Blackfire
Posty: 5
Rejestracja: 3 lata temu

Kupię stare koszulki z lat 80/90

#1

Blackfire 3 lata temu

Cześć i czołem, poszukuję starych koszulek metalowych z lat 80/90-99, stan obojętny mogą być dziurawe, sprane, wyblakłe. Odkupie każdą ilość. Jak mascie coś ciekawego na sprzedaż, piszcie jakoś się skontaktujemy mailowo lub na FB. Pozdro 666!
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

#2

Andrzej Oktawa 3 lata temu

Siema Nergal! Nic nie chcę sprzedać, tak tylko się chciałem przywitać ;D
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Blackfire
Posty: 5
Rejestracja: 3 lata temu

#3

Blackfire 3 lata temu

No akurat nie trafiłeś, robiłem ostatnio koszulkowe interesy z Adamem, ale chłop mało płaci i chyba zmienię zleceniodawcę.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#4

Kozioł 3 lata temu

Blackfire pisze:
3 lata temu
No akurat nie trafiłeś, robiłem ostatnio koszulkowe interesy z Adamem, ale chłop mało płaci i chyba zmienię zleceniodawcę.
Czyli bootlegowac chcesz... (?)
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 3 lata temu

Nergal ostatnio się przyznawał w jakiejś internetowej gazecie typu onet, że średnio rozpoznaje oryginały od piratów jeśli chodzi o vintage'owe koszulki i pewnie z braku znajomości tematu, jako wytrawny biznesmen, woli nie ryzykować, stąd i płaci skromniej, niż by za takie pożądane dziś na ebayach rarytasy płacić należało.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Blackfire
Posty: 5
Rejestracja: 3 lata temu

#6

Blackfire 3 lata temu

Ja to robię czysto biznesowo, grzebie po różnych stronach, szukając starych ciuchów. To zajmuje dość dużo czasu żeby znaleźć coś za grosze. Ostatnio wydałem na 3 koszulki około 100 zł, Nergal zapłacił 300, więc jakiś zarobek z tego jest. I uważam że dopóki nie wciskam komuś bootlega klepanego gdzieś w fabryce pod Radomiem to jest w porządku. A z Adasiem jest o tyle łatwo że jedynie mu podsyłam co mam na stanie, on robi przelew z góry i koszulki lecą do niego. Prostsze to niż w barwinie się w wysyłki za granicę .
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#7

Kozioł 3 lata temu

Czyli co, rynek w PRL na stare koszulki za 500 jednak jest. 20 euronymusow dostaje middleman a 50 sklep Nergala. Zarobek na czysto za klik klik = 30 burzumow.

Kurwa, forumie - zakładamy biznes?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#8

Belzebóbr 3 lata temu

Zakładamy, kurwa123. Proponuję na koszulkach Under Armour poliestrowych, albo bawełnianio-poliestrowych, najlepsze imho t-shirty na rynku (takie co jeszcze nie kosztują absurdalnie dużo). Odkleić tylko ich logo skutecznie i znaleźć kogoś kto ładnie nadrukuje i najlepsze koszulki metalowe na rynku by były!

Wróć do „Bazar”