Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#201

Hajasz 2 lata temu

Widzę Florianku, że masz marzenia. Fajnie. Jak chcesz je spełnić to gdy bozia da staw się w czerwcu w pewnym miasteczku w woj. opolskim.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#202

TITELITURY 2 lata temu

Ty tam, wyżej, jesteś nastolatkiem, bo się cieszysz, że katolickie święta są chujowe. A jeśli to prawda, to nad tym trzeba płakać! Nie ma nic wesołego w fakcie, że Mikołaj nie istnieje. Jeśli zatem masz dziecko, to musiała gumka pęknąć z jakąś Heloizą za garażami przy liceum. Jeśli natomiast kogoś ten argument z Mikołaja nie przekonuje, to ma mocniejszy: nikt dorosły nie słucha Rotting Christ dalej, niż po pierwszych dwóch płytach, bo potem zajmują się dziecinadą, nie poważnym metalem. Tylko gimbazie o nieukształtowanym guście może podobać się taka muzyka.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#203

Blind 2 lata temu

E tam, trzecia płyta jeszcze dobra jest. Mam sentyment, bo CD odziedziczyłem po moim starym i za dzieciaka sporo jej słuchałem. Zajebiście chwytliwy melodyjny black metal. Rozrywki masę można na niej znaleźć.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
fornal666

#204

fornal666 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Ty tam, wyżej, jesteś nastolatkiem, bo się cieszysz, że katolickie święta są chujowe. A jeśli to prawda, to nad tym trzeba płakać! Nie ma nic wesołego w fakcie, że Mikołaj nie istnieje. Jeśli zatem masz dziecko, to musiała gumka pęknąć z jakąś Heloizą za garażami przy liceum. Jeśli natomiast kogoś ten argument z Mikołaja nie przekonuje, to ma mocniejszy: nikt dorosły nie słucha Rotting Christ dalej, niż po pierwszych dwóch płytach, bo potem zajmują się dziecinadą, nie poważnym metalem. Tylko gimbazie o nieukształtowanym guście może podobać się taka muzyka.
Płakać to trzeba nad tym że w 21 wieku ludzie wierza ze jakiś koleś chodził po wodzie i leczył zmarłych a idąc dalej robia chocby z kobiet narzędzia do rodzenia chorych dzieci albo skazuja je na śmierć bo wymyślony przez czlowieka wieki temu byt zwany bogiem sie wkurwi jak nie urodzą. Do tekstu o dziecku za garażem sie nie odniose bo gimbaza przy tym to poziom inteligencji ktorego nie pojmiesz prostaku. Co do Rotting Christ moja sprawa czego słucham a Ty skoro nie trawisz to na chuj sie produkujesz w tym wątku ???
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#205

Blind 2 lata temu

Straszne spłaszczenie tematu wiary. Funkcjami wiary było i jest także przekazywanie norm, wartości, zasad moralnych itd. Już całkowicie nie mówiąc o tym, że nasza europejska cywilizacja jest jaka jest dzięki Kościołowi katolickiemu. Trochę gimboateizmem zajeżdża. Ja na przykład zazdroszczę katolikom wiary w coś, bo przynajmniej nadaje im to jakiejś większej głębi duchowej w życiu, a i to życie prowadzi według ich do czegoś innego niż zostaniu wjebanym przez robaki.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#206

yog 2 lata temu

W przypadku szatanistów to nie jest bycie wjebanym przez robaki, a cytując Jeana-Luca Godarda "to become immortal, and then die."
Destroy their modern metal and bang your fucking head
fornal666

#207

fornal666 2 lata temu

Wiem ze spłaszczenie. Zgadzam się z Tobą. Ale tak mnie wkurwił tekstem o dziecku za garażem ze napisałem pierwsze co mi przyszlo na myśl po to żeby jechac dalej. Ogólnie to dla mnie wszystkie religie zrobiły wiecej złego niż dobrego w historii...a wartości ktore głoszą to nie sa ich wartości tylko odruchy człowieka ktore mieli juz jaskiniowcy. Tamten samozwańczy megamozg pisząc ze ja cieszę sie ze katolickie swieta sa chujowe kompletnie nie zrozumial o co mi chodziło.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#208

Blind 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
W przypadku szatanistów to nie jest bycie wjebanym przez robaki, a cytując Jeana-Luca Godarda "to become immortal, and then die."
To ja zacytuję to, co kiedyś gadałem młodej dziewczynie -psycholożce, która mi próbowała pierdolić, że życie jest piękne - jak umrzesz to za kilkadziesiąt lat nikt już o Tobie nie będzie pamiętał, jeśli nie dokonasz czegoś wielkiego. Tyle właśnie jest warte życie. :)
fornal666 pisze: Ale tak mnie wkurwił tekstem o dziecku za garażem ze napisałem pierwsze co mi przyszlo na myśl
Tutaj to musisz w takiej sytuacji napisać, że komuś ruchasz starą i będzie gitara :)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
fornal666

#209

fornal666 2 lata temu

Spoko. Widzę ze jesteś na poziomie gość nie taki co od razu komuś pisze ze jest zjebany, ze ma 15 lat albo ze niemożliwe ze w normalny sposób dorobił sie pociechy. O ironio typ ktory mi tu wypomina ciagle gimbaze okazuje sie największą gimbaza.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#210

TITELITURY 2 lata temu

Twoje poglądy tylko potwierdzają, że jesteś jeszcze w gimnazjum, więc rozmów się ze stawonogami!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#211

Zsamot 2 lata temu

Ależ mnie ten temat odmłodził. ;-) Przepychanki niczym na starym forum z dyche temu...
@Blind nie ma czego zazdrościć. To nie jest trudne wierzyć, że kiedyś będzie super, bo teraz jesteś grzeczny. Sztuka żyć codziennie, bez wizji wydumanej nagrody. ;-) A co będzie o każdym świadczyć, to już inna sprawa...

Ja uwielbiam Rotting. Ale mam wrażenie, że nieco brak pasji na tych płytach, ba. Do ostatnich jakoś często nie wracam. Kapela ma swój styl, niewątpliwie. Ale zarazem są niewolnikami tegoż. I jakoś umykają w tym wszystkie te wątki, za które polubiłem kapelę. Muszę sobie przypomnieć te płyty, to bardziej podyskutujemy.

a ile masz lat, @f@fornal666 to delikatnie mówiąc nie ma znaczenia. Ale warto wytrzymać pewne ataki, jeżeli chcesz tu pogadać. Po prostu. Czasem są to po prostu zwykłe ironie. Nie popadajmy zaraz w wymianki ciosów. Po co?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#212

kurz 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
W przypadku szatanistów to nie jest bycie wjebanym przez robaki, a cytując Jeana-Luca Godarda "to become immortal, and then die."
Mała różnica. To jest tylko bardziej pretensjonalne.
fornal666

#213

fornal666 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Twoje poglądy tylko potwierdzają, że jesteś jeszcze w gimnazjum, więc rozmów się ze stawonogami!
Tak jak Twoje buraczane zaczepki i chamskie docinki.

Włażenie na forach w wątki ktore traktują o czymś czego sie nie trawi tylko po to zeby tam komus dojebać to dopiero gimbaza.

Aha i jeszcze jedno skoro każdy kto po drugiej płycie słucha Rotting Christ to dla Ciebie gimbus to na chuj 2 lata temu polazles na ich koncert do progresji ??? Chciałeś się odmłodzić ??? Czy liczyles ze setlista bedzie zlozona tylko z tych 2 płyt ??? W takim przypadku wystarczylo sprawdzic co graja na żywo, zaoszczędził bys troche kasy i moze bys tu teraz tak nie płakał.

No i pisanie "twoje poglądy" na podstawie żartobliwego wpisu o świętach ktorych nie obchodzę bo nie identyfikuje się z zadna religią i podzielenia sie wrazeniami po koncercie to powiem Ci tylko tyle ze guzik wiesz o moich poglądach.

@Zsamot niestety mam już tyle lat ze wrzucanie komus tylko dlatego zeby sobie ulżyć podnosi mi cisnienie. Jeszcze jakby bylo na poziomie to czasem jest smiesznie ale prostactwa nie trawie.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#214

TITELITURY 2 lata temu

Aha i jeszcze jedno skoro każdy kto po drugiej płycie słucha Rotting Christ to dla Ciebie gimbus to na chuj 2 lata temu polazles na ich koncert do progresji ???
Dzień wcześniej byłem we Wrocku na NSBM, więc zahaczyłem przy okazji.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
fornal666

#215

fornal666 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Aha i jeszcze jedno skoro każdy kto po drugiej płycie słucha Rotting Christ to dla Ciebie gimbus to na chuj 2 lata temu polazles na ich koncert do progresji ???
Dzień wcześniej byłem we Wrocku na NSBM, więc zahaczyłem przy okazji.
Ironie akurat cenie w przeciwieństwie do chamstwa.

Dla mnie koniec tematu. Nie zaglądałem tu po to zeby obrzucać sie błotem tylko pogadac o muzyce.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#216

TITELITURY 2 lata temu

Ej jak to nie. Przecież można robić te dwie rzeczy jednocześnie, choć temat jakiejś furii, czy Gruzji jednak lepiej by do tego pasował. Ale dobra, nie śmiejmy się już LOL.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
fornal666

#217

fornal666 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Ej jak to nie. Przecież można robić te dwie rzeczy jednocześnie, choć temat jakiejś furii, czy Gruzji jednak lepiej by do tego pasował. Ale dobra, nie śmiejmy się już LOL.
Kolejny raz się zgadzam że są kapele ktore ewidentnie sa dla "metali" ktorzy nie lubią metalu i tam można się po kimś przejechac. Ja nie trawie pozerów i jakichś Nocnych Kochanków. Ale nie wiem jak Ty ale akurat ja Rotting Christ za taką kapele nie uważam. Przyznaje racje że dwie ostatnie plyty to nie sa ich wybitne wytwory ale nie sa, dla mnie oczywiście aż tak chujowe żebym nie mógł spojrzec w lustro. A co do koncertow to jakbym mógł zrobić setliste to pewnie by sie różniła od tej Sakisa w jakichś 70% ale zrobili wystarczająco dobrych rzeczy ze pewne slabsze im wybaczam i tyle. Sa w życiu czlowieka prwne kapele ktore maja specjalne traktowanie i dla mnie grecy sa takim zespołem.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2021, 12:33 przez fornal666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6240
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#218

Vexatus 2 lata temu

Hajasz pisze: Skoro nie jesteś jednym z nich to po co sobie zaprzątasz głowę sprawami, na które powinieneś mieć jak to mówi mój owłosiony kolega wywaloną roladę.
Pewnie z tego samego powodu dla którego Ty narzekasz ciągle na Summoning i Marduk. ;)
fornal666 pisze:
2 lata temu
leczył zmarłych
Leczenie zmarłych to według mnie strata czasu, ale nie mnie oceniać... ;)
Blind pisze: E tam, trzecia płyta jeszcze dobra jest. Mam sentyment, bo CD odziedziczyłem po moim starym i za dzieciaka sporo jej słuchałem. Zajebiście chwytliwy melodyjny black metal. Rozrywki masę można na niej znaleźć.
Ja to nawet czasem sobie czwartą wrzucę i też jest fajnie. Właściwie niewiele z następnych słuchałem i niewiele kojarzę, ale "A Dead Poem" jest jeszcze całkiem spoko.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1839
Rejestracja: 7 lata temu

#219

Blind 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Ja to nawet czasem sobie czwartą wrzucę i też jest fajnie. Właściwie niewiele z następnych słuchałem i niewiele kojarzę, ale "A Dead Poem" jest jeszcze całkiem spoko.
O właśnie! Na tej płycie jest zajebisty otwieracz. Dalej mnie lekko ta płyta już niestety nudziła, ale ten pierwszy kawałek bardzo dobry. Trochę irytująca sytuacja jak jakiś utwór się podoba, a cała płyta już aż tak nie przekonuje, ale wieki tego nie słuchałem i musiałbym odświeżyć. Może by coś zaskoczyło :)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6240
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#220

Vexatus 2 lata temu

Nie za bardzo wiem co oni tam ostatnio pogrywają, bo od jakiegoś czasu średnio mnie to interesuje i według mnie mogliby nawet wrócić do grania Grindcore'a inspirowanego Napalm Death z okresu "Scum" i "FEtO" i też by było dobrze. Tylko kasa przestałaby się zgadzać... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#221

yog 2 lata temu

kurz pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
W przypadku szatanistów to nie jest bycie wjebanym przez robaki, a cytując Jeana-Luca Godarda "to become immortal, and then die."
Mała różnica. To jest tylko bardziej pretensjonalne.
Nie wydaje mnie się, że mała różnica jest między zapomnieniem a prawdziwą nieśmiertelnością (w opozycji do tej urojonej przez wiarę).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
fornal666

#222

fornal666 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
kurz pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
W przypadku szatanistów to nie jest bycie wjebanym przez robaki, a cytując Jeana-Luca Godarda "to become immortal, and then die."
Mała różnica. To jest tylko bardziej pretensjonalne.
Nie wydaje mnie się, że mała różnica jest między zapomnieniem a prawdziwą nieśmiertelnością (w opozycji do tej urojonej przez wiarę).
Jasne, że jest wielka różnica pomiędzy pośmiertna sławą zakończoną jednak wjebaniem przez robaki i tyle, jak to ktoś napisał a wierzeniem, że trafia sie do innego świata i tam spotyka innych którzy trafili tam wcześniej...
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#223

kurz 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
kurz pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
W przypadku szatanistów to nie jest bycie wjebanym przez robaki, a cytując Jeana-Luca Godarda "to become immortal, and then die."
Mała różnica. To jest tylko bardziej pretensjonalne.
Nie wydaje mnie się, że mała różnica jest między zapomnieniem a prawdziwą nieśmiertelnością (w opozycji do tej urojonej przez wiarę).
Mała różnica, biorąc pod uwagę ogrom niewiadomych nas otaczający, a nawet będących w nas. Oczywiście rzeczonego gościa można także traktować z dystansem do siebie lub chociaż takiego pół na pół.
Można także spojrzeć na to jeszcze z perspektywy wiary w "prawdziwą" nieśmiertelność i wiary w "wyobrażoną/chcianą" nieśmiertelność. Zawsze jest to kwestia owej wiary i w tym sensie także jest to mała różnica.
Wolę małe rzeczy od "wielkich", w sensie że te "wielkie" są właśnie wyrazem pretensjonalności.

Rotting Christ fajny rokendrol, z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#224

yog 2 lata temu

Czyli napisanie pierwszej encyklopedii albo dążenie do przełomowego odkrycia naukowego to wyraz pretensjonalności? Widocznie mamy drastycznie inny pogląd na życie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#225

kurz 2 lata temu

To jest jak z muzą czy innym przejawem sztuki. Jeżeli bardzo chcesz być wielki, to za chuja taki nie będziesz. To staje się poniekąd obok, można nawet powiedzieć że jest efektem ubocznym pewnych działań, wynikających z jakichś bodźców. Tak to widzę, co nie oznacza że tak jest, żeby było jasne.
Co do innego poglądu na życie, to któż to wie, nie rozmawialiśmy ze sobą „na żywo”, może nawet byśmy się polubili? W każdym bądź razie cenię wewnętrzny rozwój, ciekawość świata, wciąż czuję w sobie to wewnętrzne dziecko i cenię ludzi, którzy potrafią iść pod prąd, mam wrażenie, że właśnie tacy mają szansę stać się ‚wielkimi, nieśmiertelnymi’, a nie tacy którzy do tej ‚nieśmiertelności’ dążą.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#226

yog 2 lata temu

Sądzę jednak, że najwięksi (artyści) niemal zawsze chcą, żeby dzieło ich życia przetrwało ich własny pogrzeb, a nie malują czy komponują, bo lubią i nędza im nie przeszkadza. Wielka sztuka rodzi się z wielkiej miłości, wielkiego cierpienia i wielkiego poświęcenia, a kto jest gotów poświęcić życie swoje i nierzadko najbliższych dla jakiejś chwilowej satysfakcji? Są może jakieś wyjątki typu Kafki, który się własnej twórczości chyba wstydził, ale już taki Napoleon z pewnością chciał być wspominany obok Karola Wielkiego i dążył do tego z pełną świadomością, to było jego motywacją. Jestem zdania, że nieśmiertelność rodzi się z prometejskiego ognia nieugaszalnej chęci zmiany świata i pozostawienia czegoś po sobie, a nie z przypadku, że jakoś tak niechcący wyszło.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#227

kurz 2 lata temu

Całkiem możliwe, że jesteśmy blisko w tym oglądzie.
Chodzi mi o ten wewnętrzny ogień.
Jednak nie sądzę, że taki Napoleon chciał być wielki, aby mieć uznanie u następnych pokoleń (zresztą to też kwestia dyskusyjna, czy takowe ma). Raczej chciał stworzyć imperium, a jakie motywacje go do tego pchały, kto to wie. Może powodzenie u lasek, może mania wielkości, a może kompleks niższości lub jeszcze coś innego.
Inny przykład, myślę że tobie bliski; Tarkowski, sądzę że uważasz go za nieśmiertelnego, i to wystarczy by taki był. Jak uważasz, dążył do tej nieśmiertelności, czy bardziej wykonywał swoje działania, pod wpływem jakiejś nieokreślonej wewnętrznej energii, cokolwiek miałoby to być?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#228

yog 2 lata temu

Zacytuję samego Tarkowskiego: "Cinema is a mosaic made of time".
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 170
Rejestracja: 2 lata temu

#229

Jakub 2 lata temu

Czytanie tej sprzeczki powyżej zainspirowało mnie do odświeżenia dyskografii Rotting Christ :D Non Serviam to wciąż świetna płyta, bardzo klimatyczna i wciągająca, debiut i trójka też niczego sobie. Reszty dyskografii nie znam zbyt dobrze, ale mam chęć sprawdzić z czystej ciekawości 👍
fornal666

#230

fornal666 2 lata temu

Jakub pisze:
2 lata temu
Czytanie tej sprzeczki powyżej zainspirowało mnie do odświeżenia dyskografii Rotting Christ :D Non Serviam to wciąż świetna płyta, bardzo klimatyczna i wciągająca, debiut i trójka też niczego sobie. Reszty dyskografii nie znam zbyt dobrze, ale mam chęć sprawdzić z czystej ciekawości 👍
Zastanów się dobrze. Mi wystarczy, że się podobało na koncercie miesiąc temu i mnie tu od razu o 20 pare lat odmłodzili :D
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#231

TITELITURY 2 lata temu

To niemożliwe, bo musiałbyś mieć - 5.
Wielka sztuka rodzi się z wielkiej miłości, wielkiego cierpienia i wielkiego poświęcenia,
A kończy i tak jako dodatek do wanny i skórek pomarańczy. Vanitas vanitatum.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#232

kurz 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
1.To niemożliwe, bo musiałbyś mieć - 5.
Wielka sztuka rodzi się z wielkiej miłości, wielkiego cierpienia i wielkiego poświęcenia,
2.A kończy i tak jako dodatek do wanny i skórek pomarańczy. Vanitas vanitatum.
1. Gupek z ciebie, ale cenię za konsekwencję.
2. Chciałem dopierdolić, że cynizm jest pochodną frustracji, ale po krótkiej analizie sensu wypowiedzi - nie jest z tobą jeszcze tak źle, jakby się mogło wydawać.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#233

TITELITURY 2 lata temu

Cynizm jest dzisiaj modny. Zakładamy maskę zdystansowanego cynika, a pod nią ukrywa się zwykły leń, który chce nadać sens swojej indolencji. Ma jednak tę ogromną zaletę, że jest zabawny.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#234

Szajtan 2 lata temu

Sakis ogłosił debiut swojego solowego projektu. Z płyty Among The Fires of Hell udostępnił tytułowy utwór, w którym gościnnie zagrał na bębnach Fotis Benardo znany ze współpracy z Septic Flesh, Necromantia czy ostatnio Nightfall.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#235

Kozioł 2 lata temu

Szajtan pisze:
2 lata temu
Sakis ogłosił debiut swojego solowego projektu. Z płyty Among The Fires of Hell udostępnił tytułowy utwór, w którym gościnnie zagrał na bębnach Fotis Benardo znany ze współpracy z Septic Flesh, Necromantia czy ostatnio Nightfall.
O, Nightfall człowiek eony nie słuchał. Zaraz Parade do kąpieli spróbuję.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#236

mork 2 lata temu

Jeszcze bardziej lajtowe niż nowy Rotting Christ ale podoba mi się. Chociaż riffy bardzo mocno w stylu ostatnich albumów więc może sporo w tym odrzutów. Świetne video.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#237

Zsamot 2 lata temu

Czuć w tym Rotting, a jakże inaczej, skoro wokal jednoznacznie takie skojarzenia wymusza. Ale z racji, że uwielbiam "Dead Poem", to i ten album pewnie z przyjemnością zakupię. Bardzo softowe, sentymentalne granie. Jestem hiper pozytywnie nastawiony.
Ps. Bardzo mi się podoba klip. Zero tandety, klimatyczny.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6240
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#238

Vexatus 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Bardzo mi się podoba klip. Zero tandety, klimatyczny.
No wiadomo, Dark Funeral to przecież nie jest. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#239

Zsamot 2 lata temu

To nie jest argument, teraz - wydawałoby się łatwiej o dobry klip, a jest naprawdę sporo takich, powiedzmy ... dyskusyjnych.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#240

TheAbhorrent 2 lata temu

Ogólnie mało jest fajnych teledysków. Trzeba mieć pomysł i wykonać tak, żeby wioski nie było (albo była zamierzona). Niestety twórcy często mają trv myśli i nawet przy niezłych nakładach finansowych idzie się w tandetę, ot, chociażby wspomniany Dark Funeral. Widać, że robili pro, widać jakiś hajs, ale jakie to gówno... zawsze mnie dziwi kto to ogląda i kto się tym jara, a w to, że taki obrazek może pomóc w promocji płyty to już nawet ciężko mi uwierzyć.

Te klip Sakisa bardzo fajny, lepszy niż wiele droższych "widełoklipów".
Obrazek
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#241

mork 2 lata temu

Drugi singiel.

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#242

synu 2 lata temu

Cały album.

Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#243

Zsamot 2 lata temu

Jestem ciekaw. Mam dobre przeczucia. Chyba nawet lepsze niż wobec nowego albumu R. Ch. ...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#244

Hajasz 2 lata temu

Właśnie słucham i wiedziałem, że będzie cienizna ale nie przypuszczałem, że facet postanowił nagrać A Dead Poem 2 czyli przebić najgorszy album jaki wydał Rotting Christ. Mega słabe to jest i nawet gdybym był fanem gotyckiego pierdololo to wyjebałbym ich z Bolkowa na odchodne pokazując wielgachnego fuck'a.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#245

Zsamot 2 lata temu

Dead Poem 2 - tak, też tak uważam. A że ten album uwielbiam, to i stąd mój entuzjazm uzasadniony. ;-)
Gotyk w Bolkowie to obecnie raczej niby mroczne techno plus kilka bezpiecznych nazw. Zatem nikt by tam faka nie pokazywał. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#246

Hajasz 2 lata temu

Jeszcze temat nie ostygł, w którym karciłem Fishera za to, że jego ambicje wystarczyły aby nagrać płytę z death metalem na poziomie ligi okręgowej a tu już kolejny as z ambicjami wydaje swój solowy album. Tym razem poznęcamy się nad Sakisem znanym z kultowego greckiego bandu. Otóż Pan Sakis i to chyba jedyny plus postanowił sobie sam wydać swój solowy album. Pewnie miał ambicje, materiał, który nie pasował do macierzystego zespołu a może najzwyklej chciał trochę kasiory przyrobić i nie dzielić się. Among the Fires of Hell bo tak nazywa się solówka Sakisa to nic innego jak... Rotting Christ tylko ten najbardziej chujowy z okresu kiedy CMR chcieli z nich zrobić gotyckich pizdeuszy a oni nagrali najbardziej chujowe płyty w karierze czyli pedalskie A Dead Poem i piździelskie Sleep of the Angels. Już same tytuły utworów tego albumu spokojnie mogłyby być na dowolnej płycie Rottinga!!!

Tylko, że one są na płycie Rottinga tylko tym razem jako Sakis. Już pierwszy "hit" i generalnie najbardziej wieśniacki My Salvation to wariacja na riffie dżyn, dżyn, dżyn przez jebane bite 4 min a wtóruje mu chujowa zaśpiewka My Salvation. Normalnie idzie się posrać ze śmiechu i zażenowania.

No ale jak przetrwamy otwieracz to dalej jest lepiej choć ciągle strasznie chujowo. Słodkie melodyjki jak te z A Dead Poem i dokładnie ten sam wokal jakim Sakis operuje w Rottingu. Solowa płyta Sakisa to aż dziewięć kawałków takiej sraki, że nawet słuchając tego z napaloną metalówką gdzieś w okolicach Bolkowa jedyne co dostaniesz to szlaga na japę za obniżanie inteligencji dziewczyny. Ile na tej płycie jest autoplagiatów to już szkoda gadać. Całość wygląda jakby z jakiegoś okresu Sakis pozbierał sesyjne odrzuty trochę pogmerał i już ma gotowca. Cukierkowa tragedia dla chodzących w różowych koszulkach albo białych leginsach. Nigdy więcej!!!
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#247

Zsamot 2 lata temu

Nie byłbym sobą, gdybym tego nie odwrócił i napisał:

jeżeli cenisz sobie okres Dead Poem i kolejnych płyt R. Ch. to solowy album lidera daje szansę na ponowne posłuchanie dźwięków, które śmiało postawiłbyś na wirtualnej półce z napisem klimatyczny metal z późnych lat 90 tych. Nie ma tu niczego, co by mogło zaskoczyć, poza tym, że to po prosto kawał dobrze zagranego klimatycznego metalu. Stanowczo dobry pomysł dla tych, którym brakuje Moonspell z okresu pierwszych płyt po Wolfheart wydanych.

Ja jestem kontent, świadom wszystkich zalet i WAD tegoż. ale skoro mam frajdę to przymykam oko na ten koniunkturalny skok i powiem tak, może teraz Sakis się wyżył w klimatach i Rotting Ch. wróci do lepszego grania. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6240
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#248

Vexatus 2 lata temu

Właśnie przeleciał ten solowy płyt i dupy mi nie urwało, ale słuchał się całkiem przyjemnie. Mniej więcej tego się spodziewałem od czasu jak pierwszy kawałek z tej płyty w świat poszedł. Jeśli ktoś lubi takie melodyjne pitolenie (to stwierdzenie, a nie ocena), to raczej będzie z zawartości tej płyty zadowolony. Bardzo proste, klimatyczne, melodyjne granie oparte w jakimś tam stopniu na metalowej podstawie. Poza tym wszyscy wiedzą kto tu gra i sapie... tzn. śpiewa i czego można się spodziewać. Taka trochę muzyka relaksacyjna... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2958
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#249

Szajtan 2 lata temu

Rotting Christ publikują nowy kawałek - Holy Mountain, który zostanie wydany wraz z magazynem Decibel w formie ekskluzywnego flexi disc. Gościnnie na wokalach wystąpił na nim Lars Nedland z Borknagar. Utworu z towarzyszącym mu video można posłuchać poniżej:
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#250

mork 2 lata temu

Refren tak mocno Borknagar jakby żywcem wyciągnięte z albumu True North. Nie chodzi nawet o to, że śpiewa to wokalista tegoż zespołu, ale linia melodyjna bardzo, bardzo zbliżona do numeru Voices. Reszta kawałka z kolei totalnie w kierunku niedawno wydanego solowego albumu Sakisa.
Fani starego Rotting Christ odskoczą jak poparzeni.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Wróć do „Black Metal”