Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Re: Batushka

#251

Hajasz 5 lata temu

Wujek wszystko ładnie i fajnie tylko to inny temat.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#252

Zsamot 5 lata temu

Nie, to przykład, że wychodzą świetne debiuty i ... nic. Właśnie za to należy docenić Batushka, że ostro poszli, postawili sporo na wizualizacje, wydania płyt- słowem nie pomyślał tam nikt, że skoro to debiut, to puszczamy płytę w plastiku 500 egzemplarzy, a potem zobaczymy, co dalej.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#253

Hajasz 5 lata temu

No właśnie ja cały czas do tego zmierzam, że nawet na świecie mało jest takich debiutów, które pozamiatały na scenie a już w naszym kraju to prawie wcale. I dlatego pierdolę to czy komuś się ten zespól podoba i czy ma jakieś problemy z tym ale nikt nie ma żadnego argumentu przeciw temu, że im się akurat udało. Zaraz pewnie ktoś się dopierdoli co to znaczy udało ? Więc od czasu sukcesu globalnego Behemoth, który jak ktoś słusznie wspomniał nie powstał z marszu tylko na przestrzeni czasu poza debiutem Vader (ale to inne czasy były), demówką Pandemonium (tu się sami prawie pozabijali) podobnie Sirrah (różnice muzyczne poszczególnych grajków) wychodzi taki debiut i z marszu przetasowuje układy sił na scenie wobec oburzenia większości tak po prostu na chama no i kurwa to się udało !!!

I aby nie ciągnąć w nieskończoność tego jebią mnie nazwy CDG itp bo rozmawiamy o zespole, który wyskoczył jak przysłowiowy Filip z Konopi i poukładał po kątach wiele znanych i wielkich polskich nazw. Podsumowując: Pluję na twą marność psie !!!
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#254

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
No właśnie kurwa ilu debiutantom się udało ?
A ilu debiutantów posiadało na starcie własną, posiadającą ustaloną renomę wytwórnię i dystrybucję, w której byli priorytetem?
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#255

DiabelskiDom 5 lata temu

Ale sęk w tym, że siły poukładał na nowo co najwyżej w hierarchii ludzi słuchających muzyki od święta, tudzież tych, co odkryli black metal przy przedostatniej Mgle. Już to pisałem na szałcie, że ktoś z wyrobionym przez lata słuchania gustem o wiele bardziej doceni to CDG niż Batuszkę. Choć oczywiście wyjątki się zdarzają, patrząc na Twoje i Zsamota posty ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#256

Hajasz 5 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
5 lata temu
Hajasz pisze:
5 lata temu
No właśnie kurwa ilu debiutantom się udało ?
A ilu debiutantów posiadało na starcie własną, posiadającą ustaloną renomę wytwórnię i dystrybucję, w której byli priorytetem?
Ale jakie to ma znaczenie co ? Przecież dzisiaj połowa nowych płyt to wydawnictwa własne !!!

Możesz mieć wytwórnię ale jak nie masz kanałów dystrybucji i nie promujesz się WSZĘDZIE to sorry pewnie ktoś Cię tam znajdzie w dobie globalnego internetu ale i tak pozostaniesz tylko ciekawostką dla garstki słuchaczy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
nvsty
Posty: 97
Rejestracja: 6 lata temu

#257

nvsty 5 lata temu

Może i własne, ale bez choćby połowy możliwości w sprawie reklamy, na jaką sobie mógł pozwolić Bart & s-ka
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#258

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Ale jakie to ma znaczenie co ?
Panie Hajasz, ile pan masz lat, że pytasz pan jakie ma w branży znaczenie promocja i dystrybucja?
Hajasz pisze:
5 lata temu
Przecież dzisiaj połowa nowych płyt to wydawnictwa własne !!!

:)

Powiedziałbym, że jest pewna subtelna różnica między wydaniem czegoś własnym sumptem, a wydaniem nakładem uznanego wydawcy, którym przypadkiem jest się osobiście.
Hajasz pisze:
5 lata temu
Możesz mieć wytwórnię ale jak nie masz kanałów dystrybucji i nie promujesz się WSZĘDZIE to sorry pewnie ktoś Cię tam znajdzie w dobie globalnego internetu ale i tak pozostaniesz tylko ciekawostką dla garstki słuchaczy.
No tak, i o tym Bart dobrze przecież wiedział, stąd od początku cisnął wszędzie, że jakiś tajemniczy SENSATIONAL ORTHODOX BLACK DOOM METAL lada chwila u niego wychodzi.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#259

Hajasz 5 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
5 lata temu
Panie Hajasz, ile pan masz lat, że pytasz pan jakie ma w branży znaczenie promocja i dystrybucja?
Nie przypisuj mi treści, których nie powiedziałem bo moje pytanie odnosiło się jakie to ma znaczenie własna wytwórnia a nie promocja i dystrybucja a to zasadnicza różnica.
porwanie w satanistanie pisze: nakładem uznanego wydawcy, którym przypadkiem jest się osobiście.
Czy WHP to uznany wydawca ? Może na naszym rynku. Przejrzałem ich katalog od chwili powstania aż do dzisiaj i raczej to średnia liga choć kilka świetnych płyt wydali, które niestety przeminęły z wiatrem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#260

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Nie przypisuj mi treści, których nie powiedziałem bo moje pytanie odnosiło się jakie to ma znaczenie własna wytwórnia
Takie, że o ile nawet będąc w dużej wytwórni możesz być przez nią traktowany per noga i dostawać gówno a nie wsparcie - tu jestem przekonany, że znacznie lepiej ode mnie wytypowałbyś przykłady takich styuacji wziete z historii ekstremalnego metalu - o tyle we własnej wytwórni jeśli tylko zechcesz, będziesz numerem 1.


Zobacz choćby ile tego debiutu wyszło wersji, łącznie z tymi łechcącymi gusta kolekcjonerów - i to od razu, na dzień dobry. Jak często zdarza się, że debiutant z miejsca dostaje taką oprawę, jak często - w tej niszy - ktoś tak w nikomu nieznaną kapelę inwestuje?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#261

yog 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
porwanie w satanistanie pisze:
5 lata temu
Hajasz pisze:
5 lata temu
No właśnie kurwa ilu debiutantom się udało ?
A ilu debiutantów posiadało na starcie własną, posiadającą ustaloną renomę wytwórnię i dystrybucję, w której byli priorytetem?
Ale jakie to ma znaczenie co ? Przecież dzisiaj połowa nowych płyt to wydawnictwa własne !!!
Ja sobie myślę, że nie każdy, co wydaje płytę w podłym plastiku za 50gr jebnie na start edycję w drewnie, a ta drewniana ikona Batuszki to hajp im sowity zrobiła na dzień dobry - widać było, że się nie zamierzają pierdolić na starcie :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#262

Hajasz 5 lata temu

@Up ale to źle ? Bo nie jarzę. Widocznie facet postawił wszystko na jedną kartę i albo się uda albo nie. Klasyczne 50/50

Przecież tak może zrobić każdy coś jak start z nowym biznesem. Bierzesz forsę nagrywasz płytę szukasz dystrybucji, pakujesz kasę w promocję i reklamę.

Wydajesz kilka rodzajów materiału i czekasz na efekt. W międzyczasie załatwiasz koncerty. Ot i cała sztuka. Jedyne twoje ograniczenie to kwota jaką zamierzasz włożyć w to przedsięwzięcie.
GRINDCORE FOR LIFE
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#263

Endymion 5 lata temu

Raaany, ale dyskusja na temat przeciętnego zespołu. Wychodzi dość sporo ciekawych płyt z black metalem, a tu rwetes na temat słabiutkiego, nudnego albumu. Mogę się założyć, że gdyby nie ten szum i ta prawosławna otoczka, mało kto by się tym zainteresował. A dlaczego? Bo jak odejmiemy ten religijne wstawki, to dostajemy wtórny, nudny black metal. Sad but true.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#264

Marduk666 5 lata temu

Endymion pisze:
5 lata temu
Raaany, ale dyskusja na temat przeciętnego zespołu. Wychodzi dość sporo ciekawych płyt z black metalem, a tu rwetes na temat słabiutkiego, nudnego albumu. Mogę się założyć, że gdyby nie ten szum i ta prawosławna otoczka, mało kto by się tym zainteresował. A dlaczego? Bo jak odejmiemy ten religijne wstawki, to dostajemy wtórny, nudny black metal. Sad but true.
Proste, wszyscy to wiedzą po chuj się powtarzać?? Odbierz bm symponicznemu klawisze, war metalowi brzemienie, Nile'owi egipskie wstawki, Cult of fire'owi indyjskie wstawki itd. itp. PIerdolenie i argument z dupska. Prawosławna otoczka jest i trzeba z tym żyć.

Panowie, debiut Krolok ponoć taki zajebisty, że kurwa mać, a nawet tematu nie ma.
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#265

Endymion 5 lata temu

Trochę nie trafiłeś, bo nawet jakby zabrać wymienione przez ciebie elementy Nile czy Cult of Fire, to i tak mają więcej do zaoferowania niż grupa Barta.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#266

Marduk666 5 lata temu

Endymion pisze: Trochę nie trafiłeś, bo nawet jakby zabrać wymienione przez ciebie elementy Nile czy Cult of Fire, to i tak mają więcej do zaoferowania niż grupa Barta.
Ja np. Nile, ani Cult of Fire bez tych elementów bym nie słuchał. Batushki także ;) A to czy mają więcej czy mniej do zaoferowania to mało ważne. Niech mają więcej i co? ;)

No a ja bym jednak dalej proponował temat o Krolok założyć bo taki zajebisty.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#267

yog 5 lata temu

przecież najlepsze cult of fire nie ma związku z Indiami ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#268

Marduk666 5 lata temu

Wiesz o co kaman, a się przypierdalasz?? ;)

Było napisać "orientalne", a tak dym zara będzie!
Ostatnio zmieniony 27 maj 2018, 19:15 przez Marduk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#269

yog 5 lata temu

Wiem, bo najpierw pomyślałem, że Triumvirat nuda, ale się ogarnąłem, że Vah/Vltava najlepsze przecież :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#270

Marduk666 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Wiem, bo najpierw pomyślałem, że Triumvirat nuda, ale się ogarnąłem, że Vah/Vltava najlepsze przecież :P
Tak. Piąteczka!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#271

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
@Up ale to źle ? Bo nie jarzę.
Faktycznie.

Nikt nie mówi, że to źle, tyle że wynika z tego, iż, wbrew temu, co zdajesz sie twierdzić, to nie tylko jakość muzyki odpowiada za hajp na Batuszkę, a w dużej mierze marketing.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

#272

pp3088 5 lata temu

Jakby Batuszka była pierwszym zespołem który na starcie miał dobra promocję? Mało to było grup które wydały debiut i miały gotowe trasy koncertowe? Już nie mówiąc o supergrupach z uznanymi muzykami, gdzie też wtopiono grubą kasę, a dziś poniewierają się te CD-ki jako secondhandy.

Nawet jeżeli Batuszka była od początku planem biznesowym to trzeba tylko szanować jak daleko to zaszło. Wcale nie taka prosta sprawa.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#273

porwanie w satanistanie 5 lata temu

pp3088 pisze:
5 lata temu
Nawet jeżeli Batuszka była od początku planem biznesowym to trzeba tylko szanować jak daleko to zaszło. Wcale nie taka prosta sprawa.
Jasne, ale szanując bierzmy pod uwagę. Hajasz tymczasem wydaje się widzieć w sukcesie Batushki tylko i wyłącznie odbicie ich nadzwyczajnej kondycji jako zespołu.

Po mojemu tymczasem jest to znaczące zaplecze marketingowe i trafne posunięcia na tym polu + dość oryginalny image + niezła i przystępna muza + utrafienie w moment + konsekwencja i profesjonalne podejście do koncertowania
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#274

deathwhore 5 lata temu

Chociaż gdyby faktycznie z tego takie hajsy straszne szły, to nie musiałby wytwórni na synalka przepisywał, samemu tonąc w długach.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1690
Rejestracja: 6 lata temu

#275

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Może właśnie w Batushkę przeinwestował ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#276

yog 5 lata temu

No wiesz @deathwhore, już po debiucie Batuszki się okazało, że Ghost długie lata nie wychodził na prostą, skąd mieli wiedzieć o tym wcześniej :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#277

Vexatus 5 lata temu

Po lekturze Waszych postów w tym temacie nasunęła mi się myśl, że oto sprawdza się jedna z podstawowych zasad marketingu w szeroko pojętym szołbizie: "Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili"... :)

Nie wiem czy ktoś tu kogoś okradł lub oszukał, kto ile i w co zainwestował i kto przepisał coś tam na kogoś tam, ale jedno mogę stwierdzić na pewno - nastukaliśmy 6 stron postów w tym temacie, więc wyraźnie widać, że zespół z różnych powodów wzbudza zainteresowanie i emocje. :) Gawiedź się na forum ekscytuje i podtrzymuje zainteresowanie zespołem, a ktoś się z tego cieszy i tylko sprawdza czy kasa się zgadza. :)
Nathas pisze: Rosyjski pagan/folk metal znam dość dobrze, a jak @Vexatus ma mnie czymś zaskoczyć to czekam.
Raczej niczym nie zaskoczę, bo Pagan/Folk to zdecydowanie nie moje klimaty - bardzo lubię kilka zespołów/projektów, ale gatunku samego w sobie za bardzo nie ogarniam. :)
Hajasz pisze: No właśnie ja cały czas do tego zmierzam, że nawet na świecie mało jest takich debiutów, które pozamiatały na scenie a już w naszym kraju to prawie wcale.
Narobili wokół siebie sporo zamieszania tu i tam z wymiernym skutkiem, ale już bez przesady z tym zamiataniem...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#278

Hajasz 5 lata temu

Znany jest już oficjalnie skład zespołu poza tym 3 osobowym chórem a także fakt, że zespół podpisał kontrakt z Metal Blade Records.

A teraz możecie się wyżalić ewentualnie przybić do krzyża.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#279

deathwhore 5 lata temu

Ej, który tam ten muzyk jest anonimowy, ale bardzo znany w podziemiu? Poza sesyjnym Paluchem?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#280

yog 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Znany jest już oficjalnie skład zespołu poza tym 3 osobowym chórem a także fakt, że zespół podpisał kontrakt z Metal Blade Records.

A teraz możecie się wyżalić ewentualnie przybić do krzyża.
Pierwsze wiadomo od roku, drugie od chyba pół, pisałem o tym kontrakcie ;p
deathwhore pisze:
5 lata temu
Ej, który tam ten muzyk jest anonimowy, ale bardzo znany w podziemiu? Poza sesyjnym Paluchem?
żaden
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#281

deathwhore 5 lata temu

To znaczy ja znam Wdowę, bo młodzian jest z wawy i ma plusa, bo jak wyśmiewałem Soulless Carnage, to się nie obrażał i zachował się z pewną klasą :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#282

Vexatus 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
A teraz możecie się wyżalić ewentualnie przybić do krzyża.
A nie lepiej przybić Ciebie? ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#283

Hajasz 5 lata temu

Vexatus pisze:
5 lata temu
A nie lepiej przybić Ciebie? ;)
Zapraszam do Opola, pogadamy o tym.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
nvsty
Posty: 97
Rejestracja: 6 lata temu

#284

nvsty 5 lata temu

Cieszy mnie, że chłopaki mają szansę zarobić sporą kasę, ale muzycznie to skrajna przeciętnizna
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#285

DiabelskiDom 5 lata temu

Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#286

yog 5 lata temu

DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
na to liczyłem, jak już fejsbuki zawrzały do czerwoności po śledztwie kvltu!!1
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#287

Zsamot 5 lata temu

Ja w ogóle wymiękam przy tego typu sensacjach... Muzyka i tyle, co mnie interesuje, kto tam naprawdę gra... Nie umiem tego pojąć, tego całego cyrku i zainteresowania kogoś personaliami.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#288

yog 5 lata temu

Bo śmiesznie to promowano, jako zakapturzonych Gwiazdorów ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#289

Zsamot 5 lata temu

No i na tym poprzestałem, nie podali personaliów i tyle. Co tu dalej drążyć???
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#290

Hajasz 5 lata temu

Śmieszne to jest, że ci co napierdalają na ten zespół ile sił są bardziej obeznani w temacie niż np. ja, który dowiedziałem się o personaliach parę dni temu :lol:
Więc standardem jest, że najwięksi krzykacze są lepiej obeznani aniżeli normalni słuchacze. Dziękuję za uwagę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#291

Czit 5 lata temu

Najwięksi krzykacze są widzę tą kwestią najbardziej zainteresowani, zorientowani i najlepiej tą promocję niechcący wspierają. Ja dalej nie wiem o co chodzi - muza mi się podoba :)
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#292

yog 5 lata temu

ja tam swoje wiem na każdy temat xD
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#293

Zsamot 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
Najwięksi krzykacze są widzę tą kwestią najbardziej zainteresowani, zorientowani i najlepiej tą promocję niechcący wspierają. Ja dalej nie wiem o co chodzi - muza mi się podoba :)
Ja też nie wiem. Nawet nie wiem, skąd ta nagła wiedza nt. składu, ani kogo to jeszcze interesuje.

Wyjdzie druga płyta i pogadamy. Jeszcze postaram się dorwać ich w grudniu w gdańskim B90. ;)

Debiut słucham nadal z prawdziwą przyjemnością.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#294

Hajasz 5 lata temu

Zsamot pisze:
5 lata temu
Debiut słucham nadal z prawdziwą przyjemnością.
Nie tylko Ty 8-)
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#295

Zsamot 5 lata temu

I to chyba, prócz udanych koncertów jest największym bólem dupy dla sporej grupy komentatorów. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#296

Hajasz 5 lata temu

Wystarczy teraz spojrzeć na temat o Behemoth, gdzie raptem po jednym nic nie wnoszącym kawałku wszyscy już wszystko wiedzą na temat nowej płyty.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#297

TITELITURY 5 lata temu

Ja tylko wiem, że nazwę ma skrojoną pod target kupujących - pryszczatych kuców w przedziale wiekowym 15 - 25 lat oraz starszych metalowców o mentalności pryszczatych kuców w przedziale wiekowym 15 - 25 lat.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#298

Marduk666 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Zsamot pisze:
5 lata temu
Debiut słucham nadal z prawdziwą przyjemnością.
Nie tylko Ty 8-)
Ja także od czasu do czasu zapodam i mnie nic nie boli ;)
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#299

synu 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
na to liczyłem, jak już fejsbuki zawrzały do czerwoności po śledztwie kvltu!!1
Sam tego posta na walla nie wrzucałem, ale muszę wziąć w obronę jego autora - info sprowokowane zostało tym, że na MA pojawił się pełny skład kapeli razem z sesyjnymi pączusiami (i choć oczywiście był to low quality click bait) nikomu nie przyszło do głowy, że ktoś może być na tyle ćwierćinteligenty, by pomyśleć, że kvlt robi sensację z odkrycia Krysiuszki na wokalu :) ale internety są internety i swoje wiedzą 8-)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#300

Vexatus 5 lata temu

W przypadku tego zespołu nie rozumiem ani hajpu ani hejtu. :)
DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
:shock: ?
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”