Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 925
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush

Obrazek
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Piękny box o numerze 444/600 jest mój :)

Obrazek
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 2575
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask

Obrazek
Throat 'beyond the devil's shroud'
Upon the Altar 'absit ab ordine luminis'
Upon the Altar 'descendants of evil'
There's something growing in the trees__Through time war prevails____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
_______Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
___Face the consequence alone
___With HONOUR ~ VALOUR ~ PRIDE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 5090
Rejestracja: 9 lat temu

DiabelskiDom

Ostatnie zakupy. Od mrocznego, wściekłego #ukochanegothrashmetalu, przez death doomujący, opresyjny #ukochanydeathmetal aż po hipsterski #ukochanyblackmetal. Wszystko zajebiste!

Obrazek

Anacrusis - Suffering Hour (tak, wiem, że wrzucałem)
Vastum - Inwards to Getshemane (zakupione wczoraj na gigu)
Altar of Plagues - Teethed Glory & Injury (nie przepłacone i nie od Niemca)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Obrazek

Mannveira 'Vitahringur' LP black
Slagmaur 'Hulders Ritual' CD digi
Szron 'The Purifying Flame of Annihilation' CD digi (jak tam @Wędrowycz nadal braki w kolekcji? ;P)
Szron 'Frost Eternal' CD
Szron / Kriegsmaschine split CD
Ostatnio edytowany przez Nathas miesiąc temu, edytowany łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6365
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz

Hue, aleś pamiętliwy @Nathas ;) Faktycznie, jeszcze nie uzupełniłem, ale co się odwlecze to nie uciecze.
PS: jak już odfoliujesz nowe Slagmaur to daj znaka jak siadło
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 925
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush

Obrazek
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Obrazek

MDB 'The Light at the End of the World' - CD 1999 Peaceville
MDB 'Like Gods of the Sun' - CD digipack reedka 2003 Peaceville
Satyricon 'Rebel Extravaganza' - CD 1999 Spinefarm

Obrazek

Iron Maiden 'Visions of the Beast' 2DVD
Within Temptation 'Black Symphony' 2DVD+2CD
Metallica 'Through the Never' BR 3D+2DVD
Scorpions 'Live in 3D' BR 3D
bakerloo
Posty: 17
Rejestracja: rok temu

bakerloo

Obrazek
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Obrazek
Obrazek

Klasyczki Metalliczki, WT akustycznie, ostatni P. i 5x Tenhi.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 2575
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask

4 odcienie czerni
ObrazekObrazek
There's something growing in the trees__Through time war prevails____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
_______Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
___Face the consequence alone
___With HONOUR ~ VALOUR ~ PRIDE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 18364
Rejestracja: 9 lat temu

yog

Z metalowym pozdrowieniem \m/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 2575
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask

🍻
Ciekawostka z inserta o której nie wiedziałem odnośnie Moonblood Taste our german steel! - (..) mixed by ... Katharsis
No i akurat wylądowali w jednym koszyku można powiedzieć hehe
There's something growing in the trees__Through time war prevails____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
_______Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
___Face the consequence alone
___With HONOUR ~ VALOUR ~ PRIDE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 18364
Rejestracja: 9 lat temu

yog

No tak, powiązania kapeli lewackiego doktorka z hordą z odwróconymi celtykami były dość mocne, ostatnie materiały Moonblood nagrywane chyba już po ich teoretycznym rozwiązaniu (jak np. Dusk Woerot) były zresztą grane na pożyczonym od Katharsis sprzęcie i kojarzy mi się jakiś wywiad z KTHRSS, być może powstały w mojej głowie, w którym mówili, że byli z tego dumni.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1821
Rejestracja: 8 lat temu

porwanie w satanistanie

Majówkę oceniam jako udaną.

Obrazek
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 925
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush

Obrazek
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 5090
Rejestracja: 9 lat temu

DiabelskiDom

A takie fanty przywiozłem z festu. Abyssal z wymianki, reszta nabyta od chłopaków z kapel.

Obrazek

PS. Kota nie przywiozłem z festu :)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Obrazek
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 5090
Rejestracja: 9 lat temu

DiabelskiDom

:o :o :o uhuhuhu!

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1821
Rejestracja: 8 lat temu

porwanie w satanistanie

Przepiękny artefakt :)

Ja tymczasem rad jestem niczem prosiak w błocku, bo kurwa WRESZCIE!

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Obrazek
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 925
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush

Obrazek
Awatar użytkownika
raymoont
Master Of Reality
Posty: 213
Rejestracja: 3 lata temu

raymoont

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 2575
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask

Najlepsze zakupy robi się zwykle samemu :
Obrazek
Pvrgatorii ,marching through thee night guided by a black fire'
Mayhemic Truth ,in memoriam'
Sedimentum ,derriere les portes d'une arcane transcendante'
Sale Freux ,elles envolerent'
Circle of Ouroborus ,uskottomien kirkossa / tarpeeton'
Regere Sinister / Moonfall split
Regere Sinister / Reptile Womb split

Ale tym razem wpadło też i kilka konkretnych prezentów :
Obrazek
Bathory ,jubileum' - vol.I,II,III
Daily Terror ,schmutzige zeiten'
Sadus ,chemical exposure'
Amebix ,demo 79/right to rise demo'
TTB ,death'
Ketzer ,satans boundaries unchained'
🍺🍺🍺🍺🍺
There's something growing in the trees__Through time war prevails____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
_______Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
___Face the consequence alone
___With HONOUR ~ VALOUR ~ PRIDE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 18364
Rejestracja: 9 lat temu

yog

to demo 79 okropne jest ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 5090
Rejestracja: 9 lat temu

DiabelskiDom

Nowa linia na bałuckim regale. #ukochanycruststenchcore

Obrazek

First Press. JSN.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1821
Rejestracja: 8 lat temu

porwanie w satanistanie

Obrazek

2x Throneum + 2x świeżynki z obozu Yfel 1710.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1598
Rejestracja: 9 lat temu

pp3088

Nathas pisze: miesiąc temu
Obrazek

Klasyczki Metalliczki, WT akustycznie, ostatni P. i 5x Tenhi.
Wielki propsik za Tenhi, wspaniała muzyka. Muszę sobie odświeżyć. ZAZDRO.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Dzięki dziękuję! Choć u mnie na najwyższym pudle zawsze będzie 'Kveldssanger' od Ulver - prostsze granie, to i dla mnie przystępniejsze - ale Tenhi też na podium, bezdyskusyjnie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 6272
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz

Nathas pisze: tydzień temu u mnie na najwyższym pudle zawsze będzie 'Kveldssanger' od Ulver - prostsze granie
A fuj. Najgorsze gówno sygnowane wilkami. Nawet Piotrek Swend się wkurwił, że ktoś go próbuje obrazić puszczając mu to.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

^^chyba się z Czitem przez ścianę macałeś ! .
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 1441
Rejestracja: 9 lat temu

Nathas

Obrazek
tomder
Master Of Reality
Posty: 273
Rejestracja: 9 lat temu

tomder

Hajasz pisze: tydzień temu
Nathas pisze: tydzień temu u mnie na najwyższym pudle zawsze będzie 'Kveldssanger' od Ulver - prostsze granie
A fuj. Najgorsze gówno sygnowane wilkami. Nawet Piotrek Swend się wkurwił, że ktoś go próbuje obrazić puszczając mu to.
Ja bardzo lubię, wręcz uwielbiam 🥰
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 925
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush

Obrazek