Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Re: Dissection

#101

Hajasz 5 lata temu

Razem z Dissection wychodziły płyty Lord Belial, Unanimated czy Vinterland, które grały tak samo tylko głupot na pokaz nie robili liderzy. Dziś zespół Jona to różowy kult a o pozostałych nikt nie pamięta a szkoda bo Unanimated i Vinterland miały o wiele lepsze płyty. Muszę poszperać w starych śmieciach to może znajdę jakie piękne różowe koszulki Dissection sprzedawała Nuclear Blast promując drugi album.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#102

yog 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Muszę poszperać w starych śmieciach to może znajdę jakie piękne różowe koszulki Dissection sprzedawała Nuclear Blast promując drugi album.
:D :D :D

Unanimated jako tako jeszcze ktoś tam czasem wspomni ;) Spoko melodyjne granie, choć jak pamiętam to raczej ciut bardziej evil ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#103

TITELITURY 5 lata temu

Hajasz, Ty kręcisz makowca przy Wolf Omega, więc nie masz głosu!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#104

yog 5 lata temu

W ogóle to wczoraj obok słuchania Live Legacy, odbyłem też cesarską audiencję podczas Emperial Live Ceremony i doszedłem do wniosku, że czasami wokal u nich niemal identycznie brzmiał :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1663
Rejestracja: 6 lata temu

#105

porwanie w satanistanie 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Po prostu mówią co innego, niż melodie upiorne.
Łokurde, jak ładnie powiedziane :idea:

Tu pełna zgoda, tylko że mnie nie chodziło o słodkie i zarazem ciulowe, takie, które są do bólu banalne i nie oferują nic oprócz przepisowo harmonijnego, gładkiego plumkania.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#106

Hajasz 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Hajasz, Ty kręcisz makowca przy Wolf Omega, więc nie masz głosu!
Lepiej tak niż przed Świdrem a słuchanie Dissection w samochodzie to taki sam ogień jak miłość w Zakopanem. Czuję taką wiochę, że musiałem zamknąć okna.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#107

DiabelskiDom 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Mnie po prostu bawi, że nienawykli do melodii (chyba?) zwykli rozdzielać melodie na szlachetne (dobre) i słodkie (złe). Słodkie melodie dobre być nie mogą, bo jesteś wtedy z automatu gejem z Rhapsody of Fire :) Posłuchaj sobie Storm of the Light's Bane do snu, zobacz jak buja. Śpij syneczku, śpij... śpij...
Ale przecież tak jest, że są melodie dobre i chujowe, czy to nie jest oczywiste? Poza tym nie bardzo rozumiem zarzut o bycie nienawykłym do melodii (bo zakładam, że to do mnie było?), skoro jestem takim zwolennikiem melodii w muzyce, że z jednej strony słyszę jej na pęczki w takin Altarage a z drugiej strony zasłuchuję się w utworach Abby czy starego Blondie ;) Może patrzysz tylko powierzchownie, że jak ktoś lubi gruz i jaskiniowy death metal dla black metalowców to z automatu melodia go obrzydza? ;)

I znowu posiłkowanie argumentu wstawką o gejach, pizdeczkach i cukierkach, mimo, że nikt inny tego nie wysunął ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#108

yog 5 lata temu

Wędrowycz wysunął wczoraj na shoucie w tej czy innej formie zbliżone stanowisko, a pogarda do heavy metalu czy melodii wśród fanów Dissection to norma ;)

Melodie mogą być dobre albo chujowe jak wszystko, ale to nie są te same zbiory, co melodie słodkie i niesłodkie. Słodkie melodie opowiadają o sprawach miłych, niesłodkie - tych niekoniecznie. Może i w Dissection są kompozycje melodii inspirowane nie wiem, Griegiem (choć dla mnie to kołysanki), ale podane przez fana baśni i Bon Joviego robią się z tego i tak pioseneczki ;) Za parę dekad ktoś wpadnie na świetny pomysł na biznes i zacznie sprzedawać pozytywki z melodyjkami ze Storm of the Lights Bane ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#109

DiabelskiDom 5 lata temu

Nie wiem skąd teoria o pogardzie dla heavy metalu wśród fanów Dissection, może z osiedlowych historyjek @Ryszarda ? ;) Bo akurat pierwszy raz z czymś takim spotkałem się u @Wędrowycza dopiero. Może po prostu nie mam zbyt wielu znajomych co nie szanują klasycznego heavy a Ty tak i z tego tytułu szukasz kwadratowych jaj na starych płytach Jona? :P
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#110

yog 5 lata temu

Nie no ja to odkąd sobie blackowców obserwuję to fenomen Dissection zauważyłem i mnie nie przestaje on zadziwiać. Myślę Rysiu z podobnego powodu brnie w temat, choć w sumie już chyba ani mi, ani Wam się nie chce w niego brnąć :P Jak by nie było o wielkości zespołu poniekąd świadczy fakt, żeśmy tu 3 stronę tematu zaczęli o nieistniejącym od 13 lat zespole.

Jeśli o słodkie melodie, które są jednocześnie upiorne idzie to takie coś umie King Diamond i na ostatniej płycie Deceased - The Ghostly White takie melodyjki się zdarzają na ten przykład. Oczywiście są to zajebiste melodyjki, choć czasem może lukier początkowo odrzucić, że jak to, przecież to nie na miejscu w takim horror metalu. Przypomniało mi o tym info o fiasko ostatniej płyty Sadist, stąd nawiązuję.

Te melodie Dissection mi się wydają taką jego wariacją na temat jakichś takich trochę dziecięcych przebojów muzyki klasycznej w stylu Dziadek do orzechów. Ale nie wiem, może mi się wydaje, tak mi się to trochę kojarzy. Jakieś takie odczucia mam, jak tego słucham.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#111

Wędrowycz 5 lata temu

Hola hola, ja mówiłem o sobie i za siebie ;) nie wiem jak mają inni fani Dissection. Ja po prostu nigdy nie trawiłem klasycznego heavy (za totalnie niewielkimi wyjątkami). Mimo wszystko jestem więcej niż pewien, że Jon i spółka się kapelami z tego nurtu mocno inspirowali i to słychać.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#112

Wędrowycz 4 lata temu

Obrazek
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5429
Rejestracja: 6 lata temu

#113

pit 4 lata temu

I grał melodyjny black metal!

Jest jakaś rocznica żeby go wspominać?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#114

Wędrowycz 4 lata temu

Była wczoraj, równo 13 lat od jego śmierci.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5429
Rejestracja: 6 lata temu

#115

pit 4 lata temu

A tak. Odszedł na wieczną sesję RPG.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#116

Vexatus 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Obrazek
A tego co znowu w dupę ugryzło? :)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#117

Hajasz 4 lata temu

Nic nie ugryzło tylko powiedział głośno to co myślą inni a spinają rów aby to powiedzieć.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#118

Wędrowycz 4 lata temu

Kto myśli, ten myśli ;) Dla mnie osobiście szanowany przeze mnie Tomcio tym postem wygrał nagrodę złotego chuja metalu.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#119

TITELITURY 4 lata temu

Ho. Ophobic i misoghynic najzabawniejsze. Ja tam mam do gościa szacunek za konsekwencje. Pierdolł o antykosmosie i się zabil, nie jak większość tych pseudo ekstremalnych pizdeczek.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#120

Hajasz 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Kto myśli, ten myśli ;) Dla mnie osobiście szanowany przeze mnie Tomcio tym postem wygrał nagrodę złotego chuja metalu.
Zaraz się popłaczę bo obraził mojego idola.

Dziś już wiadomo, że Jon był kretynem, gejem itp. dlatego męczył się we współczesnym świecie.

Jak można szanować samobójców? To najsłabsze jednostki w społeczeństwie, które i tak trzeba eliminować.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#121

dj zakrystian 4 lata temu

Gdyby poszedl na parade ROWnosci to bylby cool? Akurat by samemu sie odjebac, to trzeba miec cochones. Gosc byl niezrownowazony psychicznie, natomiast za muzyke naleza sie pomniki.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#122

pp3088 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
Gdyby poszedl na parade ROWnosci to bylby cool? Akurat by samemu sie odjebac, to trzeba miec cochones. Gosc byl niezrownowazony psychicznie, natomiast za muzyke naleza sie pomniki.
Pomniki? Serio? Pomniki to się mogą się Chopinowi, Milesowi Davisowi czy Beatlesom należeć. Z metalu to w przyszłości Black Sabbath czy nawet Mayhem, ale bez przesadyzmu. Nieważne jak bardzo lubicie tę płytę, to nadal jest tylko melodyjny black który nic specjalnie nowego nie wniósł do gatunku i go nie zrewolucjonizował.

A ze zeby samemu się świadomie odjebać to faktycznie nie jest tak łatwo jak się niektórym wydaje(chyba że po psychotropach).
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#123

Molotow 666 4 lata temu

Święta racja... @pp3088 nie jest łatwo świadomie odebrać sobie życie....

A DISSECTION nigdy nie słyszałem... Kojarzę jakiś album z okładki i tyle w znajomości tej kapeli...
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#124

Pioniere 4 lata temu

Ot dobre albumy z przede wszystkim fajnymi okładkami i "melodyjnym plumkaniem", a że mnie "melodyjne plumkanie" mało interesuje to i nie słucham — w zasadzie to sam zespół jakby nigdy nie zaistniał, nie wpłynęłoby to zbytnio na załamanie rozwoju gatunku, a na pewno nie tego, co mi się w BM-u podoba. To tyle w kwestii tegoż kultu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#125

Vexatus 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Dla mnie osobiście szanowany przeze mnie Tomcio tym postem wygrał nagrodę złotego chuja metalu.
To już wiemy kogo Nergal przybije do krzyża 8 marca w przyszłym roku. :)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#126

Wędrowycz 4 lata temu

Co Ty @Hajasz pierdolisz? ;)

Po prostu stwierdzam fakt, że Tomcio Fisher dołączył dla mnie do grona spierdolin umysłowych metalu, w ostatnich latach coraz więcej ich przybywa. Ty możesz mieć tam jakieś swoje zdanie na temat Jona, ja mam swoje i nie ma o czym w ogóle dyskutować. Mam przeczucie, że Warrior nigdy nawet słowa z Jonem nie zamienił, ale pierdoli swoje, bo może i przy okazji odkrywa się ze swoją promocją lgbt itp. itd. Dla mnie to już wyraz spierdolenia umysłowego.

Aha i skąd pewność, że Jon był kretynem, gejem itp. to mnie bardzo nurtuje. Poproszę o więcej konkretów zatem.
Odium Humani Generis
sunflower
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu

#127

sunflower 4 lata temu

Fischer częściowo ma rację. Jon świetny kompozytor, ale mordowanie ludzi bez specjalnego powodu i zabijanie zwierząt dla diobła, to jednak nie jest coś, co szanuję.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#128

Hajasz 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Po prostu stwierdzam fakt, że Tomcio Fisher dołączył dla mnie do grona spierdolin umysłowych metalu, w ostatnich latach coraz więcej ich przybywa. Ty możesz mieć tam jakieś swoje zdanie na temat Jona, ja mam swoje i nie ma o czym w ogóle dyskutować. Mam przeczucie, że Warrior nigdy nawet słowa z Jonem nie zamienił, ale pierdoli swoje, bo może i przy okazji odkrywa się ze swoją promocją lgbt itp. itd. Dla mnie to już wyraz spierdolenia umysłowego.

Aha i skąd pewność, że Jon był kretynem, gejem itp. to mnie bardzo nurtuje. Poproszę o więcej konkretów zatem.
Na prawdę potrzebujesz dowodów aby przekonać się, że twój idol był niedorozwinięty psychicznie ? Przeczytaj z nim byle jaki wywiad, taki bełkot, że w sumie jedyne do czego się dochodzi to wniosek, że gość męczył się oddychając ziemskim powietrzem. Po Euronymousie to nawet kilka osób zapłakało a po Jonie wszyscy odetchnęli z ulgą, że kretyna już nie ma. Czasem jest tak, że za młodu jest się głupim a z wiekiem się poważnieje i może mądrzeje. Większość black metalowych gówniarzy z Norwegii, Szwecji czy nawet Niemiec wyrosła i zmądrzała. Niestety Jon przeciwnie.

Najbardziej śmieszy mnie to oburzenie, że jak to tak Tom G mówi takie słowa. No mówi i ma rację i nie ważne czy rozmawiał kiedyś z Jonem. Nawet nie musiał bo rozmawiał z innymi, którzy go znali więc wiele się dowiedział. Argument o promowaniu lgbt to już w ogóle naciągana teza bo w obecnym czasie te cztery literki to chyba największy koszmar i strach dla bezwartościowego polskiego społeczeństwa ale nie o tym w tym wątku jest opowieść.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#129

Wędrowycz 4 lata temu

No właśnie czytałem niejeden wywiad z Jonem i nie wydał mi się jakoś idiotą, a wręcz konsekwentnie kroczącym swoją drogą satanistą, takim prawdziwym nie zaś pozerem. Gość wierzył w to bardzo mocno i w efekcie samobój nie był wynikiem, z tego co wiem, jakiś deprech czy innych tego typu gówien, tylko po prostu gość doszedł do pułapu gdzie to co miał zrobić na tym pierdolniku zwanym ziemią zrobił i postanowił przenieść się na drugą stronę, bardzo możliwe, że z czystej ciekawości, a może dlatego że chciał pozbyć się ograniczeń ludzkiej powłoki, chuj z tym z resztą z jakiego powodu. Jest to kontynuacja swojej własnej ścieżki. Tak ja to widzę od samego początku i to mi w nim imponowało zawsze, podobnie zresztą jak to, że może tworzył melodyjne granie, niezbyt tró, za to jako gitarzysta był naprawdę doskonały zarówno technicznie jak i w zmyśle komponowania i aranżowania kawałków.

Tu nie chodzi o jakieś płacze po Jonie, bo on sam chyba miałby to w głębokim poważaniu, to nie Euro, który chciał żeby go masy uwielbiały.

Tak więc wracając do swojego pytania - tak, potrzebuję dowodów, tak samo jak na to że był gejem, bo pierwsze słyszę.

Tomcio natomiast wykazał się typowym spierdoleniem, bo choć gra od niepamiętnych czasów ekstremalny metal, ale jak już ktoś ma ekstremalne poglądy i czyny to już jest be. Może naciągana teza, może nie, ale wspomniałem o tym, bo ewidentnie zapiekła go dupka, że Jon jakiegoś geja skasował.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#130

kurz 4 lata temu

Kolego @Wędrowycz przeczytaj uważnie co piszesz, bo o ile @Hajasz po swojemu wali z grubej rury, tak ty teraz strzelasz sobie w stopę: Deprecha jako gówno, skasował jakiegoś geja - jednocześnie oburzając się na opinie o podobnej skali, wyrażone przez kogoś innego.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#131

Wędrowycz 4 lata temu

@kurz ja jebe :D Dobra, zmieniam ten post po raz dziesiąty chyba i stwierdziłem, że po co ja mam się tu produkować i tłumaczyć, to co miałem napisać napisałem, jak tego ktoś nie rozumie jaśniej to już nie mój problem. Nie uważam, żebym sobie strzelał w stopę, tylko wręcz przeciwnie kolego @kurz, obawiam się że Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem.

Tu nie chodzi o skalę, tylko o konkrety. Coraz więcej osób w ekstremalnym metalu to miękkie pipki i Tom właśnie też się do tego grona swoim postem zaliczył. Tyle ode mnie.


Świadome przenoszenie się na drugi świat nie równa się depresji, to też warto mieć na względzie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#132

yog 4 lata temu

Przecież on miał ewidentną depresję, co moim zdaniem bardzo widać na wywiadach wideo z nim, fotach, sposobie mówienia, oczach itp.
Hajasz pisze:
4 lata temu
Dziś już wiadomo, że Jon był kretynem, gejem itp. dlatego męczył się we współczesnym świecie.
Podzielam opinię.

Co do samobójstwa, to mam wrażenie, że typ był nieco ofiarą mądrości tego całego ojca Nemidala.
Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Tu nie chodzi o skalę, tylko o konkrety. Coraz więcej osób w ekstremalnym metalu to miękkie pipki i Tom właśnie też się do tego grona swoim postem zaliczył. Tyle ode mnie.
Raczej wskazał kult pizdeczki, moim skromnym zdaniem :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#133

kurz 4 lata temu

To, co Fisher powiedział, to raczej świadczy o tym, że ma jaja a nie że jest miękką cipą. Czy ma rację? Pewnie tak, ale ja nie o tym. To co napisałem, miało ci uświadomić, że jesteś hipokrytą, bo oburzasz się na Toma, że „obraził” twojego idola (lub nie, bez znaczenia), a sam używasz podobnej narracji, pisząc o depresji w znaczeniu gówna i o skasowaniu jakiegoś geja (jak zrozumiałem, jakby rozdeptał jakiegoś robaka), czyli robisz dokładnie to samo co on.

Edit: oczywiście to do @Wędrowycza
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#134

Wędrowycz 4 lata temu

Domyśliłem się do czego pijesz i być może faktycznie jestem pod tym kątem jakimś hipokrytą, bo tak jak Tom mówi szczerze co sądzi, tak ja mówię swoje tylko w odwrotnym ujęciu. Tom nie byłby smutną pipką jakby swoje mądrości powiedział Jonowi w twarz, ale już nie ma takiej możliwości, więc stąd pierdzi swoje na pejsiku jak dumny Warrior :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#135

Hajasz 4 lata temu

Nie dość, że Jon był gejem to jego brat też jest a różnica taka, że jednak Dissection grało metal a Deathstars gra gówno i wygląda jak gówno.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#136

TITELITURY 4 lata temu

Jeśli Jon był chujołakiem, to powinien stanowić wzór dla innych!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#137

dj zakrystian 4 lata temu

Napisal list pozegnalny do swojej partnerki i ojca. Gej jak nic. A co do depresji to dziwnie wyglada na tych ostatnich wywiadach jak tu ktos zauwazyl. Czy mial depreche czy zakonczyl zywot w pelni sil, by nie ulegac powolnemu rozkladowi, czyli starzeniu? Taka wersje tez slyszalem. Facet mial troche nierowno pod sufitem, ale zyl i tworzyl na swoich zasadach. Pewno odszedl w ten sam sposob. A Tom W niech lepiej powymienia sie z Darskim figurkami drewnianych kutasow, to takie meskie i metalowe.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#138

Hajasz 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
Napisal list pozegnalny do swojej partnerki i ojca. Gej jak nic.
Nie masz nawet pojęcia ilu gejów ma żony i dzieci z nimi.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#139

TITELITURY 4 lata temu

Czyli nawet jak nie był pedałem, to był pedałem! Mnie to raczej wygląda tak, se wasza niechęć do faceta wynika z niechęci do dobrej muzyki. Pedał, chory na depresję, mięczak. Ciekawi mnie, po czym wnosicie?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#140

dj zakrystian 4 lata temu

Pewno znali go osobiscie i dobieral im sie do dupy. Albo wg lewackiej logiki, jak nienawidzil pedryli to sam byl kryptogejem. Za to struganie chujow w drewnie jest 100 proc hetero :mrgreen:
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
sunflower
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu

#141

sunflower 4 lata temu

Skąd w ogóle uroił się wam ten jego homoseksualizm i jakie to ma w ogóle znaczenie? Dyskusja ciekawie się zaczęła, ale każda kolejna wypowiedź głupsza od poprzedniej :lol:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#142

yog 4 lata temu

Jon w swoich lirykach nie ukrywał upodobania do miejsc where the dark gods forever dwell - grali też trasę The Gods of Darkness Tour z tak zacnymi hordami jak wspominane niejednokrotnie w wątku In Flames (którego rzekomo nienawidził), Dimmu Borgir i Cradle of Filth. W muzyce nie odrzucał cukiereczków, chcąc zapewne pokazać wyższość nad geteborskim melodefem, a skoro kamery CCTV ze sztuczną inteligencją potrafią po twarzy rozpoznać orientację, to czemu nie wnikliwy obserwator ;) Osobiście, skłaniam się ku tej teorii tak w tym przypadku, jak i Fausta. W tym, wyjście na wolność i reputacja króla homofobów mogłaby zapewne przyczynić się do kroku, jaki ostatecznie podjął, bo nie oszukujmy się, wbrew twierdzeniom domorosłych okultystów, nikt zadowolony z życia i własnych osiągnięć nie popełnia samobójstwa w takim wieku.

@Chuj w drewnie - a może to była praca samego mistrza Gigera?! On lubił łączyć chuje z przedstawieniami Chrystusa.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#143

dj zakrystian 4 lata temu

No Tomcio robi te drewniane chuje i podarowal Nergejowi jednego a ten nim machal do kamerki. Byla afera. Co do bohatera watku, to raczej bym sie sklanial do teorii, ze gosc mial powazna depresje co widac na ostatnich wywiadach. Reinkaos mialo byc opus magnum, tymczasem w momencie ukazania sie raczej wzbudzalo konsternacje. Doceniona dopiero po samoboju Jona. Dave Mustaine odmowil wystepow z Dissection, poza tym pewno spotykal sie ze sporym ostracyzmem po wyjsciu z paki. Przyczyn pewno bylo wiecej, ale widac powazna zmiane w jego zachowaniu pod koniec
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#144

Hajasz 4 lata temu

Takie tam koleżeńskie fotki

Obrazek
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#145

Wędrowycz 4 lata temu

W zasadzie nigdy o tym nie słyszałem, ale może pobyt w pace uaktywnił inny popęd. Wszystko możliwe.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#146

kurz 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Takie tam koleżeńskie fotki

Obrazek
Co by nie mówić, fota jest masakrycznie zabawna. Gole wytatuowane torsy z minami, jak muminki.

Samobójstwo chujowa sprawa, jaki by tam powód nie był. A jeżeli rzeczywiście był gejem, to wychodzi na to, że miał dwóch na rozkładzie, co już jest wielce tragiczne.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#147

TITELITURY 4 lata temu

Acha, jedno zdjęcie dowodem chujołactwa. Co ta homopropaganda wyrabia z ludźmi... :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#148

dj zakrystian 4 lata temu

Takie foty na klacie ma Hetfield, Mustaine, Bruce Dickinson... no kazdy ma cos nie zakonczyl kariery w piwnicy. Komus tu autokar z lgbt i agd nanieszal w czapie
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#149

pp3088 4 lata temu

A co to ma za znaczenie czy był gejem czy nie? Tomcio nawet o tym nie wspomniał więc rozwodzimy się nad zupełnie innym oskarżeniem. Te od Tomcia Palucha wydają się raczej trafne/prawdziwe. Chociaż niedawno pisano, że Varg też był gejem itd. Skończmy już z tym, bo to robi się śmieszne.
TITELITURY pisze: Czyli nawet jak nie był pedałem, to był pedałem! Mnie to raczej wygląda tak, se wasza niechęć do faceta wynika z niechęci do dobrej muzyki. Pedał, chory na depresję, mięczak. Ciekawi mnie, po czym wnosicie?
Depresja pomaga tworzyć dobra muzykę. Co do zasady. Często też mięczaki robią super muzę, bo ci prawdziwi silni męzczyźni wolą siedzieć z innymi i walić
browary lub napierdalać lewaków.

No chyba że grają power metal, to wtedy walić mięczaków!
Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Obrazek
Pathethic? Subiektywne
Psychopatic? Zdecydowanie i niezaprzeczalnie
Murderous? Potwierdzone
Homophobic? Na to wygląda
Mysognistic? Nic mi o tym nie wiadomo
Animal-abuser? To też się zgadza
Loser? Subiektywne
Wędrowycz pisze: Domyśliłem się do czego pijesz i być może faktycznie jestem pod tym kątem jakimś hipokrytą, bo tak jak Tom mówi szczerze co sądzi, tak ja mówię swoje tylko w odwrotnym ujęciu. Tom nie byłby smutną pipką jakby swoje mądrości powiedział Jonowi w twarz, ale już nie ma takiej możliwości, więc stąd pierdzi swoje na pejsiku jak dumny Warrior :D
Śmieszny post z gatunku "kozak w necie, pizda w świecie". "Powiedz mi to w twarz z ziomkami", aż brakuje raperskiego beatu i bandy zakapturzonych wojowników. Tomcio nie da rady, ale Ty możesz napisać Tomciowi co o nim sądzisz :P
dj zakrystian pisze: Takie foty na klacie ma Hetfield, Mustaine, Bruce Dickinson... no kazdy ma cos nie zakonczyl kariery w piwnicy.
Po chuj robić sobie fotki z kumplami bez koszulek. Narodowcy to lubią, może @TITELITURY wyjaśni jaki jest sens? Ja nigdy nie rozumiałem.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#150

Lis 4 lata temu

pp3088 pisze:
4 lata temu
A co to ma za znaczenie czy był gejem czy nie? Tomcio nawet o tym nie wspomniał więc rozwodzimy się nad zupełnie innym oskarżeniem. Te od Tomcia Palucha wydają się raczej trafne/prawdziwe. Chociaż niedawno pisano, że Varg też był gejem itd. Skończmy już z tym, bo to robi się śmieszne.
To jest, a nie robi się śmieszne. Poza zainteresowaniem konkretną płcią, w społecznym kontekście nie ma najmniejszej różnicy między osobami hetero, a homoseksualnymi, jeśli ktoś twierdzi inaczej to jest albo niedouczony, albo jest kretynem, lub bo tak wygodnie i zabawnie. Z zaniżaniem wartości osób homo czy biseksualnych jest jak z religią, jeśli od dziecka wszyscy wokoło powtarzali że Jesuz był synem Boga, to chyba tak musi być.

Pomijając już to że Jon był gejem najpewniej jest jakąś bzdurą.

Wróć do „Black Metal”