Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6246
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Aryan Hammer

#1

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Aryan Hammer to dość enigmatyczny fiński zespół z gatunku NSBM. Postanowiłem obadać ich demo ze względu na personalne powiązania z projektem Two Runes. Demo "Herää Eurooppa!" tego drugiego wydane w 2014 roku to mocny strzał i porcja wyjątkowo dobrej muzyki jak na ten podgatunek BM. A tymczasem... Demo "Einsatzkommando Finnland" to gówno jakich mało. Chyba aryjski młot im na głowę spadł i aryjski słoń na ucho nadepnął...

Obrazek
Skład:
Fennomaniac - Unknown Two Runes

Dyskografia:
2017 - Einsatzkommando Finnland [demo]
2021 - Artifacts of War [split]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ar ... 3540430432
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
A tymczasem... Demo "Einsatzkommando Finnland" to gówno jakich mało.
Jak na moje, to już z samej nazwy wiadomo, że jak Aryan Kampfy 88 czy inne Aryan Triumphy - szambo ostateczne.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#3

Xenophobia 2 lata temu

No no, nie spodziewałem się. Znamy oj znamy - świetnie im to demko wyszło. Wiem, że wydali jakiś split ale tego nie sluchałem.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1691
Rejestracja: 6 lata temu

#4

porwanie w satanistanie 2 lata temu

E, juz myślałem, że będzie jedna z tych perełek, bo wszak wiadomo, że i osobom z dysfunkcjami trafiają się czasem przebyłyski talentu, ale na demku nie ma nic ponad standardowe aryjskie popierdywanie. Ta parascena robi jednak konsekwentnie co może, by przymiotnik "aryan" oznaczał "chujowy". Chujowy Młotek potwierdza regułę.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Lis 2 lata temu

Zaraz zaraz, przecież Finowie to ludy uralskie a nie żadne aryan, te same co komiacy czy inni mansowie

Obrazek
Proszę jakie to aryan
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1691
Rejestracja: 6 lata temu

#6

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Myślę, że nie należy wymagać wiedzy antropologicznej od kogoś, kto nazywa swój projekt Chujowy Młotek.

Mało to zresztą honorowych aryjczyków na świecie? Toż sądząc po zaangażowaniu w parascenę cała Ameryka Południowa jest aryjska.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 08:15 przez porwanie w satanistanie, łącznie zmieniany 1 raz.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#7

Lis 2 lata temu

Burza wisi w powietrzu
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6246
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#8

Vexatus 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
No no, nie spodziewałem się.
Czego się nie spodziewałeś? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#9

Xenophobia 2 lata temu

że tak zacną kapelkę przywołasz
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6246
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10

Vexatus 2 lata temu

Ale to chyba o Two Runes mowa, bo ten cały Aryan Hammer to straszna kupa...
Raw Black Metal w rowie!!!
TaktycznyPingwin
Posty: 45
Rejestracja: 7 lata temu

#11

TaktycznyPingwin 2 lata temu

A czy to ważne? Przecież ten krawędziowy chłopaczek będzie się ostentacyjnie palowal pod każde gowno z Aldim w tle, bo to jeszcze ten wiek, że jak się ma gowno w głowie i zamiast uszu, to się nadrabia „kontrowersyjnymi” poglądami i deklaracjami uwielbienia dla kompletnego pierdzenia w mikrofon. Założę się, że kocha również Vorfahrkult, Einsatzgruppen i Xenophobia, mimo że o dwóch z nich właśnie przeczytał a wszystkie trzy żują wora gorzej niż jego stara jak nie masz drobnych.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#12

Xenophobia 2 lata temu

TaktycznyPingwin pisze:
2 lata temu
A czy to ważne? Przecież ten krawędziowy chłopaczek będzie się ostentacyjnie palowal pod każde gowno z Aldim w tle, bo to jeszcze ten wiek, że jak się ma gowno w głowie i zamiast uszu, to się nadrabia „kontrowersyjnymi” poglądami i deklaracjami uwielbienia dla kompletnego pierdzenia w mikrofon. Założę się, że kocha również Vorfahrkult, Einsatzgruppen i Xenophobia, mimo że o dwóch z nich właśnie przeczytał a wszystkie trzy żują wora gorzej niż jego stara jak nie masz drobnych.
Łohoho no to dojebałeś
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4633
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#13

TITELITURY 2 lata temu

Nie mam czasu teraz tego słuchać, bo piję perfumowaną wódkę i słucham greckiego BM, ale na pewno sprawdzę, bo "Dwie runy" , to całkiem konkretny materiał, mam nawet koszulkę, choć znajduje się na niej tyle aryjskich symboli, że nawet mi głupio ją nosić. Ale wypuścili też zip hoodie i to jest dopiero hardkore. Jeśli stoiją za tym goście z dwóch run, to może ten materiał też daje radę. Waszymi opiniami się nie sugeruję, wszak nie od dziś wiadomo, że macie chujowy gu..., że nasze rozumienie pojęcia "dobry metal" ma różne desygnaty.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6246
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#14

Vexatus 2 lata temu

Two Runes muzycznie stoi na wysokim poziomie (szczególnie demo daje radę) i dlatego sprawdziłem Aryan Hammer, ale okazało się, że to straszna kupa. Temat założony ku przestrodze. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4633
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#15

TITELITURY 2 lata temu

Bo pewnie żydzi telepatycznie przejęli mózgi aryjczyków i kazali im ośmieszać NSBM, muzykę w sumie jak każda inna, mająca swoje lepsze i gorsze zespoły, ale tu trzeba się bardziej przypierdalać. Chlaj litra ! \0_
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1691
Rejestracja: 6 lata temu

#16

porwanie w satanistanie 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
muzykę w sumie jak każda inna, mająca swoje lepsze i gorsze zespoły
No nie, przestańmy zaklinać rzeczywistość. Chyba żaden odłam BM, może oprócz szeroko rozumianego tzw. "raw BM" nie ma tak chujowego stosunku ilości do jakości jak NSBM, co nie jest zresztą dziwne, bo cały ten untergatunek opiera się głównie na dziecinnych próbach taniego szokowania, kwestie muzyczne są tu zazwyczaj sprawą trzeciorzędną.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6246
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#17

Vexatus 2 lata temu

Duża część płyt NSBM to absolutnie niesłuchalne kloce, których nawet taki maniak Raw Black Metal jak ja nie ma ochoty słuchać, bo są po prostu marne muzycznie... To jest akurat cecha wszystkich gatunków muzycznych, w których najważniejsza jest jakaś tam ideologia. Muzykanci z nurtu RABM, czyli oszołomy z drugiej strony barykady, kaleczą instrumenty dokładnie tak samo. :) Choć oczywiście są wyjątki od tej reguły...

Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#18

Xenophobia 2 lata temu

komunizm i black metal - czy ktoś mi to wyjaśni? :D :D
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#19

Lis 2 lata temu

Euronymous by wyjaśnił, gdyby żył.
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#20

Xenophobia 2 lata temu

był komuchem ale nie wpierdalał tych zjebanych poglądów do tekstów
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6246
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#21

Vexatus 2 lata temu

Xenophobia pisze:
2 lata temu
komunizm i black metal - czy ktoś mi to wyjaśni? :D :D
Niby znawca sceny, a co chwilę zdziwiony jak dziwadełko... ;)
Lis pisze:Euronymous by wyjaśnił, gdyby żył.
Gdyby żył to dzisiaj pewnie byłby skingejem. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Xenophobia
Posty: 95
Rejestracja: 2 lata temu

#22

Xenophobia 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu

Niby znawca sceny, a co chwilę zdziwiony jak dziwadełko... ;)
znawca, znawca - nie martw się. zawsze zadaję to pytanie kiedy widzę, że ktoś wspomina o tym zabawnym połączeniu.
Even if you know the path back
Get lost in the forest
Live by it!

Wróć do „Black Metal”