Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Mgła

#401

Blind 2 lata temu

Myślę, że na którymś z tych dwóch będę na pewno, a co do tamtego koncertu - cholera, rozglądałem się i nigdzie Cię nie widziałem. Potem coś chyba wspomniałeś, że byłeś ze znajomymi itd. itd. Mnie jeszcze jakiś ćpun wtedy zaczepił i pierdolił dyrdymały, a na końcu jedynie zupełnie niespodziewanie wpadłem na @synu.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#402

Zsamot 2 lata temu

Totalnie wypadła Mgła na SDL. Co prawda nie miałem obaw, ale jednak zawsze warto wspomnieć. To mój trzeci ich koncert i zawsze jest to inny nastrój, mimo zbliżonej tonacji emocji.

Perfekcja. A pod koniec roku jeszcze fajny zestaw, w tym w Poznaniu, zatem będzie okazja do powtórzenia. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#403

yog 2 lata temu

Wywiad z Mgłą w Bardo Methodology:

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#404

Zsamot 2 lata temu

A już jutro w Poznaniu- nowy klub dla mnie: totalna zagadka co do brzmienia itd.- Mgła, Martwa Aura i Medico Peste. ;-)
Trzeba szybko łazić, bo zaraz zamkną wszystko i tyle.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1653
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#405

brzask 2 lata temu

Byłem tydzień temu we Wrocławiu.
Martwą Aurę odpuściłem na małe piwko, ale i Medico i Mgła klasa. Szkoda tylko że w przypadku tych drugich całość oparła się o utwory z Age of excuse i Exercises.. Z Grozy nie było nic a z With Hearts.. chyba 1 kawałek.
There's something growing in the trees_______Through time war prevails
I think it's a different me
__________________Thoughts fears cast aside
______________________________________Face the consequence alone
______________________________________With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#406

porwanie w satanistanie 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Wywiad z Mgłą w Bardo Methodology:

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/
ZAJEBISTY wywiad. Kurwa, jak ja szanuję trzeźwość tego człowieka i jego podejście do tworzenia, nagrywania i wykonywania muzyki. Tak, to jest black metal dla dorosłych.
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 258
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#407

kyu 2 lata temu

Ekstra wywiad, a się okazuje że w druku jeszcze dłuższa ta rozmowa.

Aż się waham, czy nie kupić na stos "do kibelka". ;)

Ktoś kiedyś trzymał/widział owe Bardo Methodology w druku? 8 euro to nie majątek, zależy jeszcze jak z wysyłką.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#408

yog 2 lata temu

39,90 zł w Fallen Temple zwykle za Bardo jak pamiętam. Miałem w rękach, bardzo ładne.

Edit: Oj, ceny w górę, jak wszędzie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#409

Vexatus 2 lata temu



Mgiełka w Bydgoszczy...
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 258
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#410

kyu 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
39,90 zł w Fallen Temple zwykle za Bardo jak pamiętam. Miałem w rękach, bardzo ładne.

Edit: Oj, ceny w górę, jak wszędzie.
Dzięki za info! Nawet wsparłbym dodatkowo polskie distro, ale akurat mają do #6, a owa rozmowa z Mgłami jest w #7. Ale, że się nie pali, to mogę poczekać. :)
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#411

deathcrush 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu


Mgiełka w Bydgoszczy...
Dzięki za filmik! Koncert wyjaśnił, Martwa Aura spokojnie nas wprowadzała w arkany (lubię ich album "Contra Mundi Contra Vitae"), dalej Medico Peste już zaczęło rozkręcać tłum, grali bardziej awangardowo. Nie kojarzę utworu, ale co oni robili z gitarą basową to było mistrzostwo. No i z Mgły po prostu wyjaśnili chłopaki. Nic dodać nic ująć. Dodam jeszcze, że każdy zespół trzymał się harmonogramu. Fabryka Lloyda to bardzo fajne miejsce na koncerty. W końcu mamy czym się pochwalić.
Nekröfvkker
Posty: 3
Rejestracja: 2 lata temu

#412

Nekröfvkker 2 lata temu

Ugh, nie rozumiem jak można tego słuchać. Typowe komercyjne gówno.
Awatar użytkownika
stawrogin<3
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu

#413

stawrogin<3 2 lata temu

Nekröfvkker pisze:
2 lata temu
Ugh, nie rozumiem jak można tego słuchać. Typowe komercyjne gówno.
Weź nic nie mów, syf i tragedia. Polski Black Metal umarł wraz z Kostrzewskim :(
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#414

Vexatus 2 lata temu

stawrogin<3 pisze:
2 lata temu
hej jestem tu nowy i chciałem powiedzieć, że black metal umarł wraz z deadem
stawrogin<3 pisze:
2 lata temu
Nekröfvkker pisze:
2 lata temu
Ugh, nie rozumiem jak można tego słuchać. Typowe komercyjne gówno.
Weź nic nie mów, syf i tragedia. Polski Black Metal umarł wraz z Kostrzewskim :(
Gość popełnił ledwie 2 posty (przynajmniej pod tym nickiem) i już sam się zaorał na gruncie logiki...
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#415

dj zakrystian 2 lata temu

Powrót Konesera? Albo wygłupy Rysia?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#416

Vexatus 2 lata temu

Obrazek

Albo ktoś tu przedawkował "symulator księdza". ;)
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#417

Lis 2 lata temu

A to nie ten od Odrazy?
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#418

deathcrush 2 lata temu

W imieniu Left Hand Sounds i No Solace mamy przyjemność zaprosić Was na koncert krakowskiego zespołu Mgła. Z krótkiej informacji, która ukazała się na facebookowych profilach formacji oraz organizatorów, dowiedzieliśmy się jedynie, że gig odbędzie się 7 maja 2022 roku na scenie krakowskiego Hype Parku. Z niewiele (na ten moment) mówiącego wpisu wynika, że Mgła nie zagra sama oraz, że bilety wkrótce trafią do sprzedaży.

źródło: metalnews.pl
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#419

porwanie w satanistanie 2 lata temu

PanLisek pisze:
2 lata temu
A to nie ten od Odrazy?
Chyba nie, tamten był dorosły.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#420

Xenophobia 2 lata temu

PanLisek pisze:
7 lata temu
Ja nie jestem takim entuzjastą. Epki i Groza bardzo dobre i wracam z chęcią, ale w ogóle nie czaje With Hearts Toward None. Rozwinięcie tego tematu, na dużo lepszej Exercises in Futility także w ogóle mi nie podchodzi.
No, bardzo treściwie podsumowane. Ja od siebie dodam, że i te EPki średnie, i Groza słaba. Można zachodzić w głowę czemu to się tak wybiło, no ale ludzie na youtubie w komentarzach to doceniają. Ich problem.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#421

deathcrush 2 lata temu

Groza wg mnie jest dość monotonna, lubię jej posłuchać tak żeby leciała sobie w tle, do czytania itp. Taka prymitywna - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Natomiast With Hearts Towards None jest bardzo organiczna i zróżnicowana, lubię zwłaszcza VI, VII i III. Tutaj już czuć wylewająca się lawę na powierzchnię.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#422

DiabelskiDom 2 lata temu

Groza to najlepszy pełniak Mgły, wraz z EPkami daje komplet najlepszych materiałów. Kiedy ich słucham, to mam wrażenie, że jak te nowsze są przede wszystkim cynicznie zgorzkniałe, tak tamte były bezsilnie wściekłe. I to trafia do mnie bardziej.

Za to zamykający numer z With Hearts Toward None to czołówka wszystkich utworów, które nagrali.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#423

deathcrush 2 lata temu

Zgadzam się, jest tam mnóstwo smaczków jak np. ta basówka na 4:44.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#424

dj zakrystian 2 lata temu

DiabelskiDom pisze:
2 lata temu
Groza to najlepszy pełniak Mgły, wraz z EPkami daje komplet najlepszych materiałów. Kiedy ich słucham, to mam wrażenie, że jak te nowsze są przede wszystkim cynicznie zgorzkniałe, tak tamte były bezsilnie wściekłe. I to trafia do mnie bardziej.

Za to zamykający numer z With Hearts Toward None to czołówka wszystkich utworów, które nagrali.
No mam podobnie. Mdłości i FDtN plus Groza to najlepsze co Mgła stworzyli. Kolejne płyty dobre, ale bez jakiejś większej emocji.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#425

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Ja z kolei uważam, że dopiero na dalszych prawdziwe emocje się zaczynają. Na tyle silne, że najwyraźniej za mocne dla harcerzy pokroju Xerophobii.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#426

Xenophobia 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu

No mam podobnie. Mdłości i FDtN plus Groza to najlepsze co Mgła stworzyli. Kolejne płyty dobre, ale bez jakiejś większej emocji.
no zaimponowałeś mi muszę przyznać. nie dałeś się omamić tym syfem, szapo ba.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#427

DiabelskiDom 2 lata temu

O, a może tu ktoś mniej głuchy, niż ja mi odpowie.

Co jest mówione na początku tego zamykacza z WHTN? Ja wyczaiłem tylko "z sercami ku niczemu" ale to sobie chyba automatycznie dopasowałem ze względu na tytuł. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo co jakiś czas mi się to przypomina i się zawsze drapię po głowie mówiąc "kierwa, co to jest" :)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#428

dj zakrystian 2 lata temu

Syfem bym tego nie nazwał. Po prostu po świetnych epkach i debiucie, Mgła odcina kupony od zajebistości. Przy AoE idzie się nieco wynudzić, choć kilka motywów przypomina, że to był genialny band.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#429

Xenophobia 2 lata temu

DiabelskiDom pisze:
2 lata temu
O, a może tu ktoś mniej głuchy, niż ja mi odpowie.

Co jest mówione na początku tego zamykacza z WHTN? Ja wyczaiłem tylko "z sercami ku niczemu" ale to sobie chyba automatycznie dopasowałem ze względu na tytuł. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo co jakiś czas mi się to przypomina i się zawsze drapię po głowie mówiąc "kierwa, co to jest" :)
a po co to wiedzieć i analizować?
dj zakrystian pisze:
2 lata temu
Syfem bym tego nie nazwał. Po prostu po świetnych epkach i debiucie, Mgła odcina kupony od zajebistości. Przy AoE idzie się nieco wynudzić, choć kilka motywów przypomina, że to był genialny band.
no, no - przyjacielu - nie wymyślaj teraz czegoś innego
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#430

dj zakrystian 2 lata temu

Nic nie wymyślam. Epki i debiut uważam za świetny BM. Potem panowie zaczęli rozmieniać się na drobne.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#431

Zsamot 2 lata temu

Uwielbiam, bezkrytycznie i krytycznie zarazem. Jest progres, zarazem stare emocje nadal odczuwalne w nowszych nagraniach. Do tego perfekcyjne koncerty. Nie rozumiem tego narzekania, ale może już tak trzeba, szukać skaz w krysztale, co by wypaść na bardziej wnikliwego. Oczywiste, że przy wielu płytach są te bliższe sercu i te, co mogą być. Ale to dobrze. To zawsze skłania to przetasowania własnych myśli, poszukania argumentów, że przecież to my mamy rację. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#432

deathcrush rok temu

Mgła "Groza" LP reprint in stock now at No Solace, as well as, at long last, all the zip hoodie designs:
- Mgła "Age of Excuse" zip hoodie
- Mgła "No Solace" zip hoodie
- Mgła logo zip hoodie
- Mgła "Armed" embroidered zip hoodie
- Kriegsmaschine "Apocalypticists" zip hoodie

https://store.no-solace.com/category/clothing
Obrazek
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#433

Szajtan rok temu

W dniach 29 – 30 kwietnia w portugalskim mieście Barroselas odbył się festiwal metalowy pod nazwą SWR MetalFest.
Jedną z gwiazd była nasza formacja Mgła .
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#434

porwanie w satanistanie rok temu

O, bardzo spoko jakość nagrania.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#435

Zsamot rok temu

Rewelacja! Dzięki za namiar.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Nekröfvkker
Posty: 3
Rejestracja: 2 lata temu

#436

Nekröfvkker rok temu

Mój stary to fanatyk polskiego black metalu.
Pół mieszkania zajebane cedekami, kasetami, winylami i wszystkimi możliwymi artefaktami związanymi z tą muzą.
Średnio raz w miesiącu ktoś nadepnie na pierwsze bicie „Thousand Swords”, a ojciec zamiast na spokojnie poprosić o odkupienie płyty na allegro zaczyna wyzywać całą rodzinę od semickiej agentury i pozerów z Behemotha. W swoim 18 letnim życiu byłem świadkiem zeżarcia kota za to, że ten postanowił obsikać bluzę Mgły, którą stary zostawił na kanapie. Nie muszę dodawać, że dostał potem ostrej biegunki i oczywiście nagrał dźwięki z kibla, po czym nakładem własnym wydał to na kasecie jako demo swojego jednoosobowego projektu Nicość.
Pamiętam jak ojciec usrał sobie że kupi wszystkie wydania „Imperium” Arkony. Jak łatwo się domyślić nie kupił wszystkich, bo nie starczyło mu kasy, ale dorwał pierwsze bicie i gadał potem wszystkim, że „only first is real”. Pamiętam jak listonosz przyniósł tą paczkę, a ojciec odbierając ją wrzasnął mu w twarz „pluję na twą marność psie!”. Gościu już więcej się nie zjawił i stary musi odtąd zapieprzać po te wszystkie wooden boxy i inny szajs do paczkomatu, choć właściwie zazwyczaj kończy się na tym, że wysyła tam mnie i dzień w dzień tam łażę, bo jacyś podziemni amatorzy, o których słyszało pięć osób na krzyż, w tym ojciec, wydały kolejną limitowaną reedycję swojej demówki.
Ojciec odkrył jakąś pojebaną grupkę Metal Collectors Polska i za chuja nie wiedział co zrobić żeby go tam przyjęli, pisał im na priv, że ma osiagniecia, że był na jakimś przemarszu w Szklarskiej, że można to zobaczyć na okładce demówki jakiegoś Fullmoona czy jakoś tak, że nawet kiedyś zbił piątkę z Darkenem. Gdy już udało mu się tam wejść, zaczął cisnąć po jakiś małolatach, co wrzucili fotkę z „Hospodi”, że to nie jest prawdziwa Batushka i że jak on jeździł na Metalmanię, to ich jeszcze na świecie nie było.
Wiecie czemu mam depresję? Nie dlatego, że coś mi się w życiu nie układa, tylko dlatego, że ojciec puszcza codziennie na całe mieszkanie „Exercises in Futility” i karmi nas nihilizmem bijącym z tej płyty. I tak dzień w dzień.
Nie raz starał mi się wytłumaczyć jak zajebistym trzeba być człowiekiem, żeby grać black metal. No faktycznie, zagrać jeden prosty riff, dołożyć trzy klawisze na casio i prosty automat perkusyjny to kunszt godny Chopina.
Typ ma już koło 40, a ubiera się jak menel spod żabki. Obwieszony jak amerykański raper wisiorami z odwróconymi krzyżami, katana cała w naszywkach, że wygląda jak słup reklamowy i jeansy w których więcej dziur niż denimu. Szmaty do noszenia na co dzień zamawia przez internet i na każdej logo jakiejś piwnicznej kapeli, które wygląda jakby ktoś się na tę koszulkę porzygał.
Co sobotę budzi ze swoim znajomym o ksywce Sodomic Anal Penetrator całą rodzinę o czwartej w nocy, bo jebani puszczają na fulla „Terrorfront” najczęściej demolując przy tym mieszkanie, bo oczywiście muszą odkurwić we dwójkę mosh pit, drąc się do nas, żebyśmy wraz z nimi „knuli wojnę”.
Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na koncert tej całej Mgły. Zamiast upragnionego play station oglądałem jakiś facetów ze skarpetami na łbach.
Pojechaliśmy do Progresji, wchodzimy do klubu, a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Wpierdolił się ze mną pod samą scenę i zbijał piątki z randomowymi typami. a kilku spoconych kuców, których jabolowy oddech czułem na plecach wydzierało się mi nad uchem: „WHAT HAS TO BE DONE, HAS TO BE DONE!”, tak, że omal nie ogłuchłem. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam skurwysyn na dworze, a ojciec oczywiście musiał wraz ze mną stać po koncercie pod busem zespołu, bo może wyłapie od nich autografy. Zespół się nie zjawił, więc stary zaczął przypieprzać się do mnie, że nie darłem wystarczająco głośno ryja pod sceną, a do takich pozerów żaden szanujący się muzyk nie podejdzie.
Wspomniałem, że ojciec ma sąsiada o ksywce Sodomic Anal Penetrator i jeździ z nim na te wszystkie koncerty. Kiedyś ich towarzyszem na tych klubowych „misteriach” był też Satanic Blasphemer. Człowiek z kilogramem gwoździ w ramonezce, od jeża odróżnia go tylko swarożyca wytatuowana na szyi. Typ 365 dni w roku zapierdalał w glanach, nawet do snu ich nie zdejmował.
Byli z moim ojcem prawie jak bracia, ale się okazało że jednak braci się traci xD
Raz ojciec miał imieniny i tamten przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o polskim black metalu. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, kłócąc się o Gruzję.
"WEŹ MNIE BLASPHEMER NIE WKURWIAJ, GRUZJA TO KURWA PRZYSZŁOŚĆ, CZYSTE WIZJONERSTWO A STAWROGIN JEST LEPSZYM WOKALISTĄ NAWET OD DEADA! MOOOOJAAAAA RATYZBOOONAAA!!!”
"KURWA JACEK, TO NAWET BLACK METAL NIE JEST. A TAKI NIHIL JAK PIERDNIE, TO TEN TWÓJ STAWROGIN JUŻ SRA POD SIEBIE I MU DŁOŃ PODAJE"
"CO TY MI O JAKIMŚ NIHILU PIERDOLISZ JAK GDYBY NIE OFF TO BY NIKT TEJ JEGO FURII NA POWAŻNIE NIE BRA
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#437

Lis rok temu

Powinna być z tego pasta.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#438

yog rok temu

Wygląda na to, że Hajasza syn się w końcu na forum zalogował.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#439

Zsamot rok temu

4- 6 zdań to się jeszcze chce czytać, potem nuda...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#440

TITELITURY rok temu

Gdyby stary kazał mi słuchać zespołu tak chujowego jak Mgła, zamiast kupić konsole, albo chociaż pograć w piłkę na osiedlowym boisku, to bym go najpierw ostro zruchał, a potem zjadł. Współczuję. Matka chociaż normalna? Czy wali konia dupą?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#441

kurz rok temu

To poważne forum, a nie kozetka u psychoterapeuty!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#442

Wędrowycz rok temu

Eee no, całkiem spoko pasta inspirowana starym fanatykiem wędkarstwa wyszła. Mnie tam się podoba.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#443

porwanie w satanistanie rok temu

Też się parę razy uśmiechnąłem ;)
Awatar użytkownika
islandzkistylgrania
Posty: 4
Rejestracja: 2 mies. temu

#444

islandzkistylgrania 2 mies. temu

czesc ziomki co sadzicie o tej wypowiedzi jednego z najznanszych polskich raperow Ryszard Peja Andrzejewski? to w porzadku tak mowic? chyba nie bardzo ale no co powiedzial nawazyl piwa to niech je tera chlusnie... pozdro ja sobie od nich najbardziej cenie Mdlosci - relaksuje mnie to czuje jakbym odplywal przez te niecale 11 minut

Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#445

dj zakrystian 2 mies. temu

Rychu Peja jest niepijący. Nie wiedziałem, że grał w Mgle. W sumie to hip hopy też w kapturach się wożą.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Black Metal”