Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Batushka

#301

yog 5 lata temu

synu pisze:
5 lata temu
yog pisze:
5 lata temu
DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
na to liczyłem, jak już fejsbuki zawrzały do czerwoności po śledztwie kvltu!!1
Sam tego posta na walla nie wrzucałem, ale muszę wziąć w obronę jego autora - info sprowokowane zostało tym, że na MA pojawił się pełny skład kapeli razem z sesyjnymi pączusiami (i choć oczywiście był to low quality click bait) nikomu nie przyszło do głowy, że ktoś może być na tyle ćwierćinteligenty, by pomyśleć, że kvlt robi sensację z odkrycia Krysiuszki na wokalu :) ale internety są internety i swoje wiedzą 8-)
No ale wciąż - to sensacyjne info wisi na pierwszej stronie tematu o Batuszce na stronie brutalland.pl od kilku ładnych miesięcy, gdybym miał strzelać to minimum pół roku ;) Co do samego newsa to "znamy skład batuszki!" sugeruje, że wcześniej znany nie był, stąd sobie nekroknypy żarty robią ;)
Vexatus pisze:
5 lata temu
DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
:shock: ?
Z jakichś soundchecków foty to są.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#302

Vexatus 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Vexatus pisze:
5 lata temu
DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ponoć ich management straszy sądami za zrobienie Bartowi zdjęcia bez kaptura.
:shock: ?
Z jakichś soundchecków foty to są.
W dupach się poprzewracało...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#303

DiabelskiDom 5 lata temu

Dokładnie, machnięte parę fotek, jeszcze sobie przy tym pomachali i dziękuję, dobranoc. Foty jedne z kilkudziesięciu/kilkuset z całej imprezy.

A na drugi dzień kilkanaście maili z groźbami :)

Tak jak pisałem - to nie tyle sam Bart co jego menedżer, zresztą to nie pierwszy raz w historii świata takie hity, że muzyk/aktor/sportowiec swoje a menedżer swoje. Nawet jak twój mąż zgodzi się na udostępnienie swojej mordy w twojej kampanii zdrowego żywienia, kiedy ustalacie to siedząc sobie we dwójkę we własnym domu, to zaraz wjedzie menedżer męża z kategorycznym zakazem i setką paragrafów :)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#304

synu 5 lata temu

No ale wciąż - to sensacyjne info wisi na pierwszej stronie tematu o Batuszce na stronie brutalland.pl od kilku ładnych miesięcy, gdybym miał strzelać to minimum pół roku ;)
A tego akurat nie wiedzialem, widać zbyt słabo śledzę sytuację w obozie Babuszki ;)
Co do samego newsa to "znamy skład batuszki!" sugeruje, że wcześniej znany nie był, stąd sobie nekroknypy żarty robią ;)
@yogi, siedziałeś w Antyradiu, więc sam wiesz najlepiej jak wygląda w praktyce clickbait i robienie sztucznego zasięgu ;) Zresztą nie mam kompletnie problemu z beką na Nekroknypie, w końcu te misiaki z tego żyją, więc wszystko jest ok. Bardziej zadziwia ile osób łyknęło i podchwyciło, że Kvlt ogłasza sensacyjnie, że Baciuszka to zespół Krysiuka :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#305

Zsamot 5 lata temu

DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Ale sęk w tym, że siły poukładał na nowo co najwyżej w hierarchii ludzi słuchających muzyki od święta, tudzież tych, co odkryli black metal przy przedostatniej Mgle. Już to pisałem na szałcie, że ktoś z wyrobionym przez lata słuchania gustem o wiele bardziej doceni to CDG niż Batuszkę. Choć oczywiście wyjątki się zdarzają, patrząc na Twoje i Zsamota posty ;)
No i wydało się, nie mam wyrobionego gustu. Trudno. Muszę z tym żyć, w tym podłym świecie, ale otaczają mnie na szczęście koneserzy i jakoś będę podążał za tym ogniem oświaty. DD prowadź!!!. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#306

Czit 5 lata temu

No też mam niewyrobiony gust. Zrzygam się prędzej słuchając takiego CDG niż Batushki... no ale ja generalnie 90% black metalu uznaję za badziewie.

Z tym całym wyrobionym gustem, albo jak gdzieś w temacie o CC przeczytałem o "wytrawniejszych słuchaczach" :lol: to jest to podobne zjawisko jak w przypadku piwa, piwnej rewolucji i piw kraftowych etc. Nagle się porobiły takie osobniki, które jak nie zobaczą, że piwo to jest double cherry milk stout leżakowany w beczkach po 100 letnim bourbonie, które wali jak skiśnięta wiśnia i końska derka pomieszana z bandażami to nie wypiją. No wypicie zwykłego dobrego pilsa, bo jest po prostu świetnym, orzeźwiającmy uzupełnieniem po dobrym posiłku czy wysiłku fizycznym - formą relaksu jest dla nich przejawem właśnie braku gustu i niebyciu wytrawnym "beer geekiem". Podobnie z metalem - jak coś jest dobre w swej prostocie, tego ma się po prostu fajnie słuchać dla zabicia nudy i czasu, bez głębszych refleksji to jest od razu czymś śmiesznym i nie do zaakceptowania i obiektem kpin. To nie jest wyrobiony gust, a zwykły snobizm.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#307

Vexatus 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
Z tym całym wyrobionym gustem
Zgadzam się w 100% z powyższym postem - zarówno co do piwa jak i muzyki...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#308

yog 5 lata temu

A ja się nie zgadzam - CdG >>>>>>(nieskończoność)>>>>> Batuszka, a piwa kraftowe są do lansu, a nie do picia. To Batuszka jest takim kraftem black metalu - "nie lubię blacku, ale Batuszka fajna".
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#309

Czit 5 lata temu

A ja lubię piwo. Uwielbiam piwa kraftowe - IPA to jedna z najwspanialszych rzeczy jakie człowiek wymyślił. Lubię też brzdęknąć pilsa, a i kilka lagerów z kolegami jak nie ma nic innego dla towarzystwa. Batuskę bym określił jako jakąś APĘ z browaru regionalnego.To nie wyżyny grania, nic nadzwyczajnego, ale daję trochę innych doznań i można bezrefleksyjnie z przyjemnością nogą potupać.

Można też nie lubić - skrytykować, ale jak czytam "Batushka jest be bo jaj jestem znafca i koneser" to śmiać mi się chcę.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#310

DiabelskiDom 5 lata temu

Widzę, że niektórzy panowie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem, tudzież kompleksy chujowego gustu piwnego/muzycznego ;) Poniekąd mnie to dziwi, bo wyraźnie w cytowanym przez @Zsamota fragmencie mojej wypowiedzi jest napisane "oczywiście wyjątki się zdarzają" i podany jest przykład także @Hajasza. Ale cóż, żyjemy dalej.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#311

yog 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
Można też nie lubić - skrytykować, ale jak czytam "Batushka jest be bo jaj jestem znafca i koneser" to śmiać mi się chcę.
Ale to tak poniekąd jest, że to wszystko było i kto bardziej jest w takim klimacie post-blacku osłuchany to raczej Batuszka go nie przyciągnie na długo ;)

To tak, jakbyś smakoszowi jakiegoś belgijskiego Chimaya czy innego irlandzkiego stouta polecał polskie IPA z browaru Kormoran, bo przecież to i to Ale ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#312

Hajasz 5 lata temu

Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia a mianowicie pierdolcie już tą Batushkę i wróćcie do słuchania Marduka a powiadam wam, że wszystkim to wyjdzie na zdrowie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#313

Ryszard 5 lata temu

Jebać, obydwie pedalskie. Już lepiej poznać , tfu odświeżyć pre-emperora. Serio.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#314

Zsamot 5 lata temu

Czit pisze:
5 lata temu
No też mam niewyrobiony gust. Zrzygam się prędzej słuchając takiego CDG niż Batushki... no ale ja generalnie 90% black metalu uznaję za badziewie.

Z tym całym wyrobionym gustem, albo jak gdzieś w temacie o CC przeczytałem o "wytrawniejszych słuchaczach" :lol: to jest to podobne zjawisko jak w przypadku piwa, piwnej rewolucji i piw kraftowych etc. Nagle się porobiły takie osobniki, które jak nie zobaczą, że piwo to jest double cherry milk stout leżakowany w beczkach po 100 letnim bourbonie, które wali jak skiśnięta wiśnia i końska derka pomieszana z bandażami to nie wypiją. No wypicie zwykłego dobrego pilsa, bo jest po prostu świetnym, orzeźwiającmy uzupełnieniem po dobrym posiłku czy wysiłku fizycznym - formą relaksu jest dla nich przejawem właśnie braku gustu i niebyciu wytrawnym "beer geekiem". Podobnie z metalem - jak coś jest dobre w swej prostocie, tego ma się po prostu fajnie słuchać dla zabicia nudy i czasu, bez głębszych refleksji to jest od razu czymś śmiesznym i nie do zaakceptowania i obiektem kpin. To nie jest wyrobiony gust, a zwykły snobizm.
Zrobiłbym sobie to jako wpis pod postami, ale lekko za długie.

Zajebiste podsumowanie pewnych chorych tendencji. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#315

yog 5 lata temu

Ale właśnie sęk w tym, że ni chuja, bo słuchacze Batuszki to są dokładnie Ci sami ludzie, co piją crafty za 8 zeta, choć lepszy browar można kupić za 4, a kolejny craft im nie smakuje w 70% przypadków.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#316

Hajasz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Ale właśnie sęk w tym, że ni chuja, bo słuchacze Batuszki to są dokładnie Ci sami ludzie, co piją crafty za 8 zeta, choć lepszy browar można kupić za 4, a kolejny craft im nie smakuje w 70% przypadków.
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Spadłem z krzesła i się oblałem Tatrą
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#317

yog 5 lata temu

Tatra to taki craft dla oszczędnych, też jak piwo do końca nie smakuje :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#318

Zsamot 5 lata temu

Dupa tam, kiedyś moje ulubione piwo. Teraz z tanich to Namysłów Pils. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#319

KorgullExterminator 5 lata temu

Obrazek

Przeszla moda na bycie Vaderem w bojwkach M65, glanach, z koszulka death metalowego szwadronu smierci i rozkraczanie sie w rozpuszczonych kudlach. Przeszla moda na bycie polskim Dimmu Borgir, Szatanem spod kosciola, Behemothem w skorzanych gaciach i New Rockach, w dlugich plaszczach i ciemnych okularach. Nadeszla moda na bycie cerkiewnym black metalowcem. Koncept, nie powiem, nie stary, nie nowy, bo pogany juz dawno sie zabawialy w odniesienia do legend, religii, historii. Tu panowie z dlugim stazem postawili na wizerunek, kaptury, eksploatowanie Prawoslawia. Pewnie kolejny bedzie Polish Muslim Metal, albo Hindu Metal, patrzac na to co sie wyprawia w Europie od kilku lat. Eh te mody.. Bartus Gniewny jako pszczolka z trojzebem w Hermh byl nie do zajebania :mrgreen:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#320

yog 5 lata temu

Kvlt donosi, że na instagramie jakieś videło, z którego wynika, jakoby - CO ZASKAKUJĄCE - Batuszka zamierzał nagrać drugą płytę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#321

synu 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Kvlt donosi, że na instagramie jakieś videło, z którego wynika, jakoby - CO ZASKAKUJĄCE - Batuszka zamierzał nagrać drugą płytę.
@yog, to jest jeszcze lepsze:

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#322

yog 5 lata temu

Niezła beka z tego Barta, typ jest kutasiarzem, jakich mało.

Jak ktoś nie przeczytał i nie ogarnia: Batuszka wyjebała Barta, który próbował za plecami autora muzyki, Krzysztofa Drabikowskiego, nagrać drugą płytę zespołu.

[wklejam screenshot, bo instagram skasowano]

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#323

Belzebóbr 5 lata temu

Mehehe. Czekam na nową płytę jak na pierwszą gwiazdkę.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#324

pit 5 lata temu

Wielka schizma.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#325

yog 5 lata temu

pit pisze:
5 lata temu
Wielka schizma.
Tak ten moment zapamiętają przyszłe pokolenia - jako Wielką Schizmę Wschodnią ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#326

mork 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Niezła beka z tego Barta, typ jest kutasiarzem, jakich mało.

Jak ktoś nie przeczytał i nie ogarnia: Batuszka wyjebała Barta, który próbował za plecami autora muzyki, Krzysztofa Drabikowskiego, nagrać drugą płytę zespołu.
Pewnie chciał dobrze ale wyszło jak zwykle :D
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#327

yog 5 lata temu

Chciał dobrze - wyruchać kolegę :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#328

Wędrowycz 5 lata temu

Kurwa, kiedy sądziłem, że już bardziej nie można toczyć beki z tego zespołu to zdarzyło się to :D zrobiło mi to dzień
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#329

Nebiros 5 lata temu

Ja myslę, że to może być fake info, żeby se jeszcze bardziej fame podbić!
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#330

yog 5 lata temu

Wiadomo, czerpią wzorce z Ghosta po całości i zobaczyli, że dla poważnego showbiznesu głośna rozprawa sądowa jest błogosławieństwem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#331

Nebiros 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Wiadomo, czerpią wzorce z Ghosta po całości i zobaczyli, że dla poważnego showbiznesu głośna rozprawa sądowa jest błogosławieństwem ;)
Dziwie się, że jeszcze Darski na to nie wpadł. Sam trochę tych rozpaw niby miał, ale takiej ze Zbychem albo Tomkiem jeszcze nie ;p
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#332

Lis 5 lata temu

Nie wpadł bo nie musiał, bardziej popularnym Behemoth już nie może być.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#333

yog 5 lata temu

LOL

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4168
Rejestracja: 7 lata temu

#334

DiabelskiDom 5 lata temu

Zaraz się okaże, że administracja forum też będzie poproszona o usunięcie tegoż :D

PS. Tam w komentarzach na Kejoswolcie jakaś laska wrzuciła skrin z usuniętym newsem na stronie Kvltu jakby coś ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#335

yog 5 lata temu

To wtedy zrobimy mały trade - wywiadzik o kulisach sprawy w zamian za usunięcie postów ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#336

synu 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
LOL

Obrazek
A weźcie już nic nie mówcie ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#337

Vexatus 5 lata temu

yog pisze: Niezła beka z tego Barta, typ jest kutasiarzem, jakich mało.

Jak ktoś nie przeczytał i nie ogarnia: Batuszka wyjebała Barta, który próbował za plecami autora muzyki, Krzysztofa Drabikowskiego, nagrać drugą płytę zespołu.
Bo nagrać nowej płyty zespołu za plecami autora jego muzyki to nawet Chuck Norris nie zdołał...

Swoją drogą po wpisaniu nazwy zespołu w wyszukiwarkę pierwsza podpowiedź Google to "metallum" a zaraz potem "afera", "store" i "instagram", co dobitnie pokazuje z jakiego typu przedsięwzięciem mamy do czynienia. :)
yog pisze:
pit pisze:
5 lata temu
Wielka schizma.
Tak ten moment zapamiętają przyszłe pokolenia - jako Wielką Schizmę Wschodnią ;)
Wielkie otwarcie parasola w dupie... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#338

yog 5 lata temu

Swoją drogą to tamten instagram został zdaje się usunięty (pewnie na zasadzie "zareportowany jako niezgodny z regulaminem" czy coś), Batucha ma nowego insta, którego dzierży już przemiły Bartołomiej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#339

yog 5 lata temu

NIC SIĘ NIE STAŁO

Obrazek

Liczę, że sprawa zakończy się w sądzie :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#340

Vexatus 5 lata temu

Obecnie mają na MA status DISPUTED i właściwie nie wiadomo jeszcze kto kogo i z czego wyrzucił. :)
In December 2018, Христофор made an official Instagram post claiming that Варфоломей was out of the band. Not long after, Варфоломей made an official Facebook post claiming that Христофор was out of the band. The current status of who is or isn't in the band, and who controls the band and its future direction is unclear and disputed.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#341

mork 5 lata temu

Dobry cyrk :D Kto kogo szybciej wyjebie z kapeli.

- "Pan tu nie gra".
- "O nie, nie. To PAN tu nie gra".
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#342

synu 5 lata temu

Paradoksalnie cała sytuacja może pomóc w świeżym starcie Drabikowskiemu. Uwolniony od odium Krysiuka (duża część towarzystwa darła łacha z Babuszki ze względu na Batolomieja, podczas gdy teraz wspiera Derpha całą mocą), może zacząć grać jako The One and Only Batushka, albo inna Pravilnaja Litourgiya i hajda. A Krysiuk zostanie Luczykiem na bis i trafi na śmietnik historii 😎

@mork, robię memsa :D

Obrazek
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#343

pit 5 lata temu

Niech zrobią jak:

https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Death

- tylko odradzam samobója
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#344

yog 5 lata temu

Podobno Bartuś podpisał kontrakt z Metal Blade za plecami, zaś w maju 2018 roku własnowolnie zarejestrował trademark Batuszki na swoje nazwisko. Zgaduję, że te festy w nadchodzącym roku także sam zatwierdzał. Tenże trademark został ostatecznie wydany 24 listopada 2018, miesiąc przed aferą ;) Info o trademarku:

https://trademark.trademarkia.com/ctm/b ... 918713.htm

Typ chyba musi mieć ostre problemy z hajsem, żeby takie rzeczy odpierdalać w biały dzień.

Odnośnie tego, czyj to zespół:
First interview with Batushka (Musick Magazine, 4/2015):

Христофор (Kris): From the very beginning I had an idea for graphic design. I prepared the cover art in analog way - board, canvas, skin glue, chalk, yolk & pigment, so I'm a consistent part of the project. I can't imagine it any other way. I didn't have to explain many things to the publisher (Bart), at once he understand what I meant.

Journalist: So do you control the project?

Христофор (Kris): Control isn't a good term, I associate it with the restriction of freedom. I'm rather a coordinator. I started this band, so I feel responsible for that.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#345

Vexatus 5 lata temu

Przecież tu od samego początku idzie tylko i wyłącznie o kasę...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#346

mork 5 lata temu

synu pisze:
5 lata temu
Paradoksalnie cała sytuacja może pomóc w świeżym starcie Drabikowskiemu. Uwolniony od odium Krysiuka (duża część towarzystwa darła łacha z Babuszki ze względu na Batolomieja, podczas gdy teraz wspiera Derpha całą mocą), może zacząć grać jako The One and Only Batushka, albo inna Pravilnaja Litourgiya i hajda. A Krysiuk zostanie Luczykiem na bis i trafi na śmietnik historii 😎

@mork, robię memsa :D

Obrazek
Świetne :D
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#347

Hajasz 5 lata temu

Vexatus pisze:
5 lata temu
Przecież tu od samego początku idzie tylko i wyłącznie o kasę...
Kurwa @Vexatus jako jedyny załapałeś o co tyle hałasu.

No ale ja nie mogę byś sobą aby nie dopierdolić. Hej skurwiele po chuj obserwujecie co się dzieje w zespole !!! Po kiego wała obserwować taki nudny i gówniany zespół !!! Tacy prawdziwi metale a tu chuj sapią przed monitorami i z wypiekami na gębach informują co słychać w tym chujowym zespole.
Ja pierdolę ale padaka. Sami znawcy teorii spiskowych !!! Wypierdalać słuchać Marduk albo inne gówno.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#348

yog 5 lata temu

Ja osobiście obserwuję z uwagą i satysfakcją upadek pewnego szczura z wysokości :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#349

Hajasz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Ja osobiście obserwuję z uwagą i satysfakcją upadek pewnego szczura z wysokości :)
Rozumiem, że już wszystko wiesz i masz informacje z obu stron. To tylko delikatnie napomknę, że szczur to bardzo wytrzymałe i odporne zwierzę i najczęściej potrafi przetrwać czego o człowieku nie mogę powiedzieć.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#350

Belzebóbr 5 lata temu

Wrócą silniejsi i nagrają taką płytę, że wam laczki spadną.

Wróć do „Black Metal”