Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: rok temu

Warfist

#1

Wyrocznia rok temu

Obrazek
Zespół pod skrzydłami wydawnictwa Godz ov War. Grają fajny black/thrash z rockowym pazurem. Przyjemne chwytliwe łojonko.

Skład:
Mihu - Guitars, Vocals Supreme Lord, ex-Bloodthirst, ex-Ebola
Kuba - Drums (2022-present) Brutally Mutilated, Deathstorm
Góral - Guitars (2022-present) Brutally Mutilated, Deathstorm, ex-Ebola, ex-Cryptorium
▼ Byli muzycy
Wrath - Bass, Vocals (?-2018) ex-Moontower, ex-Kaoskult (live), ex-In the Depth of Night
Pavulon - Drums (?-2022) New War Order, Spirit Crusher, ex-Ebola, ex-Taran, ex-In the Depth of Night, ex-Vomigod, ex-Industrium
M. De Sade - Drums Horns, Mystherium, Goatlord, Industrium, ex-Atonement, ex-Ebola, ex-Graveland, ex-Lord Wind, ex-Moontower, ex-O.M.E.N.
Witchfucker - Vocals Conquest Icon, Zło, ex-Purifier, Omnemogram, ex-Ebola, ex-Taran, ex-Sheol
▼ Muzycy koncertowi
Nechrist - Bass (2018-present) Taran, Zło, Witchmaster (live), ex-Arkona, ex-Horns, ex-Vomigod

Kuba - Drums (2021) Brutally Mutilated, Deathstorm
Dyskografia:
2005 - Pure Fucking Hell [demo]
2006 - Tunes of Hell and Alcohol [demo]
2008 - HellTyrant Rising [EP]
2008 - United in Annihilation [split]
2008 - Live Necroism [split]
2009 - Satanic & Violent Metal Aggresion [split]
2010 - Beasts of Necrothrash [split]
2014 - The Devil Lives in Grünberg
2016 - Metal to the Bone
2018 - Laws of Perversion & Filth [split]
2019 - Grünberger
2022 - Teufels




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Warfist/58895
BC: https://warfist.bandcamp.com/music
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 348
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#2

blue_calx rok temu

miałem szczęście widzieć i słyszeć ich na żywo, albo są zajebiści, albo to wypity wcześniej alkohol (na szczęście jedno nie przekreśla drugiego).
Szkoda, że w rodzinnych stronach grają tak rzadko. Frontmana za to często można spotkać to tu, to tam, przy okazji jakichś wydarzeń kulturalnych, jednakże ja go nie znam, to się nie odzywam. :D Warfist jest git.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: rok temu

#3

Wyrocznia rok temu

blue_calx pisze:
rok temu
miałem szczęście widzieć i słyszeć ich na żywo, albo są zajebiści, albo to wypity wcześniej alkohol (na szczęście jedno nie przekreśla drugiego).
Szkoda, że w rodzinnych stronach grają tak rzadko. Frontmana za to często można spotkać to tu, to tam, przy okazji jakichś wydarzeń kulturalnych, jednakże ja go nie znam, to się nie odzywam. :D Warfist jest git.
A to szczerze zazdroszczę bo właśnie takie granie jest bardzo w moim guście. Nie no mam wrażenie że jakbyś podbił to by się ucieszył nawet. Mi się zdarza czasem do jakiś gości podbijać z zespołów. Pozytywnie reagują zawsze.
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 348
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#4

blue_calx 5 mies. temu

Grunberger nawet spoko, choć bez ekstazy. Dobrze siadło The Punishment, natomiast nie włamali się do głowy zbytnio z jakimiś zapadającymi w pamięć riffami, no ale wszystko jest na swoim miejscu, aby mielić i przeć do przodu. Lecę z resztą. 2014 - The Devil Lives in Grünberg już lepiej kopie po krzywym ryju - The Silent Assasin i 1665 the last Pyre całkiem przyzwoite, kolejny utwór Thrash through the Night także daje radę, w takich klimatach piwno-barowych, chce się do tego wracać. Utwór HellSlut przypomina mi "Don't Walk Away" Tank/Sodom. Koła na nowo nikt tu nie odkrywa, natomiast poziomu też chłopaki w najmniejszym stopniu, podejrzewam, nie zaniżają.
Nothing inside.

Wróć do „Thrash Metal”