Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#101

yog 5 lata temu

Normalny link do bandcampa z całością EP-ki Nad którymi nie czuwa żaden stróż:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#102

deathwhore 5 lata temu

Jest dużo lepiej niż na pełnogrającym debiucie. Powinni zacząć klasycznie od krótkiego materiału.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#103

Vexatus 5 lata temu

deathwhore pisze: Jest dużo lepiej niż na pełnogrającym debiucie. Powinni zacząć klasycznie od krótkiego materiału.
Trudno się nie zgodzić... EPka im się udała i bardzo mi się podoba, w przeciwieństwie do pełniaka.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#104

Nebiros 5 lata temu

Z nowej EPki posłuchałem jak na razie tylko kawałka, który Kejos Wolty wrzuciły na fejsbunia i średnio mi się spodobał. Zrobiłem jednak drugie podejście do pełniaka - weszło ciut lepiej, niż parę miechów temu, jakieś takie spójniejsze mi się to teraz wydaje i wokal trochę bardziej siada... no ale jednak mimo wszystko nadal uważam, że płyta jest stanowczo zbyt jednostajna. W połowie zaczynam się już naprawdę nudzić, a szkoda bo pierwsze wrażenia jak się odpala płytkę są pozytywne. Na plus jest na pewno brzmienie.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#105

TITELITURY 5 lata temu

Bardziej się podoba gawiedzi zapewne dlatego, że mniej tam panka, a więcej rypanka. No, ładne chłopaki wycinają blackmetalowe patenty. Gdyby tak kiedyś zachciało im się nagrać płytę stricte blackmetalową, to pewnie wszyscy byliby zachwyceni. Mnie się podoba z pełniakiem po równo, chociaż rzeczywiście przyznać muszę, że to jest nieco lepsze.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#106

yog 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Gdyby tak kiedyś zachciało im się nagrać płytę stricte blackmetalową, to pewnie wszyscy byliby zachwyceni.
Zobacz sobie zespolik Bestiality ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#107

Vexatus 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Bardziej się podoba gawiedzi zapewne dlatego, że mniej tam panka, a więcej rypanka.
Serio? :)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#108

TITELITURY 5 lata temu

Fajne to Bestiality i nawet panowie mordki podobnie krzywią, ale to jednak nie taki black metal, jakim mogłoby być truchło, gdyby wywalili punkowe patenty.
I tak, serio.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#109

Wędrowycz 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
TITELITURY pisze:
5 lata temu
Gdyby tak kiedyś zachciało im się nagrać płytę stricte blackmetalową, to pewnie wszyscy byliby zachwyceni.
Zobacz sobie zespolik Bestiality ;)
O to to, Bestiality bdb, zarówno studyjnie jak i na żywo. Nawet mojej żonie się podobało. Co prawda sam nie wiem na ile muzycy się tu pokrywają z Truchłem Strzygi.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#110

EdusPospolitus 5 lata temu

Jakieś nowe wideło machneli Truchłaki:

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#111

pit 5 lata temu

Black metal z punkiem? Myślałem że EPka będzie bardziej in your face. Nie. Nie łapię tego.

Zdjęcie fajne. Przypomina mi o Blasphemy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#112

yog 4 lata temu

EP-ka u wydawcy już wyprzedana. Wczoraj na żywo widziałem i ujmę to tak - gdyby grali trochę lepszą muzę, to by mogli być gwiazdami rocka, bo show robią bardzo solidne - chciałem sobie iść na papieroska i piwko, a jakoś trudno było mi przestać patrzeć na scenę ;) Najbardziej podobały mi się zawieszone na łańcuchach skaczące Jezuski.

Wspomnianej epki wczoraj słuchałem po raz pierwszy przed koncertem i sprawiała wrażenie bardziej przemyślanej od albumu, już nie brzmi to jak (nieudany) żart.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#113

karp 4 lata temu

No show dali pierwszorzędny aż żałuję, że oszczędzałem siły na Midnight, bo pewnie bawiłbym się pod sceną lepiej niż na headlinerze.

EPka póki co lepsza od debiutanckiej płyty, ale ta też nie była zła. Jak się traktuje ich z lekkim przymrużeniem oka to słucha się tego fajnie, a zęby od tekstów jakoś bardzo nie bolą. Szczególnie, że nie wszystkie liryki są takie złe - taka Busola ma naprawdę fajnie napisany tekst.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#114

Belzebóbr 4 lata temu

Ale przypał skakać do Truchła Strzygi, to można tylko ukradkiem na boku nóżką tupać.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#115

yog 4 lata temu

Jak się jest kolegą to można, a podobno oni dużo kolegów mają ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#116

yog 4 lata temu

Może kogo interesuje, to 15 minut niedawnego wyprzedanego występu przed Midnight:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#117

Molotow 666 4 lata temu

To "Janosika" dali na intro?!?!? A feee...
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#118

Wędrowycz 4 lata temu

Wygląda bardzo fajnie, aż zaczynam żałować, że nie byłem. Przy całej tej groteskowości czy wręcz teatrzyku, to sama muzyka skłania wręcz do tego żeby nie stać z boku właśnie, a porobić się trochę i wpierdolić się w młyn ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#119

yog 4 lata temu

Była to też jedna z ostatnich okazji do nabycia wyprzedanej już dziś wszędzie EP-ki. Czego oczywiście nie uczyniłem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#120

Belzebóbr 4 lata temu

A to nie jest czasem taki spęd stulejarzy jak na Nocnym Kochanku? :)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#121

Wędrowycz 4 lata temu

Kto kurwa słucha Nocnego Kochanka?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#122

yog 4 lata temu

Ale to Truchło popularne...

Byłem dziś na Nowym Wilanowie w knajpie meksykańskiej - tam wiadomo, bogactwo się wysypuje z mieszkań balkonami na ulicę (a te są bardzo wąskie, przez co poruszanie się tam jest ciut utrudnione). Poszedłem się odlać, a tam w kiblu na drzwiach wlepki i tak patrzę, tuż obok Testera Gier - Truchło Strzygi, Stary Kult Śmierci podpis. Wychodzę ręce umyć, na drugich drzwiach znowu Truchło i zaraz jeszcze w ogóle jakiś kurwa jego mać Agathocles. Sporo wlepek Selfmadegodowych.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Myrkraverk
Posty: 78
Rejestracja: 6 lata temu

#123

Myrkraverk 4 lata temu

A z tego wszystkiego i tak najlepsze jest zdjęcie pośmiertne pani Strzygi z podwiązaną szczęką. Prawdziwy kult.
ᚨᛚᚢ
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#124

Vortex 4 lata temu

Na SDL poznałem dwóch Panów z tegoż tworu, bardzo sympatyczni młodzi ludzie. Pan który udziela się na wokalizach tego zespołu również gra na bębnach w Imperatorze, a ich koncert był dla mnie najlepszym wydarzeniem tego festiwalu.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#125

yog 4 lata temu

Osławione Truchło w splicie Cursed Them z legendarnym Sabbat:

Obrazek

Tylko dwa kawałki w formacie 7".

Artwork: Julia Yousif
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#126

Canidia 4 lata temu

Okładka piękna, muszę przyznać.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#127

karp 4 lata temu

Co materiał od nich, to coraz lepszy.

Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#128

ptrknknc 4 lata temu

Ten kawałek na głowę bije epkę. Jaram się, czekam na wincyj.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#129

Sacrum_Profanum 4 lata temu

A mi sie ten kawałek nie podoba, zresztą TS nie darzę jakąś szczególną sympatią. Może sie to kiedyś zmieni.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 4 lata temu

#130

Kosynier 4 lata temu

Maja tekst bardzo na "poziomie". Do czego to doszlo, zeby wyspiewywac takie bzdury ;)
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#131

synu 4 lata temu

Co to są za gałgany to ja nawet nie. Poszedłem w niedzielę na Gruzję, a wyszedłem poczochrany głównie właśnie przez bohaterów wątku. I o ile wcześniej nie słyszałem od nich niczego poza 2-3 numerami, tak od niedzieli wałkuję i debiut i EP-kę i ten nowy nr ze splitu z Sabbat.

Cycuś muza, ładnie też się panowie z wydwnictwa na wydawnictwo rozwijają (bo przecież te inscenizowane wstawki w Czarny Numer Pierwszy to jest już zło(to), jakich mało 8-) )

Aha, moja relacja z niedzieli
https://kvlt.pl/relacje/co-zlego-to-my- ... 0-10-2019/
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#132

karp 4 lata temu

Byłem drugi raz na ich koncercie (ani razu nie szedłem stricte na nich, za pierwszym razem na Midnight, za drugim na Gruzję) i chyba doszedłem do jakiejś konkluzji.

Otóż w momencie kiedy stare dzia... to znaczy legendy sceny metalowej grają swoje koncerty, to oni już trochę niedomagają (poza nielicznymi wyjątkami i zespołami które dojrzewają zamiast dziadzieć). Nawet jeśli dają dobry koncert, to upływu czasu nie da się ukryć. Oczywiście, taki gig weteranów to jest kult i przechuj, także (a może nawet szczególnie) wśród młodzieży, ale ta młodzież nie widziała swoich ulubieńców, jak oni sami byli pełną werwy gównażerią, będąca u szczytu formy.

Tymczasem Truchło Strzygi daje czystą i nieskrepowaną zabawę i kopa tej gówniarskiej energii, której wielu brakuje. Starszym wydaje się to słabe i infantylne, może nawet i żenujące, ale młodzież bawi się nieźle, bo mogą pójść na koncert muzyki od młodych, dla młodych. Zobaczyć jakiś zespół, który emanuje energią podobnej do tej, którą znamy choćby z Kill'Em All. I cholera, sam należę niejako do grupy docelowej bo z racji mojego roku urodzenia (1995) nie mogłem zobaczyć młodego KATa, a obecny (zarówno z Romkiem i bez) postrzegam jako cepeliadę dla januszy mruczących pod nosem, że kiedyś to było.

Fakt, pierwsza Truchła płyta była średnia, co niestety czuć na koncertach, kiedy grają co słabsze kawałki z "Pora Umierać". Durne teksty? Cóż, przetłumaczmy większość blackthrashowych kapel i dostaniemy podobne bzdury. Truchło Strzygi ameryki nie odkrywa, ale nie musi bo daje po prostu dobrą zabawę. I szczerze mówiąc to mi wystarczy.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#133

Zsamot 4 lata temu

Cholera, coś w tym jest, w tym oglądaniu kapel za gówniarza, na świeżo, bez zmanierowania, ze to już widziałem, to już było lub dorabiania wartości tam, gdzie jej nie ma.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#134

Canidia 4 lata temu

Też byłam na tym koncercie i w 100% zgadzam się z @karp. Generalnie nie można się przyczepić do tego, jak Truchło gra na żywo, bo wypada bardzo dobrze, bez względu na preferencje muzyczne. Grają energicznie, żywo, angażując publikę w coś więcej niż stanie i tępe wpatrywanie się w scenę. Myślę, że Truchło Strzygi ma po prostu dość konkretnie zdefiniowaną grupę docelową i to się sprawdza.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#135

yog 4 lata temu

Truchło gra na Mystiku przed Najtłiszem! A fe! Takie podziemie!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Okokoko
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu

#136

Okokoko 4 lata temu

Najwyraźniej nigdy nie było to podziemie, skoro dążyli do grania na mainstreamowych festiwalach. Albo inaczej - może nawet nie wiedzieli że do tego dążą, ale jak trafiła się okazja to w to weszli. i nie ma co psioczyć, że przed Najtłiszem, bo też przed Mercyful Fate i Judasami - jakkolwiek by na te kapele nie patrzeć to legendy jednak.

A odwieczny problem że kapela z podziemia gra na wielkich imprezach - każdy, bądź prawie każdy początkujący szarpidrut zaczyna w podziemiu. kwestia czy chce z tego podziemia wyjść czy nie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#137

deathwhore 4 lata temu

Ale głębokie myśli!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#138

yog 4 lata temu

Okokoko pisze:
4 lata temu
i nie ma co psioczyć, że przed Najtłiszem, bo też przed Mercyful Fate i Judasami - jakkolwiek by na te kapele nie patrzeć to legendy jednak.
Truchło gra akurat po Mercyful Fate i Judasach, bo następnego dnia, drugiego, przed Nightwishem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#139

Canidia 4 lata temu

Okokoko pisze:
4 lata temu

A odwieczny problem że kapela z podziemia gra na wielkich imprezach - każdy, bądź prawie każdy początkujący szarpidrut zaczyna w podziemiu. kwestia czy chce z tego podziemia wyjść czy nie.
Podejrzewam, że to mokry sen wielu kapel ;) Zupełnie nie rozumiem oburzenia - to po pierwsze marketing, po drugie biznes. Zaproszeni na jeden z większych wydarzeń mieliby odmówić "dla zasady" (właściwie to jakiej?), bo nie będą grać przed zespołem X? Moim zdaniem fajnie, że nie robią z siebie zarozumialców, którzy grają tylko w podziemiu, a wykorzystują szanse na promocję zespołu.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#140

deathwhore 4 lata temu

Coraz głębsze sentencje w tym temacie. Chyba to będzie mój temat ulubiony.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#141

Canidia 4 lata temu

Defik, nie obrażę się, jeśli nasze sentencje będą Twoją osobistą inspiracją :)
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#142

deathwhore 4 lata temu

Nie, no ja się śmieję dość życzliwie. To takie rozmyślania dwudziestoletniego metalowca. :-D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#143

Canidia 4 lata temu

To prawda, dobrze mieć 22 lata i świeże spojrzenie na scenę muzyczną :D jak widać - bardzo to potrzebne!
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#144

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Truchło gra na Mystiku przed Najtłiszem! A fe! Takie podziemie!
Fani Nightwish z pewnością będą zachwyceni... ;)
Canidia pisze: To prawda, dobrze mieć 22 lata i świeże spojrzenie na scenę muzyczną :D jak widać - bardzo to potrzebne!
Ćwiczyłaś dzisiaj grę na garach ćwiczyłaś? To do roboty zamiast nam tu świeże spojrzenie na forum wprowadzać. :)
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#145

deathwhore 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
Truchło gra na Mystiku przed Najtłiszem! A fe! Takie podziemie!
Fani Nightwish z pewnością będą zachwyceni... ;)
Znam takich, którzy by nie byli, ale na dlatego, że dla nich za ciężkie czy za agresywne, ale po prostu za śmieszne.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#146

ptrknknc 4 lata temu

Aż nie wiem czy swoje spojrzenie przewietrzyć, czy niech dalej będzie spleśniałe.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#147

karp 4 lata temu

Okokoko pisze:
4 lata temu
A odwieczny problem że kapela z podziemia gra na wielkich imprezach - każdy, bądź prawie każdy początkujący szarpidrut zaczyna w podziemiu. kwestia czy chce z tego podziemia wyjść czy nie.
Sądzę, że każdy chce jeśli się natrafi okazja. Umówmy się - dobre pieniążki są ważniejsze niż robienie groźnych min do zdjęć i poklask spoconych kuców na piwnicznym spędzie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#148

yog 4 lata temu

Obrazek

Strasznie mało tych winyli.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#149

karp 4 lata temu

Mało, bo takie Truchło Strzygi to równie dobrze można mieć na kasecie, nie jest to muzyka do audiofilskiego spustu, wątpię, aby było dużo chętnych na to na placku. Mi wystarczy na CD, szkoda, że ten split z Sabbat będzie (przynajmniej póki co) tylko na winylu. Na CD bym chętnie przygarnął, bo utwór na nim najlepszy jaki do tej pory wypuścili, a i okładka zacna.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#150

yog 4 lata temu

Nie wiem, czy dużo chętnych na winyle, ale za cd ludzie płacą po 100 zł, więc się 250 winyli zdaje dość skromnie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”