Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3513
Rejestracja: 7 lat temu

Pop, ale taki ładny, nie taki gówniany czy pojebany

kurz

Natknąłem się ostatnio na poniższe pozycje. I jak popu baaardzo rzadko słucham, tak te albumy to naprawdę ładne dźwięki.





Znacie coś?
Awatar użytkownika
blue_calx
Tormentor
Posty: 609
Rejestracja: 6 lat temu

blue_calx

Lubię czasami posłuchać Blur i Gorillaz. Niestety nic dobrego poza tym w gatunku do głowy mi nie przychodzi. A zdecydowanie niegówniany POP to album niejakiego GASa, tak się nazywa, POP... ale to ambient. Bardzo dobry z resztą. :) I czasami puszczę sobie dwa kawałki Dangermouse, jeden "Black" z Breaking Bad, drugi z Gnarls Barkley - Crazy.

I jeszcze wyrywkowo taki numer.

Nothing inside.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1105
Rejestracja: 7 lat temu

Derelict

Niegówniany pop - czyli dream pop
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5960
Rejestracja: 8 lat temu

pit

Znam tylko brzydki.



Blast from the past:



Kate Bush królową popu!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4931
Rejestracja: 9 lat temu

DiabelskiDom

Lubię dobre popowe granie, lubię utwory Emiliany Torrini, bardzo lubię Kate Bush z prawie każdego etapu twórczości, ale jakbym miał wybrać jeden najukochańszy kawałek popowy wszechczasów, to byłaby to Sandra - Everlasting Love.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Termosik
Posty: 43
Rejestracja: 2 lata temu

Termosik

Ja z popem nie mam problemu. Uwielbiam Modern Talking, lubię twórczość Bruno Marsa i toleruję Lady Gage. Natomiast mam już spory problem z obecnym zalewem kijowego i przewidywalnego biznes-popiku, w którym wszystko grane jest na jedno kopyto, zaś oryginalność i poczucie stylu można schować do kieszeni. Ale to jednak mimo wszystko tylko wierzchołek góry lodowej, pod którą kryje się cały składzik dobrych popowych kawałków.

Ostatnio polubiłem też pewną ramotkę: