda-wianki włoclawianki. Z Czarcich Świtów podchodzi mi ostatnio Czort :D Moze i Diabły Wzywają ale jakoś tak półgębkiem, taki tam głos wołającego na puszczy
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Załączyłem toto i coś się obawiam, że będzie to muza na poziomie tylnej okładki tego dzieła:

Obrazek

[relacja na żywo]

30sekund od pierwszego kawałka po intro:

O kuuuurwa, typ to gra na odłączonym od prądu elektryku, czy ki chuj? CO TO JEST

To nie jest black metal - to wątpliwy żart małolata. Projekty Weneda Wilka Sławibora przy tym to jest sztuka wysoka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5317
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Załączyłem toto i coś się obawiam, że będzie to muza na poziomie tylnej okładki tego dzieła:
No ja miałem to szczęście, że nie załączyłem chociaż lubię sprawdzać groźne polskie nazwy zespołów. Mnie tym razem odrzuciła focia tego mrocznego typa.
Może gdyby @Vex wrzucił jakąś "normalną" fotę to bym sprawdził ale rozumiem kolegę co to zapodał bo w sieci nie ma innych fotek tego groźnego młodzieńca.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Nie no, wiesz, są chujowe blackowe zespoły i są takie bardzo słabe. Czarci Świt nawet na miano chujowego nie zasługuje. To się nigdy nie powinno ukazać, a 0/10 to zbyt wysoka ocena.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6306
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Tu nie ma za bardzo nad czym dyskutować, bo tom tylko taka ciekawostka i należy to dzieło rozpatrywać w kategoriach humorystycznych. Jak dla mnie to zostało to zrobione dla beki, ewentualnie jako jakaś głupia prowokacja. :)

No chyba, że jednak nie...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Nie no, 100% dla beki, ale i tak żenada totalna. Wyrobiłem intro + 1 kawałek i jak usłyszałem początek następnego wyłączyłem :P To jest poziom tego antyteistycznego gestapo, czy jak się nazywał ten typ, co miał nierówno pod sufitem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Swietne granie.Czekam na pomaranczowy vinyl.
Nosferatu
Posty: 23
Rejestracja: 6 lata temu

Nosferatu 6 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
6 lata temu
Swietne granie.Czekam na pomaranczowy vinyl.
Winyl będzie tyle, że nie pomarańczowy a różowy

szykuje się album roku :twisted:
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4653
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Bądźmy poważni, załóżmy w "dyskusjach metalowych" temat "Kurioza" i wrzucajmy tam takie coś. Zdecydowanie zbyt łatwo zakłada się dzisiaj zespół. Ja też taki miałem. Kolega "pisał" muzykę na komputerze, ponieważ miał program do naśladowania perkusji i gitar, a ja "pisałem" teksty na przedmaturalnych zajęciach z polskiego. Nazywało się to to "Genocibium" i na szczęście jedyną istniejącą mpchujkę skasowano juz z "nuta.pl". Mam wrażenie, że to wyżej, to zespół z tej samej ligi.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4190
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

TITELITURY pisze:
6 lata temu
Bądźmy poważni, załóżmy w "dyskusjach metalowych" temat "Kurioza" i wrzucajmy tam takie coś. Zdecydowanie zbyt łatwo zakłada się dzisiaj zespół. Ja też taki miałem. Kolega "pisał" muzykę na komputerze, ponieważ miał program do naśladowania perkusji i gitar, a ja "pisałem" teksty na przedmaturalnych zajęciach z polskiego. Nazywało się to to "Genocibium" i na szczęście jedyną istniejącą mpchujkę skasowano juz z "nuta.pl". Mam wrażenie, że to wyżej, to zespół z tej samej ligi.
Czyżby chodziło o "Zaostrzone pale"? ;) Mam na dysku, jeszcze z czasów pierwszego komputera mi zostało.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2703
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
6 lata temu
Swietne granie.Czekam na pomaranczowy vinyl.
Najlepiej tęczowy :D Pograć każdy se może, nie każdy musi tego słuchać. Mnie to niezbyt się podoba eufemistycznie mówiąc, ale zapewne znajdzie fanów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4457
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Z tego co pamiętam to nie było robione dla jaj, chyba że typ dobrze udawał.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4653
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

DiabelskiDom pisze:
6 lata temu
TITELITURY pisze:
6 lata temu
Bądźmy poważni, załóżmy w "dyskusjach metalowych" temat "Kurioza" i wrzucajmy tam takie coś. Zdecydowanie zbyt łatwo zakłada się dzisiaj zespół. Ja też taki miałem. Kolega "pisał" muzykę na komputerze, ponieważ miał program do naśladowania perkusji i gitar, a ja "pisałem" teksty na przedmaturalnych zajęciach z polskiego. Nazywało się to to "Genocibium" i na szczęście jedyną istniejącą mpchujkę skasowano juz z "nuta.pl". Mam wrażenie, że to wyżej, to zespół z tej samej ligi.
Czyżby chodziło o "Zaostrzone pale"? ;) Mam na dysku, jeszcze z czasów pierwszego komputera mi zostało.
Wypierdalaj z tym ! :D Ale tak, o to chodziło. Coś tam "karm się klechy ciałem i nienawidź stale", coś takiego.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4190
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Coś tam coś tam "we krwi utopiony", coś tam coś "niechaj będzie potępiony" :D :D :D

Otagowane, że z płyty "Na pohybel chrześcijaństwu"
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4653
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Tak, bo to miał być pierwszy kawałek na płycie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6306
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Gdybym wiedział, że ten temat sprawi Wam wszystkim tyle radości to wcześniej bym go wrzucił. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”