Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Re: Behemoth

#901

Zsamot 3 lata temu

Nergal to jest jednak chuj i donosiciel... Popierdolił zawodowo Piaska...

https://www.o2.pl/informacje/skandal-na ... 715623200a
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Tagi:
Awatar użytkownika
Okkultist
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 3 lata temu

#902

Okkultist 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
Nergal to jest jednak chuj i donosiciel... Popierdolił zawodowo Piaska...

https://www.o2.pl/informacje/skandal-na ... 715623200a
No to chyba oznacza koniec kariery w telewizji rządowej. :lol:
World Without End
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#903

Zsamot 3 lata temu

Tak, ujebał kolesia... Totalny chuj i tyle.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#904

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

No to jak to w koncu jest?Fajny ten Behemoth czy nie fajny?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#905

dj zakrystian 3 lata temu

Tajny prezent na urodziny od Nergeja. Mając takich kumpli nie musi szukać wrogów. Przy okazji narobił szumu wokół siebie i upierdolił Piaska, który dostał już pismo od TvPis.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#906

pit 3 lata temu

Of all the cheap tricks Nergal, of all the lousy grassy rat tricks; with your last mooched nickel from Instagram; Nergal called the law.
So now we all have to pay. Smart little bastard standing there with his pockets inside out. Very funny, Nergal, very funny.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#907

Nekroskop 3 lata temu

Edit:

Jebać, po chuj ja się w ogóle wypowiadam w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2021, 20:49 przez Nekroskop, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Okkultist
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 3 lata temu

#908

Okkultist 3 lata temu

Nergal wszystko nagrywa i wrzuca do neta. Takiego Piasek ma kolegę...
Jak zwykle może się tłumaczyć ''ośmioma gwiazdkami'', a fani i tak mu napiszą ''Nergal for president''. :lol:
World Without End
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6240
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#909

Vexatus 3 lata temu

No i skończy się brylowanko w gównianych programach TVPiS i wyciąganie łapek po publiczne pieniążki. To dopiero będzie bieda... Wcale mi go nie jest szkoda...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#910

Pogan696 3 lata temu

Tak się kończy jak podstarzały gwiazdor bierze się za internet i udaje młodszego niż jest naprawdę. Pisałem, że to jest żałosne, ale robi reklamę. Mi przypomina to te stare prókwy, które odkrywają neta i wstawiają zdjęcia z tygrysami w tle. Piasek skończył się na Mafii 1993 :). Nie znam się, ale chyba można prowadzić swoje media społecznościowe z klasą jak Possessed, które przeżywa swoją drugą młodość w tej chwili. Becerra jest naprawdę typem z klasą.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#911

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Pogan696 pisze:
3 lata temu
Tak się kończy jak podstarzały gwiazdor bierze się za internet i udaje młodszego niż jest naprawdę. Pisałem, że to jest żałosne, ale robi reklamę. Mi przypomina to te stare prókwy, które odkrywają neta i wstawiają zdjęcia z tygrysami w tle. Piasek skończył się na Mafii 1993 :). Nie znam się, ale chyba można prowadzić swoje media społecznościowe z klasą jak Possessed, które przeżywa swoją drugą młodość w tej chwili. Becerra jest naprawdę typem z klasą.
Slabe jakosciowo produkty trzeba reklamowac.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#912

Pogan696 3 lata temu

Też. Produkty, które są na topie, ale które w każdej chwili mogą spłynąć ze strumieniem tez ;). Ale ciągle uważam, że Nergal ma jakiś problem jak reszta przebrzmiałych.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#913

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Moze i ma jakis problem,nie wiem,nie znam chlopa.........moze kasa musi sie zgadzac?
W kazdym razie,dla mnie,jego zespolik to smieszny cyrk na kolkach.Slaby produkt ktory musi byc reklamowany zeby sie sprzedal.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#914

Kozioł 3 lata temu

Od strony #18 nie napisalem w tym temacie ani slowa 8-)
Turris Babylonica e stercore facta est.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#915

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
Od strony #18 nie napisalem w tym temacie ani slowa 8-)
Jak nie napisales jak napisales ze nie napisales :D
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#916

TITELITURY 3 lata temu

Ciśniemy dalej bekę z największego idioty w światku polskiego metalu? Chociaż Słyż depcze mu po piętach. Nergal zabłysnął ostatnio sesją zdjęciową homo i tylko czekać, aż zacznie walić się dla fejmu w kakao. I chyba wyczuł rynek, bo nasi rodzimi metalowcy coraz bardziej lgbtqqryq friendly, chętniej kupią płyty gościa grającego pedalski death metal.
Ej, ale każdy death metal jest pedalski.
Hmmm...

Ostatnio wróciłem do Gromu oraz Svanthewida i Borze, jaki to solidny kawałek black metalu. Te albumy nic, a nic się nie zestarzały i nadal kopią w ryj. Tyle w nich młodzieńczej energii, tyle zacietrzewienia, buntu. A teraz tylko wyrachowana muzyka dla fanów Nile. W odróżnieniu od Ihsana, Nergej nie wie kiedy skończyć.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#917

Pogan696 3 lata temu

Odwołania do Grom i Sventevith to wołanie o powrót (starych dobrych czasów). Ja osobiście, darzę te dwa albumy dużą dozą sentymentu, ze względu na to, że w sumie od nich zacząłem zgłębiać w pagan metal. Dzisiaj trącą myszką, ale jako wspominki i kanon polskiego black-u jak najbardziej. Ten Beh przeminął jak Nibiru i teraz mamy, to co mamy. Nie uważam, że Beh nagrał jakieś słabe albumy, ale widać, że Nergal ma parcie na szkło i sztuczne lifestylowy samogwałt. Chwali się po prostu. Co tu dużo gadać? Próżniak i plociuch :).
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#918

Kozioł 3 lata temu

Ja tam nie narzekam. Kupiłem białego satanistę i nie ma co płakać: https://www.discogs.com/sell/release/5383276?ev=rb Kasa powinna się zgadzać!
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#919

Zsamot 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
Ja tam nie narzekam. Kupiłem białego satanistę i nie ma co płakać: https://www.discogs.com/sell/release/5383276?ev=rb Kasa powinna się zgadzać!
Satanist to perfekcyjna płyta. Oby im się udało dalej nagrywać na tym poziomie. Bo zastój koncertowy w domu liderowi nie służy.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#920

deathwhore 3 lata temu

Nie jest idiotą, raczej pajacem. Po prostu ma zajebiste wyczucie rynku pod każdym względem a jednocześnie nie ma skrupułów. Ma swoje 5 minut i stara się z nich wyciągnąć jak najwięcej. Czy nie zdaje sobie sprawy z tego, że to co robi jest żenujące? Na pewno o tym wie. Ale nie bez powodu artyści nie biorą "wypłaty", a "honorarium". Honorarium to cena, za jaką sprzedajesz swój honor. Adam widać zapracował na to, żeby odpowiednio dużo sprzedawać go za odpowiednio duże pieniądze. Na szczęście też żadna płyta nie podoba mi się na tyle, żebym musiał sobie o tym przypominać w czasie słuchania muzyki, bo black metale nagrywał w chuj śmieszne, potem te plastikowe death metale były zwyczajnie nudne. Chyba nawet jeszcze bardziej niż te dwie ostatnie płyty na których skręcił w stronę rocka. Można posłuchać dla ładnej produkcji, bo ta ostatnia brzmi przepięknie jak na metal, ale co z tego, jak muzycznie mnie nie rusza?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#921

Kozioł 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
Kozioł pisze:
3 lata temu
Ja tam nie narzekam. Kupiłem białego satanistę i nie ma co płakać: https://www.discogs.com/sell/release/5383276?ev=rb Kasa powinna się zgadzać!
Satanist to perfekcyjna płyta. Oby im się udało dalej nagrywać na tym poziomie. Bo zastój koncertowy w domu liderowi nie służy.
Perfekcyjna jak sprzedam z podwójnym zyskiem. Nawet jej nie włączyłem :D jeno mp3 czy yt.
deathwhore pisze: Nie jest idiotą, raczej pajacem. Po prostu ma zajebiste wyczucie rynku pod każdym względem a jednocześnie nie ma skrupułów. Ma swoje 5 minut i stara się z nich wyciągnąć jak najwięcej. Czy nie zdaje sobie sprawy z tego, że to co robi jest żenujące? Na pewno o tym wie. Ale nie bez powodu artyści nie biorą "wypłaty", a "honorarium". Honorarium to cena, za jaką sprzedajesz swój honor. Adam widać zapracował na to, żeby odpowiednio dużo sprzedawać go za odpowiednio duże pieniądze. Na szczęście też żadna płyta nie podoba mi się na tyle, żebym musiał sobie o tym przypominać w czasie słuchania muzyki, bo black metale nagrywał w chuj śmieszne, potem te plastikowe death metale były zwyczajnie nudne. Chyba nawet jeszcze bardziej niż te dwie ostatnie płyty na których skręcił w stronę rocka. Można posłuchać dla ładnej produkcji, bo ta ostatnia brzmi przepięknie jak na metal, ale co z tego, jak muzycznie mnie nie rusza?
Te poważne wypowiedzi najbardziej odpowiednie się zdają a te inne, przeszyte dziecinnym metalowym idealizmem, śmieszne i naiwne. To co, wątek rozrywkowy czy wątek identyfikacyjny dla tych co czytają bible metalu? No i ta opcja dla młodszego pokolenia co metal kojarzy z polityką raczej niż ze sztuką grania na instrumentach. W sumie BM to wielka emocja... Więc emocjonujcie się :D
Turris Babylonica e stercore facta est.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#922

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
Nie jest idiotą, raczej pajacem. Po prostu ma zajebiste wyczucie rynku pod każdym względem a jednocześnie nie ma skrupułów. Ma swoje 5 minut i stara się z nich wyciągnąć jak najwięcej. Czy nie zdaje sobie sprawy z tego, że to co robi jest żenujące? Na pewno o tym wie. Ale nie bez powodu artyści nie biorą "wypłaty", a "honorarium". Honorarium to cena, za jaką sprzedajesz swój honor. Adam widać zapracował na to, żeby odpowiednio dużo sprzedawać go za odpowiednio duże pieniądze. Na szczęście też żadna płyta nie podoba mi się na tyle, żebym musiał sobie o tym przypominać w czasie słuchania muzyki, bo black metale nagrywał w chuj śmieszne, potem te plastikowe death metale były zwyczajnie nudne. Chyba nawet jeszcze bardziej niż te dwie ostatnie płyty na których skręcił w stronę rocka. Można posłuchać dla ładnej produkcji, bo ta ostatnia brzmi przepięknie jak na metal, ale co z tego, jak muzycznie mnie nie rusza?
Idiotami to mozna zdaje sie nazwac tych ktorzy kapuste mu sla.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#923

dj zakrystian 3 lata temu

Te pięć minut Nergeja trwa już ponad dekadę, odkąd Apostasy i Evangelion pojawiły się na liście Billboard jako pierwszy polski zespół i to jeszcze grający ekstremalniej od Piaska czy Krawczyka. Potem choroba i powrót z Satanist, która to startowała w kategoriach metalowej płyty dekady. Poprzeczka zawieszona w chuj wysoko a wiadomo, że być ponad dekadę na świeczniku udaje się nielicznym, stąd idiotyczne akcje z drewnianym chujem, psią karmą, pokazywaniem kutasa na insta i promowanie homo lajfstajlu, bo teraz w dupę jest trendy. Nieważne co gadają, byle gadali. Ostatnia płyta już nie przebiła artystycznie i komercyjnie Satanist. Nergej ma świadomość, że Behemoth będzie zaliczał stopniowy spadek fejmu od tej pory i robi co może by być nadal mainstreamowym celebrytą. Przecież nie wróci do zapleśniałej piwnicy. Mimo tego akcja z Piaskiem perfidna i megachujowa. Po trupach do celu, nawet kumpli nie oszczędził.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#924

Kozioł 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
3 lata temu
Te pięć minut Nergeja trwa już ponad dekadę, odkąd Apostasy i Evangelion pojawiły się na liście Billboard jako pierwszy polski zespół i to jeszcze grający ekstremalniej od Piaska czy Krawczyka. Potem choroba i powrót z Satanist, która to startowała w kategoriach metalowej płyty dekady. Poprzeczka zawieszona w chuj wysoko a wiadomo, że być ponad dekadę na świeczniku udaje się nielicznym, stąd idiotyczne akcje z drewnianym chujem, psią karmą, pokazywaniem kutasa na insta i promowanie homo lajfstajlu, bo teraz w dupę jest trendy. Nieważne co gadają, byle gadali. Ostatnia płyta już nie przebiła artystycznie i komercyjnie Satanist. Nergej ma świadomość, że Behemoth będzie zaliczał stopniowy spadek fejmu od tej pory i robi co może by być nadal mainstreamowym celebrytą. Przecież nie wróci do zapleśniałej piwnicy. Mimo tego akcja z Piaskiem perfidna i megachujowa. Po trupach do celu, nawet kumpli nie oszczędził.
Ale sam Piasek nic jeszcze ntt nie powiedział..?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#925

Belzebóbr 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
A teraz tylko wyrachowana muzyka dla fanów Nile.
Ho ho, ktoś tu jest bardzo nie na czasie w temacie! Wypierdalaj słuchać dwie ostatnie płyty (i chyba dwie epki) ignorancie!
Czekam aż Hajasz da Nergalskiemu namiary na forum i przyjdzie was tu wyruchać w kakało.
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

#926

paero123 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
Ale sam Piasek nic jeszcze ntt nie powiedział..?
Milczy, bo pewnie konsultuje się ze swoim menedżerem, prawnikiem oraz chuj wie kim jeszcze tj.specjalistą zarządzania sytuacją kryzysową itp. i kombinują jak wyjść z tego najmniej boleśnie, finansowo i/lub wizerunkowo. Spodziewam się jakiegoś oświadczenie z "ubolewaniem" i "przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni", może wymyślą jakieś uzależnienie od %, żeby współczuli choremu.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 22:44 przez paero123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#927

CzłowiekMłot 3 lata temu

Pojawią się razem z papierami z forumprawne.net i to zakończy pajacowanie.

W temacie - twórczość zespołu moim zdaniem raz na plus, raz na minus. Dość oryginalny jak na stylistykę imidż, świetna machina promocyjna, niezła oprawa koncertowa. Wszystko by było spoko i cacy, gdyby nie upolityczniony mały człowieczek u steru. Ze trzy płyty nawet lubię.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#928

Pogan696 3 lata temu

deathwhore pisze: Nie jest idiotą, raczej pajacem. Po prostu ma zajebiste wyczucie rynku pod każdym względem a jednocześnie nie ma skrupułów. Ma swoje 5 minut i stara się z nich wyciągnąć jak najwięcej. Czy nie zdaje sobie sprawy z tego, że to co robi jest żenujące? Na pewno o tym wie. Ale nie bez powodu artyści nie biorą "wypłaty", a "honorarium". Honorarium to cena, za jaką sprzedajesz swój honor. Adam widać zapracował na to, żeby odpowiednio dużo sprzedawać go za odpowiednio duże pieniądze. Na szczęście też żadna płyta nie podoba mi się na tyle, żebym musiał sobie o tym przypominać w czasie słuchania muzyki, bo black metale nagrywał w chuj śmieszne, potem te plastikowe death metale były zwyczajnie nudne. Chyba nawet jeszcze bardziej niż te dwie ostatnie płyty na których skręcił w stronę rocka. Można posłuchać dla ładnej produkcji, bo ta ostatnia brzmi przepięknie jak na metal, ale co z tego, jak muzycznie mnie nie rusza?
Ja uważam, że nie zdaje sobie sprawy, że jest żenujący. Próbuję się wymykać spośród skostniałej czeladzi 40-latków dumając młodsze od siebie blondyny i na siłę cisnąć nieco populistyczny lewy life style. Spoko się to ogląda na portalach, ale w sumie wychodzi na to, że to jebany boomer ;)
Awatar użytkownika
Okkultist
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 3 lata temu

#929

Okkultist 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
Satanist to perfekcyjna płyta. Oby im się udało dalej nagrywać na tym poziomie. Bo zastój koncertowy w domu liderowi nie służy.
Są tam dobre utwory, ale nie. Nie jest to perfekcyjna płyta. Początek płyty, a zwłaszcza ''Blow Your Trumpets Gabriel'' jest chujowy. Generalnie i tak ten album wypada dużo lepiej niż ''ILYAYD''. Jakoś trudno mi stwierdzić, który pełniak Behemoth jest perfekcyjny. Chyba ''Sventevith''. :)
World Without End
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#930

CzłowiekMłot 3 lata temu

Też bym to podobnie streścił. Ostatnia płyta to nieporozumienie. Przy tym czymś "The Satanist" to album niemal bez skazy.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#931

Nekroskop 3 lata temu

Miałem już zablokować ten temat AdBlockiem, kiedy przypomniała mi się złota myśl mojej prababci: "Nie ma większego tyrana jak kiedy z chama wyjdziesz na pana". Nergal to właśnie przykład takiej cebuli, która urosła wprost proporcjonalnie do odniesionego sukcesu. Absolutnie nie zgadzam się, że on sobie z tego zdaje sprawę, wręcz przeciwnie - myślę, że sobie gratuluje za swoją intelektualną "szatańskość".
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#932

hellpanzer 3 lata temu

ILYAYD to zdecydowanie najsłabsza płyta hehemotha. Każda z poprzedniczek miała jakieś gorsze momenty, ale zawsze plusy przeważały nad minusami, a tutaj mamy do czynienia z produktem absolutnie bezpłciowym i wykalkulowanym. Taka niby kontynuacja "The Satanist" ale wypruta z całej zajebistości tego krążka i do tego jakoś lżej zagrana. Tymczasem wracam do Thelemy, bo płytka to zacna.
Awatar użytkownika
Okkultist
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 3 lata temu

#933

Okkultist 3 lata temu

hellpanzer pisze:
3 lata temu
ILYAYD to zdecydowanie najsłabsza płyta hehemotha. Każda z poprzedniczek miała jakieś gorsze momenty, ale zawsze plusy przeważały nad minusami, a tutaj mamy do czynienia z produktem absolutnie bezpłciowym i wykalkulowanym. Taka niby kontynuacja "The Satanist" ale wypruta z całej zajebistości tego krążka i do tego jakoś lżej zagrana. Tymczasem wracam do Thelemy, bo płytka to zacna.
Czyli tak jak napisałem wcześniej, że ''ILYAYD'' to ''The Satanist'' w wersji rockowej. Lżejszy, bardziej przystępny dla nieogarniętych słuchaczy, smętny i przeciętny. Nergal równie dobrze mógł wydać ten album pod szyldem Me and That Man. No ''Thelema.6'' to jeden z najlepszych płyt Behemoth.
World Without End
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#934

pitbull 2 lata temu

Okkultist pisze:
3 lata temu
Zsamot pisze:
3 lata temu
Satanist to perfekcyjna płyta. Oby im się udało dalej nagrywać na tym poziomie. Bo zastój koncertowy w domu liderowi nie służy.
Są tam dobre utwory, ale nie. Nie jest to perfekcyjna płyta. Początek płyty, a zwłaszcza ''Blow Your Trumpets Gabriel'' jest chujowy. Generalnie i tak ten album wypada dużo lepiej niż ''ILYAYD''. Jakoś trudno mi stwierdzić, który pełniak Behemoth jest perfekcyjny. Chyba ''Sventevith''. :)
:) Ja zupełnie inaczej, właśnie Blow Your Trumpets bardzo mi się podoba, widzę w nim taki Alas, Lord is upon me 2.0. Utwór powoli się rozwija, by na końcu zrobić bardzo fajną kumulację i eksplodować. Co do Apostasy, uważam, że bębny są tam trochę groteskowe, to brzmi dosłownie jak jakaś młockarnia. Ta groteskowość odbiera mi satysfakcję z jej słuchania, dociera do mnie, że to takie na pokaz, efekciarstwo. To samo z wokalem na Demigod. To trochę jak z przekoksowanym pakerem na siłowni. A chyba nowy klip wyszedł, w sumie taki w deseń Inner Sanctum, Nergal zjada ogon.

KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Okokoko
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu

#935

Okokoko 2 lata temu

Mam wrażenie że ten klip powstał tylko po to, żeby na końcu można było jebnąć w oczy napisem, że powstał za kasę z ministerstwa.
A kawałek słaby.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#936

CzłowiekMłot 2 lata temu

Czekam, aż Nergej nasz kochany dołączy do akcji #szczepimysię.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#937

dj zakrystian 2 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
Czekam, aż Nergej nasz kochany dołączy do akcji #szczepimysię.
Wrzucał już focie ze szczypania. A kawałek taki se. Czuć wyppalenie tematu niestety.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#938

pitbull 2 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
Czekam, aż Nergej nasz kochany dołączy do akcji #szczepimysię.
:) Za to Nergeja jest teram pełno w mediach popularnych, robi za zatroskany autorytet moralny, arbitra smaku i elegancji, Pan "ą,ę" widać bardzo rozsmakował się w tej roli, polecam jego ostatni "spust" dla Sekielski Productions w deseń "kartoflany" i "mordy nalane".
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#939

Szajtan 2 lata temu

3 września, nakładem Metal Blade Records pojawi się wznowienie Sventevith (Storming Near the Baltic). Wydanie zawierać będzie sporo bonusów w różnej formie oraz zrekonstuowaną przez Davida Thierree okładkę.

Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#940

pitbull 2 lata temu

:) A tu Nergal chyba w nie najlepszej formie. Trafił na badania, ewidentnie coś z nim nie tak. Czyżby szpryca go tak urządziła? Oby tylko wszystko w porządku z nim było. https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... omments4-1
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#941

yog 2 lata temu

To raczej dosyć normalne, że po takiej chorobie, jaką miał mu robią gastroskopię i sam fakt robienia takiego badania oznacza raczej tyle, że szpryca go nie urządziła i można było to bez strachu zrobić. Jest to badanie bardzo nieprzyjemne, ale raczej zapobiegawcze. Sprawdza się czy nie ma jakichś zmian nowotworowych itp., żeby im w razie czego jak najwcześniej zaradzić, na przykład wycinając z przełyku polipy, które się z czasem mogą w nowotwór zamienić, a że Nergal raka pokonał, to zapewne te 10 lat po poprzednim jest normą. W przypadku przeszczepów normalka (zgaduję, że po przeszczepie szpiku się przyjmuje leki immunosupresyjne), szczepionki tu nie mają nic do rzeczy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#942

dj zakrystian 2 lata temu

Nerguś robi trzecią płytę Me in that Man. Wśród zapowiedzianych gości Devin i Myrkur. Piasek jeszcze nie potwierdził
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#943

Zsamot 2 lata temu

A dla mnie ważniejsze, że od razu się Nergal zaangażował w koncert dla Romka.

Wolę oceniać po czynach. Słowa i wygłupy mam w dupie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#944

Zsamot 2 lata temu

No, odjebu z butami to i Luczyk by nie przewidział. Temu facetowi to ostro się odkleja pod kopułą. Burak kuźwa do n-tej.

Ja pierdolę. Akcja z Uberem ma niemal zagwarantowane drugie miejsce w kategorii żenady roku.

Luczyk ma 1 miejsce i każdego kasuje, ale o drugie i trzecie miejsce walka trwa. Do gry włączyli się Grzegorz (kto nie wypił piwa przed jazdą samochodem), Beata (2 promile) i Kukiz (***** ***).
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#945

Nekroskop 2 lata temu

Adam "Nergal" Darski od lat kreuje się na kontrowersyjnego artystę, który lubi od czasu do czasu podrzeć Biblię na scenie czy przebrać się za penisa.

Zajebiste podsumowanie tej postaci. Propsy dla pudelka.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#946

dj zakrystian 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
No, odjebu z butami to i Luczyk by nie przewidział. Temu facetowi to ostro się odkleja pod kopułą. Burak kuźwa do n-tej.

Ja pierdolę. Akcja z Uberem ma niemal zagwarantowane drugie miejsce w kategorii żenady roku.

Luczyk ma 1 miejsce i każdego kasuje, ale o drugie i trzecie miejsce walka trwa. Do gry włączyli się Grzegorz (kto nie wypił piwa przed jazdą samochodem), Beata (2 promile) i Kukiz (***** ***).
Dzbana roku ma pewnego Kałboj Luczyk. Nerguś obecnie więcej znany z żenujących akcji, niż muzycznie. Idzie w ślady Koziidrak. A kto to Grześ od piw?

Co do samego Behemoth, to mam pewność wręcz, że nic na poziomie Evangelion/Satanist już nie uświadczymy. Nergal to wypalony muzyk bazujący obecnie na skandalikach i znanych nazwiskach w jego Me in that Man. Wygląda na to, że bardzo mu rola pajaca celebryty odpowiada. Czytając dawne wywiady z nim sprawiał wrażenie ogarniętego typa z wielką pasją. Co poszło nie tak?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#947

TheAbhorrent 2 lata temu

Nergal jest na końcu długiej listy osób, którzy po osiągnięciu sukcesu odlecieli i zaczęło im się wydawać, że mogą więcej. Koleś żyje w epoce mediów społecznościowych, na które ma parcie, dlatego tak to widać. Jak dla mnie nic szczególnego. Wypalony? Możliwe, ale też nie jest standardem utrzymywanie pasji dłużej.

Kałboy to po prostu kawał drania, nie do porównania. A wspomniany Grzegorz to jeszcze inna kategoria: szkodników społecznych. Moim skromnym zdaniem zdecydowanie najgorszy z tej trójki, bo oddziałuje na masy swoim debilizmem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#948

Zsamot 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
Zsamot pisze:
2 lata temu
No, odjebu z butami to i Luczyk by nie przewidział. Temu facetowi to ostro się odkleja pod kopułą. Burak kuźwa do n-tej.

Ja pierdolę. Akcja z Uberem ma niemal zagwarantowane drugie miejsce w kategorii żenady roku.

Luczyk ma 1 miejsce i każdego kasuje, ale o drugie i trzecie miejsce walka trwa. Do gry włączyli się Grzegorz (kto nie wypił piwa przed jazdą samochodem), Beata (2 promile) i Kukiz (***** ***).
Dzbana roku ma pewnego Kałboj Luczyk. Nerguś obecnie więcej znany z żenujących akcji, niż muzycznie. Idzie w ślady Koziidrak. A kto to Grześ od piw?

Co do samego Behemoth, to mam pewność wręcz, że nic na poziomie Evangelion/Satanist już nie uświadczymy. Nergal to wypalony muzyk bazujący obecnie na skandalikach i znanych nazwiskach w jego Me in that Man. Wygląda na to, że bardzo mu rola pajaca celebryty odpowiada. Czytając dawne wywiady z nim sprawiał wrażenie ogarniętego typa z wielką pasją. Co poszło nie tak?
św. Grzegorz Kupczyk - rycerz od pijanych dziewic

też niestety już niewiele oczekuję od Behemoth. Ten lider ma takie parcie na szkło, że jakoś nie widzę czasu na pasję. Jest zwykłym narkomanem, od mediów społecznościowych. Nie piszę tego złośliwie. To są nowe choroby naszych czasów.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#949

yog 2 lata temu

To samo gadanie od 10 lat co najmniej a jak by nie było Behemoth póki co tylko coraz to większe sukcesy święci, a jak tak dalej pójdzie, to zaraz będzie marką pokroju Kreatora czy innego Running Wild, co płyty sprzedaje co by nie wydali.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#950

dj zakrystian 2 lata temu

No widzisz, dobre porównanie. Kreator i RW obecnie wydaje miałkie przeciętne płyty odcinając kupony od lat chwały. Behemoth ku temu zmierza. ILYAYD to już taka bezpieczna płyta, zapewne kolejne będą jeszcze słabsze ale sprzedawać się będą, co ma sukces komercyjny do artystycznego? Na moje Satanist zamknął rozwój i udane płyty Nergala, który woli obecnie pokazywać jak macha girami w taksówce niż stworzyć coś z pasją, co by urywało łeb.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Black Metal”