Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#101

dj zakrystian 2 lata temu

Ok. Trzymam za słowo😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
TaktycznyPingwin
Posty: 45
Rejestracja: 6 lata temu

#102

TaktycznyPingwin 2 lata temu

Ty, Xeroboy, a taka Plaga to co sądzisz? Fajna jest aby?
sunflower
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu

#103

sunflower 2 lata temu

Ale żeby aż tak bronić "Black hateful metal", która jest koszmarną płytą pod każdym względem? :shock:
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#104

Xenophobia 2 lata temu

Jak widać temat wyczerpany
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
TaktycznyPingwin
Posty: 45
Rejestracja: 6 lata temu

#105

TaktycznyPingwin 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
Jak widać temat wyczerpany
Się was o coś pytam, Łuckoś, nie zmykajcie mi tu tanim chwytem
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#106

Xenophobia 2 lata temu

TaktycznyPingwin pisze:
2 lata temu
Się was o coś pytam, Łuckoś, nie zmykajcie mi tu tanim chwytem
ciepło, ciepło...
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#107

Hajasz 2 lata temu

Kto by pomyślał, że temat o Veles sprowokuje pojawienie się na forum Pingwinów, Sunflowerów. Brakuje jeszcze pana Nikt i mamy świętą trójcę ludków, którzy mają multikonta.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#108

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
Jak widać temat wyczerpany
Wyczerpany to był chyba Veles przy nagrywaniu swojej drugiej płyty, sądząc po tym, jak anemicznie ona brzmi :)
Ostatnio zmieniony 05 mar 2022, 10:54 przez porwanie w satanistanie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#109

Xenophobia 2 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu
Xenophobia pisze:
2 lata temu
Jak widać temat wyczerpany
Wyczerpany to był chyba Veles przy nagrywaniu swojej drugiej płyty, sadząc po tym, jak anemicznie ona brzmi :)
A ty dalej tu? Nie warto posluchać mgiełki vel "black metalu dla dorosłych"? albo pospuszczać się nad wywiadem z tym klaunem z mgły?
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#110

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Chwilowo wolę klauna z brutallandu :)
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#111

Xenophobia 2 lata temu

ee to nie wiedziałem że twój stary tu jest. bawcie się dobrze.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#112

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Ciekawi mnie, jak długo będziesz zapewniał tu rozrywkę. Nieś płomień wysoko, bo liczę na co najmniej cały weekend!
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#113

Xenophobia 2 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu
Ciekawi mnie, jak długo będziesz zapewniał tu rozrywkę. Nieś płomień wysoko, bo liczę na co najmniej cały weekend!
13 lat temu zabawiłem tu z miesiąc, może dwa, teraz mozliwe, że dłużej. Z chęcia poznęcam się nad debilami mówiącymi że mgła to czołówka polskiego blacku :)
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#114

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
13 lat temu
Ktoś z użytkowników wrzucał zdjęcia z Twoich chrzcin?
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#115

Xenophobia 2 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu

Ktoś z użytkowników wrzucał zdjęcia z Twoich chrzcin?
nie wiem popytaj. a z twoich?
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#116

TITELITURY 2 lata temu

O, nowy zbuntowany metalowiec nauczył się obsługi forum. Z tego zawsze jest fun, ale chyba już nie dla mnie, bo jakoś doszedłem tylko do momentu, w którym padło stwierdzenie, że teksty Veles, to dziecinada, a mgła ma mądre. O ile z pierwszą częścią stwierdzenia mogę się zgodzić, o tyle stoję na stanowisku, że teksty tych wszystkich nowomodnych kapel, szczególnie te próbujące zahaczać o rejony literackie, jak np. Gruzja przerabiająca sobie wiersze rodzimych poetów, nie są mądre lecz prxeintelektualizowane, tak jak ich odbiorcami nie są ludzie mądrzy ( nikt mądry nie słucha przecież metalu), lecz wyksztalciuchy. Stąd płynie wniosek, że lepsze zespoły dziecinne, a szczere w swoim przekazie, niż nadęte bufony, którym zdaje się, że eksplorują jakieś nowe rejony muzyczne. Jest w tym dla mnie tyle pozy, że już samo podejście do tej muzyki stanowi wyzwanie. Są od tej reguły oczywiście wyjątki, ale nie w Polsce. ;)
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#117

Xenophobia 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
O, nowy zbuntowany metalowiec nauczył się obsługi forum. Z tego zawsze jest fun, ale chyba już nie dla mnie, bo jakoś doszedłem tylko do momentu, w którym padło stwierdzenie, że teksty Veles, to dziecinada, a mgła ma mądre. O ile z pierwszą częścią stwierdzenia mogę się zgodzić, o tyle stoję na stanowisku, że teksty tych wszystkich nowomodnych kapel, szczególnie te próbujące zahaczać o rejony literackie, jak np. Gruzja przerabiająca sobie wiersze rodzimych poetów, nie są mądre lecz prxeintelektualizowane, tak jak ich odbiorcami nie są ludzie mądrzy ( nikt mądry nie słucha przecież metalu), lecz wyksztalciuchy. Stąd płynie wniosek, że lepsze zespoły dziecinne, a szczere w swoim przekazie, niż nadęte bufony, którym zdaje się, że eksplorują jakieś nowe rejony muzyczne. Jest w tym dla mnie tyle pozy, że już samo podejście do tej muzyki stanowi dla mnie wyzwanie. Są od tej reguły oczywiście wyjątki, ale nie w Polsce. ;)
Fajnie jak ktoś wystawia o kimś tezy a potem w domyśle używa ich jako pewników. naprawdę ciekawe. Szkoda że musimy tu za przykłady podawać w dyskusji zespoliki typu mgła i gruzja no ale cóż. Wystarczy przesledzic poczatek tego wątku i ze zrozumieniem przeczytać to co napisałem. napisałem zasadniczo dokładnie to co ty.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#118

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu

Ktoś z użytkowników wrzucał zdjęcia z Twoich chrzcin?
nie wiem popytaj. a z twoich?
Trudno powiedzieć. Grunt, że dokumentacja z Twoich chrzcin zachowała się w forumowym archiwum:


Obrazek
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#119

Xenophobia 2 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu
Obrazek
no no ruchanie w satanistanie zaimponowałeś mi :D widzę na szybko zdjęcie kibla z twojej chaty i skan zdjęcia twojego starego z 1959. do tego doskonałe opanowanie GIMPA. Muszę przyznać zaśmiałem się - jak to łatwo wkurwić fana mgły :D
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#120

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
no no ruchanie w satanistanie
Nic z tego. Rozumiem, że się może marzyć, ale powiem brutalnie wprost, żebyś się na próżno nie nakręcał - z tej strony hetero, żonaty. Ruchanie w satanistanie zastrzeżone dla jednej tylko królewny.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#121

dj zakrystian 2 lata temu

Coraz ciekawszy ten temat Veles😆 Chłopaki, nie kryjcie dalej swoich uczuć! Jak w filmie o kowbojach gejach: Tajemnice BM. ONI też mieli żony a pojechali ostro w dupę. I jaki wzruszający jelita film powstał! Dawajcie, będzie to pierwszy w historii forum love story!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#122

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Moja teoria jest taka, że Xerofobiusz zgubił się we Mgle raz lub nieraz i ma teraz uraz.

Obrazek
sunflower
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu

#123

sunflower 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Kto by pomyślał, że temat o Veles sprowokuje pojawienie się na forum Pingwinów, Sunflowerów. Brakuje jeszcze pana Nikt i mamy świętą trójcę ludków, którzy mają multikonta.
Ja mam jedno konto, do poprzednich zapomniałem hasła :)
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#124

Xenophobia 2 lata temu

Przecież ten farmazoniarz sam sie wyjaśnia. Rzekomo żonaty i dzieciaty facet tworzy jakieś kretyńskie obrazki bo ktoś w końcu zaczął słusznie pisać że mgła to pseudointelektualne wysrywy krakowskiego klauna - co zresztą ładnie było napisane powyżej :) pisze jakieś sprzeczne kocopoły w różnych wątkach twierdząc, że ideologia mu nie przeszkadza, ale w przypadku fullmoona nie mozna grac koślawo bo przez swastyke na okładce nie ma tam "iskry autentyczności"
TITELITURY pisze:
2 lata temu
...stąd płynie wniosek, że lepsze zespoły dziecinne, a szczere w swoim przekazie, niż nadęte bufony, którym zdaje się, że eksplorują jakieś nowe rejony muzyczne
Niech to zdanie będzie pięknym zakończeniem tego wątku
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#125

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Xeniu, żeby było jasne: nie zgłaszam żadnych obiekcji co do naszej współpracy. Umówiliśmy się, że Ty co najmniej do Niedzieli pełnisz na forum funkcję klauna, ja zaś z życzliwego serca robię za to dla Ciebie laurki. W mojej opinii jak dotąd obie strony wypełniają swoje zobowiązania sumiennie.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#126

Xenophobia 2 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu
Xeniu, żeby było jasne: nie zgłaszam żadnych obiekcji co do naszej współpracy. Umówiliśmy się, że Ty co najmniej do Niedzieli pełnisz na forum funkcję klauna, ja zaś z życzliwego serca robię za to dla Ciebie laurki. W mojej opinii jak dotąd obie strony wypełniają swoje zobowiązania sumiennie.
Tworzenie faktów to jak widać twoja domena. Ciekaw jestem co naczelny farmazoniarz jeszcze nawymyśla - nie zawiedź mnie.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#127

STALOWY SYLWEK 2 lata temu

Veles. Dobre to je? Włączyłem i gówno jednak, takie same jak mgła :D
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#128

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu

Ciekaw jestem co naczelny farmazoniarz jeszcze nawymyśla
Skoro milczy od 2004 to chyba już nic... Chyba że jakaś okolicznościowa reaktywacja na święto lasu.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#129

Hajasz 2 lata temu

STALOWY SYLWEK pisze:
2 lata temu
Veles. Dobre to je? Włączyłem i gówno jednak, takie same jak mgła :D
Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to nie musiałbyś tracić czasu.

P.S. Nawijajcie dalej a może dzięki temu tematowi uaktywnią się inni z 10-cioma kontami albo tacy co sobie nagle przypomnieli, że BL istnieje.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#130

pp3088 2 lata temu

Ciekawy temat. Nie znam niestety dorobku tej hordy, ale skoro to NSBM to raczej nie ma czego dobrego sie spodziewać. Jako że ekspercko lecimy z tematem to też się wbiję: "nie znam, to się wpowiem".

Na część hordy antisemitex i innych trup cyrkowych lubujacych wujka Adolfa:
Obrazek

Skończycie w kiblu!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#131

Vexatus 2 lata temu

pp3088 pisze:
2 lata temu
Ciekawy temat. Nie znam niestety dorobku tej hordy
Dużo nie straciłeś... :)

Wróć do „Black Metal”