Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 267
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

Re:

#1051

kyu rok temu

yog pisze:
rok temu
Podobno jako jedyny nie zgodził się na podpisanie cyrografu, a taka była stawka pełnego uczestnictwa w kapeli, co pewnego razu uwidział sobie sam Adam "Nergal" Darski, ściągając kolejną już tego dnia ściechę koksu z dildo umocowanego do krasnala z podobizną Toma G. Warriora.

Czego, swoją drogą, muzyk do dziś żałuje.
nie powiem do którego momentu czytałem nieironicznie, bo wstyd. :D

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1052

Zsamot rok temu

Też mnie dziwi ten zabieg, ale co tam. Są dziwniejsze pomysły w grupach.

Klip dosyć zabawny, pomysłowy i przewrotny. Z super finałem. Mają chłopaki kasę i super, że dają taką rozrywkę. A jak komuś nie pasuje- to jego problem.
Muzycznie- na pewno świetny kawałek na koncert, marszowy, ma ten dobry ton, co pomaga wyłonić go spośród innych.

Z takich pozamuzycznych- miło czytać świetne reakcje ludzi z innych krajów. Behemoth odniósł sukces, im to się należy. Po prostu. Co do płyty nadal jestem ciekaw, co z tego wyniknie, ale na chwilę obecna rysuje się ciekawiej niż ostatnia.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1053

dj zakrystian rok temu

Ja się zastanawiam, czy to nie prawda co yog napisał? Znając pomysły Adasia i fakt, że takowe dildo posiada... tylko koks nie pasuje. W biografii wspomina, że mu szkodzi, za to trawkę przypali i zechlać się lubi jak ma wolne. Typowy Polak😁
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5280
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#1054

Hajasz rok temu

Kamrat Kajetan coś się opierdala z tymi nowinkami albo nie wyrabia a tu proszę nowy obrazek i to w dwóch wersjach hard i soft.
Wersja hard do momentu aż z YT ją wypierdolą.

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 701
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#1055

deathcrush rok temu

Nowy teledysk bardzo mi się podoba i uśmiałem się na nim wielokrotnie. Dobra końcówka. Sam klip ma bardzo dobrą jakość. Podobają mi się teledyski z opowiedzianą historią plus migawki z zespołem.

Ktoś napisał, że odkryli Kendo, w sumie fakt, podobne i nawet wszystko spoko, tylko ten krzyż odwrócony na masce jest już zbyt pretensjonalny.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#1056

CzłowiekMłot rok temu

Całkiem przyjemne te nowe kawałki, taki niedrażniący, klimatyczny easy listening bleszczurko-deffik dla normików.
Teledysk spoko, ale bardziej pasowałaby ucięta głowa Nergeja podkarmiana wegańską karmą dla psów. Ogółem na plus, czekam na resztę utworów.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1057

dj zakrystian rok temu

Albo Nerdal opierdalający kindybała i wycierający dupę flagą LPGD. To by dopiero było bluźniercze! Kawałek niezły. Tak jak podejrzewałem, idą w kierunku wolniejszych temp.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
encyklopedia metalu
Posty: 66
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

#1058

encyklopedia metalu rok temu

Heavymetalowe solówki, thrashowa perka i growling = współczesny black
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2953
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#1059

Szajtan rok temu

W tej "ostrzejszej" wersji mamy fabularyzowany obrazek, którego kulminacyjnym punktem jest głowa Chrystusa robiąca loda jakiemuś staruchowi. Czy to jeszcze kogoś szokuje ?
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1060

Zsamot rok temu

Myślę, że tak. Ale i bawi zarazem. A i zamysł artystyczny też pewnie jest. Mnie za to urzeka "zamiana" miejsc. ;-) Nie bądź chciwy, bo będziesz obciągał. Piękny morał.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1061

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Myślę, że tak. Ale i bawi zarazem. A i zamysł artystyczny też pewnie jest. Mnie za to urzeka "zamiana" miejsc. ;-) Nie bądź chciwy, bo będziesz obciągał. Piękny morał.
No nie wiem, co w tym zabawnego? To jak zapierdolić głośnego bąka podczas uroczystego bankietu. Ten sam poziom dowcipu. To jechanie po Joszue, w czasach kiedy kk chwieje się jak kolos na glinianych nogach,jest jak kopanie kaleki. Rozumiem, że ma to podjarać wszelkich gimboateistów i podbić sprzedaż, ale muzyka powinna bronić się sama, bez kloacznego humoru.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1062

TheAbhorrent rok temu

W metalu, w szczególności takim, muzyka broni się sama? Tu imidż, otoczka od zawsze jest równoważna. W niektórych zespołach chyba nawet jest na pierwszym planie i nie wiem, czy tylko w Behemoth. To nie grunge.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1063

Zsamot rok temu

Kościół się chwieje? Chyba na portalach. To instytucja o niewyobrażalnych wpływach i majątku. I to nie zmieni się.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#1064

pit rok temu

W Irlandii się zmieniło. Polska przechodzi podobny, acz nie tak drastyczny proces.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

#1065

pp3088 rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Zsamot pisze:
rok temu
Myślę, że tak. Ale i bawi zarazem. A i zamysł artystyczny też pewnie jest. Mnie za to urzeka "zamiana" miejsc. ;-) Nie bądź chciwy, bo będziesz obciągał. Piękny morał.
No nie wiem, co w tym zabawnego? To jak zapierdolić głośnego bąka podczas uroczystego bankietu. Ten sam poziom dowcipu. To jechanie po Joszue, w czasach kiedy kk chwieje się jak kolos na glinianych nogach,jest jak kopanie kaleki. Rozumiem, że ma to podjarać wszelkich gimboateistów i podbić sprzedaż, ale muzyka powinna bronić się sama, bez kloacznego humoru.
Kolega chyba faktycznie mieszka w Polin a nie w Polsce gdzie kościół ma władzę prawie że absolutną : )
Jak to jest że wy metalowcy jak zaczynacie się konfederatować/nacjololować to naglę zaczynacie kochać kościół, którym wcześniej gardziliście?(jeżeli w Twoim przypadku jest inaczej to wybacz)

Tutaj ciekawy artykuł o Nergalku, hiszpańskiej orgii i naszym ulubionym zespole... Khold:
https://toiletovhell.com/lets-remember- ... l-assault/

INTERVIEWER: DURING ONE OF YOUR FIRST TOURS, A NORWEIGIAN BAND CALLED KHOLD SUPPORTED YOU. THEY SUDDENLY PACKED THEIR BAGS AND FLED. RUMOUR HAS IT THAT YOU WERE ‘TOO ROCK’N’ROLL’ FOR THEM.

NERGAL: VODKA, OF COURSE. SHE DRANK QUITE A LOT OF IT. WE ALL DID. APART FROM THE GUYS IN KHOLD, THAT IS. THEY WERE STRANGE, DRINKING PEPSI ALL THE TIME AND SAYING NOTHING. THEY WERE AS ENTERTAINING AS A BROOMSTICK. SO WE PARTIED WITHOUT THEM.

Czyste złoto : )
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1066

dj zakrystian rok temu

Kościół jest w Polin tak mocny, że zamykają seminaria z braku chętnych a okoliczny klecha płacze na niską frekwencję na mszach... nie bronię KK, ale to jechanie po Jezusku było dobre w latach 90 - tych i 00. Kk miał wtedy ogromną władzę i panoszył się.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3141
Rejestracja: 5 lata temu

#1067

kurz rok temu

Piosenka taka se niestety, a video typisz typisz typisz szajs.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1068

Zsamot rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Kościół jest w Polin tak mocny, że zamykają seminaria z braku chętnych a okoliczny klecha płacze na niską frekwencję na mszach... nie bronię KK, ale to jechanie po Jezusku było dobre w latach 90 - tych i 00. Kk miał wtedy ogromną władzę i panoszył się.
Nie myl powołań z siłą oddziaływania. Powołania będą z Afryki i ze wschodu. To nie problem.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1069

Kozioł rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Kościół jest w Polin tak mocny, że zamykają seminaria z braku chętnych a okoliczny klecha płacze na niską frekwencję na mszach... nie bronię KK, ale to jechanie po Jezusku było dobre w latach 90 - tych i 00. Kk miał wtedy ogromną władzę i panoszył się.
Nie chrzcić własnych dzieci i za dwa pokolenia nie będzie tematu 😉 nikt biednego Jezusa nie będzie już męczył, nawet Nergal w teledysku 😆
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 701
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#1070

deathcrush rok temu

Czy się chwieje czy nie to wydatki z budżetu państwa na Fundusz Kościelny z roku na rok coraz większe. Ostatnio słyszałem, że tak się wycwanili, że w jednej parafii pod Żninem robią "ciche tace", czyli tylko papierowe pieniądze zbierają na mszach.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 18:52 przez deathcrush, łącznie zmieniany 1 raz.
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 142
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

#1071

edi_gein rok temu

Dzień dobry.

Wg mnie granica śmieszności została przekroczona już dawno. Dziś już jej nie widać. Adaś pederasta w swej megalomanii chciał się stać panem Adamem a wyszedł Adaś Miałczyński . Muzyka przestała się bronić już dawno, więc pozostało szokowanie.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5280
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#1072

Hajasz rok temu

edi_gein pisze:
rok temu
Adaś pederasta
panem Adamem
Adaś Miałczyński
Widzę, że kolega miał ciekawe doświadczenia. Opowiesz więcej? Mnie najbardziej interesują doświadczenia z tym pierwszym.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1073

dj zakrystian rok temu

Pewno mu chodzi o wspieranie przez Nergusia LPGD i tego typu zboczeń. Jeśli na miejsce KK, proponuje neoliberalne spierdolenie obyczajów, to chuj mu w kręgosłup (moralny). Muzycznie jest ok, ale już ILAYD była słabsza od Satanist. Teraz będzie zapewne szczebelek w dół, do piekła?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 142
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

#1074

edi_gein rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
edi_gein pisze:
rok temu
Adaś pederasta
panem Adamem
Adaś Miałczyński
Widzę, że kolega miał ciekawe doświadczenia. Opowiesz więcej? Mnie najbardziej interesują doświadczenia z tym pierwszym.

1. Ot takie luźne spostrzeżenia na podstawie zachowań, wypowiedzi, obrazków przesłanych przez "artystę". Gdy adaś proponuje nam cos nowego , dalej przekraczając granicę przypomina mi się wywiad z Vincentem , w którym mówi , że jak komuś obciągnie to wtedy jest "more evil". Ot takie skojarzenie. Czemu z adasiem? Nie wiem.

2. Bo jak widzę promocję płyty, do której zapierdala sztab ludzi, wymyślając kolejne przebrania , maski , gadżety, efekty, gdzie na koncert układa sie scenariusz, to myślę sobie , że chodzi tylko o kolejne zera na koncie. Chcą być professional ? ok . Ja to rozumiem i szanuję. Ale miejsca na heavy metal life style to ja nie widzę. Ostatnio byłem na koncercie Vader. Peter w żonojebce Kata, jest dużo bardziej przekonujący, i normalny bez całego tego gówna promocyjnego niż adaś. Plapa na koncercie cały czas mi się śmiała i o to chodzi. Na prawdę wolę ludzi typu Jeff Walker z Carcass, Barney z NP czy dziesiątki innych normalnych ludzi z tego metalowego kurwidołka niż nadęcie i w sumie przaśność behe.

3. Bo mnie to śmieszy.


Pytanie czy muzyka się broni? Wg mnie nie.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1075

TheAbhorrent rok temu

Na prawdę wolę
To podsumowuje wszystko co napisałeś, bo to wszystko sprowadza się do gustu. Wolisz gościa w żonobijce? Czaję to. W metalu i części rocka jednak od dawna jest miejsce na sztuczność i performance, a muzyka nawet jak mogłaby bronić się sama, to dostaje solidne wsparcie na innych płaszczyznach. Uczepiłeś się Nergala, a mógłbyś Mercyful Fate, Ozzy'ego, Kiss, Rammstein, Deicide, Marduk, Bowiego i wielu, wielu innych z różnych czasów i stylów.

Możesz też iść na koncert Pearl Jam, zero scenografii i ubiór jakby właśnie skończyli kosić trawnik.
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#1076

yog rok temu

Pearl jam? Kapela znana z tego, że się typ po rusztowaniu wspina? To się w ogóle broni czysto muzycznie? (Moim zdaniem nie)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1077

Kozioł rok temu

Wspinanie na rusztowanie na bank muzycznie się nie obroni.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#1078

yog rok temu

Nawet w industrialu?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1079

Kozioł rok temu

A w jakim obuwiu?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17501
Rejestracja: 7 lata temu

#1080

yog rok temu

Na rusztowanie, to tylko z metalowym wzmocnieniem na palce, inaczej health and safety naruszone!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1081

Kozioł rok temu

H&S - w industrialu? W behemoth? W Pearl Jam?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1082

dj zakrystian rok temu

yog pisze:
rok temu
Pearl jam? Kapela znana z tego, że się typ po rusztowaniu wspina? To się w ogóle broni czysto muzycznie? (Moim zdaniem nie)
Ten, Vs i Vitalogy się broni. Pearl Jam od początku mieli wyjebane w imidż. Behemoth ten imidż zmieniał, od leśnych satanistów do plastikowych figurek w sukienkach. Przykładem jak można przesadzić z wizerunkiem jest Dimmu Borgir i Kredki. Adaś też przekroczył granicę obciachu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1083

TheAbhorrent rok temu

Ta granica jest bardzo subiektywna. Dimmu Borgir to przekroczyli granicę playbacku podczas koncertów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6238
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1084

Vexatus rok temu

yog pisze: Pearl jam? Kapela znana z tego, że się typ po rusztowaniu wspina? To się w ogóle broni czysto muzycznie? (Moim zdaniem nie)
Jak najbardziej się broni... Jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów lat 90-tych ubiegłego stulecia. Możesz nie pamiętać niczego poza bujaniem się na rusztowaniu, bo w okresie ich największych sukcesów prawdopodobnie uczyłeś się chodzić. ;)
dj zakrystian pisze: Ten, Vs i Vitalogy się broni. Pearl Jam od początku mieli wyjebane w imidż.
Wręcz przeciwnie! Pearl Jam wyrósł głównie na gruzach Green River i Mother Love Bone, czyli właściwie pierwszych zespołów grunge'owych i od samego początku był kojarzony z tą stylistyką i modą. :) Coś się chyba koledze pomerdało... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#1085

dj zakrystian rok temu

No jeśli abnegacki, niedbały ubiór nazwać imidżem grungeowca, to tak. Pearl Jam, to jedyny z wielkiej czwórki zespół, gdzie nikt się nie zaćpał, ani nie popełnił samobója.
No i by nie robić offtopa, Pearl Jam noszą się na scenie i na ulicy w tym samym stroju, Behemoth niekoniecznie😁
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1086

TheAbhorrent rok temu

King Diamond też nie, a jakoś sfrustrowani metale mu nie wypominają, że lata nawet teraz po scenie w plastikowej koronie i jakimś szlafroku. On nie przegina, a Behemoth tak? Subiektywne na maxa.

Co do Pearl Jam, skoro ich już wrzuciłem do dyskusji, to szukając drugiego dnia można powiedzieć, że ich naturalność też jest jednak pewnym rodzajem imidzu. Mamy niby zwyczajnych gości w starych t-shirtach zatroskanych o losy planety... który mają miliony na kontach, a ich podróże prywatnymi samolotami generują ślad węglowy pewnie większy w miesiąc niż my wszyscy na tym forum... może przez całe życie. Mimo to jednak jest ciekawe, że tej skali zespół nie ma nawet banneru za sceną, żadnych animacji czy czegoś tam.
Z tym powstaniem na gruzach Green River i potem MLB to prawda, ale kluczowy okazał się jednak nabytek ze słonecznej Kalifornii polecony przez typa z RHCP.
Obrazek
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3141
Rejestracja: 5 lata temu

#1087

kurz rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu

Ten, Vs
Ten to zajebisty album, z wyjebanym groove, a na VS jest ich najlepszy kawałek Indifference. Ciekawe, jak by to wykonał Behemoth, covery mają udane i chyba najbardziej przyciągające uwagę, co niestety nie świadczy dobrze o mocy kompozycyjnej grupy. Marketingowo to światowa czołówka w ciężkich brzmieniach, ale jak długo jeszcze na tym pociągną, chuj wi.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 576
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Midian

#1088

TheAbhorrent rok temu

No Behemoth ma zajebiste covery, szczególnie "The Forest" :roll: Ich sukces na świecie to ciężka praca i własna twórczość, ale najlepsze co mają to... cudze piosenki w repertuarze. Stężenie cebuli bliskie 100% :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3141
Rejestracja: 5 lata temu

#1089

kurz rok temu

Taka prawda, muzyka obecnie tylko bliska dobrej a imidż celujący dla dużej grupy i mega chujowy dla podobnej, plus dobór chwytliwych kowerów, na które poleci każdy słuchacz, czyli wspomniany Forest i Ludzie Wschodu, plus cała otoczka antyreligijności i wystarczy. Maseczki się sprzedadzą. Może i mają autentyczność, konkretnie Nergal, może nie, ale najważniejsza sprawa, nie czuję w tym mocy twórczej od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6238
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1090

Vexatus rok temu

kurz pisze: Może i mają autentyczność, konkretnie Nergal, może nie, ale najważniejsza sprawa, nie czuję w tym mocy twórczej od jakiegoś czasu.
Nie czujesz, bo jej nie ma i być nie może. Hehemocz to od dawna zwykły biznes, dokładnie taki sam jak sprzedawanie ziemniaków na targu.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1091

Kozioł rok temu

Każdy sprzedający płyty muzyk to ta baba z targu. 99% artystów szuka poklasku, zauważenia i zaspokojenia ego. 98% chciała by z tego wyżyć bo co w tym złego?
Imidź teraz nieszczery? A czym charakteryzuje się Imidź szczery? Od tego warto zacząć, sprecyzować i dopiero później się odnieść.
Jaka to dobra kapela miała "szczery" Imidź?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5280
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#1092

Hajasz rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Imidź teraz nieszczery? A czym charakteryzuje się Imidź szczery? Od tego warto zacząć, sprecyzować i dopiero później się odnieść.
Jaka to dobra kapela miała "szczery" Imidź?
Bardzo ładnie Rysiu tym tekstem odsiałeś chłopców od mężczyzn. Podobno kiepskiej baletnicy nawet kapcie przeszkadzają a zwykłym zazdrosnym chujkom kasa (niemała zapewne) jaką zespół musiał zainwestować w te nowe kostiumy. Kostiumy nie grają tylko ludzie na instrumentach. Jeden będzie się tasować do Pearl Jam, którzy grają bez scenografii i tak jakby przyszli prosto z budowy a inny woli jakieś tam przedstawienie. Rammstein nie zagra koncertu bez ognia i innych fajerwerków, Behemoth nie zagra koncertu w szmatach robola i ot tak od niechcenia. Najlepsza ironia z tego wszystkiego jest taka, że kiedy Behemoth gra koncerty (mówię tu tylko o tych w Polsce) to ludzi w chuj zawsze. Ktoś zapewne zaraz krzyknie "A kto chodzi na koncerty Behemoth?" No właśnie kto? Odpowiedź prosta jak sznurowadła. Wszyscy, zarówno wierni fani jak i ich oponenci (nie zdziwiłbym się gdyby tych drugich było więcej). Pierwsi mają zabawę a drudzy zagryzają wargi do krwi, że kierwa im znowu wyszło.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3141
Rejestracja: 5 lata temu

#1093

kurz rok temu

Ktoś tu pisał o szczerym imidżu? W którym to miejscu? Jeżeli tak, to sory za czepianie się, jeżeli nie, to kurwa szanujmy się chociaż trochę.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

#1094

pp3088 rok temu

Trochę słów prawdy padło. Znowu pierdzielenie że Hehemechocz się przebiera. I to na forum metalowym! Obok punka chyba najbardziej ukieronkowany gatunek muzyki na przebieranki, a jak weźmiemy czystą esencję black metalu to już tam nikt normalnie ubrany nie występuję. W tym gatunku nawet same logo urosło do rangi sztuki podczas gdy inni artyści nie wymyślali sobie smutnych rysuneczków pisanych czcionką gothic.

W czym problem? Jak chcecie artystow co sie nie przebierają to polecam słuchać ambientu.
Ta granica jest bardzo subiektywna. Dimmu Borgir to przekroczyli granicę playbacku podczas koncertów.
To jest dużo ważniejsza granica. Jednie fani popu i raperstwa są gotowi w tym temacie na ustępstwa.
Pearl jam? Kapela znana z tego, że się typ po rusztowaniu wspina? To się w ogóle broni czysto muzycznie? (Moim zdaniem nie)
+1!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2429
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#1095

CzłowiekMłot rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Jaka to dobra kapela miała "szczery" Imidź?
Myślę, że najszczerszy metalowy imidż to miał i nadal ma Rob Halford i chyba Hajasz nie musi przypominać skąd zaczerpnięty 😀

Wracając do tematu głównego, którym jest Be(he)hemoth…mniej polityki i skandali, więcej muzyki. Tego sobie bym życzył od ekipy Nergeja, ponieważ potrafią, co w miarę udowodnili na przedostatniej płycie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#1096

Kozioł rok temu

Mniej zawracania sobie głowy, rzeczami które nas wkurwiają :mrgreen: po prostu. Absolutnie.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

#1097

pp3088 rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Mniej zawracania sobie głowy, rzeczami które nas wkurwiają :mrgreen: po prostu. Absolutnie.
Jak żyć kiedy wszystko wkurwia!? Poradnik polaka cebulaka.

Obrazek
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#1098

Zsamot rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
Kozioł pisze:
rok temu
Jaka to dobra kapela miała "szczery" Imidź?
Myślę, że najszczerszy metalowy imidż to miał i nadal ma Rob Halford i chyba Hajasz nie musi przypominać skąd zaczerpnięty 😀

Wracając do tematu głównego, którym jest Be(he)hemoth…mniej polityki i skandali, więcej muzyki. Tego sobie bym życzył od ekipy Nergeja, ponieważ potrafią, co w miarę udowodnili na przedostatniej płycie.
Ale Behemoth daje mnóstwo muzy- koncerty, single, klipy... a całą cepelia? Kto chce kupi,obejrzy, ja większość ignoruję.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3141
Rejestracja: 5 lata temu

#1099

kurz rok temu

pp3088 pisze:
rok temu
Poradnik polaka cebulaka.
Takich jak ty nikt nie chce. Nie szanuję. Wracaj lizać dupska swoim wyluzowanym Holendrom.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6238
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#1100

Vexatus rok temu

W Holandii taki procent mnie akurat nie dziwi. Środki poprawiające humor i zamieniające mózg w gąbkę można kupić na legalu, a ci najbardziej stetryczali i niezadowoleni z życia otrzymują wsparcie z programu Eutanazja+.
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”