deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Re: Wielkie joł!

#151

deathwhore 6 lata temu

Nie śmierdzę, niemłoda kobieto udostępniająca narządy rodne zainteresowanym osobom na określony czas wg ustalonego uprzednio cennika.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#152

Vexatus 6 lata temu

Thaergal pisze:
6 lata temu
Pozdrawiam forumowych wyjadaczy oraz młodych adeptów mocnego metalu.
Witamy i życzymy przyjemnego pobytu. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#153

Wędrowycz 6 lata temu

Thaergal pisze:
6 lata temu
Siemka!
Tu Thaergal z okolic Warszawy. Duchem obecny od czasów poprzedniego forum, rad jestem, że zmartwychwstało silniejsze. Muzyczne zainteresowania to głównie black thrash heavy, nie wzgardzę też dobrym grindcorem. Na forum szukam inspiracji i nowinek zwłaszcza black metalowych. Pozdrawiam forumowych wyjadaczy oraz młodych adeptów mocnego metalu.
Siemano,
witamy zatem na pokładzie. Z okolic Warszawy czyli skąd konkretnie jeżeli to nie tajemnica ;)
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#154

deathwhore 6 lata temu

Pewnie Radom, Siedlce albo Łódź.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#155

Wędrowycz 6 lata temu

Hehe, no tak, okolice to pojęcie względne. Jakaś znajoma mojej żony też twierdziła, że w okolicy Warszawy mieszka, a jak się okazało to dobre kilkadziesiąt kilometrów od niej.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4171
Rejestracja: 7 lata temu

#156

DiabelskiDom 6 lata temu

A może jemu się pojebało i chciał napisać, że jest po prostu z okolic Legionowa czyli z Warszawy? :v
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#157

Wędrowycz 6 lata temu

Jak Legionowo, to po sąsiedzku, to bym się mógł nawet na jakieś pićku ustawić :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#158

Metalized 6 lata temu

Do rzyci ta moja pamięc :D Jakis czas temu zarejestrowałżem sie tu z sentymętu za starym BL ( i aby spokojnie poczytać relację z Nyogthaeblisz) to hasło sobie pozapominałem. Trudno, wrócę z kolejnym kontem, pod pełnym i starym nickiem. Stare ludzie ze Środkowego Pomorza też może ze dwa posty natworzą :D Tylko o rap i hop-siup oczywiście
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#159

deathwhore 6 lata temu

Kto to zawitał! Ja się wzruszyłem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#160

yog 6 lata temu

nie tylko hasło zapomniałeś, ale i panzerfausta gdzieś zgubiłeś :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#161

Metalized 6 lata temu

Panzerfausta? Jak nie mam jak mam, stoi na półce obok np Total Death. :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#162

yog 6 lata temu

czyli wszystko na swoim miejscu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#163

Wędrowycz 6 lata temu

Siemano @Metalized, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to Ty chyba w war metalach siedzisz mocno?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4171
Rejestracja: 7 lata temu

#164

DiabelskiDom 6 lata temu

To dzisiaj będziemy mogli uczcić Twój powrót przy kieliszkach w Szczecinie :D
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#165

deathwhore 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Siemano @Metalized, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to Ty chyba w war metalach siedzisz mocno?
To zwykły łysy bandyta, co Ozziemu kiedyś zrobił psikusa i uciekł.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#166

Metalized 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Siemano @Metalized, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to Ty chyba w war metalach siedzisz mocno?
War metal? Nie znam haha mam tylko ze pół pokoju zajebane nuklearnymi kozłami w pegazkach obwieszonych bulletbeltami. TRUST NO ONE!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#167

Wędrowycz 6 lata temu

To dobrze pamiętałem :) git, jedna osoba więcej na forum do dyskusji o takim graniu.
Trust no one? Mnie się kojarzy z "Archiwum X".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 867
Rejestracja: 6 lata temu

#168

mork 6 lata temu

Cześć wszystkim. Świeżak na pokładzie. Kolega kolegi podesłał link do tego forum. Mile zaskoczony tematyką, ilością wątków oraz ogólną kulturą wypowiedzi osób udzielających się tu - postanowiłem dołączyć i dorzucić swoje 3 grosze w dyskusjach. Krótko o sobie: Wieczorami metalowiec, za dnia korposzczur wierzący ślepo, że jego długie włosy, broda, nieliczne tatuaże i kolczyki są nadal wyrazem buntu przeciwko sam już nie wiedząc czemu. Niewytłumaczalnie zadowolony ze swego życia, być może dlatego, że pomimo 30-stki na karku pozostał wierny 'ideałom' kiedy reszta znajomych straciła wiarę i przerzuciła się na electro-alternative-soft-rock. Moimi ulubionymi gatunkami jest doom (od traditional po funeral) oraz black metal (stronię jednak zdecydowanie od tych groteskowo czczących Pana Mhroku i Ciemności). Z góry dziękuję za ciepłe przyjęcie :)
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#169

yog 6 lata temu

Musiałeś jakoś szczególnie fartownie trafić przy przeglądaniu, skoro piszesz o jakiejś ogólnej kulturze wypowiedzi :P Co chwila jeden drugiego bezpodstawnie atakuje, a jak nie to ktoś specjalnie prowokuje, żeby go przyparto do muru za niepopularne poglądy. Sami sadyści, masochiści i socjopaci prawie. Plus mały procent miłych osób - jak ja.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

#170

pp3088 6 lata temu

mork pisze:
6 lata temu
Cześć wszystkim. Świeżak na pokładzie. Kolega kolegi podesłał link do tego forum. Mile zaskoczony tematyką, ilością wątków oraz ogólną kulturą wypowiedzi osób udzielających się tu - postanowiłem dołączyć i dorzucić swoje 3 grosze w dyskusjach. Krótko o sobie: Wieczorami metalowiec, za dnia korposzczur wierzący ślepo, że jego długie włosy, broda, nieliczne tatuaże i kolczyki są nadal wyrazem buntu przeciwko sam już nie wiedząc czemu. Niewytłumaczalnie zadowolony ze swego życia, być może dlatego, że pomimo 30-stki na karku pozostał wierny 'ideałom' kiedy reszta znajomych straciła wiarę i przerzuciła się na electro-alternative-soft-rock. Moimi ulubionymi gatunkami jest doom (od traditional po funeral) oraz black metal (stronię jednak zdecydowanie od tych groteskowo czczących Pana Mhroku i Ciemności). Z góry dziękuję za ciepłe przyjęcie :)
Ktoś od doomu? Witam cieplutko :D

@yog: już tak nie przesadzaj, na masterfulu to dopiero jest kultura, tam nawet znaków interpunkcyjnych używajo.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#171

Vexatus 6 lata temu

mork pisze: Mile zaskoczony tematyką, ilością wątków oraz ogólną kulturą wypowiedzi osób udzielających się tu - postanowiłem dołączyć i dorzucić swoje 3 grosze w dyskusjach.
Witamy na pokładzie. :)
yog pisze: Sami sadyści, masochiści i socjopaci prawie. Plus mały procent miłych osób - jak ja.
Zapomniałeś jeszcze dodać "skromnych". ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#172

Wędrowycz 6 lata temu

Siemanko @mork
ja patrząc na Twój avatar dostrzegam sympatię do twórczości Kittelsena ;) a zatem czuję, że się dogadamy w klimatach black metalu (bo zapewne leśne granie lubisz).
Z kulturą wypowiedzi, to sądzę, że trochę nie trafiłeś :P ale trzeba przyznać, że mimo różnych gustów i lekkich spięć jakoś udaje nam się tu całkiem sensowne dyskusje prowadzić. Chyba, że leci trolling, co już nie raz się przewijało tu i ówdzie.
Odium Humani Generis
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#173

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

mork pisze:
6 lata temu
Cześć wszystkim..... kulturą wypowiedzi ......
Spierdalaj!!!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2972
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#174

Vortex 6 lata temu

@Pan Efilnikufesin jak zawsze w formie :D Witaj @mork
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#175

yog 6 lata temu

Efila należy zamykać w komórce pod schodami przed przyjściem gości ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#176

deathwhore 6 lata temu

I rżnąć w dupsko aż będzie sikał z radości!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#177

Epoxx 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Efila należy zamykać w komórce pod schodami przed przyjściem gości ;p
Obrazek

:D lepiej nie.

siema @mork
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#178

Astral 5 lata temu

Witam. Z tej strony 25-letni niebieskooki bysior, obiekt westchnień płci pięknej i zazdrości wśród tej męskiej. Oto zstąpiłem na to forum, by rady udzielać i drogę wskazywać, co słuchać warto. A w dziejszych czasach trudno nie zgubić się i wkroczyć na ścieżkę bezguścia i gnuśności. Gdy nie słucham muzyki, lubię rozbijać się po okolicznych wioskach swoim starym daewoo lanos, sadzić kapustę i posilać się daniami z dużą zawartością papryki. Ewentualnie komuś mordę po remizą obić, ale to tylko w ramach odstresowania. Więc jak to nazwa tego tematu mówi: HAILS!
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#179

Metalized 5 lata temu

:D :D :D Oooooo Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed nami, tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy.
Gorzej jak pod tą remiza trafi sie ekipa Sztachet Boys Hooligans i koniec z obiektem westchnień noo oko nadal niebieskie to zostanie hah.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#180

deathwhore 5 lata temu

Kiedyś jak kumpel spóźnił się z płatnością za różne dobre rzeczy, to przez pół roku miał oko czerwone i blaszaną płytkę w głowie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#181

Belzebóbr 5 lata temu

Bysior chodź ponapierdalamy się troszkę.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#182

Wędrowycz 5 lata temu

Widzę, że nasz forumowy git skład już wyszedł z inicjatywą :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#183

Piekielny Stolec 5 lata temu

Hails! Jestem ćwierćwiecznym metaluchem, który po paru latach biernego wczytywania się w waszą interesującą twórczość oraz poznawania kolejnych świetnych zespołów (dzięki wam oczywiście), postanowił wreszcie ruszyć te dupsko i dołożyć swoje 666 groszy (taki już jestem diabelnie hojny). Muza, w którą mam rozkosz się wsłuchiwać to głównie black, death oraz thrash metal, choć do tego można dołożyć trochę podgatunków takich jak doom, sludge czy heavy. Oprócz bycia wiernym słuchaczem muzycznej rozpierduchy, studiuję informatykę (choć zbliżam się do końca, a więc czas niestety wejść w dorosłość), próbuję grać na gitarze (idzie mi z tym... różnie), pykać w fajne gierki, czytać zajebiste książki i oglądać świetne filmy. Ot, taki trochę geek. No, to chyba tyle na początek. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Oby nam się! ;)
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#184

Wędrowycz 5 lata temu

No to pozdro elo i witamy na pokładzie. Nicka widzę, że masz prawilnego :mrgreen:
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#185

Marduk666 5 lata temu

Joł joł joł Piekielny Stolcze ;) Stolcu? :|
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#186

TITELITURY 5 lata temu

Kurwa, sami informatycy. A łopatą nie ma komu zapierdalać i Ukraińców sprowadzają. Jesteście odpowiedzialni za ten bajzel, bo gdybyście się nie uczyli, tylko walili w palnik i ruchali się bez gumek we wszystkimi osiedlowymi menelicami jak Pan Bóg przykazał, to by problemu imigrantów nie było.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#187

Ryszard 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Kurwa, sami informatycy. A łopatą nie ma komu zapierdalać i Ukraińców sprowadzają. Jesteście odpowiedzialni za ten bajzel, bo gdybyście się nie uczyli, tylko walili w palnik i ruchali się bez gumek we wszystkimi osiedlowymi menelicami jak Pan Bóg przykazał, to by problemu imigrantów nie było.
Mój asystent jest informatykiem. Tak to już jest z robieniem pieniędzy że imigrant nie-informatyk wydaje rozkazy a rodowity informatyk zapierdala bo teraz każdy oprócz imigrósuw to specjalista IT, nawet łopatologia :geek: :mrgreen:
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#188

TITELITURY 5 lata temu

U mnie to samo. Teraz doszkalam kolesia po technikum informatycznym. Tłumaczę, że Fanuc jest trochę jak pisanie programów, też ma komendy, ale nie trafia, no nie trafia.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#189

Andrzej Oktawa 5 lata temu

Serwus, jestem Andrzej Oktawa i od tygodnia nie kupiłem żadnej płyty, prrawie żadnej... zaraz, wróc! Nie tak miałem zacząć...
Ekhm.
Witam szanowne grono! Z tej strony Obserwator, za równo tej jak i poprzednich wersji forum. Dotychczas bodaj nie miałem tu konta i myślę, że nadeszła odpowiednia chwila, by to zmienić. Stwierdziłem, że będę miły i się przywitam, a co! Mam nadzieję, że nie będę kolejną martwą duszą, statystyką i czasem naskrobię coś, co i tak nikogo nie będzie obchodzić, czasem może trochę potrolluję. Muzycznie głównie interesuje mnie Death i Black, nieco mniej Grind, Doom, Crust czy Thrash. To z metalu, poza tym trochę Jazz, Blues, Rockabilly, poezja śpiewana czy stary rock gotycki. Zbieram CD i MC, od czarnych placków jestem czysty, poza małymi wyjątkami. Nie uważam tego forum, jak niektórzy "z poza", za siedlisko kindermetali i źródło LOLcontentu i kopalnię niezapomnianych cytatów, hehe. Chętnie dowiem się tutaj czegoś ciekawego, poznam zespół, który mi gdzieś umknął i te pe.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#190

deathwhore 5 lata temu

Ale tu same kindermetale i lolkontenery z niezapomnianymi cytatami są nadal, jak w 2006r.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#191

Ryszard 5 lata temu

ONLY Gans en fakin rolses is trul!!!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#192

Andrzej Oktawa 5 lata temu

G'n'R to ja nawet nie znam, przykro mi.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Piekielny Stolec
Master Of Puppets
Posty: 164
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Dupa

#193

Piekielny Stolec 5 lata temu

Witamy na forum, witamy. :D Nowa ofia... khem, nowy narybek zawsze spoko, miło nam poznać. :) Jeśli chodzi o LOLe, kindermetale i inne cytaty, to... mam dla ciebie złą wiadomość. :twisted: Ale spoko, nie boli aż tak bardzo. :P Tak w ogóle, musisz mieć jaja ze stali, skoro widniejesz na tymże forum pod imieniem i nazwiskiem (chyba, że to fałszywe, jak mniemam zresztą). Tak czy siak, powodzenia na nowej drodze życia! ;)
Czasem idzie gładko, czasem jak po grudzie. Czasem jest ulga, czasem boli i piecze. Czasem czuć słabo, czasem dość mocno. Czasem wiele się nie ma, czasem całkiem sporo. Życie jest jak sranie...
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#194

deathwhore 5 lata temu

Tu w sumie sporo jest ludzi pod własnym nazwiskiem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#195

Wędrowycz 5 lata temu

Pochwalony,
w imieniu administracji witamy na pokładzie ;)
Co do kindermetali, to chyba aktualnie ich tu nie ma, ale trolli mamy oczywiście, a jakże.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#196

Nebiros 5 lata temu

Najwiekszy kindermetal aktualnie to chyba Hajasz, ale moge sie mylic
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#197

Wędrowycz 5 lata temu

Hajasz to bardziej taki "grumpy cat" połączony z naszym polskim Januszem Nosaczem. "Kiedyś to był metal..." itp.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#198

Hajasz 5 lata temu

A wpierdol chcecie? :D
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#199

Wędrowycz 5 lata temu

Oj tam ;) ja tam czekam na okazję żeby się z Tobą napić i wierzę że to kiedyś nastąpi. Aha i żeby kiedyś do Ciebie wbić i posłuchać tych taśm-rarów :D
Odium Humani Generis
nemezis
Posty: 1
Rejestracja: 5 lata temu

#200

nemezis 5 lata temu

Hej! ;)
Cięższych brzmień słucham praktycznie od kiedy pamiętam - rodzice również siedzieli w klimacie i słuchana przez nich muzyka skradła moje serce. ;)
Moje ulubione zespoły to Gojira, Obscure Sphinx, Black Sabbath. Często również słucham zespołów grających stoner.
Od ponad trzech lat studiuję i pracuję w Gdańsku.
Przez natłok obowiązków nie miałam okazji zawrzeć innych znajomości niż te uczelniane oraz z pracy i tak się złożyło, że nikt z moich trójmiejskich znajomych nie jest w klimacie i na koncerty chodzę sama.
I tu przychodzę do Was z pytaniem - jak efektownie zawrzeć znajomości na koncertach? Jak poznać ludzi z klimatu i nie wyjść przy tym na totalną desperatkę? :D
lubię kotki

Wróć do „Hails!”