Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

Re: Asgardsrei 2018

#51

pp3088 5 lata temu

Ale doskoczyliście do yoga. Chłopak ma rację - nie podoba mu się to niech nie jeździ. Nie wiem czemu się oszukiwał, że to fest muzyczny. Przecież po składach od razu widać że to hajlowanko pod muzykę. Tak samo jak pewnie koncerty dla pedałów i inne Love Parade które kończą nie się masowym posuwaniem w kakao.

Dla mnie takie spędy są zupełnie nieatrakcyjne. Na koncert idę sobie posłuchać muzy i wrócić do domu. Wszelkie formy interakcji społecznej mnie nie kręcą.
Ten Terrorcośtam to w ogóle beka, typy się gibają jak jebany Slipknot
Nawet się zaśmiałem. Nazistowski mix slipknota i rapu - nowy poziom chujozy osiągnięty xD
W tamtym roku na Peste Noire też były takie akcje i zapewne jakby grała Nicky Minaj na tym fescie to także by tego doświadczyła.
To prawda, taki fest i tacy ludzie. Niespecjalnie im robi różnicę czy hajlują na Der Sturmer czy na jakimś Slipknocie.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#52

Hajasz 5 lata temu

pp3088 pisze:
5 lata temu
W tamtym roku na Peste Noire też były takie akcje i zapewne jakby grała Nicky Minaj na tym fescie to także by tego doświadczyła.
To prawda, taki fest i tacy ludzie. Niespecjalnie im robi różnicę czy hajlują na Der Sturmer czy na jakimś Slipknocie.
No i tu jesteś w błędzie bo jeżeli zespół ma jaja albo nie utożsamia się z pewnymi zachowaniami to może to wyrazić głośno ze sceny.
Niestety ale ani Famine ani pewnie starsi panowie z Blasphemy gdyby grali nie zrobiliby tego.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#53

pp3088 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
pp3088 pisze:
5 lata temu
W tamtym roku na Peste Noire też były takie akcje i zapewne jakby grała Nicky Minaj na tym fescie to także by tego doświadczyła.
To prawda, taki fest i tacy ludzie. Niespecjalnie im robi różnicę czy hajlują na Der Sturmer czy na jakimś Slipknocie.
No i tu jesteś w błędzie bo jeżeli zespół ma jaja albo nie utożsamia się z pewnymi zachowaniami to może to wyrazić głośno ze sceny.
Niestety ale ani Famine ani pewnie starsi panowie z Blasphemy gdyby grali nie zrobiliby tego.
Raczej chodzi mi o publikę, która ma na to wyjebane kto gra.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#54

Hajasz 5 lata temu

Czesław Mozil potrafił wypierdolić z koncertu zjebów więc w czym problem ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#55

Wędrowycz 5 lata temu

To ja powiem tak:
Odium Humani Generis

Wróć do „Koncerty”