Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Reinfection

#1

Vexatus 6 lata temu

Obrazek
Zespół Reinfection powstał 1994 roku w miejscowości Przysucha. Jest to jeden z najciekawszych polskich zespołów grających tego typu muzykę - bezkompromisowy Brutal DM / Goregrind. Jedyny pełniak They Die for Nothing to majstersztyk. :)

Obrazek
Dyskografia:
1998 - The Edge of Her Existence [demo]
2000 - They Die for Nothing
2001 - Promo 2001 [demo]
2005 - Peace Through Killing [kompilacja]
2006 - Grind - Live / Uncovered Brutality [split]
2006 - Secondary Damage [EP]
2018 - Breeding Hate



Skład:
Rudolph - Vocals (1994-2002, 2004-present)
Młody - Drums (1995-2002, 2004-present) ex-Images of Violence
Misiek - Bass, Guitars (2000-2002, 2004-present) Patologicum, ex-Epitome
▼ Byli muzycy
Jasiek - Bass (1994-1995)
Buli - Drums (1994-1995)
Pajak - Guitars (1994-1995)
Michał Pietrasik - Bass (1995-2000) ex-Antigama
Dix - Guitars (1995-1998)
Martin - Guitars (rhythm) (1998-2000) ex-Damnable
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Reinfection/2428
BC: https://deformeathing.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Pioniere 6 lata temu

Znacznie bardziej cenie sobie nieistniejący, a powstały w tej samej miejscowości, tyle że dwa lata wcześniej Damnable, w którym również obecny na płycie bohaterów wątku Marcin Rejmer, udzielał się jako gitarzysta i wokalista.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Molotow 666 6 lata temu

Do pracy zawsze zabieram sobie wydawnictwo z 2006 roku... Peace Through Killing. Na jednym CD mam praktycznie wszystko co REINFECTION wydało. W tym wspaniały debiut który oceniam bardzo wysoko. Zajebisty żal ściska mój odbyt, że chłopaki nic więcej nie nagrają nowego...
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Odrowąż 6 lata temu

Miałem kiedyś kasetę tego zespołu ze zdjęciem ledwo żywej babci na szpitalnym łożu śmierci. Nakurwiali przednie.Faktycznie, Damnable było jeszcze bardziej popierdolone i agresywne. Mam na taśmie Inpredition no i wykurwisty split z Incarnated.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Molotow 666 6 lata temu

@up No to miałeś pierwszy materiał pt. The Edge Of Her Existence z 1998 roku. Posiadam tą MC ale bez okładki... niestety.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#6

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Szkoda ze juz nie rzezbia.Pelniak miazga.Reszty nie pomacalem.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#7

HUMAN 5 lata temu

Reinfection zapowiadają nowy album "Breeding Hate" na 28 września w barwach rodzimej Deformeathing Production.

Na stronie DP nowy utwór do odsłuchu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#8

Vexatus 5 lata temu

HUMAN pisze:
5 lata temu
Reinfection zapowiadają nowy album "Breeding Hate" na 28 września
No czegoś takiego to się absolutnie nie spodziewałem! Prawie zesrałem się z wrażenia! Kiedy płyta do mnie dotrze to na 100% się zesram... :twisted:
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#9

Molotow 666 5 lata temu

O Chryste Elejson... Nareszcie....
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 5 lata temu

2 kawałki z nowej płytki:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#11

Vexatus 5 lata temu

Będzie płyta petarda... :)
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#12

Molotow 666 5 lata temu

Jak zawsze... Po Reinfection niczego innego nie ma co się spodziewać....
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#13

HUMAN 5 lata temu

KLASA !!!!!!!!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#14

Molotow 666 5 lata temu

No i jak tam "Breeding Hate"? Poniewiera i rozdziera przy każdym odsłuchu? Zakupił ktoś wogole ostatni REINFECTION? 18 lat nam przyszło czekać na pelniaka...
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#15

HUMAN 5 lata temu

niestety jeszcze nie zakupiłem , słucham sobie z neta
Bardzo dobry materiał , chyba jeden z najlepszych powrotów w historii mocnej muzy . Dowalili do pieca , mocno i na temat , nie brakuje bardzo szybkich temp i chwała im za to .
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#16

Vexatus 5 lata temu

Płyta bardzo dobra im wyszła - nieoczekiwany i mega udany powrót po latach. :) Szczerze mówiąc to się absolutnie nie spodziewałem, że jeszcze coś nowego pod tym szyldem wyjdzie. Płyty jeszcze nie mam, ale to tylko kwestia czasu. :)
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1661
Rejestracja: 6 lata temu

#17

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Ja pierdolę, dacie wiarę, że z jakiegoś do niedawna w ogóle tego zespołu nie słyszałem? No, ale grunt, że wreszcie usłyszałem i to, co wyprawia się w szczeŋólnosci na debiucie zerwało mi czerep i przypomniało, dlaczego kocham taki brutalny nakurw. Wszystko na tej płycie siedzi mi idealnie, nie słyszę tam żadnych słabych punktów. Najlepsze, że gdy sprawdziłem temat, okazało się, że można obie ich płyty nabyć po 18 zeta od sztuki, co zresztą z miejsca uczyniłem. Powrót po latach to już niby nie tak całkiem samo, ale materiał i tak jest bardzo zacny i wstydu żadna miarą nie przynosi. co ciekawe: przy odsłuchu z plików i na słuchawkach wydawało mi się, że grają tam (na “Breeding Hate”) raczej brutal death, a wokale są nie do końca trafione, tymczasem przy głośnym odsłuchu z płyty okazało się ,że nakurwiają grindcora, a wokale są zajebiste.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”