Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4633
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Behemoth

#51

TITELITURY 6 lata temu

Heft pisze:
6 lata temu
Behemoth to taka tarcza, póki babcie go znają i nie wiedzą, że są gorsi od nich to nie odwołują nam koncertów i nie dostajemy wpierdolu parasolką.
Co prawda, to prawda. Gdyby te jełopy od walki z sektami naprawdę orientowały się w polskiej scenie, problem byłby znacznie większy. A tak to Nergal głupek przyjmuje kloca na klatę i jest spokój. Tym bardziej dla kogoś, kto tego jasełkowego satanistę oraz szopki, które odpierdala omija szerokim łukiem.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Tagi:
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#52

Belzebóbr 6 lata temu

Tak po prostu jest gdy patola rządzi.

https://www.tvn24.pl/nergal-oskarzony-o ... 064,s.html
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#53

Wędrowycz 6 lata temu

Moim zdaniem to mocno naciągana interpretacja, ale cóż, każdy ma swoją.

Z drugiej strony trzeba też pamiętać że nazwa trasy jak i plakat miały wzbudzać kontrowersje i szokować, bo przecież na tym zależy Nergalowi. To napędza promocję i przyciąga tłumy.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#54

yog 6 lata temu

Nergalowi w to mu graj, czy jak to by powiedzieć :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2972
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#55

Vortex 6 lata temu

O tu mnie jeszcze nie ma Adam będzie zły....Nie szaleje za Behemothem aczkolwiek szanuje Adama za dążenie do wytyczonych przez siebie celów. Zośka i Thelma to moje ulubione albumy.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#56

Nucleator 6 lata temu

Ja generalnie zlewam dokonania Nergala poza blackmetalowymi początkami, ale kurwa to oskarżenie pokazuje dobitnie, w jak porąbanym kraju żyjemy. Serio, mi się wydaje, że w naszym kraju są większe problemy niż "obrazoburczy" poster promujący trasę, np. kwestia ZUSu i emerytur za 5-6 lat. A sam Adam ma tylko dzięki temu darmowy rozgłos i może się kreować na "ucieśnionego artystę w okowach kaczej dyktatury". Mnie tam się ten rysunek podoba i nie ukrywam, sam ponosiłbym t-shirt z tym motywem.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#57

yog 6 lata temu

mnie się co prawda obrazek za bardzo nie podoba, ale takie sprawy są dlatego ważne, że te ZUS-y i emerytury są ważniejsze :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2683
Rejestracja: 7 lata temu

#58

dj zakrystian 6 lata temu

Adam to już chyba odłożył na emeryturę. Plakat pewno miał spowodować ból dupy, znowu punkt dla Nerdala. Jak dotąd muzę tworzy godna, więc i czemu by miał chłop nie zarobić?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1496
Rejestracja: 7 lata temu

#59

pp3088 6 lata temu

Już tak się nie napinajcie. Fronda to fronda. Ryszard Nowak to Ryszard Nowak. Wiecie dobrze jak działa dziennikarstwo, a tym bardziej w okresie ogórkowym. Ryszard Nowak tez musi nakarmić księdza i dzieci, więc szuka zwady. Karnistka w tym materiale dobrze mówi i tyle zostanie z tematu.

Robicie z tego nie wiadomo jakie wydarzenie jakby całe sądy skazały Nergala. W Rosji miał gorzej.

Z podobnych rzeczy ostatnio francuski zespół Mourning Dawn(bardzo dobry black/doom nota bene) miał trasę w Chinach. Przed wylotem zacytowali na fejsubku jakieś żarty o chińczykach ze starego francuskiego filmu. Kogoś oburzyło, musieli opuścić kraj i są persona non grata w Chinach - dożywotnie. To jest prawdziwa nagonka, a nie darmowa promocja Nergala.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6245
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#60

Vexatus 6 lata temu

Szczerze mówiąc to mam mieszane uczucia odnośnie tej całej sprawy - w pewnym sensie Nergal ponosi konsekwencje promowania się w oparciu o różne kontrowersyjne akcje.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#61

Belzebóbr 6 lata temu

Chuj mnie tam boli, że to autopromocja, jeśli trollowanie debili nią ma być to jestem zawsze za. Ja o tym, że ten wyrok tworzy precedens w już i tak zidiociałym kraju, teraz cenzura ma coraz bardziej z górki. Kurwa nie założysz sobie koszulki z plakatem z koncertu na siłownię, bo jakiś pedał na sterydach zrobi ci zdjęcie, i wrzuci do sieci za łamanie prawa/profanacje. W ogóle jak nabyłeś taką koszulkę, a później sąd Ziobry orzeknie to chuj ci w dupę obywatelu, spal, bo jak milicja ci na chacie zobaczy to do lochu.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6245
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#62

Vexatus 6 lata temu

Belzebóbr pisze:
6 lata temu
ten wyrok tworzy precedens w już i tak zidiociałym kraju
Jaki wyrok?
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2683
Rejestracja: 7 lata temu

#63

dj zakrystian 6 lata temu

Belzebóbr pisze:
6 lata temu
Chuj mnie tam boli, że to autopromocja, jeśli trollowanie debili nią ma być to jestem zawsze za.
Piwko temu panu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#64

Belzebóbr 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Jaki wyrok?
Heh racja, postawili dopiero zarzut. Teraz tylko trzeba Ziobru wymienić sędziów w sądzie jeśli ten orzeknie brak winy :) Im dłużej będzie taka patola rządzić jak obecnie tym dalej będą się posuwać w cenzurowaniu metalu.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3977
Rejestracja: 7 lata temu

#65

Pioniere 6 lata temu

W porównaniu do poprzednich aparatów władzy to obecni wcale jakoś tak bardziej nie cenzurują. Różnica jest taka, że wyłażąc z podziemia, Metal stał się elementem kultury powszechnej i tym samym jeszcze bardziej trafił na cenzurowane, i to nie tylko przez sam aparat władzy, ale i przez wielu klerykalnych "znafców", jak i zwykłych pospolitych haterów.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1496
Rejestracja: 7 lata temu

#66

pp3088 6 lata temu

Belzebóbr pisze:
6 lata temu
Vexatus pisze:
6 lata temu
Jaki wyrok?
Heh racja, postawili dopiero zarzut. Teraz tylko trzeba Ziobru wymienić sędziów w sądzie jeśli ten orzeknie brak winy :) Im dłużej będzie taka patola rządzić jak obecnie tym dalej będą się posuwać w cenzurowaniu metalu.
Dalej? A co takiego zrobili dotychczas? Myślisz że dla Ziobry i innych taki plakat jest czołową sprawą? Mają w to wyjebane. Taka jest prawda. Nie jest to pierwszy proces przeciwko Nergalowi. Nowak atakował również Owsiaka i Dodę. Po prostu jest popierdolony. Pieniaczy i psychopatów nie brakowało również za poprzedniej władzy.

Nie jestem sympatykiem nowej władzy ale póki co nie zrobili niczego przeciwko metalowi i cenzurowaniu go, a ja najbardziej sympatyzuje z faktami. Fakty są krótkie.



Żeby nie być gołosłowny jak niektórzy tylko zacytuję:

"Postępowanie karne przeciwko Nergalowi zostało umorzone, ponieważ poza Nowakiem do prokuratury nie zgłosił się nikt, kto również czułby się urażony zachowaniem Darskiego. " - to odnośnie podrcia biblii. "Artysta nie pozostawał obojętny na zarzuty pod swoim adresem. Gdy został nazwany przez Ryszarda Nowaka przestępcą, podał go do sądu. Nergal wygrał sprawę, a Nowak musiał zapłacić za naruszenie dóbr osobistych wokalisty 3 tys zł na rzecz schroniska dla zwierząt Ciapkowo i przeprosić na łamach prasy."

"W styczniu 2010, po wniosku czterech posłów Prawa i Sprawiedliwości, prokuratura w Gdyni ponownie zajęła się sprawą obrazy uczuć religijnych. 28 czerwca na wniosek obrońcy Nergala – Jacka Potulskiego – sprawa została umorzona przez gdyński Sąd Rejonowy. We wrześniu po złożonym przez Prokuratora zażaleniu, Sąd Okręgowy w Gdańsku zadecydował o ponownym rozpatrzeniu sprawy. Po przeprowadzonym w 2011 roku postępowaniu Darski został uniewinniony"

W październiku 2012 Ryszard Nowak złożył w prokuraturze zawiadomienie o przestępstwie zgwałcenia, którego mieli dopuścić się Adam Darski i pozostali muzycy Behemoth podczas trasy koncertowej grupy (podstawą była treść książki Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum). Również w październiku 2012 Ryszard Nowak złożył w prokuraturze zawiadomienie o przestępstwie obrazy uczuć religijnych, którego miał dopuścić się Adam Darski podczas koncertu Behemoth podpalając krzyże.

Od wyroku sądu w Gdyni z czerwca 2013, uniewinniającego Adama Darskiego od zarzutu obrazu uczuć religijnych, apelację złożyła zarówno prokuratura jak i Ryszard Nowak. W lutym 2014 roku Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wyrok sądu niższej instancji, muzyk został uniewinniony
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6245
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#67

Vexatus 6 lata temu

Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#68

Wędrowycz 6 lata temu

Chętnie obadam, bo nie udało mi się dotąd żadnego koncertu Behemotha zaliczyć :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#69

Nebiros 6 lata temu

Kolejny band gdzie ciezko wybrac ulubione plyciwo. Behemocza lubie bardzo - slucham w zasadzie wszystkiego od Satanici w gore az do Satanist czyli tego bardziej deathowego okresu ich dzialalnosci, poniewaz uwazam, ze w takim graniu sprawdzaja sie najlepiej. Chlopaki wypracowali sobie lata temu swoj wlasny styl i go preznie rozwijali, prezentujac jednoczesnie swietna technike gry praktycznie na kazdym albumie. Plytki z 90' tez sa spoko, chociaz zamiast nich wole posluchac czegos z norweskiej czy szwedzkiej sceny... Behe cenie za inne granie.

Jezeli chodzi o faworytow to mysle, ze ich szczytowym osiagnieciem byl Evangelion. Dzika i potezna plyta, swietna technicznie, a do tego bardzo klimatyczna. Demigod rowniez swietna pozycja, jedyny minus to nieco sztuczny dzwiek perki, ktora w nielicznych momentach mnie drazni. Dalej Apostasy i nieco bardziej oldschoolowa Zośka.

Medialne i showbiznesowe wybryki Nergala mialem zawsze w chuju (nawet w kawe Behemoth... Impaled Nazarene tez swojego browara produkuja i nikt im nic nie zarzuca) dopoki nie bedzie miec negatywnego wplywu na muze - niestety wg mnie jednak odbilo sie to zle na ich tworczosci co slychac po ostatnim albumie. Nie ma tej dzikosci z poprzednikow, wolniej, lagodniej i zdecydowanie zbyt melodyjnie i bezplciowo jak na Behe. Licze jeszcze na nastepne wydawnictwo gdzie sie opamietaja i beda palic wioski i burzyc miasta.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#70

yog 6 lata temu

Następny Behemoth będzie jeszcze bardziej alternatywny, symfoniczny itp. - to jak dla mnie najoczywistsza rzecz na świecie, że będzie coraz bardziej "epicko i intelektualnie".
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#71

Nucleator 6 lata temu

Widzę, że Nergal, jak i Antyradio nie zawodzą...

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-Ne ... biet-20926
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#72

yog 6 lata temu

nie klikam, ale hajsiwo się będzie zgadzać przy nowej płytce, bo już co po niektórzy małoletni dorośli w międzyczasie od Satanista i mogą słuchać, trzeba do nich dotrzeć :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6245
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#73

Vexatus 6 lata temu

Nucleator pisze:
6 lata temu
Widzę, że Nergal, jak i Antyradio nie zawodzą...

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-Ne ... biet-20926
Wcześniej czy później się doigra przez takie akcje i potem będzie płacz...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#74

Nikt 6 lata temu

On zawsze był jednym ze śmieszniejszych ludzi świata.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4633
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#75

TITELITURY 6 lata temu

To jest żałosne, no bo jaki związek z dniem kobiet ma Jezus przytwierdzony do dilda. Facio się promuje, a nie składa życzenia. Poza tym teraz mu się dobiorą do dupy i będzie mógł zgrywać męczennika. Ech, jakie to wszystko żałosne. Obrazoburczość jest tu najmniejszym problemem, a w zasadzie to nim nie jest, bo przy chujowatości tego człowieka, chujowatość Jezusa na chuju, to chujowizna.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#76

yog 6 lata temu

no że jezus symbolem patriarchatu przecieeeż
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#77

Nikt 6 lata temu

Podczsas gdy Nergal symbolem debilizmu i medialnej wydmuszki poszukującej wiecznej uwagi.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#78

Hajasz 6 lata temu

Będąc w pracy zastanawiałem się czy aby przypadkiem nikt na BL 3.0 nie wpadnie w ten wir szaleństwa związanym z nowym pomysłem Adama (swoją drogą pierwszy raz w życiu nie wiem o co chodzi Adamowi) aby położyć zasłonę milczenia ale kurwa jak zwykle się pomyliłem bo nawet tutaj jak stare baby na ławce każdy musi swoje trzy grosze dołożyć. I kurwa po co ? Obchodzi Was to, uraziło Wasze uczucia, preferencje seksualne czy inne dewiacje ?

Wyjaśnijcie po co dajecie się ciągnąc za ryje jak te polskie kmioty siedzące całymi dniami na profilach Behemoth w poszukiwaniu taniej sensacji ?

Po co komentujecie coś co Was nie dotyczy bezpośrednio tym bardziej jak widzę, że większość tu to nie przepada za panem Adamem a nakręcacie się jak Macierewicz na temat kolejnych teorii spiskowych.

Kurwa lepiej posłuchajcie dobrej muzy a nie pierdolicie swoje studenckie mądrości jakby one miały coś zmienić.

Nergal jest dorosłym facetem i dobrze wie na co może sobie pozwolić, zanim stoi banda ludzi od wizerunku i drugie tyle prawników od obrony więc cała akcja jest sprytnie wyreżyserowana a Wy stękacie jak podczas 5 sek. scen intymnych w polskich serialach.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3760
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#79

Zsamot 6 lata temu

Sam Nergal sprawia, że muzyka schodzi na drugi, trzeci plan. Czy to pomaga? Moim zdaniem nie, ale na pewno świetnie robi PR. Negatywny, ale ten jest lepszy. Czekam na nowy album. I to jest najważniejsze.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#80

Nikt 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Będąc w pracy zastanawiałem się czy aby przypadkiem nikt na BL 3.0
Za B.L 1.0 i 2.0 było lepij! Nie zmyślam.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3760
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#81

Zsamot 6 lata temu

Nie było B.L. 1.0 tylko The True B.L. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2683
Rejestracja: 7 lata temu

#82

dj zakrystian 6 lata temu

Obrażanie pedałów - złe
obrażanie ciapatych, żydów - złe
obrażanie katoli - fajne, zabawne, ciemnogród... ja jebie jakie to jest żenujące i nudne.

Kontrowersje to by zrobił jakby powiedział, że popiera PiS i zagra dla Rydzyka a tak to nudy w chuj i żenada. Na płytę jednak czekam.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3760
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#83

Zsamot 6 lata temu

dj zakrystian pisze:
6 lata temu
Obrażanie pedałów - złe
obrażanie ciapatych, żydów - złe
obrażanie katoli - fajne, zabawne, ciemnogród... ja jebie jakie to jest żenujące i nudne.

Kontrowersje to by zrobił jakby powiedział, że popiera PiS i zagra dla Rydzyka a tak to nudy w chuj i żenada. Na płytę jednak czekam.
Zgadzam się. Uzależnił się od mediów...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#84

deathwhore 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Będąc w pracy zastanawiałem się czy aby przypadkiem nikt na BL 3.0 nie wpadnie w ten wir szaleństwa związanym z nowym pomysłem Adama (swoją drogą pierwszy raz w życiu nie wiem o co chodzi Adamowi) aby położyć zasłonę milczenia ale kurwa jak zwykle się pomyliłem bo nawet tutaj jak stare baby na ławce każdy musi swoje trzy grosze dołożyć. I kurwa po co ? Obchodzi Was to, uraziło Wasze uczucia, preferencje seksualne czy inne dewiacje ?

Wyjaśnijcie po co dajecie się ciągnąc za ryje jak te polskie kmioty siedzące całymi dniami na profilach Behemoth w poszukiwaniu taniej sensacji ?

Po co komentujecie coś co Was nie dotyczy bezpośrednio tym bardziej jak widzę, że większość tu to nie przepada za panem Adamem a nakręcacie się jak Macierewicz na temat kolejnych teorii spiskowych.

Kurwa lepiej posłuchajcie dobrej muzy a nie pierdolicie swoje studenckie mądrości jakby one miały coś zmienić.

Nergal jest dorosłym facetem i dobrze wie na co może sobie pozwolić, zanim stoi banda ludzi od wizerunku i drugie tyle prawników od obrony więc cała akcja jest sprytnie wyreżyserowana a Wy stękacie jak podczas 5 sek. scen intymnych w polskich serialach.
Ot i tyle, a szanownym kolegom chyba się okres spóźnia.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3760
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#85

Zsamot 6 lata temu

deathwhore pisze:
6 lata temu
Ot i tyle, a szanownym kolegom chyba się okres spóźnia.
Rozliczeniowy względem Orange. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1691
Rejestracja: 6 lata temu

#86

porwanie w satanistanie 6 lata temu

@Hajasz

Pozwolę sobie zauważyć, że wychodzi na to, że w kontekście najnowszej kwestii nergalowej to Ty napisałeś najdłuższego i najbardziej rozemocjonowanego posta ;)
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#87

Marduk666 6 lata temu

I nie przypomniał nam, że Marduk to gówno, a szwedzka scena to chuj :D
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1691
Rejestracja: 6 lata temu

#88

porwanie w satanistanie 6 lata temu

Karygodne zaniedbanie.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#89

Wędrowycz 6 lata temu

Marduk666 pisze:
6 lata temu
I nie przypomniał nam, że Marduk to gówno, a szwedzka scena to chuj :D
:D jeszcze chwila i ktoś postanowi klepnąć memy pt. "typowy Hajasz" xD
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#90

Nikt 6 lata temu

No i że je*ać Summoning.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#91

Wędrowycz 6 lata temu

too old, too fucking cold ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4633
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#92

TITELITURY 6 lata temu

I że Tsjuder jest chujowy. :(

Jasne, że można Nergeja zbyć milczeniem, ale po pierwsze musiałby się do tego zastosować każdy żeby odniosło skutek, a po drugie przypominam o profilu forum. Gdzie jeśli nie tutaj pisać o takich sprawach ? Tym bardziej, że pochodzimy z tego samego środowiska, mamy podobne poglądy więc lepiej jesteśmy w stanie ocenić jego postępowanie, niż mohery ze wspólnot różańcowych. I to powinno zastanowić tego starego chuja, że ocena jego działań przez ludzi "z klimatu" jest podobna jak właśnie tych moherów. Bo na pewno dochodzą do niego takie głosy. Oczywiście "ma wyjebane", ale to bzdura. Moim zdaniem uderza w target swoich płyt: pryszczatych przetłuszczy w wieku 14 - 19 lat, które buntują się za pieniądze starych i robią na nich wrażenie takie akcje. Dla nich pewnie będzie jakimś wzorem, ale dla reszty ? W końcu dojebią mu jakąś grzywnę, a może nawet zamkną, bo przecież klimat w kraju jest teraz taki, a nie inny, a nawet horda prawnoków nic nie da w konfrontacji z sędzią obsranym po czystkach Ziobry. A nikt przecież nie zaryzykuje z 8 kafli na rękę miesięcznie ( tyle zarabia początkujący sędzia po aplikacji, potem jest już tylko lepiej ) w obronie półgłówka.

I jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. Przy dzisiejszym szumie informacyjnym, o takich rzeczach zapomina się w trymiga. Jeśli więc N. jest już skrajnym idiotą i robi to nie dla hajslu, lecz z powodów ideowych, chce zgrywać jakiegoś "bojownika o wolność w katotalibanie", to musi liczyć się z tym, że jeśli się doigra i dostanie czapę, ludzie zapomną o nim i jego "walce" przy następnym ataku szału Wellman na wizji, lub kolejnym tomie "Atlasu kotów" czytanym w ławach sejmowych.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2683
Rejestracja: 7 lata temu

#93

dj zakrystian 6 lata temu

Ale nazywanie Adasia starym chujem, to nadużycie. Jest tylko rok starszy ode mnie. W dupie mam te jego prowokacje, mnie to w żaden sposób nie uraziło, ale uraziło samo poczucie estetyki, bo filmik był dosłownie chujowy. Taki satanizm z gimbazy, bez polotu, infantylny.

On z tym drewnianym fiutem już rok temu coś wrzucał, na Frondzie o tym pisali. Dostał to dzieło sztuki od Toma Ugh Warriora :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3760
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#94

Zsamot 6 lata temu

Hmm. Dostać fallusa od kolegi po fachu? ;)

TITELITURY- owszem, zgadzam się z Tobą. Żadna akcja nie jest godna taniej reakcji. Dla mnie chybiony zamysł.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#95

yog 6 lata temu

dj zakrystian pisze:
6 lata temu
Dostał to dzieło sztuki od Toma Ugh Warriora :D
Hejt wśród prawdziwków spada o 65% ;) pewno to Gigera dzieło!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#96

Nikt 6 lata temu

Jak to jeden wielebny mądrze rzekł, Nergal to szatan.


ale taki z jasełek.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#97

yog 6 lata temu

Bardzo mądrze rzekł wtedy, zaprawdę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 867
Rejestracja: 6 lata temu

#98

mork 6 lata temu

Nie sposób odmówić Behemoth technicznego kunsztu i pomysłu na samą muzykę. Tematyka tekstów to jednak dla mnie odcinanie kuponów i intelektualne zatrzymanie się na poziomie gimnazjum. Mogliby ruszyć pod tym względem dalej, tak jak zrobił to np. Satyricon. Chyba, że coś zmieniło się w tym temacie?

Nie trawię też medialnego wizerunku Nergala, który najwyraźniej za wszelką cenę chce doścignąć Dodę i zostać Królem Mroku Pudelka. I jeszcze ten jego płacz w mediach społecznościowych po każdej 'aferze' którą sam rozkręci...
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 18:29 przez mork, łącznie zmieniany 1 raz.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#99

Hajasz 6 lata temu

Ja do pana Adama mam większe pokłady tolerancji i generalnie wszystkie te tzw. kontrowersyjne akcje mnie nie ruszają bo przecież jeżeli nie wiadomo o co chodzi to już wiadomo... Byłem na koncercie kiedy fruwała biblia, pozostałe sceny też okey ale z tym Dniem Kobiet to nawet ja nie czaję.

Nadal czekam i może kiedyś się doczekam aż pan Adam zrobi wideo a'la Profanatica albo taką piękną scenę jak Mortiis na słynnym koncercie we Wrocławiu kiedy grały projekty z CMI.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#100

synu 6 lata temu

No i film Nerdżala spadł z fb - jeżeli usunął go portal z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, liczę, że Adaś będzie w sądzie (do którego pewnikiem trafi) dzielnie bronił swojego wykonu. Jeżeli natomiast AD filmik usunął samodzielnie, to znaczy, że jest zwykłą pizdeczką, którą jednak przerosły konsekwencję "niewinnego" żartu.

Żeby nie było, mój zaskoczeniometr przy oglądaniu tego filmiku w ogóle nie zareagował, teraz jestem jednak bardzo ciekawy dalszego rozwoju wypadków 8-)

Wróć do „Black Metal”